Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

aagaa***,moje staranka na str.256 Ja również witam poświątecznie ale nie za ciekawie..:( Chyba zatrułam się czymś w niedzielę bo od nocy z niedzieli na poniedziałek męczą mnie straszne bóle żołądka i głowy :( Dobrze że dzisiaj mam wizytę u mojego lekarza bo martwiłabym się czy moja pszczółka ma się dobrze.... Uciekam się położyć,tylko wtedy mi jest troszkę lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Was witam po świętach...i dobrze że to już koniec bo obżarstwo nie ma końca..hee ;-) Mała mi kopie jak szalona,że aż brzuch faluje,ale to dobrze bo 2 dni temu to nic dosłownie nie dawała znaku,a teraz to się wierci w różne strony :-D. Znajomi byli u nas wczoraj i dali mi 2 torby ciuchów po swojej córeczce, jestem z tego b.zadowolona bo b.podobał mi się styl jaki ubierała swoją Klaudię....więc na bieżąco będę dostawała spadek po niej :-p A tak poza tym to nic...pogoda nas rozpieszcza...za chwilę mam zamiar iść na spacer z synkiem...;-) Berniu przypomnij kiedy masz te usg??? Zobaczysz, będzie kolejna córka...ten wór się jeszcze nie zawiązał...czego Ci życzę!!!! Zajrzę do Was pózniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka nie wiem kiedy bede miała to usg bo dopiero po weekendzie majowym zamierzam dzwonic do swojego gina i umówic się na wizytę. Myślę, że po 10 maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho? Jakie staraczki teraz czekają na 2 kreski ? Zaciskam mocno za Was kochane kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Dawno się nie odzywałam bo przygotowania do świąt i urodzin synusia pochłoneły mnie całkowicie. Aganiok11.SUPER!!!!Cieszę się razem z tobą. A ta buźka - śliczna córeczka. Powiedz i le kosztuje takie USG? Myszka tobie też gratuluję ( dwóch kreseczek na teście ), napewno będzie dziewuszka. Ja narazie odpuszczam bo cykle mam bardzo dziwne, może jak przestanę tak intensywnie myśleć o ciąży to się wszystko unormuje. oby!!! Dziewczyny jak się dopisać do waszej tabelki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka30 nie poddawaj się moje ostatnie cykle też były dziwne na przykład ten przed ostatni miał 49 dni a potem w następnym sie udało choć też się trochę rozciągnął bo miał by mieć 35-36 dni a nie tak jak miałam standardowo 31-33 zaciskam kciuki za staranka faktycznie trzeba się wyluzować my poczeliśmy naszego dzidziusia po lekkim alkoholu ;) dlatego nie było stresu tylko miłość i chyba temu zawdzięczam nasza fasolkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam tabelkę STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........1..................... .......dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30...................................................... BRZUCHATKI : nick................wiek....termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynka/ Nicolas 4)Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/dziewcz ynka 8)Bernia.............35..............10.........dziewczynka/ 9)Kaddy.........................................dziewczyn ka/dziewczynka 10)kibicka-35...................................dziewczynka/dziewczynka 11) Mama3synusiów..29..........10...........dziewczynka/ 12) Myszka281.......23...........12..........dziewczynka/ MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chłopiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chłopiec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka - skopiuj i dopisz albo podaj to ja reszte dopisze:) myszka - chyba ja nastepna testuje ale jakos nie cxzuje zeby sie udało. miałas jakies objawy jeszcze przed terminem @? ja mam tylko bolące i powiększone piersi ale tak czesto miewam przed @. kurcze mam nadzieje ze mi sie niebawem uda zaciążyc jak nie teraz to moze w nastepnym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka mocno zaciskam kciuki oby Ci się udało objawami sie nie sugeruj ja byłam pewna że teraz nic z tego bo mnie tylko piersi bolały ale tak mam zawsze przed @ nawet mój mąż mówił że sie udało bo mam cyce duże i bolące ale ja mu na to że tak mam przecież zawsze :P jak patrzyłam na inne wykresy dziewczyn którym sie udało to one miały jakieś tam bóle i inne cuda a ja nic do tego nawet moja temperatura nie była powyżej 37 dopiero dzień po @ taka była a i 8 dnia fazy lutealnej był spadek tempki prawdopodobnie wtedy było zagnieżdżanie którego ja też nie czuła...dopiero po terminie @ bolał mnie brzuch jak na okres i od wczoraj cisza tylko cyce strasznie mnie bolą bo juz sie sporo powiększyły a i w terminie @ miałam straszne migreny które trwały 3 dni :o teraz zostały tylko bolące cyce i już chce 😭 do lekarza zobaczyć serduszko bo chyba zniosę jajko do wizyty czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - u mnie dzis 5 dzien fazy lutealnej, tempka dzis spadła, zobaczymy jak sie jutro zachowa ale nie czuje nic po prostu, dlatego mysle ze lipa ale moze za wczesnie... (.)(.) to mnie w tym cyklu wyjatkowo bolą a zaczeły zaraz po owulacji wiec to nie moze byc objaw ciązowy przeciez:) poczekamy zobaczymy innej rady nie ma:) a u Ciebie na pewno bedzie wszystko w porzadku niczym sie nie stresuj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, wszystkiego najlepszego z okazji świat Lucynko przypomnij mi skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam wczoraj u mojej kuzynki ktora urodzila synka jaki sliczny mezczyzna maly, mial koszule i spodnie normalnie cudo.... taki malec miesieczny a wyglada jak fecet:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........1..................... .......dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1............................dziewczynka BRZUCHATKI : nick................wiek....termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/ Nicolas 4)Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/dziewcz ynka 8)Bernia.............35..............10.........dziewczyn ka/ 9)Kaddy.........................................dziewczyn ka/dziewczynka 10)kibicka-35...................................dziewczyn ka/dziewczynka 11) Mama3synusiów..29..........10...........dziewczynka/ 12) Myszka281.......23...........12..........dziewczynka/ MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam dziewczynki!:) Goniu35 masz racje taki mini facecik jest rozbrajajacy, wiem cos o tym:):), zycze Ci takiego z calego serducha:) Kibicko juz nie moge sie doczekac jak nam pokazesz swoja ksiezniczke:) Dziewczyny powodzenia w staraniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Lucynko,ja za usg zapłaciłam 250 zł ale miałam w nim wszystko,z dopplerem,echem serduszka,lekarz nawet liczył paluszki małej ;) Wszystko bardzo szczegółowo tłumaczył,mam masę zdjęć i przepiękne nagranie małej w 3D :) Acha,spóźnione życzonka urodzinowe dla synusia :D Ni_ka,trzymam kciuki za testowanko! Myszka,nie martw się,na pewno wszystko jest w porządku,nieraz początki ciąży są trudne,ja też często miałam i mam (niestety) migrenowe bóle głowy.... Ja wczoraj myślałam że się zatrułam czymś a dzisiaj już wiem że przyplątał się do nas jakiś wirus żołądka.... Najpierw mój mąż,biegunka,bóle żołądka i gorączka,od przedwczoraj ja...wszystko jak wyżej tylko bez biegunki a dzisiaj w nocy mój synek...obudził mnie po połnocy zwijając sie z bólu brzuszka,potem biegunka do rana...sama woda,teraz jest ciut lepiej,tylko strasznie sie odparzył biedactwo..:( Teraz to już tylko kwestia czasu kiedy najmłodszy złapie... Aż samo się ciśnie na usta powiedzenie: jak nie urok to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!!!!!!!! Myszka281 ja sie nie poddaję tylko na chwilę odpuszczam, może mój organizm przestanie wariować. Ni_ka ja jak zaszłam w ciążę z drugim synusiem to tak mnie brzuch bolał jak na okres i byłam pewna ,że dostanę @ i nie dostałam ty też nie dostaniesz. Dziewczyny słyszałam gdzieś, że są testy ciążowe, które potrafią wykryć już bardzo wczesną ciążę. Może warto kupić? Gonia35 ja jestem z pod Krakowa. Tak taki mały mężczyzna w koszuli- super, moich tak zawsze ubierałam, wszyscy się zachwycali bo zazwyczaj to takie malizny w śpioszkach się widzi. A najlepsze są maleńkie buciki. Mi się teraz marzy maleńka sukieneczka, ach!! Aganiok11 naprawdę warto było iść na takie USG, te zdjęcia są niesamowite i jeszcze płytka na pamiątke coś wspaniałego. Dziękuję za życzenia. A coś wisi w powietrzu jakiś wirus , my też dreszcze, ból mięśni , gorączka, biegunka cała czwórka leżymy. Do tego jeszcze ospa u nas w mieście panuje więc w tym miesiącu zero miłości. Pozdrawiam cieplutko wszystkie staraczki, brzuchatki i mamuśki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Ja mam pytanie słyszałam że po tętnie płodu można poznać płeć czy to się sprawdza? Wzięłam teraz płyte z USG z moim synkiem i on miał w13 tygodniu 162 uderzenia na minute a jak to było u Was może sprawdzicie, byśmy mogły porównać, te które kobitki już wiedzą że będzie dziewuszka prosze napiszcie mi jakie tętno mają wasz dzidzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) lucynka - ale mnie nic nie boli a termin @ za tydzien mam...tylko cyce jak donice i bolące ale to zaden objaw:P mysle ze jeszcze musze poczekać ale przyjdzie i moja kolej:) ja dzis pierwszy dzień w pracy i nic mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - z tym tętnem to zabobon... na poczatku tętno jest duze a potem spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę ale może jednak porównamy :P Skoro to fofum o planowaniu to trzeba rozpatrzeć wszystkie ewentualności był kalendarz chiński strzały przed owu to czemu nie sprawdzić i tego :P (ja wierze we wszystkie te metody tak samo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno chłopcy mają wyższe tętno niż dziewczynki ale czy to prawda to nie wiem!! Skoro mowa o metodach to słyszałyście o planowaniu płci według Jonasa????? Podobno oblicza się na podstawie daty urodzenia kobiety, położenie księżyca w momencie poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gratulacja ogromne dla świeżo upieczonych mamuś, oby dzieciaczki chowały się zdrowo. Ninko super,że Ci sie udało i bedziesz miała córunie Aganiok11 super dziewuszka Myszko gratuluje dwóch kreseczek A ze starające sie trzymam kciuki. Mnie sie tez udało. Tuz przed świetami ujrzałam długo oczekiwane dwie kreseczki. Ojj troche to trwało bo 11 cykli. Być może castagnus pomógł, bo własnie to był mój pierwszy cykl z tym lekiem.Tak jak Ty myszko czekam niecierpliwie na wizyte u lekarza i troche sie denerwuje czy wszystko ok. Ale powiem ze od wczoraj mam nudności :( coś szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradźcie coś na te nudności. W pierwszej ciąży bardzo sie męczyłam, wymiotowałam 24 godz/dobe przez trzy m-ce az wylądowałam w szpitalu. Bardzo sie tego teraz boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko pytam skad jestes bo myslalam ze zza granicy, nie masz obaw przed trzecia ciaza? no wiesz praca , finanse , znowu pieluchy ? odpowiedz prosze bo ja ciagle borykam sie z tymi pytaniami a jeszcze rodzina puka mi w czolo,z e mam juz wolnosc i swobode a chce malenstwo, musimy sie wspierac wiec pytam jak to jest u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi ja tez wymiotowalam cale trzy miesiace nic mi nie pomagalo wiec nie wiem jak ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×