Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ewik no kurcze w sumie działa rozkurczowo,ale kumpela zapewniała mnie że to bezpieczny i także przeciwbólowy lek...skończył mi się paracetamol a musiałam coś wziąć! Muszę kupić jednak ten paracetamol W sumie nie mam wyjścia, muszę poczekać do następnego usg... Oczywiście że bardzo mi zależy żeby to była dziewczynka,przecież chyba i Tobie zależało\zależy,prawda?!? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja Walentynek nie obchodzę:)-jedynie kupiłam lizaki- serduszka moim małym facetom. A my...coś nie mozemy sie przekonac do tego Święta;) Ninko- rysami to Ty sie nie sugeruj... Moje dziecko w 12 tygodniu miało szpiczastą brodę i duży nochal:D:D:D-ale to rysunek komputerowy w pewnym sensie;) Poza tym jak chłopczyk to tez super -Twój synek bedzie miał towarzysza:)Ja tam bym sie nie przygnebiała z tego powodu..a raczej cieszyła,ze wsio ok:) U nas dopiero na wyraźnym usg w 19 i 25 tyg juz widać było delikatną, ładną buźkę:) A No-spa na głowe to raczej nie pomaga;) Polecam Amolem sie nasmarowac i Apap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Ninko ze zalezalo ...ale u mnie jej juz na bank nie bedzie! wiec nawet nadziei sobie nie robie! moja juz musi umrzec smiercia naturalna! czy mi sie to podoba czy nie! ale ty jeszcze jej nie trac ,bo masz duze szanse kochana! ja dostalam kwiaty i malenkiego szampana z czekoladowymi serduchami!! pyszne bylo! mala lampeczke wypilam z reszta on byl malenki wiec po malej lampeczce walnelismy i czekoladki zjedlismy-czestujac dzieci tez!! w koncu ich tez sie kocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nospa jest bezpieczna ale nie pomaga na glowe a na pszyklad rozkucza macice podczas okresu,albo teraz gdybys miala skurcze tez rozluzni ,bralam ja tez na bole jelitowe - super rozkurcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam ;-) Kibicko ale mnie rozbawiłaś tym nochalem ;-) Nie ma co już się dołować, tylko cierpliwie czekać... A co do tego jakby z dziewczynki wyszedł chłopak, to też by był moim oczkiem w głowie, nie mogę się tylko na girl nastawiać bo mogę się niezle rozczarować! Apap mam ale extra, a to chyba za mocny,prawda???? Amol mam i jestem ciekawa czy pomoże następnym razem...mimo to dzięki ;-) Ewik jeśli ja teraz nie bedę miała córki to też mogę marzenia schować głęboko do szuflady i tylko patrzeć na dziewczynki z nutką tęsknoty...:-( Ty możesz jeszcze mieć następną szansę,a ja to już na 100% nie, bo mój M. dał mi do zrozumienia że to nasze drugie i ostatnie dziecko...więc dlatego tak bardzo mi na tym zależy żeby teraz się udało.... Zazdroszczę tym dziewczynom które mają jakiś 2,3,4 dniowy odstęp od owulacji...ja niestety nie mam tak dużej szansy jak piszesz...bo tuż dzień przed były starania...:-( Ja dostałam lekko różowiutki szlafrok..taki milutki a mojemu kupiłam perfum.Dostałam także czekoladki, natomiast kwiatów nie lubię ...niestety... A Nikuś dużego lizaka w kształcie serduszka...cały się nim oblepił i jeszcze dziś 3/4 serca zostało,heee Dziewczyny ,co nic nie piszecie???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Bernia
Berniu, co u Ciebie? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna pewnosc u mnie ze mam szanse na jeszcze jedno! chyba juz nawet nie wierze ze mogloby mnie spotkac to szczescie i dac mi dziewuszke ------------- a moze i twojemu sie odwidzi i bedzie chcial kiedys jeszcze gdyby teraz byl chlopczyk.nigdy nie wiadomo,narazie zycze ci bys nie musiala chowac marzen do szuflady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki moja kolezanka tak bardzo chciala miec corke, wszystko robila a ludziom zciemniala , ze to wpadka , starala sie przed owu i to sporo i co?... ma trzeciego synka:)) nie ma co z tym planowanie to nie takie proste , podejrzewam ze i u mnie nie bedzie takie hooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kurcze ... :-( to ta Gosiu co mowilas o niej ze nam powiesz co bedzie miala?? bo tak cos pamietam. jak ona sie z tym ma?? oki czy sie wkrecila ze sie udalo i mocno nastawila na core? nie znasz dokladnie jej staranek co kiedy bylo i ile przed???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ewik tak to ta sama:) nie mowila dokladnie co i jak tylko tyle ze bylo przed owu bo nawet nie sadzila ze zajdzie, a jak sie czuje? niby wszysko ok , cieszy sie ....ja jak ogladalam malego to byla cala szczesliwa (z wiadomego powodu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny cale pranie mam w d....ie leciala rdzawa woda a ja wstawilam biale :((( kurde nie wiecie jak to wybielic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie!!! Bylam dziś u lekarza i zapisał mi tabletki anty. Mam nieregularne miesiączki więc nie czekam na 1 dzieńh@ tylko zaczynam brać od dziś(16dc) ale najpierw miałam zrobić testy ciążowy. Kochaliśmy się do 8dc bez zabezpieczenia przy czym ja mam cykle co 2 miesiące, ten miałam po 39 dniach!! Zrobilam test i wyszła jedna jasnoróżowa kreska, ale pod światło było widać 2 kreske, jak patrzeć na test z gory normalnie to na pierwszy rzut oka nic nie widać, ale jak się wpatrzyć....robilam go popołudniu i jakoś nie chce mi się w to wierzyć, co Wy o tym sądzicie?? Ewik Ty masz już 2 synów? Teraz będziesz miała 3?? Ja znam znajomą, która też się starała o córke lekarze wszyscy mówili że syn, ona smutna bo się nie udało, a urodziła się córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lekarz nie widzialby ciazy, rozpulchnionej macicy(raczej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ja już dzisiaj wzięłam jedną, jestem przerażona:( czy to w ogóle możliwe? Przy moich cyklach i praktycznie niewidocznej 2 kreski tylko ja zawsze się wpatruję w test i szukam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg nie mialam robionego, ale badał mnie i nic nie mówił, tylko że jak chce zacząć brać tabletki to mam zrobić test bo nie wiadomo kiedy dostanę miesiączkę, już kiedys tak lekarz pozwolił mi brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ze tak mozna zaczac brac aby uregulowac cykl, kurcze ale chyba by cos widzial jednak, moze to tylko cien tej fabrycznej kreski, jak sie czlowiek tak wpatruje to widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia mam właśnie nadzieję, że to tylko cień tej fabrycznej kreski, bo na teście nie wyszła blada kreska różowa mało widoczna, bo wtedy to na 100%ciąża, tylko wyszedł taki cień i to jeszcze jak się mocno wpatrzeć. Jeszcze do tego to mój 16dc. Jedynie jak dałam pod światło to była 2 widoczna, ale kolor nie wyszedł żaden na 2 kresce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja czuje się w miarę dobrze, wieczorem mam tylko brzuch wzdęty i trochę leże. Mdli mnie tez od czasu do czasu i tyle. We wtorek idę do gina to się okaże czy wszystko z fasolką jest OK i wtedy będę mogła powiedzieć o ciąży rodzinie. Noemi_24 nie mam pojęcia co myśleć o tym twoim teście. Pamiętam, ze ja z 2 synkiem tak miałam ze długo nic nie było widać. Dopatrywałam się drugiej kreski pod światło i tak właśnie zobaczyłam cięń cienia i była to ciąża. Jednak w 16dc to chyba nie bardzo wygląda na ciąże, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA, i jestem bardzo senna, wieczorem o godz.20 już śpię :) Coraz bardziej sie też przyłapuje, że myślę iż bedzie to dziewczynka. Staram się nie wkręcać ale jakoś mi to nie wychodzi. Pamietam jak byłam w ciąży z 2 synkiem też cały czas mówiłam, ze bedzie dziewczynka, nie dopuszczałam takiej myśli, że może być inaczej choć podświadomie czułam ze może być chłopak bo staranka były w dniu owulacji ale się nakręcałam i mówiłam, że jak innym się udaje to czemu mi ma się nie udać. No niestety wyszedł piękny chłopiec. Dlatego teraz tak boije się nastawiać na dziewczynkę ale przyłapuje się, ze ciągle o niej myślę. Te 2,5 doby przed daje mi nadzieje i nie mam wewnętrznych odczuć. Na razie chciałabym aby wszystko z fasolka było dobrze i abym dotrwała szczęśliwie do 4 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi, nie rozumiem tej kreseczki, moze zrób jeszcze jeden tedt z porannego moczu bo dokładniejsz... Goniu, a może owulka sie przesuneła tej twojej kolerzance, albo należy przyjąć, że jaka pleć nam pisana to chociażby staranka były z dala od owu to i tak bedzie chłopiec. Pozdrawiam Was dziewczynki,,trochę nie mam o czym pisać, w niedzielę dostałam okres, takiego jeszcze nigdy nie miałam a mam 32 lata, (wczoraj skończyłm)i trochę juz ich miałam. Wogóle nie krwawię tylko brunatne plamienie mam i to skape już 4 dzień.Myślałamże @sie rozkręci, ale nic na to nie wskazuje. Zawsze mam obfite, bardzo bolesne miesiączki ok.7 dni, a tu jakieś anomalia? No cóż pewnie moje chormony przejeły sie,wkręcałam sobie ciąże, więc pewnie coś mi się poprzestawiało. Berniu trzymamkciuki za pomyslne usg., caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Lolieta moja kolezanka miala taki okres jak juz byla w 3 miesiacu ciazy, jak poszla do gina to byla w szoku jak jej powiedzial ze jest w ciazy a maz myslal ze go zdradzila hahahaha, wiec takie plamienie nie wyklucza ciazy, chyba ze jakies problemy hormonalne , najlepiej zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitko zgadzam sie z Gosia moze to ciaza i dlatego taki okres!! ------------- Naomi kochana nawet jesli ta kreseczka oznacza ciaze to tabletka anty nie zaszkodzi dzidziowi mowie ci to!! nie jedna dziewczyna bierze anty i jest w ciazy a nie wie!! spoko nic by sie nie stalo!!! zrob kolejny test z porannego moczu -uspokoisz sie ,a moze nawet odstawisz anty bo plusik bedzie -zycze ci tego!! a co to synka to tak bedzie kolejny u mnie. zdarzaja sie pomylki ale ja widzialam pindola wiec nie bedzie u mnie niespodzianki niestety!! wczoraj bylam u poloznej maluszek sie obrocil i lezy juz dobrze! ustalilismy szczegoly porodu ,pobrala krew mocz dobry mam cisnienie tez! nastepna wizyta za 2tyg bo chce zobaczyc moj brzuszek ,bo dla niej jest maly . z pomiarow o 4tyg,ale z usg jasno wynika ze maluch jest w dobrych rozmiarach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zrobię test, ale ja stawiam na te hormonalne wahania, ale bardzo wam dziekuję za odpowiedz. Mówią, że z kolejna ciazą brzuszek większy, a jednak to nie prawda, Ewiczku, napewno wiele zależy od połozenia dzidzusia. Ja Wam powiem, ze jak bym miała maly brzuch to bym sie cieczyła. Ja jestem niska, więc jak byłam w ciazy zwłaszcza z 2 synem, to toczyłam się jak bańka wstańka, masakra...a on ważył 3 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia.... Pamiętam, ze ja z 2 synkiem tak miałam ze długo nic nie było widać. Dopatrywałam się drugiej kreski pod światło i tak właśnie zobaczyłam cięń cienia i była to ciąża..... A kiedy robilas test przy synku i teraz ??? wykonujecie testy w dniu @ czy wczesniej Lolietta a moze zrob test bo byc moze to ciąża???? ja bym zrobila ewik78 dalej nie mozesz sie dostać ??? kubicka 35 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dostac @ w piatek wiec czekam :D ale cos czuję że będzie i nie chcę sie nakrecac, ty bardziej, że dlaeko odsunełam sie od owu, ale co ma być to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico ja robiłam testy zawsze jakos w okolicy @. Nie pamiętam dokładnie ale na pewno 1 test w dniu @. W pierwszej ciąży wyszły mi 2 kreski od razu a w drugiej dość długo nie chciało mi dobrze wyjść chyba za 3 testem dopiero pokazały się obie. Teraz test robiłam też w dniu @ ale wiadomo , okres może przesunąć się dzien w ta dzien w tą. Wyszła mi 2 kreska słaba ale wyszła. Myśle, ze jest to związane z implantacją. Jeśli zarodek się szybko zagnieździ to jest tych hormonów więcej i test wychodzi szybciej. Jeśli zagnieździ się później to hormonów jest mało i test może nie wyjść (zagnieżdżanie trwa 6-12 dni). U mnie teraz było w 10 dniu po zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobie jutro test z porannego moczu i kupie jakiś droższy, ale mam nadzieję, że jednak to nie ciąża szczególnie że to 16dc to chyba musiałaby być jakaś super wpadka, a wtedy los by mi przytarł nosa bo ja zawsze mówiłam, że nie ma czegoś takiego jak wpadka;p bo jak się nie zabezpieczasz to możesz być w ciąży i tyle;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×