Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

J a w połowie opakowania Skrzypu polnego zaczęłam mieć mdłości i jakoś bez zmian było.Po Mertz Specjal (tak to sie pisze?)tylko zostało mi echo w portfelu, też na pysk nie pomogło.Póżniej było tez coś takiego na R - revalid czy cós ...Też do dupy a nie na facjatę :-P Ale wszystkie te specyfiki brałam jeszcze za czasów tabsów ,bo miałam problemy z kłakami i paznokciami, więc może w starciu z anty...po prostu były za słabe??? Od momentu jak rzuciłam tabsy łykam Kapivit A+E i muszę powiedzieć,że paznokcie są znowu super, włosów znajduje po myciu głowy mniej niz kiedys i zaczęły mi rosnąć ... cycki?? ...nie ...nie cycki!! włosy nowe ,takie małe przy czole :-) ... Hmm cycki w sumie też by mogły ,bo coś zmalaly odkąd nie biorę...:-( A skóra na pysku zrobiła się mniej pryszczata,czasami bliżej okresu wysypuje mnie obficiej,a le to chyba już norma :-( Do tego na zewnątrz stosuję linię Garnier \"Czysta skóra\".I można powiedzieć ,że po zatuszowaniu podkładem nie mam się czego czepiać ;-) ;-) ;-) Chociaż przyznaję się ,że przy tabsach miałam czółko jak alabaster...kumpelki mi zazdrościły :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do A****A - odnośnie Allegro -mam pytanko: czy jak dostanę już przesyłkę to muszę napisac meila ,że dostałam,czy wystarczy wystawić komentarz???? Takie głupie pytanko...ale... 👄 👄 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała!! Dzięki za meila:)W koncu zobaczyłam Twoja facjatę:P Ładna jesteś dzioucha:) Mnie skrzyp bardzo pomógł, pazury rozsły po nim jak oszalałe:) Co do Allegro! Spoko, styka sam komentarz:) Chyba, że cos Ci nie pasi i chcesz wymienić to napisz do sprzedawcy...Tylko powstrzymaj sie od komentarzy do momentu wypróbowania produktu. Ja kupiłam dres, wystawiłam komentarz a sie po tygodniu okazało, że to szmelc...Całusek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki A*****A :) w takim razie uzbrajam sie w cierpliwosc:) aaa zapomnialam dodac ze po odstawieniu maaaaasakrycznie przetłuszczaja mi sie wlosy!!!!! :(:(:(:( wczesniej mylam je 2 razy w tyg srednio w niedziele i srode, a teraz jak umyje w niedziele to juz w pon mam srednie a we wtorek musze myc! szok, zbankrutuje na szampon , no i ta strata czasu:) cera tez mi sie przetluszcza, zawsze mialam suchą, a teraz nawet sie swiece po pracy feee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A -dzięki za odpowiedż.Ja to nie mam co wypróbowywać,bo to były mieszki do ręcznego i skrzyni biegów-zafundowałam staremu,a niech zna moje dobre serce ;-) ;-);-) Pasują jak ulał...a stary myślał że to na inny drążek ...hehe ;-) ;-) ;-) :-P p.s.Jak tam nasz topikowy ulubieniec Kenzo??? bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karotka-mi włosy też się przetłuszczały na początku,myłam codziennie!!!Teraz wróciły do normy(nie biorę od maja)trochę je rozjaśniłam,może to je przesuszyło???A cera?Też była tłusta ,jak rano ją odtłuściłam ,nałożyłam krem a po 15 minutach jak chciałam robić makijaż to już się świeciłam i musiałam znowu ją odtłuszczać...Tragedia...Ale teraz nie jest żle(patrz wpisy wyżej)tylko z cery suchej (taka była kiedyś)zrobiła mi się mieszana,więc zupełnie musiałam zmienić kremy,kosmetyki i przede wszystkim przyzwyczajenia:-P pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wcale mi dzis nie lepiej:( MOrde mam potworna, juz nie wiem co robic, jeszcze jakies bolace czerwone kropki mi w okolicach oczu wyskakują, nic tylko se w łeb pierdolnąć. Wszystkie te Revadile, Merz Speciale itp. brałam, ale gówno pomogło, bo to syfy hormonalne, na ktore nic nie pomaga. Moze kupie sobie znowu to A+E, ale tez kiedys juz brałam:( Jezu, jak ja nienawidze tabletek! MOglabym je wszystkie zebrac na kupę i spalić i odtańczyć przy tym dziki taniec radości;) Mała, ja czułko i policzki mam ładne (znaczy bez syfów), te paskudztwa nawiedzają moją brodę i okolice pod nosem - i to ostatnio tylko prawą stronę. Trochę to wygląda jak jakieś uczulenie i tworzy takie czerwone plamy. Ech, nie chce mi się nawet tego opisywać bo się porzygam i nie wypiję kawy , którą własnie sobie zrobiłam;) Chyba juz w przyszlym tygodniu bede miala Neta w domciu:) Wczoraj dostałam właśnie z Allegro już Kenzo Jungle 100ml i taki gratis 8ml -Calvina Klaina \"Eternity\". ale to Eternity mi się nie podoba. Za to Kenzo piękne - prawie takie piękne jak piusia A****A;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Mała..ślicznie wyglądasz :) dzisiaj kibluję w pracy za to jutro ari vederci Lublin i pędze do domu do mamusi na dobre jedzonko.Potem do rzeszowa z olą leczyć zęby (to już mniej przyjemne) Gębę smaruję kremem o nazwie Lysanel czy cuś takiego.Mama podarowała mi kilka próbek z apteki i i działa.Ściąga trochę niedoskonałości.Dobrze tez ze lublinie jest syfna woda chlorowana która rewelacyjnie wysusza mi cerę.Właśnie dziś zakończyłam przeprawę z okresem i jakoś jestem pełna energii chociaz w zyciu osobistym wszystko mi się spierdoliło.Ale to nic nowego. Pójdę sobie z kolegą na kawę pofilozofowac trochę.to mi pomaga tak sobie pogadac na bezsensowne tematy. Stwierdziłam ze zamiast fretki chcę mieć świnkę morską. Świnke morską i kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i kot zeżrę świnkę morską, teściowa zapierdoli Ci kota i w efekcie nic nie będziesz miała ;) Wybacz mój czarny humor, ale to ta moja facjata tak na mnie działa;) Na kawę z kolegą.... a fajny kolega?;) A co ze studentem i jego KROKIEM? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ten student..z wielkim żalem serca oswidczył mi że nie bedzie go na przyszłych cwiczeniach.Śmieszny jest taki..zupełnie nie w moim typie..z reszta jak wspomniałam student to święta krowa i najlepiej go nie zaczepaic jeżeli chodzi o jakieś podrywy :) Z resztą ja nie lubię jak facet wie mniej niż ja :) własnie-mam przyjaciela.Zaden tam romans ale facet który mi duzo tłumaczy i wskazuje drogę niejednokrotnie.To taki ktoś kto ma mnie na oku i patrzy żebym się nie wpieprzyła w jakies bagno.Anioł Stó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, madzik, w jakie bagno? Co sie dzieje złego? Oczywiście jak nie mozesz powiedzieć, to w porządku, może napisz do nas na maila jak nie chcesz na forum, czasem łatwiej jak się wyżali komuś. Dobrze, ze masz takiego przyjaciela, ja chyba takiego nie mam. Mam zarąbistych kolegów w pracy, szczególnie jednego (ale nie TEGO co mi się podoba(ł), ale to nie przyjaciel, nie wszystko mu mogę powiedzieć. W ogóle jak się tak zastanowiić to nie mam osoby, której mogłabym powiedzieć ABSOLUTNIE wszystko. Mam dobrą koleżankę i dużo jej mówię, ale nie wszystko, mąż też w porządku, mogę na nim polegać, ale wszystkiego mu powiedzieć nie mogę, to samo z mamą - dużo jej się zwierzam, ale tez nie wszystko. Czyli każdy wie coś o mnie po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak się wszyscy spotkają .. ;) ja mojej mamie niczego w zasadzie nie moge powiedzieć..np zwierzyć się z moich rosterek duchowych bo zaraz lamentuje i nie moze spać w nocy. cosmi..powiedz mi skąd jestes? bo gdzieś mi umknło..jak bedziesz tu oczywiście.. a wracając do ziewrzeń..mojemu staremu to juz zupelnie nie mogę niczego powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to ja, pisze z domciu jak widac, zalozyli mi dzis NETA:D Strasznie mam chujowa klawiature w domu i ciezko mi sie pisze, musze nowa zakupic. Zmylam niedawno puder z ryja i znowu sie załamalam, ale trudno, nie bede Wam truć;) ZAwiało mnie gdzies bo mnie ucho napierdziela :( Musze jeszcze wyjsc na dwor z kundlem, a zimno jest i mi sie nie chce. W o gole to nie da sie z nim ostatnio wytrzymac, bo suki maja cieczke i on caly czas łazi po domu i piszczy, normalnie prawie non stop, chyba mu zaraz przypierdziele! Tez Wam tu lataja jakies ptaszyska w kółku przy kursorze? Co to za gówno jest?? Słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Madzik, musisz chyba zmienic temat topiku:) Znaczy sie skasować to końcowe \"...albo i nie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Berry!!Fajowe, że masz neta na kwadracie;) Bardzo sie cieszę:) Mój pies też dostaje szału w domu. Dzis z nim wylazłam bo myslałam, że zwariuje!!!To nie od cieczki bo on jeszcze nie kuma, ale od tego , że siedzi w domu a temperament ma ogrooooomny.Energia go roznosi. Wiem, że nie powinnam z nim jeszcze wyłazić ale kurde rozniesie mi chatę!!Łazi tylko po chodniku, na trawe mu nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc A****A :D Myslalam ze znowu gdzies wszystkie zniknelyscie.. Dobrze ze mi tego neta zalozyli przed weekendem, bo maz pracuje cale 2 dni. Jakbym nie miala neta to bu\\ym pewnie lazila z lusterkiem po domu i łapała doła od pryszczy. A tak to siedze sobie grzecznie przy stoliku z maścia na gebie i gram w Scrabble (w \"kurniku\") i przynajmniej nie mysle o moim ryju. A w ogole to ciekawe co sie dzieje z Maagg i Xanim no nie? Cale wieki ich tu nie bylo. Chyba o nas zapomnialy 😭 A kiedy Twoje cudo bedzie moglo legalnie na dwor wyłazić? Bo ja juz nie pamietam ile to trzeba odczekac po szczepieniach. Odkąd mój był młody to minęło 12 lat (nieźle stary juz jest co?;) Ale sie facet trzyma i zachowuje jak młodzieniaszek!;) A w ogole to mam dzis okres, brzunio troche boli, ale da sie wytrzymac;) Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się zastanawiam gdzie Xanim i Magg... Kenzo ma we wtorek 2 szczepienie i po nim 2 tygodnie trzeba czekać i dopiero mozna wyłazić. Tak jest formalnie. Ja wyłaże z nim bardzo mało, prawie wogóle bo sie trochę dygam ale kurcze muszę trochę bo widzę, że go roznosi:)Poszłam z nim dziś na 20 minut i jest duzo spokojniejszy, najadł sie i śpi:)Troche pobiegał, zmęczył się i jest git!Ja jestem przed okresem i juz mnie na słodkie bierze:P Właśnie zżarłam Kinder Bueno:)i tera popijam czerwona herbatkę cco by mi dupa nie urosła:D Załóz sobie skypa to bedziemy gadać:) Tylko kup słuchawki z mikrofonem-ok 20zł. Skypa sciagasz z oneta za free:) i gadasz za free:) A masz gg???Jak tak to daj na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gg:( jeszcze sie nie łapię co gdzie mozna sciagnac:( bo w pracy to nic nie moglam sciagac, jak sie troche zorientuje, to sobie zaloze. A to gadu gadu to tez za darmo? pewnie tak;) musze isc z kundlem na dwor bo mi piszczy i kurka nie wiem czy przez jego chuci;) czy moze mu sie srac chce. Na wszelki wypadek wyjde, co by mi sie tu gdzies nie zesral;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włASNIE ,dzisiaj czytałam wypowiedzi Nasze wcześniejsze i zauważyłam ,że dawno nie pojawiają się Magg i Xanim!Ciekawe co u Nich słychać?? Berry ściągaj skeypa to wtedy pogadamy,jak namówimy jeszcze Madzika i COsmi to będziemy mogły zrobić sobie konferencję!!;-)Wyobrażacie sobie Nas 5 na jednej lini razem???Oja nie mogę !!!:-)Nocka przegadana!!:-)Tylko dużooo piwa albo grzańca,bo już chłody idą!No właśnie,muszę wkońcu spróbować tego trunku!!A dzisiaj jak zwykle piwko:-) :-) :-) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry!! No wiec tak: Wchodzisz na www.gadugadu.pl i se sciągasz gadulca. Tam wsio bedzie napisane. Dostaniesz swój numer i będziemy klikać za free...idzie zima wiec wiesz, trza mieć zajecie:D Spoko, ja na początku tez byłam zielona ale moi madrzy znajomi mi powiedzieli to i owo i teraz, po roku to jestem bystrzak:D Skype ściagasz z www.onet.pl Bardzo wazne!!!!!! Musisz miec program antywirusowy!!!!!!!!!!!!!!Bo jak dostaniesz trojana (ja miałam kiedyś 52 sztuki :P to musialam formatować kompa) Wejdz na: www.dobreprogramy.pl i sciagnij se wersję DARMOWĄ programu AVAST, który tez bedzie skanował Ci kompa i leczył z wirusów. Dobry jest tez Panda, lub mks vir. jest super i swietnie skanuje. Jak nie bedziesz czegos wiedzieć to wal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki A****A, musze koniecznie dzis sciegnac tego antywirusa bo wczoraj nie wiadomo skad nam sie jakies gole baby zaczely sciagac i sie na pulpicie zapisaly:O ale jazda, nawet nie wchodzilismy na takie strony, tylko mój se ogladal jakies kalendarze i nagle gołe dupy wyskoczyly! A jak sciagne tego Avasta to wystarczy? czy jeszcze jakis musze miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Excipial Pigmentcreme Spirig 20 zł ,podobno kryje pryszcze dobrze , miałyscie moze go?? ja jzu jestem 10 dni bez tabl i mam pryszcze takie bolace na czole😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eewwaa, nawet o tym nie słyszałam. Ja swoje paskudztwa tuszuję fluidem La roche posay Unifiance nr 21. Niby to jest fluid, ale wygładzający i doskonale spisuje się włąśnie jak korektor. Na to mam puder w kamieniu Max Factor Creme Puff (nr 41 medium beige). Ten Max Factor to połączenie podkładu w kremie i pudru do twarzy. Jak nanoszę go na gębę pędzelkiem to naprawde dobrze kryje, więc polecam! A jednak zaczęły Ci wywalac:( Trzeba przeczekać, wiem coś niestety o tym:( Tylko ile jeszcze... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera tylko ze tam sa dwa odcienie :/ moze jednak pojde do apteki i zobacze jak ciemny jest ten ciemny:D a jak jasny jasny :D jak cos to zam znac :)))) jak zwykle sie czepilam kremu jak tonący brzytwy no ale coż jak nie kupie to ,nie bede spac po nocach :D pozdro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja19
czesc dziewczynki, czemu rzucilyscie antykoncepcyjne? bo ja zaczyna wlasnie brac..polowa pierwszego opakowania,niby miala byc ladniejsza cera,i co?guuzik..a nogi bola...i wieeelkie cycki..nie chce az tak wielkich kurde no >:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja...czemu rzuciłyśmy? ja moge od sibie napisac, ze: 1. zerowe libido (po co mi tabletki, skoro sex stał sie dla mnie zlem koniecznym? 2. 8 lat brania to bylo za długo 3. mialamm coraz wieksze wrazenie ze sie truje, podczas brania tabletek jajniki nie pracuja, organizm nie korzysta z wlasnych hormonow, tylko z tych sztucznie dostarczanych w tabletkach, świadomosc tego mnie przerazała 4.chcialam zeby organizm odpoczal, ile mozna go truc? 5. cera sie pogarszala 6. wiedzialam, ze jak przestane brac to pojawia sie skutki uboczne, a wiadomo ze kiedys taki dzien nadejdzie, ze bedzie trzeba przestac 7. zaczelam sie interesowac skutkami ubocznymi brania tabletek, czytalam duzo obiektywnych artykułow na ten temat, ktore mroziły mi krew w zyłach. Wiadomo, ze 99,9% ginekologow nic nie bedzie wspominac na temat ich szkodliwosci, bo przeciez oni maja z kazdej przepisanej recepty duzo zyskow i profitow od firm, ktore produkuje dane tabletki (np. darmowy wyjazdy na Kanary albo gdzie indziej) Jesli masz mozliwosc jeszcze zastanowienia sie nad wzieciem tej pierwszej tabletki, to przemysl to dobrze, zebys potem nie załowała, tak jak wiele dziewczyn. Ala madry Polak po szkodzie. Co ja bym dała, zeby zamienic sie z Toba miejscami i miec mozliwosc jeszcze raz wybrac: wziac tę pierwszą tabletkę czy nie? Wiadomo, jaki byłby teraz mój wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zesz kurwa eewwaa, nie obejrzałam tego do końca bo zaczęłam ryczeć:( Co to za rzeź? Kurwa, jakbym takiego gościa miala teraz pod reka, to bym mu na żywca fiuta obcięła, i to tak powoli, zeby cierpiał. Ja pierdzielę, słow mi brakuje jak patrze na coś takiego.I takie coś jest dostępne w Necie? ktos to nagrywał i nic z tym nie zrobił? nikt nie reagował? Nie no, normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×