Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Miało być 👄 Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Well a Ty chcesz sie przyłaczyć do kółka adoracji czy tylko tak sobie topik podnosisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry Ty mi nawet nic nie mów-ja patrze tak na mojego pitutka-on to ma życie-extra karma, ciepło, super kocyk i zabaweczki...zawsze kochany, ściskany, całowany, uwielbiany...Te psy w schroniskach sa tak biedne, że aż mnie skręca:(Wszystkie wzięłabym do domu choć na te zime...Kurcze, ja nie wiem co będzie jak tak przywali -25 stopni:(Te z długa sierścią jakoś dadzą sobie rade ale te krótkowłose?Nawet nie chce myśleć:( Zobacz, jakie ślicznoty są u mnie w schronisku: http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/zwierzeta_do_adopcji.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Kurwa, i to jeszcze \"własciciele\" oddają te psiaki! Co za fiuty jakieś, normalnie brak mi slów.Nie mowiac juz o tych co wyrzucaja swoja psiaki gdzies za samochodu albo przywiazuja do drzewa 😠 😡 Ja jak wczoraj mojemu nałożyłam żarcie na miskę a ten powąchał i se poszedł to mu tak nakładłam do łba, ze sobie siedzi w ciepełku, śpi, przyłazi żeby go głaskać, jedzenie ma podtykane pod nos, a że w schroniskach pieski marzną i nie mają co jesc - tak mu nagadałam, ze stał ze spuszczoną głową i kurde normalnie poszedł co nieco zjesc - prawie jakby mnie rozumial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A***A gratuluje pomysłu na interesik - zycze powodzonka i gruuuuuuubej forsy :) Acha i pamietaj ze pierwszym klientem ma byc przedstawiciel płci meskiej bo to podobno przynosi szczescie w interesach. Mała widze ze jesli chodzi o perfumy to mamy taki sam gust - Black od DK jest cudny uwielbiam go. Moim idealem jest rowniez Issey Myake taka pomaranczowa kula ale niestety juz jej nie robią jest tylko biała ale to nie to samo, no i Rusch jest the best .. Ledwo dzisiaj dojechałam do pracy - 25 o C to juz jest lekkie przegiecie .... brrrr pozdrawiam cieplucho wszystkie kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze ten nasz topic to strzasznie popularny musi byc skoro ciagle sie jakas mandaryna ryje się na afisz i próbuje popsuc krew ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi 🖐️ jak tam mnarciarka?;) Wróciłas tym razem bez zadnych krwiaków i potłuczeń?;) U nas dzisiaj był chyba rekord -27stopni! Normalnie gile w nosie zamarzaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, szron na rzęsach od rana...jak wyszłam z psem to aż mnie kurcze odrzuciło:(Auto odmówiło posłuszeństwa, przewody pozamarzały i jak stary jechał do pracy to mu z pod machy parowało, się wystrachał i zostawił auto pod pracą-wróci autobusem:(Kurcze a tyle mam spraw do pozałatwiania:(Całe szczęście znalazlam dobra ksiegową bo jak patrze na ten nipy-srypy i inne gówna to aż mnie mrozi...Jestem w tych sprawach totalnym debilem:P i jakbym miała sama to robić to bym była bankrutem po 2 dniach...Dobrze, że są ludzie, którzy się na tym znają:)Na poczatku będzie napewno ciężko-stawiam wszystko na jedna kartę-wóz albo przewóz...ale siedzeniem w domu to się niczego nie dorobię a oszczędności kiedyś się skończą i co?Zęby w ścianę?Za chwilę muszę kupić żarcie dla psa-200zł:(Kupuję mu 20kg Acany na Allegro i mam spokój na półtora miesiąca ale teraz sasiadka odkupiła ode mnie 10kg i juz się konczy.Nie wspomnę o racie za okna, dzięki Bogu ostatniej i reszcie rachunków...Sama kasa sie nie zrobi-niestety a mój mąż sam tez nie da rady utrzymać wszystkich w tym domu i psa. Zwłaszcza, że jest zima czyli poza sezonem a on największą kasiorę tłucze latem-wtedy to se mogę nie pracować:Pale zimą-niestety. Musze wysłać mojego psa do roboty:DA co?Chce jeść karmę z najwyższej półki to niech dyma na casting do Velveta:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno-grunt to optymizm i silna motywacja...Mój kumpel mawiał: \"kto nie ryzykuje ten nie rucha\":Pmam nadzieję, że nie dotknęłam Was tym ostatnim słowem ale to taki młody chłopaczek, który nie ma dziewczyny i zawsze kombinuje, żeby se pouzywać...Ryzykant No i moje ulubione-jak nie włozysz to nie wyjmiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zimno w pracy, b mamy nieszczelne okna..brrrr...pijemy zatem hektolitry hrbaty goracej,,chociaz juz na herbatę nikt nie ma ochoty :) ale wszyscy piją ostro..albo ubierają po 2 fartychy albo chodzą w szalikach. ludzie..nienawidzę zimy ..po prostu nienawidzę!!! idę do domu bo jestem zkacowana po wczorajszej imprezie ..łeb mi pęka mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry spoko tym razem bez szwanku ale na koniec zostawiłam sobie golgote i to był moj chyba ostatni raz .... ta górka mnie przerasta zwłaszcza jak jest zawalona muldami .... czekam na Ciebie :) i cała reszte ..... buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COSMI-jesli mozna to ja się tez piszę na zjazdy,ale niestety nie tej zimy,bo ....w moim stanie wstrząsy nie wskazane!!!!!:-) ...tak,tak zostaniecie CIOTKAMI!!!!:-) @ się nie pojawiła ,więc dzisiaj rano zrobiłam test i wiecie co wyszło?:-D Mam nadzieję ,że nie wywalicie mnie z tego topiku na inny np.o ciąży i ciuszkach ciązowych. A****A - widzę ,że temat kiosk wrócił. Wierzę ,że Ci sie uda!!!Będziemy trzymać kciuki!Ja będę musiała pewnie też coś wymyśleć jak już będę po ,albo podłączę się pod interes męża:-) Ja bym trochę przerobiła powiedzonko Twojego kumpla: jak włożysz to masz:-) ;-) Madzik- do herbatki dolejcie sobie co nie co:-D :-D Berry jak zdrówko??? Trzymajcie się cieplutko !!!!! buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi, a na która górkę tam mówią golgota, bo pierwsze słyszę;) Jakiś fis czy cuś? A****A - tak trzymac! Z Twoim podejsciem po prostu musi sie udac, nie ma innej opcji:D madzik - bidoku marzniesz w pracy:O U mnie zaczeli grzac jak debile az mi goraco i sobie okno uchyliłam;) Zawsze sobie mozna dolac pod biurkiem do herbatki jakiegoś prądu;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O RANY!!!!! MAŁA!!!!!!!!!! Normalnie dopiero pojawił się Twój wpis! :D :D :D GRATULACJE SŁONECZKO 😘 😘 😘 Superowo! No to teraz uważaj na siebie, ładnie jedz, dużo śpij, nie denerwuj się, no i w ogóle :D Mnie przeziębienie trochę przeszło...ale na mojego męża i jest teraz na mnie zły ze go zaraziłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę tylko jedno Mała-ja to czułam i wiedzialam, ze tak będzie:)Nawet jak robiłas pierwszy test i wyszedł negatywnie to przeciez nic nie znaczyło...Mojej kumpeli tez za pierwszym razem wyszedł negatyw a ma juz pół rocznego dzieciaczka:D Gratuluję 🌻🌻 teraz moja droga bierz się ostro za Allegro bo tam jest najtaniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mała!!! o ludzie!!! gratuluję bardzo bardzo..miliony całusow!!Super!!! jak ja sobie przypomnę jak ja robiłam swój test. ciążowy..:D to były jaja..stałam w łazience jak zahipnotyzowana a potem pobiegłam do kuzynki \"justyna no zobacz..\" potem na przemian sie smiałąm i płakałam.. oczywiscie to jak wiecei była wpadka..potem zadzwoniłam o 7.00 do taty i mu zakomunikowałam \"tato jestem w ciąży!\" potem mama mi mówiła że tata mało co nie zemdał przy telefonie wtedy to było straszne..ale dzisiaj sie z tego śmieję :D W kazdym razie bardzo bardzo się cieszę z Twojego szczęscia :) A***A trzymam kciuki za Twój biznes :) Ale uda Ci się bo Ty zdolna bestai jesteś. Berry wiesz to przez ta pogodę cholerną..u mnie to idzie w takiej kolejności Ola--> Ja-->mąż-->teściowa-->teść-->siostrzeniec. Takze wszystko zostaje w rodzinie ;) a ja teraz zaczynam kaszleć..leczę się flegaminą..brrr..nie lubię być chora.. A u mnie...zmiany się szykują..ale o tym moze nie na forum. całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry zaraz obok czyrnej - nie fis Tylko GAT. Mała - fantastycznie strasznie sie ciesze - duzo duzo pozdrowionek i zyczen szczesliwego rozwoju dla malenstwa od ciotki cosmi. Musisz dbac o siebie teraz !!! A co do tematu na forum to go tylko rozszerzymy o macierzynstwo :) :):) pozdrowionka i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi - no to nie wiem gdzie jest GAT, nie byłam tam:( madzik - jakie zmiany się u Ciebie szykują? Jak nie na forum to napisz jakieś wypracowanko i prześlij nam na maile:D ;) Bo jak już napisałas, to teraz bedzie nas zastanawiało o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziouchy, że wierzycie we mnie:) Madzik wal meila bo ciekawa jestem okrutnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski- dzięki :-) Madzik- u mnie też na mailu nic nie ma! A ja jak robiłam ten test,to mój szanowny mąż leżał w łóżeczku i zakomunikował mi ,że mam Go obudzić dopiero 21 marca jak temperatury wrócą do normy.Ja natomiast chciałam żeby mi zrobił śniadanie więc mówię Mu :\" może byś tak zrobił ciężarnej żonie śniadanie \".A On na to :\" W ciąży to ty jesteś notorycznie od dwóch lat!\"Więc wstałam ,poszłam do łazienki ,wyciągnęłam zakupiony dzień wcześniej test i go zrobiłam :-) NO i z gotowym wynikiem poszłam do męża ,wręczyłam Mu test mówiąc :\" może to Cię zmobilizuje żeby zrobić to śniadanie! \" .....:-D no i dostałam to sniadanie...i nie tylko :-) :-D A****A kiedy ruszasz z interesem??? buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik, zdrowiej szybciutko:)🖐️ a maile chyba gdzieś zabładziły, bo do tej pory nic nie ma:( chyba już nic z tego nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik, druga próba się udała, mail doszedł, odbierz swoją pocztę:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie Madzik odbierz swoją poczte 👄 pozdrowionka dla wszystkich kobitek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje..dziękuję wam za ciepłe słowa z calego serca. Cosmi..no coś TY..wręcz przeciwnie myślę że zastosuję się do Twoich rad..w sumie sama przez to przeszłaś Będę pisać co i jak..tymczasem znowu zbliża mi sie choroba szalonych krów i jestem niedobra dla otoczenia z wyjątkiem.. :) jesteście kochane! Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×