Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

ninka - ja biore bo nie moge zaciązyc, tez mi sie wydaje ze nic castagnus nie ma do płci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka brala castagnus i urodzi chlopca ,wiec nie do konca tak to dziala,inna blizniakow chlopcow.... chyba az takich cudow nie zdziala.... a przynajmniej nie ma sie co nastawiac. napewno zwieksza plodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myślę, jak Ewik. Castagnus pomaga zajśc w ciąze poniewaz obniża poziom prolaktyny i wydłuza fazę lutealną, natomiast nie znalazłam zadnego konkretnego artykułu aby pisało w nim, ze castagnus wpływa jakoś na płec. To co pisze w tym blogu to chyba tylko przemyślenia tej dziewczyny. Jednak sama jestem ciekawa jakiej płci bedzie moje dziecko. Castagnus pomógł mi zajśc w ciąże natomiast jeśli się uda i będę miec córkę to będzie to tylko zasługa moich staranek przed owulacją i trochę szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
ile z Was robiło test na płeć z obrączką? i czy sprawdziło Wam się? mnie ten test wywróżył: syna, córkę i córkę mojemu mężowi na szczęście dokładnie to samo i w tej samej kolejności;) jak na razie sprawdziło się przy dwójce pierwszych dzieci, bo trzecie mamy dopiero w planach:) napiszcie jak jest u Was:) pozdrawiam i trzymam kciuki za owocne starania w planowaniu płci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodziewczyny mam pytanie a w jaki sposób wrózyłaś tą obrączką? Ja za bardzo w to nie wierzę a pobawic się mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
bierzesz obrączkę, zawieszasz na nitce i nad otwartą dłonią należy trzymać nieruchomo obrączka powinna zacząć się albo obracać w koło - dziewczynka albo na boki -chłopczyk ;) wiadomo, każde powtórzenie zaczynasz na nowo powtarzasz aż do momentu, gdy obrączka już wcale nie rusza się daj znać Berniu, co Ci wyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
pamiętam bardzo dobrze, że w podstawówce koleżanka mi to pokazała i wtedy wyszło mi, że będę mieć troje dzieci, ale płci z tej wróżby zupełnie nie pamiętam powtórzyłam tę wróżbę, gdy już byłam dorosła i wyszło tak jak pisałam;) dwoje pierwszych dzieci sprawdziło się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane...dziś piękny, słoneczny dzionek...aż chce sie życ... choć ostatnio mam jakies doły...boje sie ciazy, boję sie komplikacji...boje sie kolejnej straty...a co mnie jeszcze niepokoi to znów jakies problemy z oznakami płodności...pamiętam , ze przed leczeniem tarczycy, gdy jeszcze nie byłam świadoma swojej choroby a staralismy sie o dziecko...bez rezultatów, nie miałam bóli jajników, nie miałam płodnego śluzu...dzis, gdy juz mam zaielone światełko to sluzu malutko...a to 18 dc...przy ostatnio 31 dniowych...i napewno niepłodny...brak bólu owulacyjnego...i jak sie tu nie stresowac...wkurza mnie to...cholera jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja miałam robioną te wróżbę wielokrotnie i wychodziło mi 2 chłopców i 2 dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przypominam sobie, ze zaraz po moim ślubie taki znajomy pan z mojej pracy wrózył mi i mojej koleżance właśnie z obraczki. Śmiałam się z tego i nie chciałam nawet go dalej słuchac gdy wywrózył mi 2 chłopców napewno i chyba trzecią dziewczynkę. Dla mnie dwoje dzieci to była górna granica a co dopiero gdy usłyszałam o 2 chłopcach to wcale nie chciałam mu wierzyc. Mojej kolezance też wywróżył 2 chłopców i puki co się sprawdziło w obydwu przypadkach :) To, ze jestem trzeci raz w ciąży to też nie przypadek więc chyba coś w tym jest ;) Szkoda, że niechciałam wysłuchac go dobrze do końca bo mogłabym porównac z płcią 3 dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozby itp
A u mnie sie nic nie sprawdzilo :( ani chinskie kalendarze, te zawiodly po raz drugi, ani wrozba z obraczki :( Takze ja juz nie wieze w takie zeczy a i ostatnio moja kumpela dowiedziala sie ze bedzie u niej 3 chlopak . Plemniki oslabiane 2 x dziennie, staranka zakonczone na 3 dni przed pozytywnym testem owulacyjnym i d..a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak już jest z tym planowaniem, ze nie wszystkim udaje się trafic w płec. Nigdy nie ma 100% szans.Jednak wieu dziewczynom się udało i dlatego warto próbowac. Sama jestem ciekawa czy mi się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzyk
Ja miałem piękna córeczkę :) niestety, już nie żyje. Gdy przechodziłem przez ulice z wózkiem zauważyłem nadjeżdżającego tira z prawej strony, niefortunnie specjalnie popchałem wózek pod jego koła. Nie było co zbierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Jeśli chodzi o tę wróżbę z obrączką to ja znam ale trochę inaczej... otóż jeśli jesteś już w ciąży to bierzesz obrączkę i swój włos i trzymasz w lewej dłoni nad brzuchem (na leżąco).Gdy obrączka zacznie obracać się w kółko to dziewczynka a jak ruch będzie na boki to chłopiec... Dziewczyny ale nie ma co w to wierzyć, mi za pierwszym razem jak byłam w ciąży z synkiem to wyszło mi z obrączki że będzie chłopiec,a teraz nie robiłam bo nie wierzę w takie głupoty... :-p p.s Krzyzyk, szkoda że to Ty nie byłeś w tym wózku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss małe sprostowanie dot.mojego ostatniego wpisu... ***otóż będąc z ciąży z synkiem obrączka wywróżyła mi córkę, a nie jak pisałam synka :-p Nie ma co wierzyć,bo niektórym to się w ogóle nie sprawdza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Witajcie! U mnie się sprawdziło. Koleżanka wróżyła z obrączki najpierw mi i wyszło 2 chłopów, później mojemu M i też to samo... :) gdy próbowała jeszcze dalej obrączka już nie chciała się ruszyć. Coś w tym musi być. W każdym bądź razie u nas się sprawdziło. Pobawić się zawsze można, a nuż się spełni... :) Kiedyś trochę tu pisałam, ale to było bardzo dawno temu, więc nie pamiętacie. Splot różnych wydarzeń i komplikacje poporodowe, spowodowały, że nie miałam kiedy tu zaglądać. Na szczęście już się wszystko ułożyło! Pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę zdrowych, owocnych zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy! Oby wasze marzenia się pospełniały! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dawno mnie tu nie bylo:) Ninko - gratuluje coreczki z calego serca!! bardzo sie ciesze:):):) Ewik - synus sliczny i slodki:) jak fajnie, ze masz go juz przy sobie:) Kibicko - trzymam mocno kciuki za szybki i sprawny porod:) po Tobie ja:) kurcze jak ja chcialabym miec termin na poczatek maja, taka ladna pogoda, moznaby z dzidziusiem juz na spacerki wychodzic:) u mnie tez prawie wszystko na mala juz kupione, w zeszlym tyg wazyla juz ok. 2500g, kosc udowa dluzsza o 2 tyg, szykuje sie wysoka dziewuszka po rodzicach:) aaaa no i przekrecila sie glowka w dol, mam nadzieje, ze tak juz zostanie:) mamusiu3synusiow - gratuluje:) i zycze upragnionej coroni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iw76 oczywiście, że cię pamiętam :) Fajnie że zagladasz na nasz topik. Pozdrawiam. Kaddy alez ten czas leci. Pamietam jak dopiero oznajmiałyscie z kibicką o płci waszych dzieci a tu juz porody. Szok :) Na kiedy masz termin? Mój starszak jest urodzony poczatkiem czerwca i tez jest fajnie, jeszcze duzo ciepła przed wami :) Moje maleństwo urodzi się w październiku to już trochę gorzej. Nie bedzie juz takich fajnych spacerków. Ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wyjeżdzam na swieta juz dzisiaj. Chciałam Wam złozyc świąteczne życzenia - zdrówka, spokoju ducha, radosci swiąt w rodzinnym gronie. Staraczkom owocnych przytulasów, brzuchatkom dobrego samopoczucia a mamusiom grzecznych maluszków zeby choc troszkę odpoczęły w ten świąteczny czas👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaaaaa30lat
bardzo chciałam mieć córeczkę. współżyłam przed owulacją, jak jest zalecane, bo plemniki żeńskie są bardziej żywotne. w ciąży ciągnie mnie do słodyczy, zbrzydłam strasznie, mam okropne problemy z cerą, brzuch okrągły ale nie spiczasty - i urodze chłopca. jak widać nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ! Dziewczyny czy którejś z Was test owulacyjny pokazał ciążę ? Bo ja doczytałam się w ulotce że tak może się zdarzyć i z ciekawości zrobiłam i testowa wyszła mocniejsza od kontrolnej ja tak nie mam nawet w owulacje :P zawsze przed owu mam słabsza od kontrolnej a tu dzisiaj takie anomalie, kurcze a miała rano zrobić ciążowy ale się wystraszyłam jutro na pewno zrobię i dam Wam znać :D co i jak no chyba że szybciej @ przyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka :)
Rob smialo test teraz, nie musisz z tym czekac do jutra, ja nigdy nie robilam testu z pierwszego moczu i zawsze ciaze pokazal :) ( 3 razy ) Powodzenia zycze :) i trzymam kciuki za pozytywny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korci mnie strasznie, ale chyba poczekam do jutra :) Pożyje chociaż 1 dzień dłużej w nadziei że się udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Jestem w szoku zrobiłam test i pozytywny sa dwie kreseczki na ciążowy i to dość wyraźne jutro chyba powtórzę z rana :D:D:D nie mogę w to uwierzyć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka :)
Mowilam :) No to moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo :D Nie mogę się już doczekać żeby pokazać mężowi i wyraźna krecha a nie z porannego moczu :) więc test owu może pokazać ciąże sprawdzone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,melduję że jestem po połowkowym usg i moja pszczoła jest potwierdzoną przez drugiego,niezaleznego lekarza-DZIEWCZYNKĄ :) :) :) :) Tak strasznie się cieszę,waży juz całe 388 gram i jest zdrowiutka :) Dostałam nawet w dowód zdjęcie cipeczki ;) Myszka-GRATKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×