Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

O Boze ,jaki slodki do schrupania, Ewiczku jak Ci zazdroszcze :))) Mateuszek bardzo ladnie , a jak dorosnie to bedzie przystojny Mateusz :) odzywaj sie do nas czesciej .... pozdrawiam , ucaluj malego od cioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik :)
Ale slodki ten Twoj synus :) Mateusz to sliczne imie, na pewno sie dogadacie. Ja tez sie juz mojego doczekac nie moge i mam nadzieje ze moj porod przebiegnie rownie sprawnie jak Twoj :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczny, sliczny , sliczny......................... cudo normalnie !!!! ja juz zapomnialam jakie to slodkie miec takie malenstwo dzisiaj kupilam buciki mojej kuzynki synkowi i zgupialam jakie one malutkie , ma 5 miesiecy a chcialam kupic na dwa latka , kurcze jak ja tesknie za takim malcem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia35
twoja starsza córka ma 18 lat tak? dobrze doczytałam to nie długo będziesz mogła wnukowi takie buciki kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik gratuluje pieknego synusia. Jakie ma duże włoski, jest słodki :) Fajnie, że miałaś taki poród. Ja muszę popytac jak to u nas wyglada, czy jest mozliwosc takiego znieczulenia. Ewik a nie nacinali cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pomaranczko moge przygotowac takie buciki wnukowi :) i synkowi ...............:))) dzieki za przypomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu ty w Polsce rodzis prwada:) to mozesz zazyczyc sobie znieczulenie albo zaplacic ,zalezy jaki szpital ja mam ubezpieczenie prywatne i znieczulenie mam w pakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia35
a nie było by ci głupio jak bys miała syna w tym samym wieku co wnuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia35
to ty zapomniałas ze twoja córka ma 18 lat ? bo nie rozumiem dziekuje ze mi przypomniałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zapomnialam !! nie nie byloby mi glupio , co glupiego jest w tym,z e sie ma dzieci bez wzgledu na wiek chcesz powiedziec ze 36 lat to tylko czekac na wnuki ? bo nierozumien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia35
ooo to jestem w szkou jak mozna zapomniec wieku swojego dziecka ;/ no jak sie ma dorosłe dziecko to mozna czekac co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dziewczynki musze zalozyc topik planowanie plci wnuczat:))) nie mam co tutaj szukac, ide zapytac moja corke czy ma w najblizszym czasie w planie zrobic ze mnie babcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia35
myslę ze ten topik i tak nic ci nie da bo i tak w tej kwestii nie bedziesz miała nic do powiedzenia :) zycze ci a zebys sie zdziwiła i została ta babcia bardzo szybko pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia,nie przejmuj się,mam koleżankę,pisała zresztą kiedyś ze mną na forum,ma dwie córki (jedną prawie dorosłą) i bardzo,ale to bardzo pragnęła synka,miała 38 lat jak zaczęła się starać i UDAŁO SIĘ!! Jest przeszczęśliwa!! Dziś Ksawerek ma roczek,mało tego,kiedy miał około 6 m-cy na świat przyszła jego siostrzenica :D :D :D Nie widze nic niewłasciwego w świadomym macierzyństwie po 30,nie daj się sprowokować,trzymam kciuki za braciszka dla dziewczyn :) Ewik-synek prześliczny a w tył łośku wygląda obłędnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie tego zycze i tobie tez zycze wszystkiego naj........... aby w stosunku do ciebie byli wszyscy zgryzliwi tak jak ty jestes dla innych...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia :)
Nie przejmuj sie to tylko kafe :( tu jest takich uszczypliwych masa o czym sie sama pszekonalam ... Ciekawe czy ona by chciala zeby to jej corka w wieku 18 lat miala dziecko jesli tak to mozemy jej tylko wspolczuc :( Bierz sie lepiej za staranka chlopczykowe a takich bzdur do siebie wcale nie bierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia35
ahh ta prawda w oczy tak koli bardzo bolesnie :) aa i zapomniałam podziwiam twoje córki ze maja taka matke która zapomnina ile maja lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do...do Gonia35 Przecież ona ma dopiero 35 lat a nie 50!!! Niektóre kobiety dopiero w takim wieku decydują się na pierwsze dziecko!! Gonia-IGNORUJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia35
do kolezanki ktora tak wspiera gonie35 z tego co idzie wyliczyc z prostej matematyki to gonia35 sama miała córke w wieku 18 lat czyzby sie myle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia35
no to co sie tak dziwisz ze mozesz zostac za chwile babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie nie dziwie , gdzie to napisalam , czytaj ze zrozumieniem , ja przyjelaby wnuka z otwartymi ramionami , no i co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia35
to po co ta ironia ze tworzysz nowy topik jak zaplanowac płec wnuka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia,na głupotę nie ma innej rady....przecież jej o to chodzi,żeby zamieszać trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×