Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyś bylam anorektyczką

uwazajcie na anoreksje

Polecane posty

Gość Wiola26
Ja tez bardzo chcialabym wpasc w anoreksje ale nie potrafie... Czy ktos moze mi udzielic jakis wskazuwek jak to zrobic?? Wiem ze to smieszne ale uwazam ze jak bym schudla z 20 kilo to wszystko w moim zyciu zmienilo by sie na lepsze przedewszystkim wydaje mi sie ze moja rodzina zwrocila by na mnie uwage kiedys bylam chuda ale z roku na rok jest coraz gorzej niewiem co robic bardzo mi sie podobaja chude dziewczyna i zawsze im tego zazdroszcze... moj chlopak zucil mnie dla chudszej dziewczyna ode mnie a to mnie zrojnowalo... Warze terazok 60 kilo i mam tego juz dosc prosze czy moze mi ktos pomuc...? ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola26
Prosze napiszcie co mam zrobic bo juz nie chcemi sie zyc... musze schudnac musze ale nie potrafie...:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec anoreksje
ja tez bym chciała miec anoreksje lepsze to niz byc człowiekiem grubym... jesli ktos uwaza ze ludzie grubi sa uroczy to nie wiem... sama mam troche ciała i siebie wrecz nienawidze ... teraz daze do mojego celu... nie musze byc az szkieletem ale rozumiem ludzi ktorzy to robia sama miałam kolezanke anorektyczke na poczaatku ciagle na nia najezdzałam ze to jej wymysły ale teraz ja w zupełnosci rozumiem....dlatego nie dziwcie sie jak ktos chce miec anorke mi tam zycie jest obojetne ... chociarz mam ciezka chorobe nie poddam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotopsczytka
ja uważam i proszę mnie nie upominać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walcze z nią
Tym dziewczyną chcącym zostać anorektyczkami polecam ksiązke chuda ... mam 158 i waze 34 kg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×