Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AWE

3 testy ciążowe-wynik wyraźna linia i druga ledwo widoczna. Co to znaczy?

Polecane posty

Gość AWE

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ OSÓBKI POWAŻNIE TRAKTUJĄCE TEMAT. ZNUDZONYCH TEMATEM "CIĄŻA" ODYŁAM NA TOPIKI DOTYCZĄCE INNYCH TEMATÓW. Słuchajcie, chyba oszaleję. Jak mam rozumiec 3 testy, których wynik jest zawsze taki sam: linia mocna i druga linia taka ledwo ledwo, ale ją widać. Ja juz o to tutaj pytałam, ale to było po pierwszym teście i miała nadzieję, że mi nsatępne coś wyjaśnią a tu nic! Okres mam dostać jutro lub we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinda
Witam mam taki sam problem jak poprzedniczka. Jeśli ktoś przegląda stare posty proszę o odpowiedź. Opis jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ...trzy lata temu mialam ten sam problem ,jedna linia byla gruba ,a druga ledwo-ledwo.....i mam syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeeeeeeee
ciaza na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powroz sobie
ciaza jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale poczekaj
moze trzymalas powyzej 5 min i wtedy poprostu pzeswituje ten paseczekpod biala warstwą, a dlaczego robisz test z czym zwiazane sa twoje obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialam i totrzy dni poterminie miesiaczkii i teraz mam w domku dziewięcioletniego facecika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzien temu zrobilam 3 testy z takim samym wynikiem jak Twoj:) jestem w ciazy oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa19ppp
ciążą:D gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ciaza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet na ulotce masz napisane ze druga linia nie musi byc bardzo ciemna, ja zrobilam dwa testy, pierwszy bardzo widoczne dwie kreski, a drugi po kilku godzinach i jedna ledwo ledwo... i co... ciąża:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tak samo. Jak dla mnie na 100 % nie czekaj na okres tylko na wizytę lekarską :). Wg mnie jesteś na 100% w ciąży i nie ma sensu już robić kolejnych 5 testów. Gratulacje!!!!!!!!!!! Szoruj do lekarza za jakieś 2-3 tygodni, najlepiej z usg dopochwowym wtedy zobaczysz już swoją drobinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża! miałam też tak samo; badanie bHCG potwierdziło, a czas też pokazał... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje!!!! Jestes w ciąży!!! miałam tak samo dziś jestem w 34 tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×