Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość siwaaaa
urszula - to super moja to kłoda nic a nic sie nie przewraca ale chciałaby bo w łuk się wygina, bez szelek będziemy nadrabiać wszystko w 2 tygodnie mam nadzieję. Juz jest teraz lepiej jak nie ma kolek inne dziecko tylko marudzi i gryzie wszystko co napotka ale tylko w 1 miejscu na dole z prawej strony może coś ją swędzi. A jak niania pytałaś gdzieś kurde już chyba przedszkole trzeba zalatwiać... Ja wogóle nie mam apetytu chyba jeszcze nadal się stresuje tym macierzyństwem i tym że ejstem uwiązana i ona jest nieznośna. A płacze ci w nosiku jak jedziesz samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- jak się budzi to już nie płacze, czasami jak się zbudzi leży sama i guga. A jak jedziemy autem to zasypia i śpi całą drogę jak aniołek :) moja też pcha wszystko do buzi i strasznie się ślini, nie wiem czy to już ząbki się szykują, czy to po prostu taki etap. Dobrze, że już kończycie z szelkami, wreszcie Zuzia będzie miała trochę swobody :) Z nianią jestem umówiona na przyszły tydzień na spotkanie, to osoba z polecenia, mam nadzieje, że podejmie się opieki,bo z Oli mimo wszystko czasami potrafi być niezła maruda. Ale na razie chcę tylko na pół etatu. Może później pójdzie do żłobka :) Ja przed ciążą byłam bardzo aktywna, żyłam na wysokich obrotach i nie lubię nudy i rutyny, ale chyba powoli zaczynam przyzwyczajać się do tej nowej sytuacji i do ograniczeń z nim związanych. Na mnie chyba stres działa odwrotnie, bo nigdy nie miałam takiego apetytu. Ale idzie wiosna, codziennie spacerki, pójdę na fitness i może coś ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
neemi a ile tak Twój mały wypija przed snem. Ja mam dokładni taki sam schemat żywienia. Tylko ja pewnie zaczne już wprowadzać coś małej po skończonym 4 miesiącu. Chcę zacząć od marchewki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Stara owca- Wojtek wypija ok. 70-80ml dodatkowo. A Twój szkrab? nUrszula- masz bardzo sprytną córkę:) mój mały ma już przecież 4,5 miesiąca, a dopiero 2 tyg temu odkrył jak się przekręcić z brzucha na plecy, tylko że po 2 dniach "zapomniał" jak to się robi i już się nie przekręca. Dziewczynki chyba faktycznie się szybciej rozwijają, a faceci ciągle w tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
U nas zależy od dnia. Czasami młoda wypije 40 i jej wystarczy a czasami 120 i jej zamało raz wypiła 180. Jak to zobaczlyliśmy to szok. Tylko, że moja ma dopiero 3 miesiące hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Ja swojemu rozrabiam 100ml więc nie poszaleje:) a w dzień często się domaga piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
dzieci z refluksem tez nie sa za bardzo chetne do przewracania sie. Nie dziwie sie, gdyby mi ciagle zawartosc zoladka sie przewalala do góry to tez by mi sie odechciało harców. A moj Krzys wszystko juz prawie potrafi tylko len z niego straszny. Jak ma nastroj to bryka, próbuje siadac, przewala sie. A jak nie jest w nastroju to lezy plackiem jak kloda i "robta co chceta" najlepiej noscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
urszula- a jak wieczorem robisz kąpiesz karmisz i spaćku? stellamix - moja lubu być w pionie właśnie ze względu na ulewanie poprostu jej się nic nie cofa. A już nie noszę ciągle oduczyłam metodą na wstrzymanie mam super huśtawkę co mi pomogła graco sweatpeace która buja na boki sama i ma zabawki i wkładałam ją tam ciągle i któregoś razu już nie wyła. To kolejne 45 min z głowy. To zawsze trochę noszenia mniej.... Moja śmieje się na głos juz dawno i guga jak najęta i zaczyna ściągać wszystko dookoła łącznie z obrusem jak siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
Noemi moja to lubi czasami przed drzemką pociągać cyca. Ogólnie to różnie czasami chce co 1,5h ale i potrafi 4h wytrzymać bez, np gdy jesteśmy na spacerze. A jak tam po wizycie w DSK?]] Moja młoda własnie choruje :( także nic innego jak tulenie nie zostaje. Oby szybko wyzdrowiała i nie przyzwyczaiła się do rączek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
siwaaaa to masz fajnie, ja mam maty, lezanki i hustawke z fisher price i nic z tego. Moge sobie to wsadzic w .... ;) Tylko noszenie i laskotanki przez tate. Rży na cale mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa , urszula a ja mieszakma praktycznie przy maniack gym ;) A kto tu z obecnych rodizł sn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
aaaaaq ja chodzę do magic gym w piotrze i pawle teraz tam super jest bo odnowa biologiczna sauny i ta zumba cholerna co mnie na nią namawiają :):):):):) stellamix - u mnie mała dopóki sie przyzwyczaiła do huśtawki czy maty to zęby zgryzłam szlag mnie trafiał kładę i wyk i wyk a z czasem coś ją zaczęło interesować i teraz mam spokój. Usypiam na rekach ale nie chodzę jak jeszcze miesiąc temu tylko stram sie tulić jak siedzę i w końcu się udało następny krok usypianie we własnym łózku. Zaczynam już ją kłaść jak jeszcze nie śpi i w sumie udaje jej sie zasnąć ale na brzuchu tylko. Najgorzej mam jak u mamy zostawię a tam każdy tylko nosi to jest taka rozpuszczona po powrocie że od razu widzę różnicę normalnie wymusza bo to nie płacz tylko takie niewiadomo co. W nocy wstaje znów o 3 i wode daje z rumiankiem i dobrze że szybciutko zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
aaaaaaq ja rodziłam sn. Dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Stara owca- w dsk w porządku- enzymy wątrobowe jak na razie prawie w normie, leczenie zawieszone, kontrola kolejna za 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- kąpię ja ok 19-20, ale staram się przetrzymać ją do 20 i później jedzonko i spaćku :) moje też guga jak najęta i głośno się śmieje :) Z moją małą podobnie, też usypiam ją na rękach. A w ciągu dnia kładę ją na siłę na leżaczek, albo do łóżeczka i włączam karuzelką, albo kładę ją na kocyku i gadam z nią , staram się ją odzwyczajać od rączek, bo już ledwo wytrzymywałam. Czy mogę się jutro do Ciebie odezwać w sprawie mleczka, o ile okaże się, że nie będziesz go jednak podawała? Stellamix- moja Ola to też niezły leniuszek :) mimo, że potrafi ładnie się podnosić na brzuszku i przewracać się, to czasami jej się chyba nie chce :) aaaaaaq- ja za czasów studenckich mieszkałam bardzo blisko maniaca, więc byłyśmy sąsiadkami ;) Kobietki, czy możecie mi polecić jakiś lokal na chrzciny na ok 15 osób? Chciałam zrobić w Astorii, ale okazało się, że termin tydzień po świętach jest zajęty, a już się nastawiłam na tą datę, ponieważ pasuje ona chrzestnej, mojej mamie no i teściowej i nie chciałabym szukać innej daty, która wszystkim by pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara owca bo zastanawiam sie jak przebiega tam poród sn . Jaka jest opieka??? Możesz napisac>?? Ze znieczuleniem ??? czy ktoś jest cały czas przy tobie??? Ja mam juz termin wyznaczony na cc . Ale zła jestem bo miał byc wczensiej a bedzie pozniej bo moj gin na 3 tygodnie na urlop jedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
urszula86 - byłam u alergolog dziś ogólnie alergii pokarmowej nie stwierdziła natomiast na cukry - laktoze i owszem. Powiedziała że absolutnie ulewanie nie ma nic wspólnego z alergia i minie po 6 miesiącu. W sumie to będę dawała jej teraz nutramigen a potem nutramigen 2 a pózniej eifamil bezlaktozowy , Mam się zgłosić za pół roku jak mała będzie miała 9 miesięcy. Do 6 miesiąca żadnych stałych pokarmów tylko mleko i soczki marchwiowe i takie tam. Oczywiście z mlekiem nie ma problemu ile mam tyle ci przygotuje. Gęgała że ciemiączko już się zarasta i jest malutkie i że neurolog także wypytam szuleckiego bo on ortopeda to też od tego jest znawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Apropos chrzcin ja robię w 3 po 3 i ostatnia salę zarezerwowałam własnie na 20 osób bo nie ma większej także musze okroić gości..... ale w camelocie chciałam najpierw to ciekawe czy są wolne miejsca bo tamm jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
W sumie to ja do kliniki przyjechałam w 2fazie porodu. Nie zdążyłam na znieczulenie ;) Od wyjścia z samochodu i wejścia do kliniki do przyjścia mojej małej mineło 15min. Obok mnie leżała kobietka, ktora rodziła sn o wiele spokojniej i baaardzo sobie chwaliła, znieczulenie, mąż obok Ciebie. Jeżeli nie masz wskazań medycznych to może warto spróbować sn. Jeżeli zobaczysz, że nie dasz rad to zawsze możesz mieć cc. Najważniejsze abyś rodziła tak jak Ty chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straa owca ja mam ustalona cc , tak z ciekawosci pytałam ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
a widzisz siwaaaa - mi wszyscy lekarze mowili, ze dziecko ktore ma refluks czy tam ulewa, jak zwal tak zwal - nie mozna zadnych soczków ani owocowych ani warzywnych. Nie mozna owocow, bo to wszystko wzmaga ulewanie. jedynie co to warzywa, a potem powoli miesko. My jestesmy na etapie wprowadzania kroliczka. strasznie synkowi smakuje :) wcina "ino szum" az milo popatrzec. Aby ten apetyt mu nie przeszedl. Ciezko jest miec niehadka w domu. Sama bylam niejadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
stellamix - widzisz chyba nikogo nie można słuchać generalnie refluksu nie stwierdziła bo to dopiero po 6 miesiącu powie. Natomiast twierdzi że niepotrzebnie był ten nutramigen bo trzeba było ejfamil bez laktozy wprowadzić ja mówię to ja teraz go wprowadzę no problem a ona nie nie niech będzię juz nutramigen. No koło macieju ja mówię że się dostosuje bo kto to wie że dziecko paro dniowe laktozy nie toleruje ona szkoda że Pani pozbawiła ją krowiego mleka to ja znów że wprowadzę jakies krowie a ona nie. Taka jestem wściekła bo po co mam jej dawać tą ścierkę jak mogę normalne mleko bez cukru ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
wiesz co? jezeli rozchodzi sie tylko o laktoze, to moze faktycznie wprowadz enfamil. Tylko wprowadzaj stopniowo - nie od razu. W sumie to do d...... ta pomoc lekarska byla. Wniosek z tego, ze mozna wszstko i nic. A co to za alergolog, zeby wiedziec do kogo nie isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
aaaaaaq ja też miałam ustalony termin cc :D Młoda jednak zadecydowała za nas :D Na dzień przed cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Star owca, zazdroszczę Ci takiego przebiegu porodu, ja chciałam sn ale nie wyszło, a już w 15 min to w ogóle szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
gdyby tak postac dluzej w korku to moglas i w samochodzie urodzic :D a czemu dopiero dotarlas do kliniki w drugiej fazie? tak szybko przebiegala akcja porodowa, czy zle rozpoznalas sytuacje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
stellamix - ile płaciłaś dla fotografa z organixphotos ja teraz jestem na etapie załatwiania ich na chrzest. Jeszcze ma pytanie jesli nie poroble żebys powtórzyła ile sie podaje debridat i kiedy ta przerwa ma być. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
W sumie to jechałam z przeświadczeniem, że to fałszywy alarm. Jak tylko wsiedliśmy do samochodu wszystko się rozkręciło. Na wszystkich czerwonych przejechaliśmy bo pewnie mój musiałby odbierać poród. Ponad 100km w niecałą godzinę. Już w samochodzie czułam pęcherz pod ręką. Nie wiem jak to będzie przy kolejnych dzieciach hihihi Ja od początku chciałam sn jeżeli nie byłoby przeciwskazań. Jednak ze wzgledu na obciążony wywiad i dużą wagę małej lekarz chciał zrobić cc. Jednak mała zrobiła tak jak ona chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
W sumie to jechałam z przeświadczeniem, że to fałszywy alarm. Jak tylko wsiedliśmy do samochodu wszystko się rozkręciło. Na wszystkich czerwonych przejechaliśmy bo pewnie mój musiałby odbierać poród. Ponad 100km w niecałą godzinę. Już w samochodzie czułam pęcherz pod ręką. Nie wiem jak to będzie przy kolejnych dzieciach hihihi Ja od początku chciałam sn jeżeli nie byłoby przeciwskazań. Jednak ze wzgledu na obciążony wywiad i dużą wagę małej lekarz chciał zrobić cc. Jednak mała zrobiła tak jak ona chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×