Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

siwaaaa- chrzcimy Olę w świętej wodzie i obok w tym hotelu robimy obiad, będzie 11 osób :) U mnie narazie cisza z zębami :) dzięki Bogu :) A który ząbek teraz wyszedł Zuzi? Ola waży 5580g, a więc przybrała trochę, ale je więcej, z chęcią zjada słoiczki, dostała już królika i gluten, lekarka powiedziała, że pewnie taka jej uroda, że będzie drobna, poza tym jest strasznie ruchliwa, więc to też robi swoje :) A co to za zabiegi, jeśli można spytać? Ja przez ostatnie 2 tyg schudłam 1,5 kg, a od jutra zaczynam chodzić na siłownię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak u was pozno zabki wychodza . PAmietam jak u nas pierwszy wyszeł moj synuś miał 3 msc;):) Rodze u dr Kurzatkowskiego . Dziewcyzny miałam was zaptyac wczensiej czy przy cc czułyscie takie rwanie po wyjeciu dzidizusia??? Wtedy chyba łozysko jest wyjomowane .. tego uczucia najbardziej sie boje ze znowu bedzie mi towarzyszyło a tak to pełen luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaq- to u Ciebie bardzo szybko wyszły ząbki, a to nie jest zbyt dobrze, bo takie zęby są słabiej zmineralizowane, a książkowo ząbkowanie rozpoczyna się w 5 miesiącu życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ja ubolewam n ad tym że mała ma juz zęby bo nie mogę jej dawac herbatek które bardzo lubi rumianku i uspokajajacej a poza tym to już musze jej myć te ząbki bo w słoiczkach tez jest cukier z owoców i warzyw. Moja się nierusza wogóle spętana także pewnie dlatego taka kluska .Teraz już wyszła druga jedynka na dole. Teraz juz tylko pod skórką go widać i już jej nie boli najgorzej jak sie wyrzynał. Jeszcze mnie czekają górne jedynki podejrzewam że będzie gorzej..ale wtedy nie będę żałować paracetamolu. Ja dziś daję marchewkę z ryżem zobaczymy. Jabłko z dynią nie bardzo chciała jeść ale ja sie nie zrażam dawałam 3 dni po pół słoiczka ledwo a potem dodawałam wody i zagęszczacza i reszte piła. Mi nic nie bolało wogóle może dlatego że prosiłam o silniejsze znieczulenie bo przy poprzedniej operacji przy usuwaniu śledziony czułam jak mnie tną i szarpią ale nie pytałam po porodzie czy znieczulili mnie bardziej. Mnie tylko mdliło bo znieczulenie dochodziło do żołądka gdzieś i to było najgorsze. Ale sam zabieg mistrzostwo świata nawet nie czułam jak mnie szarpią wyjmują nic. gadałam z anestezjologiem o jakis głupotach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
aaaaaaq trzymam kciuki :) będzie dobrze :) ja czułam ból ale nawet nie mam pojęcia czy to było od rwania łożyska. Anestezjolog chyba zwiekszyl dawke znieczulania tak mysle, bo bylam jakas ledwo przytomna (dzisiaj jak przez mgłę, pamietam tylko widok mojej małej kochanej pupy i jego krzyk ;) Kurzątkowski to bardzo dobry specjalista. Jakby Lenczewski nie mógł mnie kroić to chciałabym żeby to był Kurzątkowski albo Nowak :) chociaż nie wiem, czy miałabym cos w tej kwesti do gadania. Na pewno nie chciałabym Lipskiego :P bynajmniej nie przez to , że jest złym lekarzem. Jest dobrym z opinii innych ale ja podświadomie jakoś bym nie chciala. ojej a co to było z tą tokoferolką - frustratorką :) - jak to nagminnie powtarzał pewien mój pan profesor z chemii lekow "tylko spokój może nas uratować" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Hej a wasze pociechy same zasypiają moja weszła w jakąś fazę i chce spać trze oczy płacze i nic nie da się uspić. dopiero jak wezmę ją na kolanach na poduszkę i polulam to wtedy śpi. To jest chyba najgorsze tyle co moja mała płacze to ja nie wiem czy któreś dziecko ją przebije....mam nadzieję że nie jest nieszczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
siwaaaa głowa do góry moje dziecko tak jak nie płakało i było grzeczne to teraz nauczyło sie krzyczeć .Krzyczy czy mu dobrze czy mu zle .Tak po prostu czasem dla zabawy a mi głowa peką ,czasem myśle skąd ma tyle siły.A co do usypiania to też musze tulić ,czasem zajmuje to chwile a czasem poł h.Od świeta zdarzy sie że zaśnie w worku sako przy głosnej muzyce Cześka Mozila;) Jak było z apetytem Zuzi jak ząbki wychodziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- ja myślę, że Zuzia i Ola spokojnie mogłyby startować w jednych zawodach w płaczu ;) Moja też ma swoje lepsze i gorsze dni, czasami tak jak Twoja, jest zmęczona, trze oczka, a spać nie chce, albo nie może, a czasami usypia grzecznie jak aniołek. Najgorzej jest popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
nURSZULA86-miło ze pytasz:)super sie czuje dziś byłam na prywatnej wizycie u chirurga i jutro mam zabieg ,wystarczyła tylko jedna wizyta.Głupia byłam że łudziłam sie ze państwowo ktokolwiek mi pomoże.Nie pierwszy raz.Martwie sie tylko bo nie wiem jak dam rade z tymi sączkami i codziennymi wizytami w szpitalu na zmiany opatrunków i opięką nad małym ,jakoś dam rade. Mimo tego bardzo sie ciesze że w końcu bede miała to za sobą bo mało komu życze tyle nerwów co ja sie miałam z tym wszystkim. A co do ząbków to sama nie wiem.Michał jak wcześniej pisałam zmienił sie ze spokojnego na krzykacza do tego apetyt mu nie dopisuje jak zawsze, 5,5 msc to może ząbki w końcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
karola666 - u mnie mała jak nic jej nie dolega jest super ale jak ząbki albo kolki to koniec zresztą już nie ma kolek. U mnie zaczęło się od ślinienia potem rączki gryzła a pózniej nie spała w dzień tylko budziła się co godzinę. Maśc pomagała na 2 godziny nurofen wogóle ale paracetamol jest super. Moja tez już dawno krzyczy na cały glos to raczej próba mówienia niz ból. A gdzie prywatnie chodzisz do chirurga? Ja juz wymiękam z tym darciem się wydre sie na niż a ona obrażona jeszcze noska nie dotykaj szyi też ja stępie te pazurki cos czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
karola666 - u mnie mała jak nic jej nie dolega jest super ale jak ząbki albo kolki to koniec zresztą już nie ma kolek. U mnie zaczęło się od ślinienia potem rączki gryzła a pózniej nie spała w dzień tylko budziła się co godzinę. Maśc pomagała na 2 godziny nurofen wogóle ale paracetamol jest super. Moja tez już dawno krzyczy na cały glos to raczej próba mówienia niz ból. A gdzie prywatnie chodzisz do chirurga? Ja juz wymiękam z tym darciem się wydre sie na niż a ona obrażona jeszcze noska nie dotykaj szyi też ja stępie te pazurki cos czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola- bardzo Ci współczuję, ale kobieta poradzi sobie w każdej sytuacji, więc bez wątpienia dasz radę siwaaaa- chyba zapomniałaś, że karola nie mieszka w Białymstoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
a pytałas o jedzenie - u mnie problem był bo nie mogłam jej nakarmic wogóle smoczek ją drażnił ciagnęła chwile i wyk jadła na caly dzień 300 ml !!! Do tego nie spała ja nie dawałam jej w dzień nic oprócz maści bo chciałam żeby w nocy spała a na noc czopek i jakoś było. Teraz idzie druga jedynka najgorzej że nie chce nic gryżć bo tak by łatwiej się wyrznął bo juz go widać tylko skórkę musi przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
wkurzyć się można na bebilon pepti 2 tez sa limity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Mi akurat te limity pasuja bo moja mała nie zje więcej niż 8 puszek miesięcznie a tyle lekarz mi przepisuje.Myślałam że karola tu kogoś znalazła bo stan ma nieciekawy rzeczywiście ale u siebie rzeczywiście ma bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
mi 5 puszek nie wystarczy, co to było - co za kretyn tak powyliczał, pewnie jakis grubas, ktoremu akurat jedzenia nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Mi wypisuje 8 jedynki ale mam w zapasie recepte na 100% ale jakie jaja ja dzis wziełam nowa puszkę jedn,ą z ostatnich a tu 39 zł na metce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja pierd.. idę na barykady jak Wanda Wasilewska. Teraz ide w następnym tygodniu po recepte i zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- jeśli można zapytać, to ile płacisz za chrzciny za osobę? Jeśli dobrze pamiętam, to robisz w trzy po trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisenkia
Dziewczyny, czy któraś z Was miała laparoskopię w klinice? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Moja mama miała laparospopowo usuwane mieśniaki w macicy nei wiem czy o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
no własnie 39 zl. Nie mam wyjscia musze dokupowac po 39 zl na 100%. Dla mnie to jest chore, bo jeszcze jak nie bylo limitów, puszka na 100% kosztowała ok 23 zl. Teraz 39 zl!! Producent wkurzył sie na limity bo ma mniej teraz z refundacji, wiec dorabia sobie na cenie brutto. w tym kraju tylko rzuca sie klody pod nogi rodzicom. Każą rodzić dzieci - zeby jak najwiecej z rodziców sciągnąć kasy. Po....jeli wszyscy. Na zachodzi jak slysza , ze paczka pampersów , która starcza zaledwie na tydzien potrafi kosztowac 70 zl to biorą się za głowę i radzą żeby spie.....lać z tego chorego kraju. Gdyby moje dziecko mogło jesc zwykłe mleko to bym kupowała bebiko, ale nie moge. Jestem mega wku..... na lekarzy bo chamy wypisują wszystko na 100% , maja w d.... ze ludzie maja prawo do refundacji. Bronią swoje tylki, Mój mąż właśnie wrócił od specjalisty!!!! i wszystkie leki ma na 100% bo śmierdzącej krowie nie chiało sie sprawdzić czy ma on ważne ubezpieczenie. wielka mi pani dr n med. Jak ją wkurwił tusk abo zasrana kopacz-arłukowicz to niech na nich sie wyzywa a nie na pacjentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
... ale se nawyrzucałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Urszula - ja jutro ide ustalać cena jest od 90 zł nawet do 1000 za osobe co dusza zapragnie także zależy co wybiorę jakie jedzenie ile przystawek a u ciebie ile? A jaki fotograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Stellamix-mnie też kurwica bierze jak o tym wszystkim pomyśle Na całe szczęście uśmiech dziecka wszystko wynagradza,trzeba przetrwać okres w którym musimy być zależne od tych buców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- u mnie od 70 zł za osobę, ale w ogóle mi się tam nie podoba, robię tylko dlatego, że blisko, wolałabym w Astorii, ale wyszło jak wyszło, nie będę przeżywać. Tylko tortu jeszcze nie zamówiłam, poza tym wszystko już jest. A fotograf ten co mówiłam :) Ja chyba będę niedługo przesadzała ją do spacerówki, bo nie chce jeździć w gondoli i do tego chwyta się rączkami i podciąga,wożę ją ostatnio na spacery w foteliku samochodowym na stelażu wózka. Nie wiedziałam, że są limity na Nutramigen i Pepti, porażka normalnie. Do czego to doszło, jeszcze, żeby wyliczali ile dziecko ma zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisenkia
Siwaa- Rozważam poddaniu się tam laparoskopii na usuniecie torbieli jajnika. Jak dawno temu Twoja mama miała tam zabieg? U kogo? Chwali sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
kaisenkia - miała oczywiście u Dr. Lenczewskiego Wiesz ogólnie trudno powiedzieć czy chwali bo nie ma porównania z państwowym szpitalem ale powikłań nie miała wszystko szybko sie odbyło tylko chyba z tego co pamietam był to dośc drogi zabieg. 'Było to z 4 lata temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisenkia
Ja myślałam o dr Lipskim. Możecie mi coś powiedzieć na jego temat w kontekście laparoskopii? Wszędzie czytam, że prowadził ciąże. Czy byłabym w dobrych rękach? Co do ceny laparo, pani przez tel. powiedziała mi 1200zł. Myślałam, że będzie drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ja nie wiem czy wszyscy lekarze robia te zabiegi bo to jednak wymaga bardzo dużej wprawy i jesli moge ci polecić to tylko Dr Lenczewskiego ale jeśli ktoś ci poleci Dr Lipskiego i on te zabiegi wykonuje to do niego idż. a to Twój ginekolog bo musisz miec jakieś przesłanki żeby do niego iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×