Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość Stellamix
nURSZULA86 to dr Ewa Stankiewicz - przyjmuje na antoniuku - tutaj pod tym linkiem masz namairy http://www.miplo.pl/point.php?&p=9zk5wG6J to jest nowa przychodnia - one przeniosły sie z sw. rocha. Podoba mi sie to , ze jest oddzielna poczekalnia dla dzieci zdrowych a oddzielna dla dzieci chorych. Jak jedziesz na szczepienie, albo na konsultacje chociazby w spr refluksu to nie czekasz w kolejce z tym calym kaszlacym i ciagajacym nosem przedszkolem tylko zamykasz sie w poczekalni gdzie nikt nie kaszle i nie kicha na twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellamix- Dziękuję za polecenie :) a u mnie w przychodni dzieci chore czekają razem z zdrowymi, nawet moja mama była zdziwiona i mówiła, że jak ze mną chodziła na szczepienie była oddzielna poczekalnia dla zdrowych i chorych. Czy jeśli przepisuję dziecko do innego lekarza dokumentacja medyczna jest automatycznie przesyłana do nowej przychodni czy muszę sama zwrócić się z prośbą o udostępnienie dokumentacji, skserować i zawieźć nowemu lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
raczej nie z tego co sie orientuje. wszystkie formalnosci załatwiaja przychodnie miedzy soba. Głównie rozchodzi sie o karte szczepien i to jest przesyłane. Reszta jest zakladana od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Stellamix-to Ty dopiero po takim czasie piszesz ze masz drugie dzieciatko;)Napisz cos wiecej. U mnie przychodni mimo tego ze jest ''nowa''nie ma nawet gdzie dziecko położyć ,przewinąć a Wy piszecie o oddzielnych pomieszczeniach dla dzieci chorych i zdrowych;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
karola666 hihihi jaka ja doświadczona. Sama właśnie między innymi i z tego powodu chiałam tutaj u Was popisać ;) Naszym pediatrą jest pani z ul. Piłsudskiego. Jakoś od pierwszych chwil nie podoba mi się ta przychodnia :( Nie ma oddzielnych wejść dla dzieci zdrowych i chorych. Niby są te dwa gabinety ale ta pani dr biega pomiędzy nimi jak szalona. Pomieszczeni na szczepienia jest pokojem przechodnim. Starzy ludzie i inni chodzą tam jak np maluszek leży rozebrany co mnie doprowadza do złości i na marginesie zauważyłam, że gdzieś tam jest tez pomieszczenie dla palaczy, jak zwróciłam uwagę to oczy zrobły jakbym głupia była...Do tego mam jeszcze wiele zastrzeżeń ale za mało stron tutaj byłoby i nie wiem gdzie się przepisać :( Moim zdaniem Ełk to dziura pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Dziura niestety,ja jestem świerzak mieszkam tu niecałe 2 lata Mieszkam na Barankach i tez zapisałam sie tak do przychodni , mam pediatre do bani -zero informacji.Wczoraj miałam prywatna wizyte w domu dr.Uwelinali Hirsztritt i wyszło ze mały ma krzywice,gdzie nasza pani doktor nawet słowem nie wspomniała. Słyszalam dobre opinie o dr.Kwiatkowskiej i jak da rade to sie do niej przepiszemy ,tylko skończymy te istotne szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
karola666 - przeczytaj uważnie aniołki nie są tu z nami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
Hirsztritt polecają moje znajome, które mają już dzieci ale szkoda, że on tylko prywanie i tylko domowe wizyty. O pani Kwiatkowskiej też słyszałam, moja sąsiadka do niej jest zapisana ze swoim synkiem i nie narzeka. Jestem sama ciekawa czy uda się Tobie zapisać do niej. Będziesz jednak miała dość daleko ale tak jak piszą dziewczyny czego nie robi się dla maluszków. A propo szczepieć. Czy u Was jest dokładnie tak jak w kalendarzu szczepieć w 2miesiące; między 3/4 i później 5/6 i odstępy między szczepieniami to 6tygodni? Czy szczepili wam dzieci gdy nie ukończyły 2 lub 3 miesiąca życia a odstępy są mniejsze niż 6 tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Stellamix - u mnie mała ma suchy nos jak wstaje i nie da rady nabrać powietrza na razie nie wiem czy to od ogrzewania czy ulewania. To ząbki mnie czekaja teraz pewnie bo ssie rączki, ale nie ma jak dać gryzaczka bo nie umie trzymać.. stara owca - odstęp zawsze musi być skończone 6 tygodni z 1 kompletem szczepień można sie wstrzmać jeśli nie zagoi sie grużlica na ramieniu. U mnie kolejne szczepienie wypadają 2 dni przed czasem 6 tygodni i zapisali mnie na kolejny tydzień po ( nie wiem czy to zrozumiałe co napisałam ) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
głupia ja..przepraszam stara owca-Hirsztritt tez przyjmuje w gabinecie na gdanskiej25 wizyta domowa -80zł,w gabinecie-50zł bez tragedii Co do szczepien to u mnie nie trzymali sie tych zasad o których pisałaś.U mnie od szczepienia do szczepienia jest przerwa 4 tyg potem 2 tyg.Podstawowe szczepionki po dwóch tyg.pneumokoki i po 4 tyg.znow podstawowe nie wiem czy to nie za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
karola666- u mnie przy 1 szczepieniu też dr soltysiuk się zdziwił że kazali czekać ale z drugim już nie bo juz podany wirus i nie może być podany za wcześnie. Nie wiem dlaczego każdy lekarz mówi inaczej tylko jak coś spiepszą to trzymają się razem....' u mnie dali wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
Karola666 a w którym miejscu on na tej gdańskiej przyjmuje? Zupełnie nie kojarze miejsca gdzie może mieć ten swój gabinet. Na szczęście odliczyłam i równo co 6 tygodni były dwa pierwsze szczepienia. Trzecie też wyznaczyli za 6 tygodni tylko mała będzie miała wtedy 4miesiące i 5 dni a według kalendarza to powinno być 5/6 miesiąc. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Dziewczyny czy wasze maluchy podnoszą głowy jak leżą na pleckach? Moja nie:( pediatra dał nam jeszcze kilka tygodni i do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Stara owca-przyjmuje w MEDICO Mój mały podnosi głowke jak ma ochote ,ale Ty niczym nie powinnaś sie przejmować wszystko w swoim czasie ,ja za szczególnie sie tym nie ciesze bo nie wiem czy nie za szybko i nie chce zeby sobie krzywde zrobił.Pisałaś ze Twoja malutka nie ma jeszcze 3 miesięcy, to wogle bym sobie głowy tym nie zawracała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
A ile wasze maluchy mają dziewczyny? Jak mogę się dowiedzieć. Jeszcze takie pytanie mam w marcu będę jechać na kontrol do kliniki i tak się zastanawiam czy tam od razu można do pediatry się dostać bo mam kilka pytan i tak się zastanawiam kto tam przyjmuje. Czy Wnuczko by nas przyjął? Jak myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Stara owca-mój krasnal ma 4 msc i 2 dni Jakbyś wcześniej zadzwoniła to pewnie nie bedzie probblemu. Chodziłaś do jakiegos lekarza w Ełku?mam na myśli ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
stara owca - moja Zuzia ma 3 miesiące i 5 dni. Dla mnie kolejne drugie szczepienie wyznaczyli 07 marca po prawie 7 tygodniach bo szczepia tylko jeden dzień w tygodniu i tak wypada że lepiej póżniej. Ale następne dopiero w 6 miesiącu. Ja myślę że przyjmie za opłatą wnuczko, on tez prywatnie przyjmuję w białymstoku. On to bardziej neonatolog jak pediatra. Moja mała ma szelki więc cieżko jej było głowe podnosić jak leżała na brzuchu dopiero parę dni nie sprawia jej to problemu. Ale jak półsiedzi to od 2 tygodni chce siadać co mnie niepokoi bo to chyba za wcześnie. Każde dziecko inne wagowo i ruchowo nie rozwijają się jak w książce. karola666- a skąd ta krzywica to chyba brak witaminy k a podawałaś do 3 miesiąca i jak lekarka to stwierdziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
siwaaaa- krzywica spowodowana jest głównie niedoborem wit.D3 lekarz z którym sie ostatnio widziałam zalecił dawke 2x4 krople przez 2 tyg i do kontroli Ponadto usłyszałam ze ma to związek z tym ze nie karmie piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Moja lekarka tego nie stwierdziła a nawet jeśli to nie raczyła mnie o tym powiadomić. Stwierdził to inny lekarz który przyszedł do przeziębienia,pomacał główke popatrzył i wiedział odrazu,płaska główka,miękkie kości ,krzywica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Ola ma 3 miesiace i tydzień, minęłam się z siwą w klinie :) podnosi się tylko z pozycji półleżącej, każde dziecko rozwija się w swoim tempie, więc na razie nie panikuję :). siwaaaa- moja też strasznie pcha rączki do buzi i się ślini, ciekawe czy to już zęby się szykują. Córka mojej koleżanki ma 4,5 miesiąca i tydzień temu wyszedł jej ząbek Krzywica to niedobór witaminy D i objawem jest z tego co mi mówiła lekarka m.in. pocące się czoło, główka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
Mojej brakuje 2 dni do skończonego 3 miesiąca. Na brzuszku ładnie głowe podnosi, praktycznie podpiera się na przedramionach. I faktycznie w drzwiach klinik się mijaliśmy ;) Karola666 Ełckich ginekologów trochę zwiedziłam, można powiedzieć u kogo ja nie byłam ;) A jak nie byłam to na oddziale miałam z tymi bucami przyjemność. Od ponad 2 lat jestem wierną pacjentką kliniki. Wolę kasę odłożyć ale być traktowanym jak człowiek a nie kawał mięsa. Karola666 nie daj sobie wmówić, że to dlatego, że piersią nie karmiłaś. Właśnie dzieci cycowa mają szybciej tendencje do niedoborów witamin. W mm jest już wszystko. Uciekam bo mała wyje :( nie wiem co jej jest już dawno tak nie miała;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
stara owca - a czym karmisz? Dzieciom karmionym sztucznie podaje sie dodatkowo wit d w ostrych niedoborach a piersiowym stale.. Widziałyście że dr Szulecki jest w klinice na stronie jako lekarz ? u mnie trochę za póżno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Stara owca-ja też miałam super przeboje w szpitalu na oddziale brak słów hehe byłam u 4 gin i w sumie czasem chodze teraz do dr.Kulbackiej na kontrole ,po tabletki raczej sie nie spoufalam .Nastepną ciąże zapewne poprowadzi mi lekarz z kliniki. Ja nie biore do siebie zarzutów ze moge być winna ze nie karmie piersią,walczyłam tak walczyłam ze teraz mam guz w piersi wielkości mandarynki a nie karmie juz 2 msc i w tym momencie każdy z lekarzy rece rozkłada.Jutro ide na usg i moze cos sie dowiem,w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
W sumie to chyba karmię w trybie mieszanym. Mała dnie i w nocy jest na cycu jednak czasami przed zaśnięciem jak widzę, że nadal jest głodna dam troszkę mleka modyfikowanego. Karola666 a nie myślałaś aby pojechać z tym guzem do kliniki? Na stronie jest napisane, że Lipski jest od piersi ;) Co do lekarzy to jak pisałam miałam do czynienia ze wszystkimi, ktorzy pracują w szpitalu. Byłam też pacjentką, Wojciechowskiej później Kuny. Kilka razy też byłam u Rutkowskiej i jeszcze kilku innych tych co juz zmarli ;) a do czynienia miałam zarówno z Rybaczkową panem Erykiem, Środkiem i tym nowym z Białegostoku nie pamietam jak on tam się nazywa. Ja się dziwię tylko, że jeszcze nikt skargi na ten oddział nie napisał. siwaaaa a co to za lekarz? Jakiś super dobry czy raczej omijać go szerokim łukiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
stara owca - mówisz o Wnuczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Aaaa Szulecki to wg mnie najlepszy specjalista od bioderek ogólnie ortopeda, żeby w szpitalu był jak ja rodziłam małą to by zbadał i widział że jest dysplazja biodra i pewnie szelki nosiłaby przez 3 tygodnie z nie przez 8. Ale teraz to co - można gdybać. Ja do niego chodzę prywatnie ale na fundusz wyleczył to biodro i wogóle zauważył że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa nie wiem o cyzm iszecie bo dawno nie zagladąłam ale tak jak piszesz szulecki jest b. dobrym specjalista . przekonalismy sie na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
Siwa a na bioderkach byłaś w klinice, czy brałaś skierowanie na nNFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
aaaaaaq - hej my jak zawsze mleko , kupy, ząbki :):):):):):):) a ty co leczyłaś u Szuleckiego bo nie pamiętam. stara owca - ja w klinice nie byłam bo on z tego co widze dopiero teraz tam przyjmuje albo diagnozuje noworodki cholera wie. Ja dostałam skierowanie na 1 usg bioderek państwowo i mogłam wybrać którąś z przychodni a polecono mi właśnie dr Szuleckiego to tam poszłam - czysta przychodnia, bardzo miłe panie w rejestracji, lekarz wiadomo i to wszystko za darmo. Nie płacę za usg ani wizyty nawet szelki mam za 20 zł bo są refundowane. Ja to przeżyłam ostro te szelki ale jeszcze w przychodni nie pękłam ale jak byłam ostatnio to jakaś mama jak dziecku nałożyli to normalnie wpadła w panikę zaczęła grosikami płacić , kolejka sie zrobiła na kilometr ona zdezorientowana aż lekarz ją uspokajał straszne przeżycie. Ze skierowaniem ty też możesz sie umówić jak chcesz. Ja pewnie będę chodziła co miesiąc na wizyty kontrolne jeszcze przez jakiś czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×