Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Berniu ja mam taką i jej nie polecam: http://allegro.pl/karuzela-z-misiami-fisher-price-c0108-projektor-i1939905814.html Może te nowsze modele są lepsze. Odnośnie tej chorej osoby co najpierw podawała się za " święte słowa" teraz "sprawiedliwy głos boga" to chyba nie warto wchodzić z nią w dyskusje. Dziewczyny się otworzyły, napisały szczerze o swoich odczuciach i marzeniach co wcale nie znaczyło, że nie kochają swoich dzieci. Na pewno są lepszymi matkami od tej pomarańczowej. Mi lekarz do 8 mc ciąży mówił , że będzie dziewczynka i też przeżyłam rozczarowanie gdy w dziewiątym powiedział , że to jednak chłopiec. To teraz trzeba mnie zwyzywać i życzyć najgorszego??? A przecież rozczarowanie było tylko chwilowe i synuś jest kochany całym sercem!!!!! Co jest złego w tym, że matka mając 3 chłopców patrzy na dziewczynki z zachwytem i na odwrót????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozczarowanej
ja akurat mam dwoch synow i nie moge uwiezyc w to ze ktos potrafi takie rzeczy pisac o swoich dzieciach lucynko uwazasz że przyznanie sie do pogadry swoimi dziecmi usprawiedliwia te osoby? to ze sie przyznała ze cały czas jest zła, rozczarowana i jak patrzy na dziewczynki to ja zazdrosc zrzera to ją usprawiedliwia? nigdy w zyciu!!!! dla mnie to nie matak to prawdziwe zero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz apeluje, ignorujmy pomarańczki !!!!!!! Przecież to prowokacja, im o to chodzi aby wchodzic z nimi w taki polemiki a nie są tego warci !!!!!! Zobaczycie jak będziemy z nimi dyskutować to rozwalą ten topik !!!! Ignorujmy je !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozczarowanej
a moze ciebie mamusiu bedziemy ignorowac!!! co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8kikia8
hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie, że piszecie, ja tak na szybko parę na razie stron przeczytałam, i naprawdę przyjemnie się zrobiło otatnio :) Ally co tam u Ciebie, robiłaś jakieś badania?? Muszę jeszcze trochę nadrobić zaległości. Ale koniecznie muszę napisać do majóweczki09- ja też zrobiłąm taki test INTELLLIGENDER TEST!!!! Ale mi niestety kasy nie zwrócili!!!!! jak mi się uda umieszcz zdjęcie, ale nie wiem jak to zrobić... A więc zrobiłąm go w 10 tyg, i wyszedł bez wątpliwości chłopak!!!! Trochę się zdziwiliśmy z mężem bo mieliśmy 100% przeczucie, że dziewucha i co - 3 lekarzy potwierdziło dziewczynka!!! W tym na usg 3d pani dr powiedziała, że bez wątpienia dziewczynka. Więc od 10 do 20 tyg myślałam że to chłopczyk (tzn wiedziałam, że to dziewczynka,ale godziłąm się z myślą, że jednak chłopczyk...rozumiecie?? I nawet imię wybrała, ale byłam tak wewnętrznie przekonana, że to dziewczynka, że jak lekarz to powiedział, to była dla mnie oczywiste). Teraz już 27 tydz się zaczyna, chyba zmian nie będzie. Majóweczka09 jeśli chcesz to poczytaj sobie na angielskich forach otym teście, to jest ściema!!!!! mi z kalkulacji wyszło, że lepiej już sobie z obrączki wróżyć,niż robić ten test. Na szczęście nie dostałam go w prezencie, bo bym tej kasy żałowała. Wiesz to może być dziewczynka. ale z tego co czytałam, to może być zwykły test na ph moczu i u mnie by się zgadzało, miałąm wysobie ph moczu i test to wskazał. Jestem na nich zła, że nie oddają kasy i że mi nie ładnie odpisali. Mam zamiar ich obsmarowywać wszędzie, na każdym forum, żeby w Polsce nie znaleźli rynku zbytu hehe :):) W usa to jest od wielu lat. To tyle w sumie, Poczytam sobie co tam u was i nadrobię zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8kika8-Dziekuje za informacje :] Biedne my z tymi testami...:)) Ja robilam Gender marker taki ze sie w okienko mocz zakrapla...Tez czytalam ,ze tam gdzie wychodza dziewczyny sa chlopcy :) Ale zobaczymy jak to bedzie....:) Dzieki wielkie !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że jest to naprawdę nie na miejscu żeby takie opienie wypowiadać na temat matek, które chcą szczerze porozmawiać, gdzie jak nie tu to zrobić, myślę że w większości rodzin zareagowaliby tak jak pomarańczowa...To, że marzymy o danej płci nie znaczy że nie kochamy swoich dzieci, bo nie są winne niczemu ani my, że mamy w środku serca takie pragnienie....Proszę bądźmy wrozumiałe i normalnie wypowiadajmy się na dany temat bo jest to cenne, by mieć z kim dzielić się uczuciami na taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika dawno cię nie było!!!!! Super, że się odezwałaś!!!!!!!!!!!!! Majoweczka ale się uśmiałam - to pewnie mężowi by wyszło pół testu różowego i pół niebieskiego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozgrzeszać nas będzie ten na górze a nie jakaś pomarańcza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz forum już nie mówie, że marzę o córeczce, nawet ktoś ostatnio mi powiedział: "Mów, że chcesz syna to będziesz miała córkę";/ jakby to miało jakieś znaczenie;/ poprostu niech ten temat nie bedzie tabu, że kobieta marzy o jakiejś płci to nie jest nic złego. Dzielmy się swoimi spostrzeżeniami obserwacjami cyklu różnymi nowinkami i wspierajmy się podczas planowania chyba do tego ma służyć to forum a nie do ostrej krytki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic zlego w tym,z e marzymy o synku czy corci ale wypowiadanie sie mamay 2 synow ,z e chodzi niezadowolona a dzieci to widza i czuja to juz przesada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje bolesne niespelnienie zamiast cieszyc sie zdrowymi synami to chore ,ona nie wie co pisze wiec nie moge byc spokojna na takie tezy sorry dziewczyny ale nie toleruje takiej glupoty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem jak najbardziej szczesliwa mama ,ale moglaby byc jeszcze bardziej...Jak to mowia ,szczescie nigdy nie za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem szczesliwa mama , moje corki sa juz duze i teraz widze w nich pomoc i serce , szok jak mozna na nie liczyc ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trochę zbyt ostro napisała, ale każda z nas ma jakieś żale, wiem ze to może złe porównanie dla niektórych z Was, ale zaryzykuję i napiszę. Marzyłyście o pięknym domu, wasze marzenie się spełnia już Was na niego stać, ale nagle ktos mówi nie będziesz miała takiej dachówki tylko tą, nie będzie parterowy tylko piętrowy nie zielony tylko niebieski, wtedy byśmy się wszystkie rozumiały, ale jeżeli ktoś marzy o synku czy córci a los mówi, że jednak tak nie będzie to w Polsce jest tak że zaraz ta matka jest krytykowana i jedynie anonimowo może trochę o swoich żalach pisać....Mama 2 chlopców może zbyt ostro napisała, ale na pewno jest dobrą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wpadke też bym chciała zaliczyć ale niestety biorę anty i mało jest to prawdopodobne ale chciałabym i problem z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noemi jestem w stanie wszystko zrozumiec ale takie podejcia do sprawy to nie ....mama 2 synow mogla pozostac przy jednym synku a nie ryzykowac , zawsze jest ryzyko 50na 50 a my jestesmy matkami i kochamy dzieci bez wzgledu na to jakie sa i kim , a jesli chodzi o Polske to nie wydaje mi sie ,z etyko u nas tak sie krytykuje , nie uogolniaj prosze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak,znam osobe,ktora jest bardzo dobra matka dwoch slicznych chlopcow,ktora dostala deprechy (cala druga ciaze liczyla na dziewuszke,bo na USG nie mogli zindentyfikowac plci),mowila mi ze jak dostala synka na brzuch,to trzy razy sprawdzala plec,a teraz mowi,ze miewa dni w ktorych jest bardzo nieszczesliwa,czasem czlowiek tak czegos pragnie,ze nie moze sie pogodzic z mysla ze tego nie ma ,czy mniec nie bedzie,moze mama dwoch synkow w ten sposob wyrazila swoje zale,w taki jakby naprzyklad nigdy wprost nie nie odwazyla sie komus powiedziec,tak ja wzielo i sie otworzyla,bo naprzyklad temat bardzo ja przytlacza i caly czas czuje sie nie spelniona jako mama...Ale jestem pewna ze kocha chlopcow calym sercem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 chłopaków
Dziewczny nie dziwie się,że mnie krytykujecie. Mnie samej moje zachowanie wydaje się irracjonalne. Oczywiście, że kocham moich synów i zrobiłabym dlanich wszystko,niezmienia to jednakfaktu, że w głębi czuję żal i niespełnienie. I chyba zawsze będę marzyłaocórce -może trafią misię fajne synowe i wnuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo dwoch- Sa lepsze metody jak planowanie plci z kalendarzykiem.. Moze jesli tak bardzo marzysz i nie opuszczaja Cie mysli o corce..Moze rozwaz in-vitro w przyszlosci,albo metode odwirowania plemnikow...To jest zawsze jakies wyjscie,moze i drogie ,ale powiem szczerze,ze gdybym nie wpadla jak "sliwka w kompot" to chyba bym zaryzykowala te kase w przyszlosci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 chłopaków
majóweczka póki co nie planuję 3 dziecka ale też się nie zarzekam że napewno i nigdy.Na razie skupiam się na moich chłopakach i uczę się żyć w męskim świecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 chłopaków
majóweczka ja w drugiej ciąży przez pierwszy trymestr nie byłam w stanie połknąć witamin. Odruch wymiotny miałam natychmiast po włożeniu tabletki do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 chłopaków
Może zmień witaminy.Mi to pomogło - kupiłam najmniejsze jakie były dostępne i w końcu jakoś udało mi się je połknąć. Może u ciebie inne nie będą wywoływały mdłości a flwit zażyjesz w późniejszym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×