Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Lolietta temp po owulacji nie ma znaczenia, wazne jest aby była wyzsza niż w fazie przed owulacją. Ja teraz w 21dniu po zapłodnieniu mam 36,9 ale ona wzrosła tak po zagnieżdżeniu. Wcześniej była nieco niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo widzę, że u ciebie też obstawiaja dziewczynki :) Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolietta - j nie mierzylam juz pozniej temperatury bo musialam wstawac w nocy do synka. Ale bazowalam na testach owu, gdzies wczesniej wrzucalam swoje starania. Berniu - rzeczywiscie niby obstawiaja dziewczynke, ale co bedzie dowiem sie za kilka tyg. Narazie jestem niepewna wszystkiego i oczekuje. Time will tell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgataB dzidziuś śliczny, a skoro już tyle razy powiedzieli ze dziewczynka, to pewnie tak jest, ale wiadomo jak urodzisz to dopiero będziesz spokojna.. Berniu ja właśnie się nie znam na tych pomiarach, ale teraz jestem w 26 dniu cyklu, a mierzę od 4 dni i cały czas mam 37, wiem, że kiedyś mierzyłam kilka razy ok. 20 dnia i była znacznie niższa., no ale cos sobie wkręcam pewnie i widocznie zawsze tak mam. Moja przyjaciółka dziś idzie na usg, a jest w 18 tc, ciekawe czy chłopczyk, czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo -to pewnie dziewczynka, skoro takie prognozy, jestem dobrej mysli..gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietto ale taki pomiar
nagle w połowie cyklu zupełnie nie ma sensu i jest kompletnie nie miarodajny musisz mierzyć od początku cyklu, codziennie i systematycznie by coś z tego wynikało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem właśnie i tak będę robić , no cóż...tak z ciekawości sobie mierzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgataB - Sliczne zdjecie :) Ja sie na ocenie nie znam ale zycze Ci z calego serca zeby to byla upragniona coreczka :) A bedziesz miala jeszcze jakies usg robione ??? Z twoich staranek powinna byc cora, zreszta ja juz Ci pisalam ze u mnie tez sie lekarz pierwszy raz pomylil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam tu kiedyś
Bernia - szczerze to nie pamietalam, jakiego uzywalam nicku, ale pzrewertowałam forum i zaczelam pisac w listopadzie 2009 nick IgaIga :) na str 92 jest moj pierwszy wpis. Ciekawe co u Mamy Damniana. Mamo Damiana- jeśli czasami zaglądasz to pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) Aż miło czytać że piszecie i topik nie schodzi na sam koniec ;-) "Pisałam tu kiedyś"...moze to nie są takie bóle migrenowe i nie są codziennie,ale są często że nawet mój M.mówi że coś za często i trzeba powiedomić o tym moją GP. Wcale nie mogę się sugerować tym że jak w pierwszej ciąży nie miałam kompletnie żadnych dolegliwości a teraz te bóle głowy i ogólny zły stan zdrowia...twarz cała w syfkach jak biedronka,włosy jakieś matowe i sianowate....to na pewno będzie córka, bo wiele dziewczyn mi mówi że to żaden wyznacznik...mimo to jak to będzie syn to chyba będzie ładniutki bo mi całą urodę zabiera na maxa,heheee ;-) !!!! "Pisałam tu kiedyś" super że masz córeczkę i wielkie gratulacje :-) Agato także gratuluję dzidziusia, ale mi wygląda na dziewczynkę ...takie rysy ma dzidziuś kobiece... ;-) Berniu wiem co to jest czekanie...nosisz fasolinkę i nie wiesz jak masz o niej myśleć : on czy ona...życzę tej upragnionej ;-) a tego 22-go pewnie jeszcze się nie dowiesz co to będzie, ale najważniejsze dowiesz się czy wszystko ok i zobaczysz małego człowieczka ;-) Lolietta dziękuję i też trzymam za ciebie kciuki ;-) Fikusowo odpalam ten link,ale nie umiem powiedzieć co to jest ,bo zdjęcie jest niezbyt wyrażne...ale oczywiście życzę upragnionej dziewczynki ;-) U mnie jak na razie jest ok.Dostałam zaproszenie na usg (teraz w piątek)i jestem ciekawa czy z dzidziusiem wszystko ok., a co do płci to raczej mi nie powiedzą, bo to mój 13tc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!:) zaglądałam do was cały czas i czytałam, ale nic nie pisałam bo u mnie bez zmian:) cieszę się z powodu nowych ciąż, że stare forumowiczki się odezwaly i podzieliły sie z nami wiadomościami o dzieciaczkach. Powiem Wam, że super że mamy zdrowe dzieci a coraz częściej udaje się nam zaplanować wymarzoną płeć:) fikusowo mojego synka rozpoznał lekarz UWAGA W 11tyg i tak pozostało już do porodu i po też:) zdarzają się pomyłki, ale myślę że bardzo żadko bo sprzęt coraz lepszy szczególnie w prywatnych gabinetach. Myślę, że ważne jest to żeby celować w najmniej 1 dobę przed owu a później wstrzymać się od współżycia, do tego warto brac suplementy i może się uda:) aganiok, a ty jak się czujesz? widzę, że już lepiej kiedy będziesz miala USG bo ciekawa jestem jak tam twoja Kruszyna:) fikusowo ja już trochę po cichu bym się cieszyła, że dziewczynka:) Kto jeszcze nie wie jakiej płci jest pociecha? Ninka, Bernia, Aganiok, Ewelina...kogo pominęłam:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja fasolinka jest jeszcze bardzo malutka. Ostatnią ciążę poroniłam i dlatego teraz nie mogę się doczekać kiedy zobaczę bijące serduszko. Tamtym razem go nie było. Mam nadzieje, ze będą dobre wieści a o płci będę zastanawiać się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi_24 - Ja czekam do 15 marca i moze wtedy sie dowiem jaka bedzie plec :) Bedzie to 19 tydzien wiec jak dziudzius sie odpowiednio nam ulozy to bede juz wiedziec :) ale cos przeczowam ze bedzie 3 chlopak. dziewczyny te ktore maja miec corki macie problemy z cera ? Slyszalam ze podobno przy dziewczynkach ma sie cere nie ciekawa wypryski itp., ciekawa jestem jak to jest u Was czy to tylko moze kolejny zabobon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu tak mi przykro że poprzednią ciązę poroniłaś :-( Trzymam z całej siły kciuki aby terażniejsza dzidzia była silna i obyś cieszyła się swoim szczęściem :-) Ewelina nie wiem jak to jest, ale większość dziewczyn pisze żeby tym się nie sugerować... Dla mnie ta ciąża jest inna od poprzedniej i totalnie zbrzydłam- zwłaszcza cera mi się popsuła! A jak Wam dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam tu kiedyś
Co do cery to na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że to kolejny zabobon ( o ile faktycznie jest u mnie córka :) ) - mi nic się nie pogorszyło wg znajomych jest wręcz odwrotnie, promienieję na maxa. Znajomi którzy mnie widzą mówią, że jestem idealnym przykładem, że to nieprawda, że córka zabiera urodę. Ninka wiadomo, że nie można się sugerować poprzednią ciążą, ze jak jest inna to dziecko będzie odmiennej płci. Pisząc o migrenach napisałam też, że ciąże przechodzę identycznie jak pierwszą bez żadnych dolegliowści wręcz idealnie, nic a nic nie czuję ciąży. Jedyną różnicą były migreny na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, super ze macie juz swoje fasolki, ale ja mam takie pytanko czy jest moze ktos kto planuje chlopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam tu kiedyś...byłabym przeszczęśliwa jakby te bóle głowy oznaczały CÓRECZKĘ jak i inne dziewczyny które czekają na usg z wielką nadzieją ;-) Kasiu odświeżam znowu tabelkę.Dziewczyny wpisujcie jak są jakieś luki.Wpisałam HopeU,sorki ale nie wszystkie informacje... STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........planowana płeć Lolitka................25...........5.................... .......dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?..........01.02.2011 . ..dziewczynka Kakasia..............26............2..................... ......dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczynka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........?..................... .......chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.............................. Wzetka...........34.............................. Ewik78............32.............................dziewczynka/ chłopiec Ewinka_...........33............................dziewczynka/dziewczynka Ewelina29.........29..............8.............dziewczynka/ Fikusowo..........26............................... Kubolinka..........31............................... Ninka ..............27..............8.............dziewczynka/ Kate83.............27..............5.............chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30................................dziewczynka/chłopiec HopeU.............?...........04.02.2011...............chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pisałam i gdzieś mi posta wcięło...:-( Pisałam tu kiedyś...jeśli te bóle głowy miałyby zwiastować córeczkę to byłabym przeszczęśliwa,ale inne dziewczyny bez problemów z cerą i bóli głowy też liczą na córeczki (z małymi wyjątkami). Kasiu wklejam tabelkę i dziewczyny jak są jakieś luki to proszę uzupełnijcie ;-) STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........planowana płeć: Lolitka................25...........5.................... .......dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?..........01.02.2011 . ..dziewczynka Kakasia..............26............2..................... ......dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczynka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........?..................... .......chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.............................. Wzetka...........34.............................. Ewik78............32.............................dziewczynka/ chłopiec Ewinka_...........33............................dziewczynka/dziewczynka Ewelina29.........29..............8.............dziewczynka/ Fikusowo..........26............................... Kubolinka..........31............................... Ninka ..............27..............8.............dziewczynka/ Kate83.............27..............5.............chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30................................dziewczynka/chłopiec HopeU.............?...........04.02.2011...............chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Lolitka................25...........5.................... .......dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?..........01.02.2011 . ..dziewczynka Kakasia..............26............2..................... ......dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........2..........07.02.11 .....chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.............................. Wzetka...........34.............................. Ewik78............32.............................dziewczy nka/ chłopiec Ewinka_...........33............................dziewczyn ka/dziewczynka Ewelina29.........29..............8.............dziewczyn ka/ Fikusowo..........26............................... Kubolinka..........31............................... Ninka ..............27..............8.............dziewczynka/ Kate83.............27..............5.............chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30................................dziewcz ynka/chłopiec HopeU.............?...........04.02.2011...............ch łopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam większe bóle głowy przy chłopcach;) Poza tym u mnie (pewnie przypadkowo) raczej wszystkie zabobony sie sprawdzają- powiększone piersi, mdłości i wymioty na początku, brzydka cera (nawet nie wypryski ale jakieś plamy czerwone mi sie robiły), no ze smakami to nie bardzo-bo smakują mi teraz "męskie" potrawy typu-kiełbasa z musztardą:D U mnie najbardziej potwierdziło sie...przeczucie co do płci. Póki co-nie zmyliło mnie ani razu. Fikusowo-dla mnie nic na tym zdjeciu nie widać;) Wkleiłabym swoje...ale nie bardzo chcę dawać tu na forum linka do Fotosika-bo dużo prywatnych mam zdjęć rodzinnych. Jak będę miała chwilke to wrzucę gdzieś indziej. Ja póki co zaufałabym Dudarewiczowi-jak mówi,ze raczej dziewczynka to RACZEJ tak jest. Nie słyszałam o pomyłce u niego i mam nadzieje,ze akurat u nas sie nie pomyli:D...ale 12 tydzień to rzeczywiscie wcześnie na 100% okreslenie płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka już kiedyś się wpisywałam do ciężarówek. Chyba nie tą tabelkę wkleiłaś ;) Wpisuje jeszcze raz :D STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Lolitka................25...........5.................... .......dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Kakasia..............26............2..................... ......dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........2..........07.02.11 .....chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.............................. Wzetka...........34.............................. Ewik78............32.............................dziewczy nka/ chłopiec Ewinka_...........33............................dziewczyn ka/dziewczynka Ewelina29.........29..............8.............dziewczyn ka/ Fikusowo..........26............................... Kubolinka..........31............................... Ninka ..............27..............8.............dziewczynka/ Kate83.............27..............5.............chłopiec SZCZĘŚLIWE Bernia.............34..............10............dziewczynka/ MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30................................dziewcz ynka/chłopiec HopeU.............?...........04.02.2011...............ch łopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Gosia chcialaby chlopca!!! u fikusowo tez uwazam ze nic nie widac ...ciemne zdjecie a to co wyodrebnili mysle ze nie jest wyrostkiem!! ale jak lekarz podejrzewa to juz super!! AgatkoB twoje zdjecie jest sliczne ale wyrostka nie ma na nim !! te dwa kikutki to mozki! i reszta odcieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a z tych fotek cos widzisz? tez z 13tc, bo z innych tc to już niemam tłowia tylko same twarze i głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym ostatnim widac takie jasne miejsce-kreseczke,to wyrostek!!! miedzy mozkami widac!! moze nie jest to dobra pozycja do szacowania plci ale lezy wyraznie plasko.... :-))) ja bym powiedziala ze dziewuszka z tego jest! czasem nawet w takich zlych pozycjach chlopczykowi mocno sterczy do gory! to juz 13tc wiec dobry moment,bo dziewczynka ma wyraznie plaskie czyli rownolegle ulozenie a chlopcu sie unosi do gory wyrostek i jest pod kontem 30% do kregoslupka. bedzie corcia kochana w dodatku jak teraz widza to bedzie! moze troche nie pewnie powiedzial lekarz bo najpierw mowil ze chlopiec tak??? to cie nie chce do konca wprowadzac w blad! no i czasem u dziewczynek jest to wszystko tak popuchniete ze nie widac wyraznie! ale pindola gdyby mialo malenstwo to by widac bylo po 20tc! jest dobrze!!! a w domku co masz ile dzieci jednego chlopca??czy dwoch? nie pamietam! sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=2cZerv3krjg To jest moj filmik z usg. Jesli ktos ma ochote obejrzec. Kibicka - nie chce sie nastawiac, zastanawiam sie kiedy teraz najlepiej isc na usg zeby juz w miare bylo plec widac i przed 20 tc. Ewik - dzieki za opinie, ja sama za bardzo sie nie znam na tych wyrostkach i ju sama nie wiem dzie one sa nawet jak ogladam inne djecia na in-gender. pozdrowki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko a kiedy Dudarewicz powiedzial Tobie o plci dzidziusia? w ktorym tc? I czy na usg w 12-13 tc lekarz cos wspominal Ci o plci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo no tu to widac!!! nawet lekarz pokazuje cos na okolo 7minucie!!! mowil ci ze dziewczynkowy wyrostek?? ja stawiam na dziewczynke z filmu! a przytulanka byly dlugo przed??? przypomnij.... ale fajowo.... ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×