Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Heloł dziewczynki kochane 😘 Mała, witamy z powrotem w necie przyszłą podwójną mamusię :) Jak się w ogóle czujesz? Rzygasz z rańca?;) A****A - luty już, więc jak tam kiosk? Miało się chyba zacząć w lutym? :classic_cool: Odnośnie dzidziusia to jesli o mnie chodzi to mój instykt macierzyński była jak miałam jakieś 23-24 lata, a potem zniknął i nie mam go do dziś. Czasem się zastanawiam, czy aby wszystko ze mną w porządku:O Madzik, moim zdaniem życie daje Ci druga szansę i po prostu musisz ją wykorzystać:D Natia- nie przeszkadzasz;) Po odstaiweniu wszystko jest bardzo indywidualne, kazady organizm inaczej reaguje, mój na przykład oszalał na punkcie cery- miałam prawdziwą masakrę , która trwała przez około rok, dopiero od jakiś 3 miesięcy się uspokoiło i jest juz dobrze, ale to co przeżyłam było potworne:( Okresy miałam w miarę regularne po odstaiweniu, jeden tylko był 45 dni, a potem znowu wszystko w granicach25-30 i do tej pory jest OK. Płodność wróciła po paru miesiącach (jakoś chyba ok3-4) -poznałam po śluzie;) Nie przytyłam, nie schudłam, zabezpieczam się tylko prezerwatywą (jak mi się akurat przydarzy jakiś sex, bo niestety wszystko wróciło do normu oprócz libido:( Mąż jest niepocieszony, zresztą ja też:( I tyle z grubsza o mnie, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 👄 A****A - na wszystko przychodzi odpowiednia pora ;-) Ja przez 10 lat nie chciałam zgodzić się na drugie,wogóle mówiłam że jedno wystarczy.Ale jak się napatrzyłam na koleżankę ,która przez 32 lata nie chciała wogóle dzieci,bo twierdziła że ich nie lubi,a teraz niedługo bo w marcu będzie rodzić swoje pierwsze dziecko, i wygląda tak pięknie, a dlatego że poprostu bije z niej radość i duma .Tak się napatrzyłam i chyba pozazdrościłam :-) ;-) No a tak poważnie, to chyba kiedyś doszło do mnie ,że jak mnie kiedyś już nie będzie -to co po mnie pozostanie? kto mnie bedzie wspominał? ...KURDE :-p dość :-P Nie wiem sama jak to sie stało ,że w końcu mąż mnie namówił.Chyba ma siłę przekonywania?... złożyło się wiele na to ,że w końcu stwierdziłam,że pora na drugie. A tu proszę -NIESPODZIANKA dwa w jednym :-) Pozostaje mi tylko śmiac się ...bo przecież nie płakać ? :-) I może to dziwne,ale wiele rzeczy teraz zaczyna sie klarować i prostować .Mój mąż ma już konkretny plan na rok w przód ,gdzie zawsze powtarzał,że On nigdy nie planuje ,bo żyje z dnia na dzień. Berry - nie rzygam tylko wpieprzam ...za trzech..juz sie powstrzymuję ,bo jak tak dalej pójdzie to będę niedługo monstrum ;-) a oprócz tego ,że jestem ciągle głodna i mam wstręt do kawy to jest ok :-) Oby tak dalej !!! Natia- tak jak pisze Berry ,kazdy organizm po swojemu reaguje.Ja miałam syfy na twarzy i świeciłam się jak ..wiadomo co:-)Ale po jakimś czasie to minęło.@ była w miarę regularnie co 25-28 dni ,raz po 30 dniach.A poza tym to same plusy,cellulit zniknął,paznokcie się poprawiły,włosy przestały wypadać.LIbido też po jakimś czasie wróciło..a płodność? :-D podwójna :-D Życzę powodzenia i całuski dla wszystkich oczywiście :-d :-D :-D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj znowu jestem dobra dla świata bo skończył mi się @. Czy wy też tak macie że w pierwszej połowie cyklu dostajecie skrzydeł?? Bo mnie dosłownie energia rozpiera..wtedy najwydajniej pracuję, nie mam żadnych dołów i mnóstwo pomysłow kłębi się w głowie.I taka jestem zadowolona z zycia że aż grzech ;) natia wracaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Dołączam do waszego grona \"koniec z tabletkami\". Przez 5 lat brałam cilest, teraz lekarz mi zmienił na anteovin bo coś z moim organizmem nie tak. Zostały mi 3 tabletki. I koniec............ chyba. Emocje, obawa przed tym co będzie. Razem z moim przyszłym mężem zastanawiamy się nad dzieckiem. Powiedzcie jak duże prawdopodobieństwo jest zajście w ciąże po odstawieniu tabsów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej olaaa:) kurcze, procentowo to Ci nikt nie powie jakie jest prawdopodobienstwoo zajscia w ciaze po odstawieniu, tak jak wszystko inne jest to sprawa bardzo indywidualna. Ale oczuwiste jest to, ze nalezałoby sie jakoś zabezpieczać, najłatwiej wybrać gumkę, np. Durex. Madzik, ja przed okresem tez jeste okropna, ale zebym czuła jakąs wieksza energię w pierwszej fazie cyklu to nie powiem:O chyba nic takiego nie mam. Ide dzis do kekarza, bo znowu jakis paskudny kaszel mi sie przypałętał i tak mnie dusi, ze musze sprawdzic czy aby w oskrzelach jest w porządku. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry nie chodzi mi o procentowo ale czy bardzo duże czy różnie może byc. Napewno nie bede się zabezpieczać przed ciążą, ale chciałabym wiedzieć czy jest bardzo duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę od razu. Chcę dziewczynkę!! Madzik jak to zrobiłaś?? Podziel się :P teraz siedzę i piszę pracę inżynierską, trochę mi nie wychodzi bo co chwilę tutaj zaglądam. Na jutro muszę mieć dwa rozdziały a mam 5 stron ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaaa, mówią, ze po odstawieniu tabletek nie jest wskazane zeby od razu zajsc w ciaze, wiec przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące powinnas sie jednak jakoś zabezpieczac. Ten czas jest potrzebny, aby jajniki mogly na nowo podjąć własciwą pracę, bo przecież przez czas brania tabletek były \"na urlopie\" i zeby wszystko ładnie w organiźmie mogło się uregulować. No i zycze przy okazji powodzonka w pisaniu pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo kofane kobitki Pragne Wam donieść, że znikam na tydzien na urloooooopppppik :) Lewdo żyje a moje dziecie ma ferie i musze nim jakoś zająć ... Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia ... 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi - no to słodkiego nicnierobienia:) I do zobaczonka za tydzień 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmi- błogiego byczenia się :-) :-) Ja też na urlopie ,ale jak zwykle spędzam go w domu doglądając córki chorej na zapalenie oskrzeli :-( ech ...takie moje szczęście:-) ;-) ALE przynajmniej mogę spać do bólu- co kocham :-) :-D A*****A jak tam interesik,nic się nie chwalisz? a może taki ruch ,że nie masz czasu do Nas skrobnąć ?? Życzę dużego ruchu i co za tym idzie dużego utargu :-D Widzę ,że nie tylko ja zauważyłam nowy topik Nati...czasami warto czytać od deski do deski i pochopnie nie oceniać ??co nie Natko??czekamy na Twoje odwiedziny:-) Hello Olaaa- mój gin twierdzi,że nie warto robić przerwy po tabsach jak chcesz zajść w ciążę.Tylko ,że takie szybkie zajście w ciążę po odstawieniu może spowodować ciążę mnogą.Ale na to chyba też nie ma reguły :-)Jedni radzą od razu zachodzić ,inni że poczekać .Myślę ,że zależeć to powinno od Ciebie,najlepiej czujesz czy masz silny organizm ,który pozwoli Ci na ciążę .Życzę powodzenia - i daj znać jak postępy? :-) Aha- a jak zrobić żeby była dziewczynka?? chyba po prostu trzeba mocno wierzyć i pragnąć dziewczyny,a może wtedy wyjdzie.Ja tak bardzo chciałam córki,że byłam pewna w 100 % że urodzę ją.No i tak wyszło:-) Ale to chyba zasługa chromosomów X:-D buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Kiosk zostanie otwarty w poniedziałek:D Juz wsio zrobione ale łeb mam 6/9, wypieki na twarzy i jestem cholernie zajarana tą nową sytuacją choć -jak nigdy-na koncie 0...Postawiłam wszystko na jedna kartę...Mój mąż musi wziąć zaliczkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA32 Dzieki za te słowa. Mój organizm ogólnie ok. Bardzo rzadko choruje, ale tabletki troche za długo brałam i wątroba źle to zniosła. Do gina musze isc po wyniki cytologii. Moja wiara w dziewczynkę musi zadziałać. jeśłi będą bliźnięta to nic. Raz a dobrze !! Gorzej jakby było więcej :) A co do ciąży to Was poinformuje. :) Jeszcze dwie tabletki mi zostały. Ciekawa jestem czy dam rade aby nie kupować. Przez 5 lat brania teraz jakoś dziwnie będzie. A tak wogóle to powiedzcie mi czy w ok. 4 miesiącu brzuch dużo mi urośnie?? W czerwcu ślub biorę a dzidzię chciałabym mieć w tym roku, (jeśli natura mi pomoże) Czasu mi dużo nie pozostało do działania z moim przyszłym mężem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaa -w 4 miechu brzuch nie jest taki duży ,czasami prawie go nie widać .Myślę,żę zależy to też od Twoich predyspozycji do tycia,czy np. od tego jak zniesiesz początek ciąży.Ja pamiętam,że jak byłam w ciąży to dopiero w 5 miechu widać było u mnie lekko zaokrąglony brzuszek:-) Teraz pewnie będzie inaczej.Wyczytałam gdzieś ,że kobieta w 5 miesiącu z ciążą bliżniaczą wygląda jak kobieta w 8 miesiącu ciąży pojedyńczej.:-) Normalnie małe monstrum :-P OLaa nic się nie martw i nie wyczekuj na ciążę ,bo wiesz jak to bywa ...jak się bardzo chce to nie można zajść .Życzę celnych strzałów ;-) :-) pozdrowionka dla Was :-) p.s. A****A -trzymam kciuki za interes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to zajebiście...Pewnie nie bede się bzykac do końca życia...Nawet nie będe tego komentować... Napiszę do Was w weekend bo kuzwa przeziębiłam się okrutnie i chcę się położyć:( a jak juz sie rozpiszę to bede tak dziobać do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołujący artykuł, nie ma co:) Tylko potwierdziło się to wszystko o czym już wiemy. A****A słońce, gdzieś się tak załatwiła? Ogrzewania w kiosku nie masz;) Napisz koniecznie coś więcej i się kuruj:) Buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka znowu ja wreszcie jakes artykuły które zdejmą zaslonę z oczu lekarzy i dziewczyn ja bralam piguły jak pisałam 6 lat, zaraz minie rok jak dła sobie z nimi spokój i teraz mam porównianie z pigułami i bez myślę że może byc nas wiecej czyli koniec z pigułami!!! A****A jak tam interesik? opowiadaj i kuruj się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A koniecznie napisz jak biznes sie rozkęca. A Z tymi chorobami znowu jakaś plaga.Olka mi się rozchorowała po raz kolejny zapalenie kratni :( znowu dostała antybiotyk..chyba faktycznie bede dawac jej actimel. Tymczasem poszukuje mieszkania.dobrze jest :) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:( A****A miała w weekend opisać jak tam ida interesy, a tu cisza:O U mnie po staremu, wczoraj trochę popiłam;) Teraz gotuję golonkę:) Ciekawe jaka mi wyjdzie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem baby jestem:)Prawie cały tydzien nie siedziałam przy necie.Tylko raz:) No więc tak...H***** na maksa. Tyle Wam powiem. Ja sie nie załamuję ani nic tylko poprostu jakos chyba nie mam szczęścia. Słuchajcie, to było takie wspaniałe miejsce...full młodzieży, full ludzi...Ja nie wiem, co się zmieniło. Konkurencja była od zawsze. Pomijając-dałam sobie 2 miesiące, jak się nic nie zmieni to poprostu se stamtąd ide w piździec i tyle:)Jest lepiej niż na poczatku, powoli zdobywam klientów ale to co zarabiam to śmiech na sali, nawet na papier toaletowy nie styka. Pamiętam ile wyciągała z tego kiosku ta pani wcześniej....olaboga!!!Tłusto miała strasznie. Sprzedawała 120 słodkich bułek i 100 kanapek. Nie wspomnę o reszcie...fajki, bilety, słodycze, napoje...Konkurencja za wszelką cenę próbuje dac mi do zrozumienia, że ten kios to lipa a sami siedza tam dwa lata i mają pracownika:DCiekawe, nie??Tylko, że ich gadanie działa na mnie mobilizująco:)Tak sobie myslę po cichu, że może ich stamtąd wykopie???Wredna jestm, co?:DNo ale sorki, w biznesie nie ma sentymentów:D Przeziebionko juz mi przeszło tylko jeszcze troche nosem ciągne. mam tam grzejnik ale i tak troche pizgało. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wreszcie:D Konkurencja jest zawsze i zawsze będa próbowali Cię zniechęcić, więc dobrze robisz, że masz w dupie to co mówią, bo przeciez wiadomo,że nigdy nie będąchcieli dla Ciebie dobrze. Wiadomo, ze na poczatku kazdy łazi tam, gdzie sie przyzwyczaił i czasu potrzeba, zeby zmienił swoje nawyki i kupował w innym miejscu. Bądź dalej dzielna jak do tej pory:D i za jakiś czas pewnie będziesz nam tu pisać ze wszyscy zaczynają kupować u Ciebie - czego Ci z całego serducha życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo kobitki 👄 wrocilam .... niestety :( :(:( i na dodatek dzisiaj dostalam @ w tych moich szpitalnych, slicznych, bialych ciuszkach ...... wyc mi sie kce ... Nie wyspalam sie bo wiecie jak to jest ze jak nie trzeba wstac to sie nie chce spac a trzeba isc do roboty to .... Mam nadzieje ze u Was wszystko w porzo dzieki za priv @. Madzik jak tam ? 3mam za Ciebie !!!! berry wszystko oki???? A****A nie łam sie styczen , luty to martwe sezony .... mysle ze bedzie oki nie trac nadziei ... 👄 👄 👄 Witam wszystkie nowe kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmi kochanie, witamy z powrotem 🖐️ ja jade na narty 24 lutego do Białki Tatrzańskiej tym razem -na 10 dni:) i juz sie nie moge doczekac. Tyle tylko ze jak pojedziemy to wielkie gówno na koncie zostanie, ale stwierdzilismy ze pierdolimy, ze jak nie teraz to kiedy?? ;) Zamówiłam sobie jeszcze stepper na Allegro bo wlazłam na wage u znajomych (swojej nie mam) i przytyłam 4 kilo - nie wiadomo kiedy:( i brzunio mi urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A zima martwy sezona w handlu (coś wiem na ten temat) spokojnie rozkręci się berry 3m się cosmi ale masz fajowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera tak się spieszyłam ze pomyliłam cosmi 3m sięi uszy do góru berry ale masz fajowo eh tom na robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzusta:) mogę się i trzymać:D pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzusta ... dobrze ze sprostowalas bo zaczynalam sie zastanawiac w czym sie mam fajnie :) i pierwszą mysla bylo to ze ja mam @ a Ty nie :) :):) pozdrawiam cieplutko ze snieznej krainy .... Berry jak sie wyremontuje w mieszkaniu to nastepnym razem zaprosze Was do siebie na narty co by Ci troche na koncie zostalo :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi 😘 I dziewczynki moje kochane, tysiące buziaczków walentynkowych dla Was wszystkich 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co taka cisza ??? świetujecie do teraz czy cus ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Walentynki były, minęły. Mój mężczyzna zabrał mnie na pizze później do kina na \"tylko mnie kochaj\". Ciekawy film - polecam. A tak wogóle to potrzebuję Waszej pomocy!! od poniedziałku nie biorę tabletek. Czuję się strasznie. Brzuch momentami bardzo mnie boli. Krzyż lub nerki jeszcze gorzej. Czasami mam problemy z chodzeniem, siedzeniem z bólu. Pomóżcie mi, bo dziś dopiero trzeci dzień, a ja mam już dość ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×