Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Gość Ania75
Do Judyty: u mnie dziś jest 5-ty dzień bez pigułki i też kręci mi się w głowie. Brzuch mnie specjalnie nie boli, ale w dole brzucha odczuwam coś jakby uczucie ciężkości. Poza tym straciłam apetyt. To akurat dobrze, bo może przed zajściem w ciążę uda mi się zrzucić kilka kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem! mam ostatnio bardzo duzo pracy na uczelni..nareszcie chyba! :) Czasami nie mogę nawet posiedziec przy kompie a ze internet mam tylko w robocie to dlatego tak znikam na dłużej.. u mnie jeszcze nic nie wiadomo..czekam na termin całej tej sprawy.A tak prywatnie jest git :) tylko jestem jakaś taka zmęczona..dzisiaj poniedziałek a ja nie mogę się doczekać soboty albo chociaz piątku wieczorem. A***A dzięki za maila :) Ja też wam napiszę co i jak u mnie szczegółowo ale to moze jutro dzis juz jestme wykończona i zaraz idę do domu.. Z okazji wiosennej walki z grubym dupskiem -zapisałam sie do fitness clubu i fikam.Ponadto znieśli zniżki dla doktorantów takze obraziłam sie na całe mpk i chodze do pracy na piechotę..poniewaz za bilet musze zapłacić 1,80!a teraz musze dbac o fundusze.. U mnie podobnie jak u Ciebie Berry..tylko zotały mi te huśtawki nastrojów..ale panuję i uprzedzam otaczających mnie ludzi o mioch trudnych dniach :) pozdrawiam was dziewczynki..idę coś zjeść bo umrę z głodu..w ramach diety wiosennej oczywi ście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 21
ja musze brac tabletki nie dlatego ze boje sie zajsc w ciaże ale głownie dla tego by nie doprowadzic do powstawania torbieli na jajniku. brałam diane 35 ale zmieniłam lekarz i powiedział ze strasznie szkodzą na wątrobe i z tego względu w USA wogóle sa nie dopuszczone do sprzedaży. zresztą polecam strony www: http://www.amwaw.edu.pl/antykoncepcja/ http://www.pigulka.com/pigulka%20rm.htm jest tam wiele przydatnych i koniecznych informacji. apropo wkładek, to istnieją wkładki hormonalne warto przeczytac o nich na wyżej wymienionych adresach stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneCka
Laski jak myslicie czy gdybym odstawila tabletki na dobre po 10 pigulce bardzo rozregulowalabym sobie hormony? Z kazdym dniem brania czuje sie coraz gorzej :/ jeszcze przez słonce dostalam jakiejs okropnej wysypki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik nareszcie sie odezwałaś! Ciesze sie ze wszystko u Ciebie oki. Zycze powodzenia w diecie i ćwiczonkach ... Ja nie mam w sobie tyle samozaparcia żeby tak działać! Dla mnie najlepszym środkiem odchudzajacym jest stresik :), który mnie nie opuszcza, zreszta chyba całą słuzbe zdrowia ... Miłego dzionka zycze wszystkim kobitkom! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecka - ja bym wzieła do konca opakowanie i wtedy odstawiła, ale moze lepiej zapytac lekarza skoro sie tak zle czujesz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry- dzięki za pamięć:-) jestem ,jestem i zawsze jak tylko dorwę się do kompa to chociaż przeczytam co tam u Was drogie laski:-) Madzik -dzięki za maila;-) Też bym sobie pofikała na siłowni ...:-P a tym czasem rosnę w oczach!!!!!!!!!!!!!!Maluchy fikają w brzuchu za mnie:-) Aaaaa nie wiem czy pisałam,że jeden to chłopak a drugi tak szybko fika fikołki że niestety nie daje się podejrzeć .Ale w poniedziałek idę na usg więc może uda się tym razem?;-) A tak poza szarą codziennością - to nuda.Powoli zaczynam zamieniać się w kurę domową: wypasione obiadki itp.:-P Ostatnio się przeraziłam ,bo przy robieniu kopytek poczułam dziwną satysfakcję?!Dlatego dzisiaj kupuję gotowca na obiad:pierogi i niech mężuś nie przyzwyczaja się do gosposi;-) A ja idę zrobić pazur i poczytam fajną książeczkę .:-) Cosmi- zazdroszczę Ci tej wsi,moje marzenie to właśnie domek na wsi najlepiej nad jeziorkiem...ale nie za daleko miasta ,co by móc szybko wyskoczyć na jakieś spotkano ze znajomymi.BAJKA!!:-) :-D A****A -Kenzo rośnie duży i piękny:-) fajny psiak :-D fajnej pani;-) całuski dla Wszystkich - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, na wynik z ugs lepiej się nie nastawiaj. Niedawno koleżanka rodziła swoje 3 dziecko. Ma już dwóch synów, więc marzyła o córci.I lekarz przez cały czas robiąc usg mówił, że na 100% dziewczynka. Nakupowała ciuszków, sukieneczek itd. Po porodzie okazało się, że... chłopak ;) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kofanie dzieki ... ale to zmusilo mnie do robienia kursu z prawa jazdy, kurs sie konczy,za chwilke egzamin a ja mam takiego cykora ze szok ... No ale coz trzeba,bo jak napisalas ( zeby spotkac sie ze znajomymi ) musze sie jakos tam dostac do tego miasta - co nie ? :) A smierdzacy PKS jakos srednio mnie intersuje, zreszta zeby dojechac do pracy i z pracy do domu kosztuje mnie to 15 zł w obie strony wiec za te pieniadze zajade samochodem 3 razy. 3mam za Twoje malenstwa i za Ciebie i obojetne czy bedzie to xero chlopczyk czy nie to zycze aby byly zdrowe i przyniosly i duzo radosci. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Cosmi :-) 👄 Ja prawko robiłam 10 lat temu,nie było łatwo.(za 4 razem zdałam)Pierwsze dwa razy to była ewidentna prosba o kopertę-chociaż nie wprost-a ja nie zamierzałam dawać żadnemu burakowi kasy.Za trzecim razem dałam ciała z nerwów na parkowaniu bocznym!!!!,co dla mnie było szokiem ,bo plac manewrowy miałam obcykane na 100%!!!Chyba tak bardzo chciałam zdać,bo kończył mi się już termin ważności pisemnych.No i niestety zawaliłam i musiałam po raz kolejny zdawać pisemny i potem jazda,wkońcu trafiłam na normalnego który nie chce na lewo zarobić i zdałam.Według mojego instruktora to powinnam zdać za pierwszym razem ,po podobno byłam drugą kobietą z którą jadąc w samo0chodzie może się spokojnie z czystym sumieniem zdrzemnąć.Pierwsza to jego żona:-)Ale instruktora miałam niezłego siekierę i baaardzo mało dziewczyn do niego szło na naukę ,bo się go po prostu bały.Tak było ze mną .Teraz jest chyba lepiej bo są już kamery w samochodach i nikt Ci nie może wtrynić \"rzekomego\"błędu. Będę trzymała kciuki !!!;-):-) A co do płci maleństw ,to jednak mam zaufanie do mojego gina-ma niezłe oko i sprzęt ;-) Ale ... niespodzianka zawsze jest możliwa:-) A ja nawet lubię niespodzianki:-D sukieneczek nie kupuję na razie,a kolor różowy i niebieski dla mnie nie istnieje ,więc nie będę miała problemu z ubraniem czy to dziewczynek czy chłopców,czy też parki- na co po cichu chyba liczę ;-) Pozdrawiam -przesyłam buziaczki i na zrazie:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsasasasasasasasasasasasas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem, czy gratulować czy nie? Ale w sumie jak miałaś być nieszczęśliwa, to gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ... mam nadzieje, że jakos to przezyłas. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik 😘 Niech Ci się dobrze wiedzie na \"nowej drodze życia\" :) I buziaki gorące 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aniołeczki:) Napiszę w skrócie: Zaczęłam brać lek: http://www.mastodynon.pl/m2.htm Mam dość zespołu napiecia przedmiesiączkowego!!a poczatek swój to miało jak znalazłam guza w piersi, z którym byłam dzis na usg:( jest wszystko super, ale połozna powiedziała mi, że mam straszne zaburzenia hormonalne i dysplatyczność piersi. No i wyszło szydło z worka-brak libido, zespól napiecia przedmiesiaczowego (straszny zresztą o czym nie raz pisałam!!!)ból brzucha przy okazji kazdej miesiączki...to sie nie bierze z powietrza!!!To sie leczy!!!Do tej pory wmawiano mi, że taka moja uroda-gówno prawda!Sęk w tym, że trafiłam na fajna położną i poprostu żeśmy se pogadały. Najlepsze jest to, że ginekolog badał moje piersi i uznał, że jest git ale potem ona je zbadała i to ONA wysłała mnie na usg, bo stwierdział, że co jak co ale moje piersi nie są normalne!! To tyle...Wnioski wyciagnijcie same. Odezwę sie na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A nie bede komentować naszych ginów 😡 Mialas szczescie ze trafilam na taka fajną babke:) I mam nadzieje, ze szybko skoncza sie wszystkie problemy:) Czekam na maila 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,to w końcu jestem:-)Przez ponad tydzien byłam odcięta od internetu:-P Koszmar! Śpieszę Wam donieść ,że będę miała ( a raczej mam) parkę : Jacek i Agatka :-) Także przewagi męskiej w domu NIE BĘDZIE! Nadal baby górą;-) Maluchy mają po 600 gram i jest wszystko ok.Tyle u mnie. Madzik - wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia :-)Oby każdy dzień był lepszy od poprzedniego:-) Temat gin- ja narzekać nie moge ,bo trafiłam na cudownego gina.Od ponad 10 lat do niego chodzę i mam 100 % zaufanie.Dlatego też do porodu będę jachała ponad 100 km,żeby urodzić u niego w szpitalu:-) A jeśli chodzi o lekarzy wogóle to jestem wybredna strasznie!!!Potrafię zmienić lekarza tylko dlatego ,że nie wyrażnie mówi!Ale jak już dorwę jakiegoś dobrego ,który mi pasuje,to trzymam się go pazurami;-) zyczę wszystkim Wam najlepszych pod słońcem lekarzy!!!! Duża bużka dla wszystkich a w szczególności dla : Madzika,Cosmi,Berry i A****A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywam sie ania i biore tabletki w sumie 3 .5 lata powiedzcie mi czy mam sie zaczac bac ze nie bede mogala mic dzieci pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała! No to super z bliźniakami! Chłopczyk i dziewczynka za \"jednym zamachem\" ;) Wielka buźka 😘 ania p- nie jest powiedzialne ze beda problemy z urodzeniem dzieci po tabsach. Zreszta - jak widzisz - najlepszym tego przykładem jest Mała :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Pod wpływem czytania tego topiku postanowiłam skończyć z tabletkami. Brałam Diane 35 przez 5 długich lat i nie robiłam przerw. Mój ginekolog to szarlatan! zero ochoty na seks, ciągłe depresje, pieć kilo więcej i cellulit tyle minusów. fakt ze cera się poprawiła. I pomyśleć że kiedyś chromoliliśmy się z moim facetem jak króliki. Musze przyznać że troszkę zasmusił mnie koniec małżestwa autorki topiku:( Madzik55 czy nie uważasz że stało się tak troszke z powodu braku seksu między wami? na początku pisałaś w samych superlatywach o swoim meżu tak nagle się popsuło? ja chociaż nie mam ochoty na seks staram się przemóc przynajmniej raz w tygodniu, mój mężczyzna bardzo się stara...oliwka, kąpiele, troszkę alkoholu i jakoś idzie;) czasem nawet mieewam orgazmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu wychodze za maż i postanowiłam postarac się o jakiegos rozkosznego berbecia :D mam nadzieje ze tak długie przyjmowanie tabletek mi tego nie utrudni:( moja koleżanka juz od października próbuje i nic:( a tez brała minulet dość długo. Mam nadzieje ze bedę tak gorąca jak kiedyś i bedę czerpać pełną radość z seksu. A jak u was poprawilo się cos? W piątek powinnam wziąć pigułkę-nie wezme juz na pewno-to świństwo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Lady :) U mnie się w tych sprawach bardzo poprawiło:) Ale musiał minąć ponad rok po odstawieniu, zeby organizm doszedł do siebie:O Teraz tylko męczą mnie od czasu do czasu grzybice (własnie mi wróciła, a juz 5 m-cy miałam spokój). Gin mi powiedziała, ze te nawracające grzybice sa prawdopodobnie następstwem brania tabletek :( Zycze Ci abys nie miala zadnych kłopotów po odtswieniu i zeby wszyściutko szybko wróciło do normy! I odzywaj sie co słychać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry, dzięki za miłe słowa:) u mnie tez czasem kłopoty z grzybicą, co doprowadza mnie do szału! na szczęście (odpukać) dawno nie miałam, ale boje sie że po odstaweniu znow sie zacznie :( boję się też o mój biust, po tabletkach troszkę się zaokrąglił, nigdy nie był dużych rozmiarów :D ale to mnie nie przekona, nie wrócę już do tabletek! następną sprawą, którą zauważyłam to ta straszna suchość! blee ale piję bardzo dużo wody mineralnej i troszkę sie poprawiło, świetnie też działa na skórę, polecam! zawsze mam przynajmniej jedna flaszkę w pracy i poijam przez cały dzionek, prócz tego jakaś kawka no i w domku też sporo, naprawdę świetnie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo kobitki Mała - \"parka\" gratuluje !!! Ja ze wzgledu na swoja prackę mam kilkunastu ginów do wyboru ale sam fakt pójscia do jakiegokolwiek jest przerazajacy ... Nienawidze chodzic do gina, wole do dentysty. 👄 for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!Zajrzalam na moment-Olcia ma ospę wietrzną dlatego jestem uziemiona do piątku :( siedze w domu i się objadam między jednym obiadkiem a drugim, mam dość sprzatania i tęsknię do pracy .. kura domowa ze mnie żadna.. od dzis muszę przejść n dietę bo w nastepną sobotę mam wesele u znajomych i wiecie-sukienka zrobiła się dziwnie ciasna...dziwne to mieszkanie -ubrania same kurczą się w szafie :o całuję Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaxxxx
jesli skonczyłyscie z tabletkami moze ma któras z was opakowanie na zbyciu novynette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×