Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość Stellamix
ja na chrzcinach porobiłam bileciki kto gdzie ma siedzieć i nikogo nie pytałam sie o zdanie. Tylko, ze ja dzieci sadzalam między mamą i tatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- ja podaję w takiej kolejności jak napisała Stellamix, najpierw marchewka, później marchewka + ziemniak, teraz podaję dynię, a później zupkę jarzynową, podałam jabłuszko, ale dostała wysypkę, więc podam jeszcze raz za jakiś czas. Zuzia chętnie wcinała marchewkę? Bo moja to je, aż jej się uszy trzęsą :) Zjada na raz cały słoiczek, wczoraj chciałam jej dać pół słoika i mleko, to był krzyk nie z tej ziemi :) Po marchewce kupka była elegancka, ale teraz po żelazie jest masakra, jak jutro nie zrobi to chyba podam jej czopka glicerynowego. Spróbuj jeszcze Zuzi masować dziąsełka szałwią; namocz gazik w naparze w szałwi i masuj, tak mi radziła lekarka. To samo można robić przy użyciu naparu z rumianku. Dużo będziesz miała dzieciaków na komunii? Mi się wydaje, że na tego typu przyjęciach dzieciom jest fajniej i raźniej jak siedzą oddzielnie. Z tą Twoją chrzestną to chyba od początku są jakieś dziwne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
ja niewiele dzieci miałam na chrzcinach- bo troje w wieku 1,5 - 4 lat, wiec mi było łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ona tylko bierze dzieci i wymóg sali jest taki żeby wszyscy się zmieścili musi byc takie rozwiązanie, ale nie rozumiem problemu na 2 godziny gdzie połowe czasu wszyscy będą na podwórku robić problem ?? Jak ktos jest prostakiem to juz poprostu jest. Wg mnie to nie żadna ujma żeby sie unosić i zwracać uwagę. Moja by zjadła cały słoik chętnie a myślałam że będzie gorzej z tym jedzeniem. Ja podaję ziemniaka z marchewką i marchewkę bez przesady co to ma uczulać :):):) z szałwią spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
Siwaaaa a mogę spytać ile placisz za osobę? Z tego co pamietam robisz w trzy po trzy. Mnie niedługo czeka rodzinna impreza i planuje tam ja własnie zorganizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
jeszcze nie ustalalam ale od 90 zł do 1000 zł od osoby także w zalezności od menu :) uważam że to nie jest wygórowana cena.. Na spacer hej że ho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
przereklamowałam mydełko - tym razem nie sprało mi marchewki z białych pieluch, trzeba wypróbować kwsek cytrynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Dzieki czopkom jakoś żyje oczywiście nie sobie je aplikuje :):):) a ząbek już widać jak wystaję czubeczek !!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupy ida po 5 dziennie czy to od marchewki bo dałam też soczek do picia taki z hippa owocowy od 4 miesiaca napisane było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- gratuluję ząbka :) :) :) u mnie, tzn u Oli były wczoraj 3 kupy, boże, co za radość, obeszło się bez czopków i innych wspomagaczy :) Mam nadzieje, że moja jeszcze poczeka z ząbkami :) mi pierwszy ząb wylazł dopiero w 8 miesiącu. A gluten kiedy będziesz wprowadzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
urszula- niechTwoja poczeka z zębami bo ja już niewyrabiam żeby nie nurofen to nic bym nie mogła zrobić taki jest wyk !!! Z glutenem poczekam do końca5 miesiąca to już niedługo. Ja dopiero jestem na etapie marchewki także póżniej zupka jarzynowa jakieś mięsko póżniej i myślę że za około 3 tygodnie gluten spróbuję. Masz chrzestnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do aaaaaaq
mam pytanie do aaaaaaq- na kiedy masz termin porodu wyliczony z miesiączki a na kiedy jesteś umówiona na cesarkę i kiedy Twój gin jest na urlopie? Zastanawiam się czy u niego nie rodzić, ale chciałabym wiedzieć kiedy ma ten długi urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaa- mam chrzestnego :) i zmieniłam miejsce chrztu z farnego na świętą wodę. Tylko muszę najpierw załatwić zaświadczenie z farnego, że mogę ochrzcić w innym kościele, mam nadzieje, że nie będzie problemu. Zastanawiam się kiedy wprowadzić mięsko. Bo już była marchew, ziemniak i dynia, może poczekam jeszcze z tydzień do szczepienia, wtedy zobaczymy co lekarka powie. Długo czekałaś na zaproszenia od momentu akceptacji projektu? Bo właśnie naniosłam poprawki i mam nadzieje, że dojdą przed chrztem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Urszula- ja czekałam 5 dni tylko weekend sie nie liczy ale oni musza wydrukować je jeszcze zapakować i wysłać, to wyslą podejrzewam w czwartek popoludniu to powinnaś na środe mieć spokojnie. Ja na razie poczekam z mięskiem ale ty powinnas dać bo ona taka malutka jest i potrzebuje więcej. A z chęcią ci je te słoiczki? Ja jeszcze przez mięskiem zupkę warzywną dam ale nie zrezygnuję z marchewki bo naprawdę jest jak miotełka czyści jelitka. Od żelaza te zaparcią są ale może jakoś sie to unormuję czopki w pogotowiu trzeba miec bo szkoda żeby sie męczyła. Ja swojej dawałam i dziś sama robi kupę bez problemu. Z tymi zaświadczeniami nie będzie problemu przynajmniej nie powinno jak nie to zrób awanture i juz niech sobie nie myślą wiem dlaczego chcesz gdzie indziej i nie powinno ich to wogóle interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
to fajna sprawa u Ciebie z ta marchewka :) siwaaaa bo marchewka raczej zestala kupe a nie rozluźnia. Ja odtawilam na pare dni miesko bo znowu u Krzysia sa zaparcia. Po 2 dniach w koncu sie wykupkał jak nalezy tzm po pachy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
nURSZULA86 - podaj mi jak mozesz maila do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- słoiczki wcina jak szalona :) może ona po prostu taka niemlekowa :) podajesz po marchewce mleko? bo ja daje cały słoik, ale już po 2-2,5 godz jest głodna, a normalnie je co 4 godziny. Stellamix- urszulaaa86@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
wysłałam Tobie maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
moja od razu głodna jest bo ja daje pół hiipka a gerber cały bo mniejszy. Ty się ciesz że ona je bo musisz ją utuczyć trochę :):) Z tymi kupami to nie wiem bo probiotyki jeszcze daje to może od tego ale teraz ja niewyrobię na pampersy . Moja też lubi i mogłaby 2 zjeść na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellamix- nic nie dostałam :( może spróbujesz jeszcze raz? urszulaaa86@gmail.com siwaaaa- a probiotyki podajesz z polecenia lekarza, bo nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Przepisał mi lekarz zamiast debridatu w związku z przerwą w podawaniu i naprawde nie ma kolek ani wzdęć i pierdki sie zmniejszyły nie podaję juz boboticu nawet. To bez recepty jest dicoflor i enterol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
nURSZULA86 zobacz jeszcze raz. W razie czego poszukaj mnie w samie :) moze tam trafiłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
spamie a nie samie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
urszula- jak podawałam po parę łyzeczek to jadła mleka tyle samo co zwykle od razu a teraz po pół słiczka juz tylko troche mleczka ale to zależy. Po marchewce od razu jest kupa także tolerancja super. Kiedy jabłko podasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- już podałam jabłko, ale chyba mniej jej smakowało niż marchewka, ziemniak i dynia i dostała wysypkę, więc spróbuję jeszcze raz, może nawet jutro. Dobrze masz z tymi kupami, u mnie po żelazie robi tylko jedną dziennie i do tego taką twardszą, ale najważniejsze, że robi. Przed jedzeniem daję jej trochę wody do popicia i masuję brzuszek, może to trochę pomogło. Może wiesz jak to jest z zaświadczeniami, które mają mieć chrzestni? Bo moja chrzestna będzie pierwszy raz chrzciła dziecko i nic nie wie, i ja też jestem zielona. Podobno trzeba mieć zaświadczenie ze swojej parafii o braku przeciwwskazań do bycia chrzestnym i kartkę ze spowiedzi. No i właśnie jak jest z tą kartką? Chrzestna ma iść w byle jaki dzień wyspowiadać się i dać księdzu kartę do podpisu? I skąd ma wziąć tą kartkę? Wybacz te dziwne pytania, ale jak pytałam księdza to dowiedziałam się tylko, że trzeba tydzień wcześniej przyjść z zaświadczeniami ze swojej parafii, o kartkach ze spowiedzi nic nie mówił i już sama nie wiem o co chodzi... Robiła któraś z Was Kobietki USG piersi u Arciszewskich? Kogo polecacie? :) Stellamix- u mnie też mydełko nie wyprało całkowicie plam z marchewki, jak używać tego kwasku cytrynowego? :) Nie mogę zawędrować do tej apteki św Marka, za to byłam w chyba 10 innych aptekach i nigdzie nie mieli tej kruszarki do leków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara owca
Co do piersi to w klinice od tego jest dr Lipski. Tak mają na stronie napisane. A oczywiście badamy piersi 3 miesiące po skończeniu karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara owca- piersi bada też Młodzianowska-Kosel i Nowak :) Ale dzięki za informację, bo przyznam, że nie wiedziałam, że bada się dopiero 3 miesiące po zakończeniu karmienia :) to jeszcze sporo czasu przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
nUrszula- ja badałam piersi właśnie u dr Nowaka- on jest moim lekarzem i tak przy okazji od czasu do czasu robi mi usg. To właśnie w klinice na ich dobrym sprzęcie było widać że moja zmiana to torbiel. Co do chrzcin to mogę Ci podpowiedzieć- chrzestna powinna się zgłosić do swojej parafii i tam dostanie zaświadczenie że może być chrzestną (oni będą wiedzieli co i jak). Dostanie też wtedy kartkę do spowiedzi. Może pójść dowolnego dnia na jakiejś Mszy. Ja zawsze mówię w takim przypadku na początku że będę potrzebowała po spowiedzi podpis księdza. My jako rodzice też do takiej spowiedzi z podpisem musimy przystąpić i taką karteczkę później zanieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Urszula - mi ksiądz dał kartki do spowiedzi dla nas i dla chrzestnych a dokument że nie ma przeszkód aby chrzestni byli chrzestnymi to najlepiej z tej parafii brać do której oni należą. neemi - a jak wygląda ta podpisana spowiedż jest jakaś pieczątka czy tylko podpis księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neemi, siwaaaa- dziękuję za informację Dzisiaj podałam zupkę jarzynową z gerbera, ona jest z marchwią, wcześniej dawałam dynię i ziemniaka. Po tej zupce to przeczyściło ją tak, że musiałam ją kąpać, bo była ogromna kupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neemi, siwaaaa- dziękuję za informację Dzisiaj podałam zupkę jarzynową z gerbera, ona jest z marchwią, wcześniej dawałam dynię i ziemniaka. Po tej zupce to przeczyściło ją tak, że musiałam ją kąpać, bo była ogromna kupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×