Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

baja, sorki, jednak nie masz juz mozliwosci wyboru wziecia tej pierwszej tabletki, bo juz zaczelas pierwsze opakowanie.... Skoro Cie bola nogi, to jest znak ze trzeba natychmiast przestac! Mozesz miec problem z żyłami, co grozi zakrzepicą i to nie sa żarty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie raz słuchaszlam ze tak sie robi futra ,ale nigdy tego nie widzialam i wierzyc mi się nie chcialo!! te zwierzatka obdzierane były ze skóry!! prawie na zywca! bo przeciez ten człowiek to idiota myślam ze jebnie zwierzaczka o ziemie 3 razy i koniec! masakra ! juz jak chcą tak zbijac dla kasy to nie zainwestuja w szczepinonki do usypiania😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja19
aaaaa!!! chliip,kurde tak myslalm,wrodzony instynkt kobiecy mowil mi ze co sztuczne to zle i nic dobrego z tego wyjsc nie moze...ale jak mi zaczal ginekolog doradzac,no a nibykurcze pieczone lekarz ktory ma zla kobietom nie czynic..to mysle co szkodzi sprobowac...eeeh,ciezko byc kobieta,prosze powiedzcie chociaz ,ze ta cera to sie wezmie i polepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A napisalam Ci cos na gg, nie wiem czy doszlo, dopiero sobie zainstalowalam ale sie nie znam:( Moja droga, jak Ty jestem taka gościówa komputerowa to moze wiesz jak skonfigurować (ale mądre słowo!) zeby np. maile z Tlenu odbieraly sie w Outlooku? Jak wiesz to podpowiedz;) Avasta już mam, juz mi skanuje i nawet znalazł jednego wiruska, zalecał jakas kwarantanne, wiec tak zrobiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !Od dwóch dni strasznie napieprzają mnie jajniki,raz jeden ,raz drugi !Nigdy tak nie miałam ...no może kiedyś przed tabsami.Czy to jest normalne???Dodam ,że to dni owulacyjne. pozdro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dni owulacyjne to pewnie nie masz sie czym przejmowac. czasem w owulacje bola wlasnie jajniki, niektore dziewczyny odczuwaja te dni prawie tak, jakby mialy miesiaczke, so don\'t worry Mala i lecz chorobsko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z racji tego że na nic nie mam czasu zapisałam się na hiszpański. :) pozdrowienia dla was.. po imieninach mamy jestem przezarta juz drugi dzień.ileż mozna było żrec?..a teraz cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powaznie pytam
dziewczyny wiem ze to nienormalne ale czy moje zachowanie jest usprawiedliwione jesli zaraz po stosunku ze swoim facetem zastanawiam sie czy aby nie doszło do zapłodnienia. .. uzywamy gumek ale staje sie to dla mnie męczące bo zamiast rozkoszowac sie chwilą uniesienia muszen uwazac aby mój luby przypadkeim ni eprzeoczył momentu kiedy gumeczka moze sie zsunąc albo zeby przypadkiem nie pękła albo gdzies tam sie wylało. ostatnio miałam taki shiz, ze kochalismy sie chwileczke i wyobraziłam sobie ze w takiej prezerwatywie moze byc mirodziurka przez która moze cos przepłynać i zaczęałms ie śmiac ale to chyab tylko z rozpaczy ze jestem tak żałosna.. :( dlatego podjęłam decyzje ze zaczne brac tabletki tylko ze cholera jasna kosztuja one do 30 zł. chciałm tansze ale one zawierają duządawke hormonów, lekarka wcisnęła mi MERCILON kosztuja one w aptece 35 zł ... wiem ze są tansze tylko jestem młoda i musze brac niskie dawki hormonów a im nizsze dawki tym drozsze tabletki :/ szlak mnie trafi .. !!!!!!!!!!! kurcze przez to ze zaczęłąm sie kontrolowac podczas stosunku ni emoge pokazac swojego chłopakowi jaki mam naprawde temperament bo blokuje mnie obawa przed ciązą .. ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ posucha...:P He, he...Siła skype i gg:) ja mam mniej czasu przez pieska ale zagladam do neta a Wy???Nie ładnie!!!Ja wczoraj dostałam @ i barrrrdzo mnie bolał brzunio, nazarłam sie Ketanolu i chodziłam snieta jak troć:P Grun, ze przeszło:) Dzis jest gitarka:) Mój piesio dobrze sie chowa, wk..... mnie do bólu...Jest git:)Juz od 1.11 bede mogła z nim wyłazić bo miał 2 szczepienie:) Musze mu kupić smycz...taka jak chcę kosztuje 130zł(!!!!!!!!) w sklepie, a jak promocja to 99zł. KOSZMAR!Ale znalazłam taka na allergo za 65zł:) To Flexi, do 50 kg dla mocnych ras:) Zwijana z blokadą. Nie chcę takiej normalnej, wiszacej bo jak bedzie deszcz albo snieg to sie pochlastam:) Całuje Was moje Piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry!!! Twój psiak wyglada jak lisek- chytrusek:):):) (nie wiem czy \"h\" czy \"ch\" :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie sliczny ten Twój psiak.. no i nie wiem który ładniejszy Berry czy A****A :P ja chyba sobie tez muszę kupic jakieś zwierze..w domu mam co prawda rasowego leniwca ale to się chyba nie ma czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- masz na myśli męża???Bo ja np.też tak czasami mówię na mojego :rasowy leniwiec.Zresztą sądzę,że połowa populacji facetów to rasowe leniwce,a druga połowa to wiecznie dorastający chłopcy,...hihi ;-);-) ;-) Mój plasuje się w czołówce raz jednej połowy raz drugiej...Czasami nie nadążam za Jego pomysłami...A czasami Jego bezczynność mnie po prostu rozpierdala...:-P I tym sposobem sinusoida Naszych relacji jest książkowa...Raz w górę raz w dół,jak jest dobrze to wiadomo,że za chwilę będzie żle...Ale ogólnie nie narzekam,bo i tak nawet ze świecą nie znalazłabym lepszego ;-)A tak przynajmniej mam życie urozmaicone:-P taaaaaaaa...to so obsmarowałam dupcię staruszka...a co tam...chociaż ostatnio bidula zaraził się ode mnie choróbskiem i jest przeziębiony...Znacie ten ból: chory (czytaj umierający)facet w domu.37,5 to temperatura ścinająca Go z nóg- konający mozna by rzec/;-) ;-) ;-) No dobra ,koniec obgadywania ,idę na zakupy... Do usłyszenia :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka , Berry mam pytanko :)) mam nadzieje ze siegniesz pamiecią rok wstecz i mi odpiszesz:D nie biore tabl jzu 14 dni razem z 7 dniową przerwa , mialla dwa pryszcze zeszły i jest znowu ok jestem w szoku czy to mozliwe ze juz mnie nie wysadzi ,...jak Ty mialals odrazu wysadziło pryszczami ??? czy na poczatku tez bylo wporzo??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz eewwaa, a juz chciałaś z powrotem wracac do tych durnych tabletek! Przez dwa głupie syfki! U mnie to pojawiło sie juz właściwie jak jeszcze bralam tabletki, jak zienilam z mocniejszych na słabsze (Marvelon na Logest). U mnie wywaliło brodę i okolice nosa właściwie od razu, ale przypominam, że ja nie miałam takich tyradycyjnych pojedynczych dużych syfów tylką tą dermatozę okołoustną. Ostatni mój wysyp sprzed tygodnia już minął, też jestem w szoku ze tak szybko, na noc tylko acnemycinem smarowałam i ciućkałam sobie te granulki od homeopaty. Myślę że ten wysyp to był przed okresem, w każdym razie cieszę sie ze nawet jak mnie opryszcza to w miare szybko znika. Tak wiec eewwaa nie martw się, a nawet jak kilka syfów Ci wyskoczy to przeciez nic sie nie stanhie prawda?;) Odnośnie mojego psiaka to fakt, przypomina liska i niektórzy na dworze właśnie tak do niego mówią;) Fajnie ze Wam sie podoba:) madzik kurna, tak sie uśmiałam z tego rasowego leniwca że się mało nie poszczałam:D Madzik, czy Ty masz gg??? Jak nie masz to załóż sobie please:D mała, mój jak był chory z zeszłym roku to pamiętam do dziś;) Koniec świata się zbliżał! A to herbatkę chce, a to że go wszystko boli, że za zimno, że za gorąco, że się spocił i trzeba mu nową piżamkę podrzucić, że teraz to mu się pić chce, bo przecież tyle wody z potem wylazło i że się inaczej odwodni i pewnie w ogóle zaraz zejdzie z tego świata.... Ano faceci... BUZIAKI SŁONECZKA MOJE 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie głupie to one nie były:p bo były wulkaniaste:p narazie jest git:)) dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jakaś pomylona..taka cała zamyślona zrobiłam sobie mocną kawkę koło południa..wsypałam trzy łyżeczki kawki..zalałam wodą ..wlałam mleczko...i wypiłam..O żeśz kurwa jakie to mocne było..teraz skapnełąm się że owszem 3 łyżeczki...tylko ..STOŁOWE!!! nie mogę teraz usiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik:D:D:D:D Masz pomysła, jeszcze Ci serce stanie:P Ja chyba mimo okresu poszczepiennego wyjde z nim na dwór bo chte roznosi gówniarz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- gratulejszyn;) nie ma co! Teraz mozesz wypic meliskę, to Ci wyjdzie na zero;) jak tam hiszpanski? Napisz cos swoim kolezankom po hiszpansku:D eewwaa- dobrze ze Ci wulkany zginely;) Tylko przyrzeknij nam tu ładnie wszystkim ze nie wrocisz do tabletek!! KOncze, bo idziemy chlać do znajomych :D :D jakies przeziebienie mnie bierze, bede pic grzane piwsko z sokiem malinowym! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja se chyba tez grzańca strzele bo mi pizga po podwiązkach:D Kurcze, jutro idę na wypas obiad do restauracji...Muszę się wbić w jakiś uniform:P Wujek zaprosił nas, rodziców moich, siostrę z mążem...i jeszcze jakis tam ludzi na mszę za swoja mamunię a potem na żarło. Cholera, ja nie cierpie szpilek i tych wszystkich szmat z kołnierzykami itp . Nie znosze żakietów i innych duperszmitów...Grrrrrrrr ale co, w bojówkach nie pójde bo mnie mama zaciuka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciuka :D :D :D :D A****A rozbawiło mnie na cały wieczór Berry hiszpański mam od poniedziałku niestety :( póki co mogę wam powiedzieć adios musze coś zeżreć bo mnie skręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik, no to od poniedzialku prosimy po hiszpansku:D biedactwo A****A, tez nie cierpie szpilek, czułenek, spódnic, żakiecików i einnych porąbanych eleganckich pierduł! (pierdół? cholera wiE jak to sie pisze). moja mama tez najchetniej by mnie wbila w jakas spodniczke i czułenk, ale nie da rady, odkad pamietam kocham spodnie, swetry, buciory takie trepowate, nie nosze bizuterii i w ogole chyba powinnam byc chlopakiem;) Napisz jak to przezyłas! nasza wizyta wczoraj u znajomych zakonczyla sie zbiorowym placzem;) Po większej ilosci piwska i wódy włączylismy sobie Stare Dobre Malzeństwo (kojarzycie taki dawny zespół?) i sie zryczeliśmy za starymi dobrymi czasami, za górami, ogniskiem, zachodami słonca i czasami gdy nie było takich problemów,których nie dało się pokonać w kilka chwil:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Jezusicku!!Berry ,Stare Dobre Małżeństwo??????Kiedy to było...kope lat...Ja wczoraj też zaliczyłam imprezkę,ale my wspominaliśmy chóralnym śpiewem i nie tylko Renatę przemyk:...tańczę na stole kieckie zadzieram...baby sprawdzały czy to możliwe w wykonaniu facetów,jak u nich z tą kiecką?????????I jak zwykle do póżnej nocy ,lub raczej wczesnego ranka graliśmy w karty ,bo to nasza nowa pasja....gramy ,pijemy,palimy i pieprzymy od rzeczy różne farmazony ,wymyslamy głupie pomysły i mamy przy tym niezły ubaw... :-) :-) :-) Ja niestety dzisiaj chorowałam,bo zapomniałam ,że od kilku dni popijam herbatkę z senesem i na imprezie zamiast trzymać się jak zwykle piwa to zapodałam sobie wódeczkę ukraińską na miodzie,a że dobra była to troszkę przesadziłam...I dzisiaj miałam skutki...:-P :-P Aż mnie telepie na samo wspomnienie...:P:-P:-P Madzik zainspirowałaś mnie ...może w końcu zapiszę się na ten mój upragniony włoski?????Od dłuższego czasu noszę się z takim zamiarem ,ale...zawsze jakieś ale...:-) A****A -pizga po podwiązkach???hehe...to pantalony włóż:-)dobre powiedzonko..tym bardziej,że mi często \"pizga po podwiązkach\", normalnie zmarżlakjestem:P Niecierpię zimy!!!! No dobra ,chyba pójde spać...chociaż dzisiaj ju z pół dnia przespałam :P, ale coś mnie morzy ciągle sen ;-) ;-);-) no to: asta la vista bebe ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie:) Ano byliśmy na obiedzie i na mszy...Jezusie...Msza-katorga:P Ja nie chodze do Kościola wogóle. Oczywiście jestem bardzo wierząca ale jakoś nie mogę słuchać tych kazań i wywodów...zupełnie mnie nie interesujących. No i mnie drażni ta ofiara (czytaj żebranie) ( a za bramą bmw:P ). Nie daje nigdy!!!Mnie nikt nie daje, k...!!!Potem obiadzik w Piramidzie, było sztywno i do dupy, wiec sie szybko zmyliśmy:P Pod pretekstem małego psa w domu:P Moi rodzice i siostra z mażem pojechali z nami:)Miałam nowe butki, obtarły mnie:( W spodnie wizytowe wlazłam ale siąść nie mogłam, chyba sie przytyło od sylwestra:PZnalazłam inne, czarne, bardzo wygodne ale i eleganckie:)Zapomnialam, że je mam:P No, i tak to było...Teraz wale bronka z mężem i gitara jest:)Pies śpi, trochę spokoju:DMusiałam iść na ten obiad bo ten wujek to przyjaciel mojego brata, który jest w Chicago 12 lat i tak nie wypadało. Bardzo mu pomaga bo też tam mieszka a tu przyleciał tylko na mszę o ten obiad. Apropos języków...Ja kocham francuski...Uwielbiam!!!!o oui:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wszyscy imprezują:D ja tez z moim Miskiem pochasalismy na weekend:) jzu jest spoko :):D a pryszczy ani śladu,kurcze jestem w szoku bo jak zucilam diane to mnie wysadzilo chyba natychmiastowo:O wydaje mi sie ze te hormony jescze sobie tam siedza we mnie i dlatego nie ma tych syfów :/ odpukac:) pozdrwiam was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo z tego co czytam to weekend każda z was miała udany..nooo pozazdrościć..moja ekipa chora i moze za tydzień pójdziemy wypić piwo na miescie. Tymczasem u nas konstruktywne rozmowy damsko-męskie.Mąż oswidaczył że chce się wyprowadzić ...ze mną na stancję..no i z olcią .Nie komnetuję tego na razie bo juz milion razy tak planował..Tymczasem jedzie sobie do Danii na 2 tyg. A***A ja też z tym francuskim się bawiłam całe 8lat ..ale na uczelni niestety nikt nie prowadzi kursu tylko ang i dlatego ..że tak powiem mon francais est mort :) Tak mnie jakoś wzięło na te języki..A moze ja sobie pojadę do kanady? Przyjęli nową koleżankę do nas na wydz..z polecenia waznej osoby..nic to ze dziewucha z innej bajki-przyuczy się-nadrobi w ciągu pół roku to czym ja sie zajmowałam przez 2 lata.Dlatego nie wiem jak ta moja przyszłosc tam bedzie wyglądać. Mała ja też przepadam z Renią Przemyk-Zaprzęęęgać! :) Berry :) super to musiała byc ta impreza.Stare dobre + duuzo alkoholu to zawsze się tak kończy. nr gg prześlę wam mailem ok? W pracy miałam zgrzyt bo szef zobaczył że mam zainstalowane :( a tam komputer nie ma służyć do komunikacji tylko do pracy ..i kombinuję co by tu zrobić..jest taka możliwść korzystania z gg bez koniecznosci instalowania tego programu?..jak myślicie? ewaa co do chasania -gratulacje.. u mnie bez zmian.sciskiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka możliwosc ze gg nie trzeba instalowac ...wchodzisz na www.gadu-gadu.pl i tak wciska sie na wersja ww czy jakos tak i otwiera sie okienko oczywiscie pisze sie swój numer i hasło i wyskakuje gg:) jak zamkniesz stronke to wszytko znika i nie ma nigdzie archiwum!!:D a kiedy chcecie ogólnie wykasowac to na co patrzylyscie w necie to to wciska sie tu na samej górez taki zegar to jest historia no i się pieknie kasuje:) pozdro:) ps.buzka jest taka ladna ze jzu chodze bez pudru:)) tylko taka bladzia ze mnie:O a na solarke nei pojde :/ ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A, a jednak w spodniach wystartowałaś;) I tak trzymać:D Odnośnie mszy to ja tez nie chodze do koscioła. Wierzę w Boga, ale tak po swojemu, modle sie do niego jak potrafię i skoro mówi się ze Bog jest wszędzie to na cholere mam chodzic do koscioła? Tym bardziej ze nie lubie ksiezy, bo są obłudni. Wiadomo, ze znajdzie sie paru naprawde z powołania, ale takich jest garstka, cała reszta jeździ własnie mercami i posuwa siostrzyczki zakonne (to akurat wiem, bo mój kolega ma znajomego księdza, który sie z tym nie kryje, gdyż twierdzi ze kasiądz tez człowiek i bzykać sie musi;) O kurna, to moze ja nie człowiek, bo ja bzykac sie nie musze;) Własciwie to nie ma w tym nic zabawnego 😭 eewwaa, ciesze sie ze z Twoja twarza wszystko w porzadku i oby tak dalej! A nawet jak cos bedzie wyskakiwac to to olej, ja powoli zaczynam sie przyzwyczajac ze zawsze cos tam mi wywala, raz lepiej raz gorzej, ale przeciez życ sie z tym da i jak sobie pomysle jakie ludzie maja naprawde wielkie problemy to az mi głupio ze takimi pierdołami sie przejmuje! madzik, z ta osoba co przyjeli do Ciebie na wydział to ja mam do czynienia na co dzien w pracy. Znaczy nie z ta osoba ale z taka sytuacją. Ostatnio nasz szef przyjął jakas swoja kuzynke bez wyzszego doświadczenia jako kierowniczke działu (działu, o którym pojecia ta dziewczyna nie ma) i ona ma teraz sprawować nadzór nad taką babką, która w tym dziale pracuje już z 10 lat i to ona ma ja uczyc! Czujecie! Podwładna będzie uczyć swojego szefa;) Normalnie paranoja. Nie wspomnę juz za ta dziewucha sostała na wejściu 4 tys.pensji!!!! i jak ma nas wszystkich szlag nie trafic?? 😡 Odnosnie męża to moze w koncu zauwazył ze zycie z mamuśką wcale Wam nie wychodzi na dobre, moze warto spróbować co? Zobaczysz, jesli nadal nie bedzie Wam sie układać to podejmiesz jakąś decyzję, ale bedziesz miała pewnosc, ze zrobilas wszystko aby ratować Wasz związek. Całuje Was wszystkie mocno mocno!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×