Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Fikusowo, fajna dzidzia ale ja się nie wypowiadam bo zupełnie się nie znam ;) Zresztą trochę słabo widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 31
Dziewczyny jak używacie te paski ph ,bo ja chyba coś zle robie pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja ci nie pomoge, bo ich nie uzywalam i nic za bardzo o nich nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja też zakupiłam te paski i wczoraj 1 raz ich użyłam i chyba też coś źle robie bo nic się nie zmieniło. Na tym blogu na dziewczyna pisała, że badała mocz. Dzisiaj spróbuje i zobaczę, czy coś się zmieni. fikusowo co lekarz mówil na temat płci? Za wcześnie jeszcze na rozpoznanie? W którym tyg jesteś? Ciekawe co tam u HopeU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;-) Ja też na chwilę wpadłam aby zobaczyć co tam u HopeU...myślę ze jest już w domu ale wiecie jak to jest po porodzie-nie ma się głowy do pisania.Kochana cierpliwie czekamy, a Ty dojdz do siebie ;-) Ja na razie jakoś nie myślę o wózku,bo mam z mamas & papas stabliny,pompowane opony ,gondola + spacerówka po moim synku w garażu,jest ciemny granat,ale jak się dowiem co do płci to albo go zostawiam (jak będzie kolejny synek), albo wymieniam na nowszy model i jaśniejszy np.zieleń dla córki (jak będzie);-) Kasiu trzymam kciuki i przesyłam fluidki ciążowe ;-) Fikusowo ja szczerze mówiąc nic tam nie widzę..nawet gdzie jest tam głowa...słabo widać!sorki ale raczej ci nie odgadne płci...A który to tydzień??? Basia ja też nie używałam tych pasków, więc ci nie pomogę... Znowu zaczęła mnie głowa boleć, nie wiem czy to nadciśnienie czy jakas zmiana pogody...Jutro niedziela to się trochę poleniuchuje dłuzej w łóżku,hee Pa dziewczynki, do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo jest w 13 tygodniu prawie,jest napisane nad zdjęciem :) Czy na takim etapie ciąży chłopcy i dziewczynki nie wyglądają tak samo? Berniu,film super :) Zobaczcie jaki to cud...w zasadzie z komórek powstaje w ciągu 9 m-cy człowiek-istota myśląca...niesamowite :) Basiu,też nie pomogę w sprawie pasków...nie używałam... Ewelinka, a jaka jest cena u was Stokke? Bo ja widziałam za 4500 prawie,z dodatkami....cena kosmiczna,chociaż wózek fajny ale jak dla mnie za wysoki,i ta spacerówka taka malutka,wydaje mi sie ze przeciętnemu dwulatkowi może być w nim ciasno....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 - U nas wypasiony z dodatkami kosztuje do 500 funtow, uzywany oczywiscie, ja juz widzialam kilka okazji po 350 :). Mam czas do sierpnia, wiec jak trafie na okazje to kupie :) Nowe sa po 850 bez dodatkow ( w nim mozna wszystko wyprac wiec jak dla mnie moze byc on uzywany )Tapicerka ok 100 uzywana, jak sie kolor wozka znudzi... On tylko z pozoru wyglada na malutki, na forum o nim duzo czytalam i tam tez babka miala swoje zdjecia wklejone z 2 letnia coreczka i powiem Tobie ze nie wygladalo zeby byla scisnieta a miala na sobie kombinezon ... Jesli chodzi o jego wysokosc to raczka i siedzonko sa regulowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 11tc wygladaja tak samo ...najlepiej szacowac plec w 13tc ewentualnie miedzy 12a 13 ale musi byc dobrze zdjecie zrobione i od boku nie od gory.... moje bylo tak sobie i wyrostek wydawal sie prosty u mamusi 30 tez a potem chlopcy z tego wyszli wiec tylko dobre ujecie boczne pozwoli ocenic niemal na 100%plec na tym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje ze to miejsce jasne wyeksponowane przez jedna dziewczyne to jest noga nie nub ... widze dwie nozki i lekki zaryz nuba pomiedzy!! ale specem nie jestem. zdjecie dosc nie wyrazne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! to zdjecie jest rzeczywiscie niewyrazne ale tylko takie mam. To byl moj 12 tydzien i 6 dzien ciazy. Ogolnie dudarewicz super facet. Zobaczymy tylko co bedzie z plcia mojego dzidziulka :) mam tez film ale nie umiem go wklejac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! U mnie 27dc, bardzo chcialam zrobic rano test, ale zeszlam bo zkusil mnie zapach kawy mojego M i z rannego moczu juz by nic nie wyszlo, no ale ta kawa.... W czwartek bylo u nas piekne sloneczko i zaszalalam z myciem okien, sprzataniem i od piatku walcze z katarem i kaszlem, narazie nie faszeruje sie gripexem bo czekam na @. ja to mam wciaz pod gorke, najpierw antybiotyk na zeba, pozniej pani den. poprawila go, porobila zdjecia i okazalo sie ze zle go wyczyscila i dlatego mialam infekcje, no ale we wtorek go zrobila i jest ok. A teraz ten okropny katar. Mam nadzieje ze na tym sie zakonczy. Najwazniejsze ze z cora jest ok, wysypki brak, gardelko zrowe i jutro do szkoly. Pozdrowionka i zycze milej niedzieli, Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu rob ten test, ja swoj test zrobilam na 3 dni przed planowana @ i to poznym popoludniem - test wyszedl pozytywnie. Test nie musi byc z porannego moczu, jesli jestes w ciazy to i tak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo-no ale co? Nic Ci Dudar nie powiedział na temat płci? Czy nie było widać? On podobno bezbłędnie okresla płeć w 12 tygodniu? A zdjęcia faktycznie bardzo niewyraźne. Moje sa od niego dosyc wyraźne-no i mam zdjecie płci tak z góry. No ale ja byłam bodajże w 17 czy 18 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu -ja bym jeszcze chwile z testem poczekała...zwłaszcza jeśli masz regularne miesiączki.Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko - Dudarewicz rzeczywiscie mowil mi o plci. Ze jemu wyglada na dziewczynke badziej niz na chlopca - mowil ze o pieniadze to by sie zalozyl, ale o glowe to nie. Nie chce sie nakrecac, bo boje sie. ale wchodzilam strasznie zdenerwowana. to byl 12 tydz + 6 dni. a to zdjecie to podobno plec. mam tez filmik, tam pewnie wiecej co niektorzy mogliby sie dopatrzec, ale takiego fajnego zdjecia typowo z profilu nie mam niestety:/ pozostaje mi czekac, juz mysle czy by nie isc jakos w 15,16 tc na jakies usg zeby nie czekac do polowkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Czytam, czytam mało pisze :) ...kibicka-35 po trzech synach celowałaś w córe przed owu? napisz jak to u ciebie wyglądało Fikusowo lekarz nic nie mówił o płci? Ja z drugim synkiem wiedziałam już w 10, 6 tygodniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja specjalnie nie celowałam na córe...ale wyszło rzeczywiscie 2 dni przed owu:) I to w sumie tylko jedno z zaleceń dziewczynkowych:)./..bo reszta to na OPAK!;) Fikusowo-no to myśle,ze masz duza szanse na dziewczynkę. Moja koleżanka mówi,ze na 8 przypadków wsród jej znajomych (w tym jej 3 chłopców) w 12 tygodniu się nie pomylił ani razu. A byli i chłopcy i dziewczynki. Oczywiscie nie nakręcam Cię...bo sama pewna nie byłam jak mi powiedział:):):):):D-ale on był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, moj maz sprowadza mnie na ziemie. wole sie nie nastawiac - ale mimo wszystko ciesze sie ze powiedzial mi to co powiedzial niz gdyby mowil cos przeciwnego. jak bedzie naprawde dowiem sie za kilka tygodni. a na 100 po porodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Fikusowo jesli ten ginekolog jest taki dobry i naprawdę tylu osobom "wcelował" z płcią to masz kochana dużą szansę na dziewczynkę.Wiem ze nie chcesz się pózniej wielce rozczarować,ale jeśli on już widzi bardziej dziewczynkę niż chłopca to masz się z czego cieszyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny W piątek o 23:52 urodził sie mój synek Gabriel. Jest cudowny i malutki, 2750 w zasadzie na 4 tyg wcześniej nie jest złe. Nie ma znaczenia płeć wogóle bo to mój pierwszy dzidzius. Wszystko jest ok tylko nie chce ssać piersi bp jeszcze ten odruch jest słaby, i mu prawie nie leci. Poza tym jest kochany i nie zamieniłabym go na żadna inną dzidzie. Co do porodu to oprócz 6 godzin masakry to reszta była ok. W czwartek na noc mi dali ten żel ale słabe skurcze miałam tylko. W piątek rano ktg i antybiotyk dozylnie a o 9:30 oksytocyna.O 11 rozwarcie 1. Do ok 13:30 do zniesienia ból jak na @. Od 13:30 coraz gorzej. Ok 16 proszę o epidural bo nie daje rady, rozwarcie na 5. Czekam na anastezjologa 40 min, daje mi epidural ale po 15, 20 min ból silniejszy :( nie działa :( próbuje gas i dostaje glupawki śmiech i płacz na zmianę, niedobrze mi. Proszę o 2 dawkę epiduralu. Znów czekanie na anastezj. 40 min. Koszmar. W końcu po podaniu po 15 min działa :) to było najgorsze. O 20 rozwarcie na 8. Od tego momentu lajcik. O 11 zaczynamy przec i nie wiem kiedy mały jest na brzuchu. Pytam kiedy będziemy rodzić łożysko a położna mówi ze już jest i mnie szyje. A co do planowania to było na dziewczynkę ale z porywem dzień przed owu. To i tak nieważne. Mam mój cud :) kochane maleństwo :) Jesteśmy jeszcze w szpitalu. Fikusowo trzymam kciuki za córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje Hope!!!!cudownież ejest synuś już koło Ciebie. Mój pierwszy syn ur. 3 tyg. przed terminem, też ważył 2750, a teraz ma 10 lat, chłopak z niego wysoki, juz nie długo mnie przerośnie. Całuski dla Ciebie i maleństwa. A ty rodziłaś w Polsce? Przepraszam, ale nie pamiętam czy coś pisałaś na ten temat. Ja rodziłam w Polsce i nie dali mi nic przeciwbólowego, a jak prosiłam to się śmiwili: "chce urodzić i żeby jej nie bolało" i tak kpiąco się śmiały położne i lekarz.. Berniu, jak się czujesz, masz objawy ciążowe? Taj sobie myślę, ciekawe co u Józki? JA chociaż się nie staram jeszcze o 3 dzidzię, to mam wrażenie, że sobie podświadomie wkręcam, że mogłabym w tym cyklu zaciążyć. Mam jakieś dziwne bóle piersi, swędzenia sutków, bolą mnie jajniki, a temp. rano 37, a jestem w 23 dniu cyklu, ale one są nie regularne.Ostatni sex w 10 dnu. Wiem ,że to nie możliwe, ale tak jakoś wydaje mi się, że sobie wkręcam. Całuski dziewczynki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU moje wielkie gratulacje z okazji narodzin synka :) Jestes Mama, a to jest najpiekniejsza rzecz!!!! Duze buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU, NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE!!!!!! Dzielna z Ciebie dziewczynka,teraz dużo odpoczywaj i ciesz się synkiem,nie martw się,wszystko się po mału unormuje-z karmieniem też :) Ucałuj Gabrysia od forumowych ciotek i zaglądaj do nas często! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU - dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo, teraz juz sie nie musisz o nic martwic bo masz synka przy sobie :) Fajnie ze podali Ci epidural ja tez sie bede o niego upominala ... A jesli chodzi o karmienie to napewno sie nauczy prawidlowo ssac.. Jeszcze raz gratuluje z okazji narodzin :) Czekamy na zdjecia dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolietta mieszkam w uk. Nigdy nie byłam w polsce w szpitalu ale z tego co wiem to nawet papier toaletowy swój trzeba mieć i sztućce, paranoja jakaś. Tutaj jest opieka rewelacyjna, naprawdę jestem zadowolona, chodzą koło ciebie 24 na dobę, nie ma przekonania ze musisz rodzić naturalnie bez znieczulenia. Poród to nie maraton tylko cud życia. Ja bym nie dała rady bez znieczulenia. Dziekujemy bardzo wszystkim ciociom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Hopeu za odpowiedz, to ja jak bym kiedyś jeszcze miała rodzić to przyjadę do Ciebie:-) Cieszę się, że mogłaś mieć znieczulenie i masz wspaniałą opiekę to takie ważne. Wracaj do sił. odpoczywaj bo to taki piękny czas, dla mamy i syneczka. Całuję Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do wielkich gratulacji dla Ciebie HopeU ;-) ;-) ;-) Nie martw się tym że synek nie za bardzo ssie cycusia, ja też z tym miałam na początku problem ale póżniej to ciężko było go od cycka oderwać,he :-p Jak wrócisz do domu to na spokojnie nacieszysz się synkiem, bo wiadomo jak w szpitalu...chociaż warunki też miałam "królewskie" to nie ma jak w domku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU gratuluje:)))))) teraz tylko wystarczy dojsc do siebie i cieszyc sie macierzynstwem:D ODnosnie mnie to bede Was informowala w miare na bieaco co sie dzieje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×