Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Ciekawaa

Dziewczyny, na stronie www.bajbus.pl znalazłam tabelkę"Chińska metoda planowania płci". Powiedzcie, czy Wam się sprawdziło? (pytanie szczególnie do tych, które już znają płeć dzidziusia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Kobieto,tej strony juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Sorki.....jest!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć nie sprawdza się ta
tabela!poszukaj, są tutaj topiki na temat planowania płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawaa
Oczywiście, że strona działa! Pytałam mamę, siostrę i koleżankę - im po sprawdeniu się zgodziło! Bardzo mnie to zdziwiło, bo taka prosta tabela, bez żadnych kombinacji... Aż dziwne, więc dlatego pytam Was, żeby mieć bardziej wiarygodną odpowiedż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaśka
mnie się sprawdziło w przypadku mojego synka. Teraz jestem drugi raz w ciąży, termin mam na 3 sierpnia i według chińskiego kalendarza powinnam mieć córkę- bardzobym chciała... Mojej mamie też się sprawdziło w przypadku moim i siostry. Coś w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia
A moze polacz ten kalendarz z kochaniem sie z partnerem przed jajeczkowaniem?:) Jakby nie patrzec 2 razy wieksze szanse :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia
tzn. przed jajeczkowaniem oczywiscie jesli chcesz miec dziewczynke ;) A jesli chlopca to w czasie jajeczkowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3
u mnie też miało być trzech chłopców są trzy tłuściutkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawaa
Bardzo dziękuję tym, którym chciało się sprawdzić! Może rzeczywiście coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katehole
Moja kolezanka z pracy ma ten kalendarzyk i kazdej osobie. ktorej sprawdzala to sie zgadza. Podobno moze sie nie zgadzac gdy zaplodnienie nastapilo na przelomie miesiaca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w takie rzeczy,a jednak sprawdzily sie wszystkie dzieci mojej siosrty,ja i moje rodzenstwo tez.do tego mam miec coreczke w styczniu,co tez by sie zgadzalo,ale dopiero jak ja zobacze to uwierze na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loja
buuuu................ nic nie działa. to sie nie może sprawdzić. ani mi (mam dwóch synów), ani mojej szwagierce, ani nikomu z moich bliskich nie wyszło :( ale możę to tylko na mnie nie działa. nic to. ide z mężem próbować dalej szczęscia :) pzdr loja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorrena
Czesc. Planujemy z mezem dzidziusia, ja marze o synku ale wedlug metody chinskiej teraz nie mam na to szans. Pomozcie czy Wam sie zgodzilo czy tez mamy odlozyc nasze plany. Pozdrawiam i bede bardzo wdzieczna za szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 283
Czy należy brac pod uwagę skończone lata? Czy według rocznika kierowac się kalendarzem chinskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u wszystkich kobiet
w mojej rodzinie nie sprawidzilo sie wcale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MOŻECIE
patrzeć tylko i wyłącznie na ten kalendarzyk bo możecie się zawieść.Ważne jest to kiedy się współżyje w czasie lub przed jajeczkowaniem,ta tabela może być jedynie jakąś pomocą w osiągnięciu celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja plci nie planowalam, ale zdawalm sobie sprawe ze kochajac sie codzinnie mozna miec synka i tak jest :) jestem w 19 tygodniu i spodziewam sie wlasnie chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO PRAWDA
że kochając się codziennie a nawet co drugi dzień zwiększa się szansa na chłopca a te kobitki co chcą dziewczynkę muszą kochać się dwa-trzy dni przed jajeczkowaniem ale potem zrobić kilkudniową przerwę to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda ponieważ plemniki odpowiedzialne za męską płeć są szybsze ale szybciej też giną , natomiast te odpowiedzialne za płeć żeńską są wolniejsze ale bardziej wytrwałe dlatego chcesz mieć chłopca kochaj się codzień dziewczynkę 3-4 dni przed owulacją potem post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia2000
czy ktoś z Was ma chińskie tablice? ( na stronie bajbus.pl. ich nie ma) proszę o wysłanie , z góry wielkie dzięki! Pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie sprawdziło przy dwójce dzieci. Wiem kiedy nastąpiło zapłodnienie i nie było to na przełomie miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babszka
czy ktos slyszal o stronie jola myska z tabelka komu chlopca komu dziewczynke czy jes to ten slynny kalendarz chinski ? zobaczcie : jolmys.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko trafić
Ja zawsze marzyłam o córeczce. Ta tabelka u mnie się nie sprawdziła. Mam też regularne cykle, współżyłam więc 3 dni przed jajeczkowaniem, potem zrobiłam sobie przerwę. I mimo to nie urodziłam córeczki. U mnie obie te metody zawiodły. Może to przez to, że nawet przy super regularnych cyklach ciężko obliczyć moment owulacji, a obliczenie tego 3 dni przed to już w ogóle graniczy z cudem. Myślałam, że jestem 3 dni przed owulacją, bo tak wychodziło z moich obliczeń, a w rzeczywistości mogłam być w trakcie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy coś mogło wpłynąć na moment twojej owulacji,np zmiana klimatu lub choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko trafić
Pewnie wpłynęło coś na co nie miałam większego wpływu. Nie przypominam sobie, żebym była chora, nie wyjeżdżałam też za granicę, więc drastyczna zmiana klimatu też nie wchodzi w grę. Może za bardzo stresowałam się tym, żeby zajść w ciąże i urodzić dziewczynkę, a może po prostu w swoich obliczeniach byłam zbyt mało dokładna. Ale na pocieszenie dodam, że każda z moich koleżanek, która stosowała tą metodę urodziła dziecko o płci takiej jaką wcześniej zaplanowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 20
agunia 33=> widzę, że męczy Ciebie to samo co mnie do niedawna. Pisałam już na innym topiku, na którym Ty też byłaś. Mam dwóch chlopców i niedawno urodzilam dziewczynkę. Chłopcy są wspaniali, ale moim marzeniem było mieć córeczkę. Bardzo długo się zastanawiałam nad podjęciem decyzji, bo zawsze wydawało mi sie, ze będę mieć tylko dwoje dzieci, a trzecie to trochę dużo. Pozatym nie miałam pewnosci, że uda mi się począć dziewczynkę. Zastanawiałam się czy sobie poradzimy. Ale w zeszłym roku, było to dokładnie po śmierci Ojca Świętego, tak jakoś mnie natchnęło, że możemy dać jeszcze jedno życie i się nim cieszyć. W końcu najwiękasza radość w tym życiu to te dzieci, a jak się uda to może będzie podwójna radość i będzie córcia. Wiedziałam, że jak nie podejmę takiej decyzji będę do końca życia żałować. I stało się, po dokładnych wyliczeniach poczęliśmy dzidzię. Byłam trochę zdenerwowana , tym że już się stało i nie ma odwrotu. Zaczęłam się zastanawiać jak to będzie jak urodzę chlopca, zresztą nastawiałam się, że to pewnie będzie chłopiec, że aż tyle szczęścia naraz mnie nie spotka.Ciąża była trudna. Zupełnie inna niż przechodziłam ją z chłopcami. Jak lekarz powiedział, że to dziewczynka, to się popłakałam z radości. Ale tak do końca nie dowierzałam. Ale jest. Jest śliczna i cieszę się, że podjeliśmy taką decyzję. Moja znajoma prowadzi kursy naturalnego planowania rodziny. Im się sprawdziło w 100%. Chcieli pierwszego chłopca, a potem 2 dziewczynki i tak mają. I wszystkim tym co polecają tą metodę się sprawdza. Tylko, że ona miała cykle 28 dniowe i córeczki robili w 10 dniu cyklu. Czyli bardzo szybko. Trwało to ok. pół roku, ale nie chcieli przybliżać tego terminu, aby nie wyszedł chłopiec. moje cykle trwały ok. 26, 27 dni i też poczeliśmy naszą córcie 10 dnia cyklu. Ale teraz wiem, że przy takim cyklu jak ja mam, lepiej staranka rozpocząć dzień lub dwa szybciej. Lepiej dłużej próbować i się wceloewać. Jeżeli przez pół roku nic nie wychodzi wtedy można jeden dzień przybliżyć. I tak do skutku. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×