Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Dzięki dziewczyny 😘 Dobrze, ze jesteście, ze mnie rozumiecie - tak naprawdę i wspieracie. Kochane jesteście, już mi lepiej, ale wkurzyłam się na maxa 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam dzisiaj dobry jzu humor:D jestem taka w kratke ostanio:O Berry dobbrze ze nie dasz sobie napluc w kasze:D Ty lwico hihi zdałam sobie sprawe moj Mis nie daje mi powodow do tego schizowania!!! to robi moja psychika:(mam zamiar nad tym bardziej panować !! nałoze sobie chyba samoopalacz bo taka bladzia ze mnie ;) pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestescie wulgarne
Prawda w oczy kole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
panny wykształcone zdawałoby się, a język jak u kurew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYPIERDALAĆ POMARAŃCZE JEBANE!! I co nam zrobicie?! Jak bede chciała to bede bluźnić non stop, bo mam do tego prawo! A jak was to tak bardzo razi w oczy to po prostu nie wchodźcie na nasz topik! Co Was to obchodzi czy ktoś bluźni czy nie, jakie kto mam wykształcenie, co robi w sypialni, jakie ma problemy, czym się zajmuje itp. Co wy o nas tak naprawde wiecie?!? NIC!! My nie komentujemy waszego zycia i zachowania - wy nie komentujcie naszego! Wy nie chcecie czytać naszych bluzgów - my nie chcemy was na naszym topiku! Wniosek nasuwa się sam - po prostu tu nie zaglądajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry!!! Nie daj sie sprowokować, to pisze jedna osoba ta co miała \"si\" do Ciebie:P Tylko se nicki zmienia łachudra... Apropos, ja se bede pisać jak chce-Kórwa mać:P:P:P A czy \"ch\" cz \"h\" to i tak jeden chói-o nawet se tak napisze i dópa jeszcze i gufno:D:D:D:D Pocałujcie mnie w ruf!!!!:P:P:P:P:P Berry!!! Dzwonili do mnie w sprawie pracy i dymam na rozmowę kwalifikacyjną na 18.05 (co za godzina!!!). Ide se normalnie, na luzie, na sportowo...bo to sklep sportowy tzn maja tam ciuchy, troche agd...Taki misz-masz. Z głupia franc złożyłam tam podanie, zapomniałam o nim a tu dryń-dryń:D A najlepsze, że pod domem:D Acha-dostałam zasiłek chorobowy za 2 tygodnie-199zł 06gr-buachaaachchchaaaaaa:P Niech se w dupe wsadzą. Co to ma być???Zapomoga? Normalnie śmiac mi się chce jak patrzę na te kase:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
Juz wiadomo czemu A***A zwolniono. Bo jest nieokrzesanym i wulgarnym cwokiem. berry tez to czeka Buhahaha To jest publiczne forum. Kazdy moze pisac co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się wydaje
że jest to publiczne forum, a nie prywatne. Każdy ma prawo zaglądać, czytac i komentować. A że WY się z tym nie zgadazacie, to już jest WASZ problem. Zawsze się obrazałyście (szczególnie Berry i A***A) za jakąkolwiek krytykę. WY nie jesteście święte nieomylne krowy!!!! A MY czytaczki możemy sobie mówic co o WAS myslimy i koniec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
Krowa co glosno ryczy malo mleka daje. Po berry i a***A to widac najdobitniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie wscieklizne
macicy. dlatego jestescie tak wulgarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez berry
nie interesuj sie Berry co czuje do mojego partnera. Ja przynajmniej cos probuje robic z moim libido i to nie przy pomocy kolegi z pracy lub egipskiego kelnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japierdole pokaz mi zdanie gdzie Bery cos robila ze swoim kolega z pracy:| wez wróć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawialyscie sie co WY
czujecie do swoich partnerow, Świete Krowy?? Bo kazda normalna kobieta (ktora kocha swojego partnera) juz dawno kupilaby Vamee albo poszla do seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się wydaje
że jak to robiła mężem, to wyobrażała sobie kolegę z pracy i było jej przyjemniej. To w sumie mozna nazwać zdradą moralną, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez berry
Po osobie ktora odzywa sie jak latwa panienka z rynsztoka, bo nie moze zniesc slusznej krytyki, mozna spodziewac sie wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna osoba pisze pod róznymi pomarańczkami, bo szuka \"poparcia\" w stworzonych przez siebie postaciach...jakie to żenujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się wydaje
że A***A nie masz racji co do jednej osóbki. Ja wiem, które wypowiedzi są moje, a które nie. Ale oczywiście Ty wiesz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowej panienki: \"nie interesuj sie Berry co czuje do mojego partnera. Ja przynajmniej cos probuje robic z moim libido i to nie przy pomocy kolegi z pracy lub egipskiego kelnera\" naprawde gowno mnie obchodzi co do niego czujesz i wcale bym z toba nie dyskutowala, ale sama zaczelas czepiac sie mojego zycia, wiec ci odpisalam. Co do drugiej czesc twojej wypowiedzi to niestety potwierdza sie moje wczesniejsze przypuszczenie ze masz biedactwo spore problemy ze zrozumieniem tekstu i tego co czytasz. Moze jakis szybki kursik by sie przydal albo mocniejsze okularki.... Przy pomocy kolegi i barmana...tutaj tylko moge sie szczerze roześmiac:) O, i znowu nie umiesz czytac - Vamee juz kupiłam, chyba nie nadązasz za literkami ... Odnosnie bluźnienia - wcale nie znaczy , ze ten co nie bluzni jest wykształcony i inteligentny - sama jestes tego najlepszym przykladem \"słuszna krytyka\" - polecam z tym wypadku słowniczek albo jakas encyklopedie, bo znaczenie tych slow jest ci najwyrazniej obce No i na koniec - jesli jedynym sposobem na wlasne kompleksy jest dla ciebie oczernianie innych to pozostaje nam tylko ci wspolczuc biedna istotko. Jesli masz sie choc troszke lepiej poczuc jak sobie tu na nas naflugasz - to zapraszamy, pisz ile wlezie. tylk osie nie dziw ze po czasie nikt juz nie bedzie na ciebie reagowal, bo wspólczuc ci mozemy, ale czasu naszego troche jednak szkoda na takie szczeniackie zabawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez berry
Ja wiem ktore sa moje. Ale moze Berry, A***A, Madzik, Cosmi i Ewaa to jest jedna osoba, ktora szuka poparcia u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie wypowiedzi są jednej jakości więc to jasne, ze pisze je ta sama osoba...zwłaszcza, ze odstepy czasowe miedzy postami są liczone w minutach...Nie jestem głupia słonko:P DOBRA-ja mam dość tej zabawy, znudziła mi się już...to na razie pomarańczaku, było miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez berry
Wasze wszystkie wypowiedzi tez sa jednej jakosci i tez liczone w minutach :O Zenujace jest zapisywanie 64 stron aby porozmawiac ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez berry
Mialo byc: sama ze soba Zakup Vamei po roku posuchy nie jest wyczynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahah słyszałyscie jestesmy jedna osoba , ale dobra koniec tego ktos tu nas podpuszcza i mu sie udaje :D ja spadam spadam buuziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez berry
dobra dziewczyny, przemyslalam to wszystko i przepraszam:( Nie powinnam wtracac sie do Waszego zycia, niech kazdy zajmie sie swoimi problemami. mam nadzieje ze nie bedziecie mi miec tego wszystkiego za zle, nie wiem co mnie napadło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, miło ze zrozumialas pewne sprawy. Tylko kurcze znowu oczki dziewczynkę bolą:) Nie było roku posuchy;) A ja myślałam, ze skoro nas tak dobrze znasz to przeczytałas dokładnie te wszystkie 66 stron... ale widocznie czytałas tylko to, co ci aktualnie pasowało:( No dobra, nie czepiam sie już, skoro chcesz zgody, OK, jestem juz w tym wieku,ze potrafię wybaczać takie szczeniackie wybryki... nawet chwilami miło było, bo mi się podstawówka przypomniała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,coś dziwnego się tu dzieje..nie dajcie się sprowokować jakiemuć pomarańczowi,Berry, A****A - tzrymajcie się,jestem z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja, Słoneczko, nie dajemy się, tylko czasem nerwy puszczają:O ale jak widzisz przeprosiła, moze miała akurat okres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×