Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość siwaaaa
Stellamix- w zakażnym stwierdzili z posiewu łupież pstry ale nic nie działa na dłużej niż do nastepnego mycia głowy. O dziwo w ciąży nic nie miałam czysto a po porodzie 3 tygodnie znów powrót... Każdy dermatolog recept popisze na 250 zł a one nic nie dają i robione w cefarmie płyny i jakies maści i szampony załamka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
ja używam do kapieli oilum jest połowe tańszy niż oilatum a działa super. Może mąż mi przywiezie tych słoiczków z niemiec zawsze to trochę dobrego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam do kąpieli kosmetyków z serii SVR, tak samo dobre jak Oilatum i bardzo wydajne, butelka 500 ml wystarczyła mi na 3,5 miesiąca. Teraz mam Emolium, też jest dobry, za butelkę 400 ml zapłaciłam ok 35 zł, ja mam AZS i czasami też "podkradam" go Oli dla siebie do kąpieli i też jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj zaproszenia- bardzo fajne, jednak za Twoją radą wybiorę się do Creo po koperty, bo te które przyszły są okropne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Urszula = hahahah koperty ni przypiął ni przykleił, te koperty są po prawej stronie jak wejdziesz na stojaku tam samoobsługa i mysle że srebrne lepiej będa pasować jak te moje złote. Te oilum jest tez takie wydajne 3 miesiace je mam bo kilka kropel leje. Szelki to pewnie jeszcze długa piosenka już nie mam nadziei że niedługo zdemiemy. Wizyta 16.04 także pewnie w maju może ehh A ciekawe czy Twoja mała przybrała trochę bo je ładnie także powinno być lepiej. Ja dałam marchewkę, ziemniaczek, jabłko to teraz juz jakies mięsko wprowadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Urszula = a ty wzięłaś szatkę i bluzeczkę to nie wystarczy tylko szatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa-ja wzięłam samą bluzeczkę, ona może być zamiast szatki :) Ja wprowadziłam to samo co Ty, dynia, ziemniak, marchew i od wczoraj gluten. A teraz planuje podać królika, chyba. Nie wiem co na początek jest najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro idziemy na szczepienie, to zobaczymy ile przybrała...Ale je zdecydowanie lepiej. Z rana to 170ml potrafi wciągnąć, a w ciągu dnia 130-150ml, więc nie ma porównania z tym co było wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
nUrszula86 - króliczek na pierwsze mięsko jest najlepszy. To jest najmniej alergizujące i najlepiej strawne mięsko :) moj Krzys uwielbia króliczka. Z indykiem gorzej :) Gratuluję Oli apetytu, oby tak dalej. Pewnie żelazo zaczęło działać. U nas emolium wywołalo uczulenie, albo nawet nie uczulenie tylko jakies dziwne potówki po tym się pojawiły. Mialam wrazenie , ze jest za tłuste zakleja pory i dlatego tak sie działo. Po Oilatum skóra jest jasna rózowiutka i nawilżona, tylko, ze ja tego oilatum musze lac 3 nakretki, bo inaczej skorka jest szorstka. A ile sie leje tego SVR i jak czesto kąpiecie dzieci? codziennie? Mi oilatum stracza na 1,5 m-ca, kąpie co 2-gi dzien całego a codziennie stosuje tzw mycie na sucho. Tzn przemywam cieplą wodą z oilatum za pomocą delikatnej gąbki buzię, rączki i nózki i pupę. No i dodatkowo za kazdym razem jak zrobi kupę. Ale ta kupa raz dziennie lub rzadziej. Wczoraj spróbowalam tego balasmu do kąpieli z Babydream i powiem Wam , ze chyba się sprawdzi. Skóra jest czysta, świeża i nawilżona, żadnych wyprysków ani wysypki. jak sie sprawdzi bede tego uzywac. To tez dziala jak emulska, myje i natluszcza. Zawiera naturalne wyciagi z nagietka (b.dobry na skóre) i rumianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
Siwaaaa pewnie próbowalas juz zestawu - szampon do włosów nizoral + clotrimazol do smarowania na skóre? A probowałaś moze zestawu NERIL z loreala? Do kupienia w aptece. To jest szampon plus tonik do wcierania skóry głowy. Najbardziej zaskakujące jest w tym, ze jest to preparat na wypadanie włosów, ale ma taki fajny efekt uboczny ze leczy uporczywy łupież. Wiele osób to sprawdziło, Tonik troche śmierdzi i jest w nieporęcznej butelce, ale to mozna przelac do jakiegos spryskiwacza co ułatwia aplikację na skóre. Nie gwaranatuje na 100% ze zadziała, ale znam osoby które miały wlaśnie skorupę na głowie, nic nie pomagało tylko neril szampon i tonik do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
szampony wszystkie próbowałam nizoral 3 dni pod rząd chodziłam na głowie sebi coś tam maści nie wspomnę płyny robione leki doustne, jeszcze daktarin chce spróbować spray tez pochodzić z 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
mam pytanie czy któraś juz przechodziła pobieranie krwi u dziecka? skąd oni tą krew pobierają? zamierzam zamówić do domu (koszt 20 zl) analityczke na pobranie krwi, zeby z malym nie jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Stellamix-My przechodziliśmy pobieranie krwi w 7 dobie chodzilo o żółtaczke ,pielegniarka nakłuła paluszek i wyciskała krew tak kilka minut .Mały ciagle spał ale myśle ze teraz to byłaby tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
URSZULA odnosnie wózka moja jeszcze nie wyrosła z gondoli i bardzo dobrze się w niej czuje i pozatym teraz pogoda taka kapryśna i wydaje mi sie ona bardziej osłonięta bo stram sie ja lżej ubierać bo ciągle mokra jest ------ refleks mam w odpowaiadaniu :):):) Zęby część II teraz idzie jej chyba trójka na dole i dwójka jest nie do wytrzymania jak to wszystkie tak zęby będą szły to nie wiem. Gryzaków nie chce wogóle tylko palce swoje albo moje. U WAs tez szły wszytskie na raz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
URSZULA odnosnie wózka moja jeszcze nie wyrosła z gondoli i bardzo dobrze się w niej czuje i pozatym teraz pogoda taka kapryśna i wydaje mi sie ona bardziej osłonięta bo stram sie ja lżej ubierać bo ciągle mokra jest ------ refleks mam w odpowaiadaniu :):):) Zęby część II teraz idzie jej chyba trójka na dole i dwójka jest nie do wytrzymania jak to wszystkie tak zęby będą szły to nie wiem. Gryzaków nie chce wogóle tylko palce swoje albo moje. U WAs tez szły wszytskie na raz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
masz racje karola666 :) pewnie byłaby tragedia. Mojemu jak pobierali krew w klinice to tez spal, teraz pewnie bedzie wrzask, dlatego chce zeby to zrobili w domu, bo ja strasznie sie stresuje w miejscach publicznych, jak Krzys wpada w placz lub histerie, wszyscy na mnie patrzą a ja nie umiem go uspokoić. Mam wrażenie, że zaraz mnie osądzają : co to za matka, która nie umie uspokoić dziecko. Jeszcze bardziej się wtedy stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Stellamix- Wojtek miał pobieraną krew już kilka razy, raz to się nawet cały czas uśmiechał- wszystkie pielęgniarki były w szoku, ja też:) a jak pobierali zależało od tego gdzie to było i od wprawy pielęgniarek: w dsk w laboratorium zawsze z główki, na oddziale z rączek, w Diagnostyce na antoniukowskiej albo z paluszka albo z dłoni. Dziewczyny, a które zęby wyszły u Waszych pociech? dolna jedynka? Siwaaa, ja myślałam że to jak jeden wyjdzie to trochę spokoju będzie, a po Twojej Zuzi to zwątpiłam, szybko chyba chce mieć wszystkie ząbki:) :) Jeżeli mojemu synkowi nie idą zęby to podejrzewam go że jest nieznośnym dzieckiem- wczoraj prawie cały czas na rękach , padłam wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
U mnie jest nieznośna bo zęby i jak nic jej nie boli to jest cudnym dzieckiem lezy sobie i gada do nas. Ogólnie nie jest rozpieszczona bo naprawdę jest taka grzeczniutka wśród ludzi że każdy chwali. U mnie jak dałam wczoraj paracetamol na noc to do dziś do tej godziny jest super a cały dzień wczoraj wyk nic nie chciała jeść przez te zęby. Maść pomaga na 2 godziny tylko może jak wyjdzie ten dół to będzie troche spokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Stellamix ja używałam Nerilu , bo po ciazy myślalam ze mi wsyztskie włosy wypadna . Maiąłm tonik do wcierania .. jak dla mnie sprawdził sie rewelacyjnie w sumie to tylko on mi pomógł bo myslalam ze bede łysa . ;) ale fakt faktem jest to ze on smierdzi bleee.... a czy na łupież działa to nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
W związku z tym że jutro wyjeżdżam i będę bez internetu już dziś, choć trochę przedwcześnie:) chciałam Wam życzyć spokojnych Świąt, rodzinnych, radosnych, słonecznych:) aaaaaaq a Ty jakoś nie miałaś teraz rodzić? czy ja znowu coś pomieszałam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
neemi-wzajemnie kochana miłego odpoczynku dla Ciebie i Wojtusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie to jet topik o Zamnhoffa. Błagam jak chcecie rozmawiać o mleku, hippach, pileuchach, wózkach, pediatrach i innych rzeczach przenieście się na inny topik. Dziewczyny, które chcą rodzić na Zamenhoffa i wchodzą tu aby się dowiedzieć czegoś o porodach trafiają na ten śmietnik. Masakra jakaś. Kilkadziesiąt stron nie na temat. Trzymajmy się tematu, a nie taki burdel o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
tokoferolka-gdyby nie My to ten temat dawno byłby martwy! Tym że jesteśmy i piszemy tu cokolwiek dajemy szanse innym dziewczynom o zadawanie nam pytań odnośnie Zamenhofa na które zawsze odpowiadamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
tokoferolka- każda z nas rodziła na zamenhofa także ile stron można dyskutować czy łózko było wygodne a Panie pielęgniarki miłe. Masz pytanie o poród to wal napewno tylko na tym forum dostaniesz informacje bo to jest forum matek rodzacych na zamenhofa które nie są informacją medyczną i mają również inne tematy. Słucham Twego pytania na temat porodu ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
aaaaaq - to trzymam kciuki za ciebie i maleństwo pamiętam jak ja byłam przed..... A u kogo rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokoferolka- z całym szacunkiem, ale jeśli nie odpowiada Ci rozmowa na topicu to nikt Cię tutaj nie zapraszał ani nie zatrzymuje, możesz też założyć własny temat, a więc- żegnam oschle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Urszula - to powiedziałaś ciekawe jakby założyła swój temat to czy tylko rozmowa by toczyła się drętwo. Ja jak tu weszłam to sama wypytywałam to co mnie interesuje. Mamy już prawie drugi ząb !!!!! A Jak waga Oli? Moja już 7,4 waży już taka duża matko jak ten czas leci. Chodzę na te zabiegi i schudłam juz 4,5 kg w miesiąc . ile osób masz zaproszonych na komunie ja mam 17 tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×