Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

ally28-Dziekuje ;] Ja Ci powiem,ze natknelam sie na forum gdzie babka sprawdzila testy zmieniajac diete i raz wyszlo ze dziewczynka a raz ze chlopak ,a babka poprostu mocz zakwasila wit C czy czyms i sie chwalila ze rozgryzla testy,ze one zwyczajnie sprawdzaja ph w moczu :P Czyli mowisz ze jak pokazal rozowe to szansa ze bedzie chlop :P HE HE zobaczymy...Poprosze cie o tego linka jak znajdziesz chwile i dziewczyny dzieki za info 🌼 Mamuskamimi-oni tutaj w Uk maja dwa USG,na jednym sprawdzaja czy wszystko ok w 12-14 tc a na tym w 20 podaja plec i watpie ze w szpitalu zrobia odstepstwo od regulaminu i powiedza nam plec wczesniej,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wpadlam tylko na chwile ze narazie musze sie wstrzymac od zajscia w ciaze :( :(. Dzis dowiedzialam sie ze w lipcu szykuje sie wielki zjazd rodzinny, bo babcia ma 85lat. Jest okazja spotkac sie z cala rodzina no i przyjemnosc wielka dla babci, ktora nic nie wie o planowanej uroczystosci. Z jednej strony radosc wielka, bo to wspaniale spotkac sie z kuzynostwem rozsypanym po swiecie a z drugiej strony wielki dol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiauk-Ale jak bedziesz w 4 miesiacu ciazy to mozesz leciec nie ? Ja w ciazy bylam w Pl dwa razy ,nawet w 27 tyg:) Glowa do gory !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niby moge, no ale jak sie uda w grudniu lub styczniu to ja juz sie boje, bo jednak lipiec to juz bedzie prawie koncowka, ojejku. do tego czasu nic nie wychodzilo no a pewnie z moim szczesciem to w grudniu lub styczniu by sie udalo, a wtedy termin bedzie na sierpien lub wrzesien.... jejku, no ale juz sprawdzilam tak wiec odpuszczam gdyz jakies tam tablice chinskie wskazuja ze grudzien i styczen to dziewczynka a luty to chlopak tak wiec dzialam w lutym... kazdy pociesz sie jak moze, kazdy szuka odpowiedzi takiej ktora jemu pasuje tak wiec i ja znalazlam tablice chinskie ktore pasuja identycznie do mnie i mojej obecnej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja juz postanowilam, Teraz bede robic testy owul aby sprawdzic czy jest i kiedy jest owul, nadal bede lykac kwas foliowy i pic wode z cytryna, a pod koniec stycznia zaczne starania. mam czas na dokladna obserwacje moich cykli no i dzieki Wam wciaz bede sie " doksztalcac" Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - ja też zaczynam staranka od stycznia :) Przed chwilą znów zrobiłam test owulacyjny no i jest pozytywny. A zatem myśle,że owulacja zacznie się w poniedziałek rano. Jesli wszystko będzie zgodnie z planem to jutro powinien boleć mnie jajnik. No zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu te tablice Chinskie na kazdej stronce pokazuja mi inny wynik na pazdziernik ,wiec nie sadze,zeby byly do konca wiarygodne ;)Ale powodzenia wam zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie te tablice chińskie to ściema, tylko druga córa mi się potwierdziła, w rodzinie i znajomym też tylko czasami więc nie wierze w te tablice i sie nimi nie będę kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znów teścik owul robiłam i już negatywny. Ale jajnik jeszcze mnie nie boli, no ciekawa czy wszystko bedzie zgodnie z planem. Mój mężulek jutro ma 2 dniowy wyjazd służbowy więc i tak w tym miesiącu nie dalibyśmy rady ze starankami. Mam nadzieje,że w stycznieu się jakoś zgramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jejku od kilku dni taka tutaj cisza... Ja testuje tak wiec 10dc pusto, 11dc pojawila sie slabiutka kreska test, 12dc pojawila sie piekna druga kreska ale jakos tak malo sluzu, natomiast dzis 13dc kreska slabsza niz wczoraj i dodatkowo oddzywa sie prawy jajnik, tak wiec z moja owul. chyba jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk a staranka były? Co do zjazdu rodzinnego to moja koleżanka latała samolotem naprawdę długo tylko jakieś zaświadczenie od ginekologa musiała mieć, a w ogóle są rzeczy ważne i ważniejsze i nie szkoda Ci odkladać staranek przez zjazd? Ja poki co biorę tabsy i już najchętniej bym je odtawiła, ale do czerwca muszę czekać;/ od stycznia zaczynam obserwację z testami owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... z przytulanek nic nie bylo, ale dzis mam nadzieje, ze cos tam bedzie... Z pierwsza ciaza ja tez latalam i w 7m-cu wybralam sie nawet autem do pl. Owszem bylo mi ciezko ale dalam rade. To wszystko zalezy od przebiegu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktos...? A ja dzis znowu mialam gorszy dzien..Wszystkie kolezanki maja parki moje,jedna tylko rodzi na dniach niby druga dziewczyne..Smutno mi jakos,zawsze marzyl mi sie syn,anie bede go miala...:[No to sie pozalilam...taki kryzysik lekki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kasiuuk - u mnie też te testy tak jak u ciebie wychodziły. Ale jajnik coś tym razem nie bolał i tak sobie myśle czy nie był to czasami cykl bezowulacyjny. Bo zawsze mnie tak kłuje że chodzić nie mogę i do tego testy pozytywne 2-3 dni z rzędu były. A tu tylko jeden dzień pozytywny i odrazu kreska słaba, no i śluzu baaardzo mało w tym czasie więc chyba owulacji wcale nie było ... tak jakos czuje Więc czasami los sam za nas decyduje i warto mu się poddać. majoweczko - a co taki dół u ciebie, przecież jeszcze nie wiadomo co nosisz pod serduchem? ten test przecież nic nie warty był a zatem szanse ogromne zwłaszcza że w owulke to się stało. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny majoweczka usmiechnij sie :) a umnie nici z przytulanek, moj M zmeczony. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Cieszę się że forum odżyło troszkę :) Berniu,ja Ci serdecznie polecam karuzelkę Fisher Price z serii Rainforest,ja ją mam i koleżanka kupiła miesięcznemu synkowi,obie jesteśmy zadowolone,jest śliczna,kolorowa i interesuje nawet te najmniejsze maluszki :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka przecież jeszcze nie wiadomo co nosisz pod serduchem:) niepotrzebnie ten test robiłaś;p jak już będziesz wiedziała co w brzuszku siedzi to nam napisz:) i nie smuć się:) wiecie co ja w 1 ciąży też liczyłam, że będzie dziwczynka ale w sercu czułam, że chłop, jakoś od zawsze wiedziałam, że chłopca będę mieć:) mój M jest przekonany że 2 będzie dziewczynka mam nadzieję, że ma rację:) w ogóle ostatnio doszłam do wniosku, że chciałabym 3 dzieciaków a jak jest u Was? Zawsze myślałam o 2 dzieci, ale marzy mi się 3. Najlepiej by było mieć bliźniaki bo w dzisiejszych czasach wydaje mi się, że rodziny wielodzietne są krytykowane, szczególnie jeżeli nie ma nadmiaru $ jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ja mysle ze kto ile ma dzieci to jest kazdego indywidualna sprawa. mi jak uda sie zaciazyc z drugim to napewno nie bede juz dlugo czekala na 3. marze o 3 dzieci, no ale jak narazie to nic nie wychodzi z drugim :( Dziewczyny jesli wczoraj byla ow. testy i bol owulacyjny tak wskazywal to czy dzisiaj jest jeszcze jakas szansa na chlopca? ja robilam dzis test i jest juz pusty. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia uk ja myślę, że tak jest szansa na chłopca od pozytywnego testu od 24-36 godź więc próbuj:) kasiu uk ile już się starasz dość długo prawda? Napisz, czy robiłaś jakieś badania?Czy staracie się tylko w wyznaczone dni i póki co nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja zawsze chciałam mieć dwójke dzieci i to dwie córeczki :) A mój mężulek chciał trójeczke. Wg niego miała być córka potem syn i na końcu znów córa. Jak na razie to plan połowicznie mu się zrealizował i nie w tej kolejności ;) no ale mam nadzieje, że uda się uda i synek jednak będzie. Kasiu uk szansa jest więc do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki jak dobrze że można normalnie poczytać wasze wpisy cieszę się że znów piszecie 15 listopada przyszła na świat moja córeczka Natalia :) Mam nadzieje że topik przyniesie szczęście wam dziewczyny tak jak mnie udało się dziękuje dziewczyną które tu kiedyś pisały za pomoc i rady na temat planowania dzidziusia Wszystkim wam życzę cierpliwości i wytrwałości bo naprawdę warto :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy 3 synusiow
CZWÓRKA dzieci, niezla patologia! Aż sie nie chce wierzyc co człowiek potrafi zrobic dla posiadania wymarzonej płaci. teraz całe zycie bedziesz harowac i im usługiwac tylko dlatego że marzylas o tym zeby w koncu miec corke! wspołczuje takim biednym rodzinom! nie pozoztsje mi teraz nic innego jak zyczyc ci teraz duzo sily i wytrwałosci bo z zycia juz ci nic nie pozostało jak tylko sprztanie, gotowanie, pranie i harówa cały Boży dzień :D ale co tam, wazne że masz corke ;) osiagnelas cel, gorzej jakbys miała czwartego syna ;) hehehe smiac mi sie z Was chce Matki Polki od siedmiu boleści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy 3 synusiow
i powiem ci jeszcze jedno, gdybys miała synka i corek to nawet bym ci zazdrosciła :) bo fajnie jest miec parke ale czworka dzieci to dla mnie już naparawde patologia, wspolczuje tobie i tym dzieciom! i apeluje do was dziewczyny zastanwocie sie zanim podejmiecie decyzje o kolejnym dziecku. nie lepiej miec dwojke chlopaczkow czy dwie dziewczynki a wygladac jak ludzie a nie jak rodziny patoligiczne czworke czy piatke. dla dobra tych dzieci pomyslcie !!!!! uwazam że w dzisiejszych czasach 4 dzieci to juz swiadczy tylko o zacofaniu człowieka :( nie wierze ze kobieta ktora cale zycie musi harowac kolo takiego stada dzieci jest szczesliwa, nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no chyba że zacofane kobiety jak mamusia 3 synusiow, kura domowa dla ktorej waznna jest tylko reprodukcja i rozmnazanie ja patrze na takich ludzi z pożałowaniem i wiem że nie tylko ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy 3 synusiow
mozn amiec synka i planowac corke, mozna miec corke i planowac synka! ok! ale miec 3 dzieci i nadal planowac :( przeciez to woła o pomste do niebia! przeciez ludzie smieją sie z takich rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 3 synusiow ratulacje i jak możesz to przypomnij nam starania, w cyklu w którym Wam się udało:) bedzie to dla nas cenna informacja, jakie masz długie cykle, czy mierzyłaś ph....i jeszcze raz gratuluję córeczki i pięknej rodzinki:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×