Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

czesc dziewczyny, szlak by to wszystko trafil, pojawila @ sie wczoraj, no ale z dwojga zlego to troszke sie ciesze, tak sobie pomyslalam, iz zaliczylam dentyste, antybiotyk, fotki zeba i corka z wysypka ( niby wysypka od goraczki, a moze to byla rozyczka???) Tak wiec nowy cykl, glowa wysoko do gory i nowe mozliwosci. Zaczynam znowu olej z wiesiolka i pozniej testy, juz nie bawie sie w wode z cytryna ( tak gdzies wyczytalam, ze to pomoze przy planowaniu chlopca) i inne tam wspomagacze. Nie, no co ja tutaj wypisuje... dalej bede probowac wszystkiego aby byl chlopak i juz napewno nic nie bedzie dopoki nie zobacze dwoch kresek na tescie ow, lub buzki bo jeszcze testow nie kupilam :( Dziewczyny wszyskie madrosci jakie znacie aby zaplanowac chlopca to bede bardzo milo czytac, hmm tak wiec wiem, ze napewno kiedys sie uda. Wiara czyni cuda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udzielałam sie na tym forum, może pamietacie. Otóż jestem w 24 tc, na usg w 20 tyg lekarz mówił ze napewno chłopak, a teraz w 23 tyg że na dziewczynkę mu tu wygląda ale na 90 %, jestem troche zdziwiona ze nie widać anpewno na 4d a on jest prof z Wawy wiec powinien na pewno powiedzieć tu trzeba czekac do na USG.... Staranka były takie ze zaciążyłam w 10dc, przy owulacji z 14 na 15dc, przed tym stosunkiem nie było osłabienia plemników bo przerwa była ponad 2 tyg, test owulacyjny nie pokazał WOGÓLE owulacji w tym cyklu (mc wczesniej pokazywały sie 2 kreski), ale czułam owulacje przez kłucie i śluż. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zaciazylad w 10 dc a kiedy bylo przytulanko rano , wieczorem? to fakt ze na coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam.Jakoś mało się udzielacie...smutno :-( żadna nie chce się podzielić jaki ma badz miała brzuszek??? Ból głowy jakoś wczoraj przeszedł..poduszka czyni cuda ;-) Jak będę miała jakieś problemy z bólem to spróbuję trochę kawy... W tym tyg.zaczęłam || trymestr i jest ok.,mdłości minęły a zaczęły się różne smaki ;-) np. sałatka warzywna z lodami... Kasiu no trudno, moze teraz lepiej się do tego wszystkiego przygotujesz...nic straconego! ;-) Witaj Agato, a Ty planowałaś córkę czy synka???Trochę mnie zdziwiło ze facet który się zna na swoim fachu się pomylił i w 20tc przepowiedział ci synka a potem córkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgataB - mi w 22 tyg lekarz na zwyklym usg powiedzial ze na chlopca mu nie wyglada a w 24 na 4d wyszedl chlopiec :) Dlatego ja teraz musze miec pewnosc jesli chodzi o plec i nie wystarczy mi odp ze komus sie wydaje, bo sie rozczarowac mozna ... Jezeli 15 marca lekarz mi pewnie nie powie jaka to plec to rowniez pojde na 4d :) Teraz zostaje mi tylko cierpliwie czekac... Kasiu nie przejmuj sie nastepny cykl bedzie na pewno lepszy i miejmy nadzieje ze tym razem wytrwasz ze starankami na chlopca, a odnosnie testow na ebayu te z buzka rowniez sa duzo tansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agata,faktycznie to trochę dziwne...pomyłka na 4D? Ale jeśli planowałaś córeczkę to najprawdopodobniej na twoją korzyść :) Ninka,ja mam taki brzuszek który "zabiera" mi talię,więc chyba raczej też taki rozlany...bynajmniej na razie,to dopiero 11 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka :-) - mi rowniez mdlosci minely z poczatkiem 2 trymestru :) chociaz wczoraj parowka na pozna kolacje mi zaszkodzila :( coz widocznie malenstwu nie podeszla i musialam ja wydalic :) U mnie trudno jeszcze stwierdzic jaki mam brzuszek ale chyba rozlazly nie jest poniewaz jest widoczny juz w 14 tyg :) W moich poprzednich ciazach rowniez mialam pilki, dzieki temu ciaza mi nie poszla w miejsca nie pozadane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata B gratuluję dzidzusia. Rzeczywiście dziwne to badanie usg, wydawać by się mogło że 4d to bardzo dokładne i dylematy nad płcią u fachowca trroszkę dziwią. Najważniejsze, że dzidzia zdrowa, ale ten 10 to na ziewczynkę pasuje. Powiem Ci, że dziwne te testy, ani słabej drugiej kreski nie pokazywały? Ja zakupiłam paskowe na allegro i nie wiem czy im ufać. A te z bużką to dla mnie drogie, a ile na allegro kosztują bo ja ich nie widziała jakoś.? I jak one działają tylko w strikte owu pokazują bużkę, czy czy ta buxka też zmienia kolor jak paski? Agata a jak długie masz cykle? Te plemniczki męża twego książkowo sobie przetrwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne są te brzuszki, ale u mnie chyba widać było go od początku...a do tego piersi się powiększyły o rozmiar i sutki sterczą jak anteny non stop...mój M.jest za to w niebowzięty ,hhahahaa ;-) ;-) ;-) Ewelino jak wiem że u ciebie minęły mdłości (jestem w ciaży tydzień po tobie ;-)) a jak tam zgagi ,masz???Mnie na razie nie męczą, ale jak się szybko poderwę z kanapy to zakłuje mnie zawsze mocno jajnik :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie na zgagi nie nazekam za to w poprzedniej ciazy rennie zawsze mialam pod reka migdaly mi nie pomagaly, a zjadlam zawsze cala paczke zamiast kilku :) mowia ze jak sa zgagi to dziecku wlosy rosna i u mnie sie sprawdzilo moj synek mial bujna czarna czupryne az go wszyscy podziwiali za te wlosy :) a teraz jest blondas, po mamusi :) nawet jak sie rodzil to polzna powiedziala ze widzi bujne wlosy :) Ogolnie narazie czuje sie swietnie i nic mi nie dolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też (odpukać) zgaga nie atakuje ;-) Muszę powiedzieć ,ze to kolejny mit z tymi zgagami ,że jak się je ma to dziecko ma bujną czuprynę...Zgagi w poprzedniej ciąży miałam przeogromne i z Rennie się nie rozstawałam,a synek urodził się łysy jak kolano ;-) za to teraz w wieku 2 lat ma bujną czarną czuprynkę po tatusiu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko nie zauważyłam twojego wpisu, przepraszam. O matko to ty tesz masz tak przerombane, z tymi okresami?! Ja też to napięcie przedmiesiączkowe mam długo i dotkliwe, spuchnięty bolący brzuch to norma. A jak wtedy nie znośna jestem, nerwowa. Cudownie, że będziesz miała wymażoną córeczkę, bardzo się cieszę, zwłaszcza, że wiem jak trudno z takimi cyklami coś wskurać. A ty jakie hormony brałaś, ja luteinę i tyje po niej, a tego to mi juz najmniej potrzeba. A ten cykl to juz istna masakra, piersi bolą mnie od połowy c. Ostatnio na fitnesie na elipterze nie mogłam biegać bo tak mnie bolały. Jajniki to chyba się wściekły i bolą prawie cały cykl, także węszę problemy...mam nadzieję, że nie będzie trzeba wywoływać znowu okresu, tylko sam się pokornie zjawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez mialam bole migrenowe ale takie malenkie , jeszcze poszlam do neurologa i zapisal mi divascan, biore go , ale musialam przesac brac anty.....no i dobrze zwlaszcza ze chce jeszcze synka , moja kuzynka jest w ciazy i mowie jej ze jak bedzie synek to sie zalamie , wokol sami synowie sie rodza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko było wieczorem 10dc. Mam dużo foteka, ale przewaznie twarzy, takie całego dziecka to z 13 tc to mogłabym wstawic ale napiszcie jak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam tu kiedyś
Ninka ja w pierwszej ciąży z synkiem nie miałam bólu głowy, teraz z w drugiej ciąźży miałam starszne migreny na początku, mi pomagały kąpiele i raz apap . Teraz jestem w 27 tc i już pare tygodni nic a nic mnie nie boli. Ciąże przechodzę idealnie , identiko jak pierwszą jedynie te migreny doszły i mam mieć córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata jesli chcesz wstawic fotke to naajlepiej na fotosik.pl - tam nie trzeba sie nawet rejestrowac tylko pozniej wkleic nam link do zdjeca. Do pisalam tu kiedys - a kiedy lekarz powiedzial C ze bedzie cora??? A tak wogole to gratulacje dziewczyny ze dzieci zdrowe no i wymarzona plec jak mniemam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgatkoB gratuluje serdecznie.... boby bylo juz na twoja korzysc!!! super bo z tak dalekich przytulanek to musi nyc juz cora! pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) AgatoB pewnie, ze cię pamiętam. Faktycznie dziwne trochę to że nie widać na pewno płci. Ale przede wszystkim gratuluje dzidziusia :) Daj znać jak będzie już wiadomo na pewno jakiej jest płci dzidziuś. Starania dziewczynkowe jak najbardziej i trzymam kciuki aby to była dziewczynka na 100% i czekamy na fotki ;) pisałam tu kiedyś gratuluje córeczki :) Ja już też nie mogę się doczekać kiedy zobaczę swoją fasolinkę :) Idę do gina 22 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEWIEM KTÓRY LINK BEDZIE SIE DOBRZE OTWIERAŁ WIEC WYŚLE KILKA, NIECH KTOŚ DA ZNAĆ CZY WOGÓLE SIE OTWIERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam tu kiedyś
Bernia gratulacje!!!! wczoraj już mialam Ci pogratulować, bo Ciebie pamiętam z początków mojego pisania tutaj :) Fikusowo - na badaniu w 12 tyg ciąży gin mówił , że raczej chłopak a już na nastęonym- msc później , że córka i inny lekarz na połówkowym też potwierdził pipkę. Choć ja nadal nie wierzę :) a i na fotkach z usg w 12 tyg ciąży dziewczyny które znały się na tym mówiły, że to raczej łechtaczka a nie siusiak, że lekarz się pomylił... one dały mi małą nadzieję i okazało się, że miały rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest fotka z 13 tygodnia ciaży bo czytałam ze z takiej najlepiej wam ocenić:) obecnie jestem w 24 tc, i wczoraj byłam an usg i powiedział ze dziewczyna, a w 20tc ze chłopak wiec sama niewiem.... starałam sie o dzieczynke, mam 5 letniego synka, po tym stosunku w 10dc były stosunki przerywane wiec i z nich mogło cos wyjść...(chociaż stosujemy ta metode od wielu lat i zawsze było ok) cykle mam 28 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki sie otwieraja:) Powiem Ci choc sama sie nie znam i nawet sobie nie potrafie powiedziec co widze i czy dobrze widze, ze nie wyglada na chlopca. Ale moze jeszczze ktos cos napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam tu kiedyś gratuluję córeczki to wspaniale, że wielu osobą spełniają się marzenia... AgataB też pewnie córuniasobie rośnie u ciebie w brzuszku, a napisz proszę jak długie masz cykle?tzn miałaś:-) Berniu trzymam kciuki, Ninko, Fikusowo< i inne dziewczynki, zrobiło się gorąco na topiku, tyle zafasolkowanych. Dziewczynkiwy jesteście doświadczone w miefzeniu temp. jaką miałyście po owulacji,i później, po 20, 23 dniu cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgataB dzidziuś jest śliczny :) Na płci się nie znam. Pisałam tu kiedyś dziękuję za życzenia. Powiedz jaki miałaś nick gdy zaczynałaś tutaj pisać? Może skojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam tu kiedys - ja tez ostatnio bylam na usg w 12+6 tc i lekarz mowil ze to tez raczej wyglada na dziewczyne. Ale jak napisalas ze Tobie ginekolog powiedzial ze chlopak w 12 tc a pozniej juz bylo widac dziewczyne to roznie moze byc. a powiedz co za dziewczyny ocenialy Ci fotke z 12 tc? te na in-gender? i to one pisaly ze to dziewczyna? ja swoja tez wrzucilam na in-gender: http://www.ingender.com/cs/forums/t/215587.aspx?PageIndex=2. Jesli chcecie to rzuccie okiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×