Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

jak mi sie dziś nie chce isc do pracy!!! osotatni tydzien taki leniwy od 1wszego przychodzą studenty... z mężem się nadal nie lubimy a juz nawet myślałam w pewnym momencie że moze się polubimy ale kurde..za cholerę!! z sexu ..z przyczyn oczywistych nofing :( albo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu jakoś cicho tu ..... to chyba pójde se pazurki zrobić....bo przecież nie spać ,za młoda godzina.... Dziewczyny gdzie się podziewacie????:-) :-) :-) Pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem na posterunku :) Mała Ty sama te pazurki tak o? ja juz nie bawię się w zadne experymenty przez to bowiem posiadam jajjecznicę na głowie..az wstydzę sie isc do fryzjerki.jak zobaczy to co sobie zrobiłam umrze ze smiechu. pójdę jednak do niej juz wkrótce i zostanę platynową blondyna-nie mam wyjścia :O A***A jak z Twoją pracą? dziewczyny kupowałyście coś z alllegro?ubrania np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz moja kolej
czesc dziewczyny 🌼 moge dolaczyc...? dzis ostatnia tabletka i koniec :) ciekawa jestem jak bedzie... przyznaje, ze nie przeczytalam wszystkiego, ale chyba wiekszosc stron... mozecie napisac po ilu latach brania rzucilyscie? bo tak sobie mysle, ze te ewentualne skutki uboczne po odstawieniu, zaleza tez od czasu brania. ja bralam rok pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam:) Madzik!! No ja dziś byłam u lekarza i dostałam L4 na 2 tygodnie. Wysłałam je do zakładu pracy poleconym z potwierdzeniem odbioru. Oczywiscie priorytetem:) mam zapalenie oskrzeli:P:P:P Nie chce mi sie do nich łazić bo będzie dym a ja chcę wieść spokojny żywot. Pewnie się zdenerwują biedaczki:D mam ich w dupie! Za 2 tygodnie ide po nastepne i bede ciągnąć...Tylko nie wiem gdzie mam zanieść to 2. Do zakładu pracy czy do Zusu???Bo ja mam wypowiedzenie do piatku. Madzik a o co biega za tym Allegro? Ja stale tam cos kupuję:D czekam właśnie na dres, wczoraj przyszło radio do samochodu (mąż wygrał licytację) i buty, bo mu kupiłam. Ja uwielbiam kupować na Allegro:) A ty jesteś juz zarejstrowana w Allegro? Jak masz jakieś pytania to wal. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A***A włąsnie sobie zalożyłam konto.czekam na kod.nie mam pojęcia jak odbywają się transakcje i w jaki sposób się płaci..jest tego tyle w regulaminie ale jakbyś mi mogła wyjasnić szybko prosto i na temat. Myślę o zakupie ubrań,bluzki,swetry itp. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik! No więc tak: Dobrze jest miec konto internetowe. Tzn, ja mam zwykle konto w PKO BP. Wzięłam sobie u nich dodatkową usługe za 2zł miesiecznie na konto w internecie. Czyli wsio co tam maja w PKO to ja mam u siebie w kompie. Dostajesz kody i w domciu sie rejestrujesz. takie konta tez ma Inteligo, MBank...To bardzo ułatwia zycie. Ja juz nie musze stać w kolejkach żeby płacić rachunki albo dymać na pocztę czy do punktu opłat i jeszcze płacić sutą prowizję. Robie sobie to wsio w domku. 1. Kupujesz na Allegro-Kup teraz 2. W meilu na pocztę dostajesz dane do przelewu-w tytule podajesz nr aukcji, kolor, rozmiar i login z Allegro 3.Realizujesz przelew (na poczcie, w banku, w internecie...jak tam chcesz)-kwota+przesyłka(z reguły 6 zeta-priorytet) 4. Wysyłasz meila do Sprzedawcy, że wysłałaś kasę (zawsze przy aukcjach jest opcja-zadaj pytanie sprzedającemu) 5. Czekasz na przesyłkę (zawsze bierz priorytet bo szybciej dochodzi) 6. Potem dobrze jest wystawić komentarz sprzedawcy, on tobie zawsze wystawia jako drugi. 7.Zawsze jak masz jakis problem to pisz lub dzwoń do sprzedawcy(np kolor Ci nie odpowiada, albo bluzka jest za mała...) z reguły mozna sie dogadać:) Takie same zasady są przy licytacji tylko, że nie ma KUP TERAZ a licytujesz daną rzecz. Za ile wylicytujesz za tyle bierzesz (chyba, że jest cena minimalna i nie zostanie osiagnięta to wtedy nie ma tematu) Zaraz podam Ci linki do ludzi u których kupowałam i nigdy mnie nie zawiedli:) ZAWSZE zwracaj uwagę na komentarze!!!Jak jest dużo negatywnych to NIE KUPUJ-nie warto.Nie dawaj się też nabierać na super tanie rzeczy bo to z reguły badziew albo podróba!! Zawsze mozesz przesłać mi linka do danej aukcji-napisze Ci czy warto:) No i zastanów sie przed zakupem. Jak juz kupisz to bądz konsekwentna. Z Allegro nie ma jaj.Jest bezpieczne i przestrzega zasad. Pilnuja na nim porzadku. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1608943 Super kosmetyki, 100% oryginał. Uczciwy sprzedawca. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3214987 Super buty, bardzo fajna babka. Mozna wymienić w razie problemów:) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1591009 Mydełka, cudeńka... http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1960909 Fajne, oryginalne szmatki. Kupiłam u niej golf. Jest boski!! http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2654758 Kosmetyki i nie tylko. Super kobita!!Wysłała mi nie ten krem, co trzeba a spoko wymieniła i oddała kase za przesyłkę:) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=22002 Srebro. Super ceny. Bardzo uczciwy! To narazie tyle:) Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- natura (dzięki Bogu) obdarzyła mnie dość ładnymi [:-) ]i długimi paznokciami więc nie muszę przyklejać nic na nie ,po prostu je maluję . Teraz kiedy wkońcu przestały się rozdwajać (wiadomo po czym ) mogę malować je na wszystkie możliwe kolorki,bo wcześniej przy tabsach kiedy się rozdwajały malowałam je wkółko tylko odżywkami coraz to innymi ,bo żadne nie pomagały.( a to trzeba było tabsy odsatwic :-P ) !!! Teraz kiedy wyglądają lepiej i dochodzą do siebie ,to po prostu się nimi bawię (malując je) codziennie!!!no nie przesadziłam,co drugi dzień .:-) Do \'Teraz moja kolej\"Ja brałam łącznie ponad 7 lat,najpierw 4 -rok przerwa -potem 3 z hakiem i od maja mam definitywny koniec!!! :-P witamy w klubie !:-) A****A -no tak,jaki się siedzi do 2 w nocy to potem się tak długo śpi?!:-) :-P A ja czekam na gadu od rana,czyli od 12.00 :-) :-) ;-);-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A czy znasz jakiś dobry adres na allegro z ofertą torebek,przeglądałam dzisiaj ale nic nie mogłam znależć :-) z góry dzięki :-) a może ktoś jeszcze zna????:-) :-) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeee
Witam Was ! ! !Czytam wasz topik juz od jakiegos czasu i tez sie zastanwiam na odstawieniem tabletek ( biore cilest przez ponad1,5 roku) Jakie badania mozna zrobic, zeby sprawdzic ze wszystko jest ok w moim organizmie? I jezeli zdecyduje sie juz na ten krok, odstawienia, to lepiej nie kochac sie przy ostatnim opakowaniu, jak to jest? pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeeee !!! Spokojnie mozesz sie kochać do końca opakowania. Co do badań to nie mam pojecia. Może próby wątrobowe? Tak serio to nie wiem... Mała, ja dopiero siadłam do kompa. Mój mąż ma urlop od dziś:):):) i pojechalismy se na zakupki do Tesco. Torebki na Allegro nie kupowałam, tylko plecaczek. Jak znajde cos fajnego to puszczę Ci linka na gg. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeee
dzieki za odpowiedz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachell
Hej dziewczyny:-) Alez mnie tu trochę nie było... ale widze że w ogóle jakoś tu trochę przycichło.... Meeee, ja brałam tabletki przez 1,5 roku. nie biore od miesiąca i jedno co Ci powiem to to, że nie zastanawiaj się brac czy nie brać... odpowiedź prawidłowa to -nie brać- Ja biorac tabletki właściwie nie zastanawiałam sięnad skutkami ubocznymi, bo w zasadzie wydawało mi sięże ja ich nie odczuwam.... brednie!!! Każdy organizm je odczuwa. Dopiero teraz widzę różnicę i jak na razie jest super. Właśnie kończy mi się pierwsza miesiączka po odstawieniu, dostałam róniutko po 30 dniu wzięcia ostatniej tablety.... ciekawe jak długo będę czekać na następną, ale jestem póki co dobrej myśli. Prawda że są minusy takie że trzeba czekać i czekać a @ pojawia sięw nieoczekiwanym momencie i oczywiście niestety bolesna (w moim przypadku) jak jasna cholera ale wszystko da się przezyć, trzeba tylko zaopatrzyć się w nospę i przeciwbólowe i spoko roko:-) W każdym razie najważniejsze że czuje się nieźle jakoś lżej i bardziej na tak niż na nie:-) Pozdróka dla wszystkich dziewczyn a zwłaszcza tych balujących po za topikiem no i oczywiście dla balujących tych na wakacjach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A***A no zupellnie bez serca Ci goście ;) Trzeba było tych najsztywniejszych wystawiac za drzwi. u mnie choróbska ciąg dalszy.Ola dostaje antybiotyk na to swoje zapalenie krtani i juz jest ok ale kaszle..potwornie!!Do przedszkola pewnie pójdzie koło środy albo czwartku. Pan mąż wrócił. W każdym razie nie powitałam go tak jak w tym mailu od Ciebie A***A :D Spi. :o ciągle spi.. niby dobrze ale nie dobrze. dzisiaj będzie nudny dzień. Cosmi.jak coś masz przysyłaj. na allegro mam sobie zamiara kupic parę swetrów.ciągle czekam na kod. a kupowałyście kiedyś buty?..marzą mi się kozaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj trafiłam na Wasze forum. Żałuje, że nie wcześniej. Od prawie 2 m-cy nie biorę tabletek. Brałam 4 lata. Czułam sie bardzo dobrze. Skutkiem ubocznym był prawie zupełny zanik libido, rozdrażnienie. A na dodatek coraz częstsze grzybice, nie do zniesienia. Najgorsze jest to, że ja wcale nie wiązałam tych objawów z tabletkami. Właściwie to dopiero teraz po przeczytaniu kilku stron z tego forum - dotarło do mnie. Mąż dawno przekonywał mnie, ze to przez te prochy nie mama ochoty na seks. Powiedziałam mu, że sie nie zna. Powiedział tez , że jeszcze długo mój organizm będzie wracał do normy po odstawieniu. Powiedziałam mu, że sie nie zna. Boże, jak on ze mną wytrzymywał!? Odkąd nie biorę tabletek mam większą ochotę na seks. Nawet brak zainteresowanie z jego strony (ostatnio zmienił pracę i sie przepracowuje) wywołuje we mnie irytację i wściekłość. Badam teraz temp. Wyniki sa takie, że chyba nie mam owulacji , chociaż miesiączka pojawiła się równiutko po29 dniach, wcale nie obfitsza czy bardziej bolesna. Czekam z niecierpliwością na \\\"normalność\\\", pojutrze powinnam mieć drugą. Już teraz ciąża nie jest dla nas katastrofą, więc wszystko super. Gdyby tylko nie te nawracające infekcje wiadomych miejsc. Ileż można stosować antybiotyki! Mam pytanko: po jakim mniej więcej czasie mam szansę wrócić do \\\"normy\\\". Jeszcze raz cieszę sie że tu trafiłam. Przejrzałam na oczy. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do isa_k - ja równiez przejrzałam na oczy kiedy przeczytałam ten topik w maju.Wcześniej nie łączyłam wszystkich objawów z tabsami,nawet nie podejrzewałam tabletek o to wszystko!!! od maja nie biorę i jest na razie ok.libido powoli wraca ,ale syfy na twarzy ciagle są,chociaz ostatnio jakby mniej :-)Kiedy wrócisz do normy???nie wiem ,ja sama mam nadzieje ze ja wrócę szybko ,bo na luty planujemy bobaska( żeby robić oczywiście a nie rodzić!)zycze powodzenia!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo. Kupilismy se psa i kurka czasu nie mam pisać bo łazi, biega...Jest malutki, ma 7 tygodni:)Śliczny:D Cały czas śpi:PWstaje, zje, siusiu i spać;) Taka mała dzidzia:P Moja mama mówi, że tak nie wolno mówić:( ja wiem, ale on jest jak dziecko-na serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, ja kupowalam buty...Mój mąż też. Zawsze spoko. Ja super skórzane kupiłam za 49zł ( wygralam licytację). Mąż za 46zł (wygrał) też skóra 100%. Spoko, jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu dziewczyny, CZESC KOCHANE MOJE!!!!!!! Wróciłam :D Tak jak mówiłam wydrukowalam sobie wszystko od 9 września, kiedy ostatni raz tu byłam i bede czytac w domciu. Dzis pierwszy dzień w pracy po urlopie, nie moge sie odnaleźć. W Egipcie było po prostu nie do opisania, bajka na całego pod kazdym względem. Hotel wyjebany na maxa, widok z balkonu na Morze Czerwone, przezroczyste, cieplutkie i czysciutkie w rybkami, koralami itp. Piramidy - bajka po prostu, moto safari na pustyni, nurkowanie z butlami na głebokość 12 metrów... Naprawde nie wiem jak Wam to wszystko opisać. Najbardziej urzekli mnie ludzie. Egipcjanie są niesamowici, wiecznie uśmiechnięci, chodza po ulicy i śpiewają sobie, nigdzie sie nie spieszą, luz totalny, zero stresu, nawet jak są biedni to i tak się uśmiechają. W porównaniu do Polaków to kontrast niesamowity. No i oczywiscie musiał mi sie spodobać pewien zajebisty barman u nas w hotelu;) Podobny był troche do Nicolasa Cage\'a, tyle ze z ciemna cera. No i on taki był słodki i mówił do mnie kochanie (bo to słowo po polasku znał) i całował mi drinki jak mi je podawał i dał mi kwaiatka i patrzył tak ślicznie... i wszystko by byó pieknie, ale była przeciez tam z mezem, który i tak juz sie na to wkurwiał:( Kwiatka mam zasuszonego w albumie i nawt nr telefonu. A na imię mu było.. Mohamet;) Czasem mi sie wydaje ze zachowuje sie ostanimi czasy jak nastolatka, taka kochliwa sie zrobiłam, raz tez z pracy, w Egipcie barman. O wiem, co zrobię! Zeskanuję Wam jego zdjęcie i Wam wyślę zaraz. Kurde nie mam czasu przeczytac tego co sie u Was działa, w pracy zastał mnie totalny burdel i same zaległości. W domu poczytam i jutro się do tego wszystkiego odniosę. Póki co musze juz kończyć, bo juz na mnie krzywo patrzą, o 1 dzień po urlopie i zamiast pracować to ja coś tu smaruję prywatnego. Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja jebę, A****A ale masz wykurwistega na maxa psiulka! No po prostu nie mam słów! Słodki taki, od razu tylko całować by się go chciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina_23
Dziewczyny czy po odstawieniu tabletek miałyście problemy z dziąsłami??? Ja brałam prawie 5 lat! I mam problem z okresem, pierwszy był normalnie zaraz po odstawieniu, potem spoźnił się 3 tygodnie, a teraz już czekam na to prawie miesiąc!! No i gdzieś słyszałam że hormony mają duży wpływ na okres. Jak to było u Was? Bo ja mam okropne zapalenie dziąsła i ogólnie to one się dziwnie zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jestem
Cześć Moja historia : diane35 przez 4,5 roku. Brak ochoty na seks 2.5 roku. Powód dla którego boję się odstawić tabletki - powrót przyszczy. MÓJ myśli że odstawiłam a ja mam jeszcze 2 opakowania i nie mogłam się powstrzymać . To uzaleznienie. Jak sobie z tym poradzić? Paozdrowienia. Dzięki za topik . Wcześniej nie kojarzyłam że może i stnieć związek między tabletkami a brakiem chęci na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do isa_k Od maja nie bierzesz pigułek i masz nadzieje, że szybko wrócisz do normy, czyli w lutym najpóźniej?!!!! Boże, to 9 miesięcy! A ja myślała, że to bedzie max 3. Ale naiwna jestem. A z tym seksem to bardziej mi sie tylko wydaje, że chcę niż naprawdę chcę :( Wczoraj rozpłakałam sie w trakcie. Z nerwów. Tak sie nakręciłam myślą, że skoro juz nie biorę tablet to będzie super, i tak się spięłam, że nici. Ale ja tak bardzo chcę chcieć. Trzymam kciuki za przyszłego maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpis powyżej był oczywiście do MAŁEJ32 a nie do mnie samej ;) Tak to jest jak człowiek sobie głupi nick wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, gdzie jesteście? :( Poczytałam to wydrukowane od 9 września wczoraj na klopie, wypalając przy tym chyba z 3 fajory pod rząd;) I tak w skrócie: karotkaa - z infekcjami i bólem podczas stosunku mam podobnie, poza tym tak w góle to mi znowu grzybica wróciła jakieś 3 dni temu, a już jakiś czas było tak ładnie. nie mam już do niej siły:( A****A szok z tą Twoją robotą! Ale nie ma tego złego, i tak cały czas bluzgałaś na tę swoja pracę, wieć w pewnym sensie ułatwili Ci decyzję! Na pewno niedługo coś się znajdzie lepszego! Twój optymizm jest powalający, też bym chciała mieć takie podejście, ale niestety u mnie z reguły przeważa pesymizm:( A odnośnie tego, ze pisałas, ze sie tam \"sekszę\" do bólu to niestety dupa blada. Kochaliśmy się chyba 2 razy i to za drugim razem już myśłałam o tym barmanie. Ja to jednak świnia jestem z tym myśleniem o kim innym, ale samo mi się tak myśli;) A teraz znowu nie bedzie nic, bo mam grzyba:( BlueAngel pisała o sitosterolach jak to u mnie było. A wieć tak, swojego czasu przez jaieś 2 miesiące je brałam (Poldanen) i faktycznie, cera się bardzo poprawiła, ale tylko niestety na czas ich brania. Jak przestałam to znowu syfy powróciły:( madzik, wcale mało nie piłam;) a pamiętałam o Was bo mi Was brakowało! Taka była zajebista wódeczka anyżowa (uzu się nazywała) i jak ja nigdy anyżku nie lubiłam, to ją piłam na potęgę! No i piwko taie ichniejsze, lajtowe, pyszniutkie! Ja chcę wracać, cały czas mi tu zimno, a tam o 3 w nocy się siedziało w krótkich gaciach i koszulce na ramiączka! A tu taki pic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, dziewczyny, naprawde się poważnie o Was martwię:( Gdzie Wy jesteście do kurwy nędzy że się tak już wyrażę, bo ja za Wami tęsknię, tyle czasu już Was nie słyszałam, a Was tu nie ma od wczoraj... 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×