Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ludziki :) Gadzina - no i widzisz, zawstydzilas mnie ;), ze nie zagladam tu czesciej ;) A czasem to zagladam, tylko jakos nic mi do glowy nie przychodzi co by tu napisac i tak tylko sobie czytam, a sie nie odezwe ;) A wracajac jeszcze do naszych spraw \"zapachowych\" to mam podobnie, jak Ty - tez musi mi sie podobac calosc - flakonik, nazwa, nawet reklama ... Och, zapachy! Light Blue z tego co wiem istnieje nadal, widuje go czesto, zas True Love faktycznie byl chyba takim sezonowym zapachem ... no i znikl. Chociaz widzialam go niedawno w sklepie, gdzie mozna nabyc rzeczy i kosmetyki z poprzednich sezonow po tanszych cenach. haneczka - faktycznie perfumy S. Dali sa nie wszedzie dostepne, np. w USA nie. Mialam kiedys Lagune, w niebieskawej buteleczce, bardzo mily zapach, ale czarne jak pacha - nie pamietam. A z meskich tez mi sie podobaja Pi, zas moj Misio w ogole nie uzywa perfum i nigdy nie uzywal, ale mowi mi, ze jak chce, to moze zaczac uzywac. Na poczatku zalowalam, bo raz, ze meskie wody bywaja bardzo seksowne, a dwa, ze zawsze jeszcze jedna okazja do kupowania zapachow (co uwielbiam!). kokus - no, to widze, ze gustujemy w podobnych kobietach ;), mam na mysli Maggie G. Koniecznie obejzyj Sekretarke, istny rarytas dla smakoszy, choc wielu osobom moglby nie przyasc do gustu ;). A co do polskich znakow, to ja ich nie mam, ale na ekranie, gdy ktos uzywa, widze je w calej doskonalosci :) No i ja tez czekam, az wybiora nowego prezydenta, bosze, to juz jest ponad moje sily ... Boje sie tylko, zeby Buszydlo nie wyskoczyl z jakims nowum tuz przed wyborami, czyms, co by \"porwalo za serca\" jego potencjalnych wyborcow ... Nie wiem, jak on jest postrzegany na swiecie, na ile mieszkancy innych krajow sa w stanie sie rozeznac w jego hmmm ... zasobach inteligencji i sztuce dyplomacji (poza sprawami oczywistymi, typu wojna tu, wojna tam, ot tak - dla wlasnego widzimisie). Ja tez niegdy nie glosowalam (mam obywatelstwo), ale w tym roku to chyba bede sie musiala zwlec z kanapy i zaglosowac na jakiegokolwiek nie-busza :D Anabel - widze, ze jestes kolejna ofiara amerykanskiej samotnosci :( Wpadaj do nas czesciej, my tu sobie jakos umilamy zywot, bo wiadomo - bedac obcym w obcym kraju moze nie byc lekko :) Margot - juz mi pachnie majerankiem na sama mysl ;) A jak teraz masz, po przeprowadzce, z dojazdami do szkoly - czy juz troche mniej okrutne pory wstawania itp. ? 👄 birke - witaj :) Greenlemon - powodzenia ;) cegohna - ach, kurs tanca, dla mnie to tylko pomarzyc ... gdyz moj mily Pan jest absolutnie nietaneczny i (chyba ze swego rodzaju niesmialosci ...?) nie dlaby sie na nic takiego namowic :D A ja swego czasu tancowalam, az fruwalo, z kim sie dalo ... coz moze pora sie na starsze lata ustatkowac ;) No a Wam zycze w tej kwestii wspanialych postepow :) Tati - powodzenia w przygotowaniach do przeprowadzki :) Ale niestety LA jest bardzo daleko od SF, takze nie bedziecie z Gruszenka zbyt bliskimi sasiadkami. Ja sie o tym ostatnio przekonalam, jak jechalam do San Diego (b. blisko LA) i nawet nie bylam w stanie spiknac sie z bratem, ktory mieszka w SF. Oj, te Stany, tak krowiasto wielkie ... Gruszenka - a Ty widze jak zwykle impresujesz ;) A co do resume, to najlepiej by bylo, gdyby ktos Ci pokazal swoje gotowe, bo to trudno tak nienaocznie unaocznic (jesu, co ja wygaduje), ale jest to po prostu zyciorys, spisujesz po kolei etapy swojej edukacji, potem zatrudnienia, ewentualnie jakis dodatkowe osagniecia z dzidzin, ktore maja cos wspolnego z Twoja ogolna kariera. Na internecie na pewno znajdziesz wzory gotowe :) wisniowa - niestety nie mam pojecia, jak zabrac sie za takie szukanie :( ... mi tez zaginal wujek, w New Jersey gdzis chyba i nie wiem, jak go odnalezc ... Babenhausen - ale fajna nazwa :D Witaj :) DaRk Elf - jak tam sie miewa nasz Elfik i pieski elfikowe? Dusia - witaj :) A co do polskich ogonkow, to i ja nie wiem :( Pozdrowionka dla wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpolishgirl5x
Gruszenka , czy przeprowadzilas sie juz do Chicago? Pozdrowienia dla wszystkich...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na momencik, za chwile jade na kurs, a caly ranek zeszedl mi na sprzataniu ;) Zycze wam dobrego dnia. :) Bagatelka, milo cie znow \"widziec\". Jak ci idzie szukanie pracy? Czy cos sie ruszylo? papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam w przelocie sie z Wami przywitac. Zaraz biegna na pierwsze zajecia z lepienia :) Jayka, czy ty tez chcesz zostac moim mecenasem? ;) Mam juz takowych dwoch - Kundelke i Tygryske :D A sms wrocil do mnie z powrotem... buuuu... Elfik, Jay ma racje, porozmawiaj z mezem o tej szkole! :) Na pewno razem znajdziecie jakies dobre wyjscie :) Gruszenka, Haneczka, prosze sie tu ze mnie nie podsmiewac ;) Ja naprawde dopiero raczkuje jesli chodzi o malarstwo :) Bagatelka 👄 jak wroce, napisze Ci przepis :) Haneczka, slyszalas juz najnowsza wiesc: tata naszej wspanialej Gio zmarl 😭 😭 😭 Biedna Gio... Gadzinka, doswiadczniami bede mogla sie podzielic jak wroce :D Potem tu do Was zastukam :) Teraz naprawde musze juz leciec :)Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z zajec uskrzydlowa!! :D Ale bylo super!! :D Paluszki mi az chodzily - mam tyle pomyslow, narazie tylko malo wprawy, ale wierze, ze wkrotce ja zdobede! :D Grupa fajna (znowu przynajmniej o pokolenie starsza ode mnie, ale wszyscy bardzo sympatyczni)! Prowadzaca natomiast jest z zawodu gancarka i raz w miesiacu bedziemy jezdzic do mniej na dodatkowe zajecia! :D C\'est suuuuuper!! :D Gadzina, bede msiala placic tylko za gline, ale tylko dlatego, ze kobita sciaga wiele roznych rodzajow (ostatnio nawet cos z Japonii :D) No nic, lece zadzwonic do mamy :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tutaj w sasiedztwie taki pies, w wlasciwie to suszka, ktora strasznie nie lubi siedziec na wlasnym podworku i jak tylko udaje jej sie, to ucieka. A jak ucieka to przychodzi prosto do nas i doprasza sie o spacer. Przypuszczam, ze wlasciciele nie wyprowadzaja jej na spacery, tylko trzymaja biedaczyne w obrebie podworka wlasnie. Noix de coco (to jej imie - znaczy \"kokos\") jest ciekawska i ma duzo fantazji, ale jednoczesnie natura nie wyposazyla jej w lwie serce. Sama boi sie wybrac w okoliczne chaszcze; A my chetnie zabieramy ja na spacery. Kiedy Noix de coco jest z nami wraca jej cala odwaga, trzeba ja widziec jak biega, jak macha ogonkiem, jak zaglada we wszystkie dziury, sama radosc! Niestety wolnosc trwa krotko, wlasciciele \"lapia\" ja zazwyczaj jeszcze tego samego wieczoru. Ale jezeli przypadkiem tak sie nie dzieje, Noix de coco spedza noc na naszej wycieraczce. Tak wlasnie bylo tej nocy. I caly dzisiejszy dzien. Normalnie daje jej zawsze wode, kawalek czekolady i inne podobne dobra, bo normalnie ona nie zostaje dlugo. Ale dzisiaj zrobilo mi sie jej szkoda, i... no wlasnie... akurat dzisiaj nie mam w domu nic, co by sie nadawalo do nakarmienia psa... tylko raz w tygodniu jadamy u nas, ale to jest odrebna kwestia, gdyby Noix de coco przyszla w takim dniu, to by sobie pojadla, a tak... a tak dzisiaj nakarmilam ja bialym serem i jogurtem. Probowalam dac je tez marchewke (bo ona uwielbia owoce, wiec myslalam, ze marchewke tez zje, ale nie zjadla). Byc moze zrobilam jej niedzwiedzia przysluge z tym jogurtem (rzuciala sie na niego z pasja), ale ja naprawde nie mam nic innego. Teraz jak mysle, to przypomnialo mi sie, ze mam jajko, moze ugotuje jej na twardo... Biedny ten piesek, chyba tam u niej nie jest jej najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Margot! czyli zostaniesz na tym kursie! C\'est super, en effet! :) jeszcze jak mi powiesz, ze dzieki temu bedziesz miala do dyspozycji rozne kolory gliny, szara np., to ci strasznie pozazdroszcze. Ja marze o takiej. Na razie pracujemy tylko na czerwonej. chwilowo musze konczyc, pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegonha
Bagatelka...alez mojego meza bylo niezwykle trudno zaciagnac na kurs.Tak naprawde tak dlugo mowilam "Ach jak ja sie ciesze ze w koncu bedziemy razem tanczyc", ze sie przekonal..:) Margot fajnie ze tak Ci sie ten kurs podoba. Moja najlepsza przyjaciolka studiuje rzezbe i historie sztuki, jej maz jest rzezbiarzem. Wiem ile radosci moze dawac tworzenie. Czasem mi szkoda ze nie mam takich zdolnosci. I ze jestem taka przyziemna z ta fizyka polprzewodnikow ;) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Gadzinka, tak kurs jest naprawde super i bedziemy mieli do dyspozycji rozne kolory gliny (dlatego tez bedziemy musieli za nia placic)! Ale moze i na Waszym kursie bedziecie mogli w przyszlosci polepic takze w roznych kolorach! :) Biedny ten piesek, o ktorym piszesz. Mi sie zawsze serce kraje jak slysze takie historie. Kocham zwierzeta i nie moge zniesc, ze ludzie moga je zle traktowac. Sama mam psa (teraz mieszka z moja mama). Jest on dla mnie jak czlonek rodziny. :) Zawsze jak dzwonie do domu to sie pytam jak sie czuje moj \"brat\" hihi :D Aha, wlasnie wyslalam Ci serie zdjec ze mna w roli glowne, bos ty przeciez mnie jeszcze nie widziala :D Bagatelka 👄 w koncu poszlo :) Cegonha, kazdy ma jakiegos bzika :D Jedni gancarstwo, inni polprzewodniki - czemu nie :D No, nic oddaje komp mojemu wspoluzytkownikowi :) Pa, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik
A czemu nikt nie podaje E-MAIL??? Mieszkam w Szwajcarji "francuzkojezycznej" pozdrowienia UWIELBIAM KOBIETY jestem facetem 35lat, moj tel: 0 0 4 1 7 8 8 5 5 2 9 8 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik> nikogo u Ciebie nie ma w domu;-(( zostawilam sie na sekretarce hihihi acha no i przeslij mi w koncu tyly dokumentow! Margolcia> ciesze sei z Twojego kursu i kolejnych tez;-) mecenaska moge byc, tylko ja taki ubogi mecenas hihihi kupilam juz doniczucie, jutro pojda droga lotnicza do Ciebie szukalam caly dzien samochodu, a ze bylam w padalskim nastroju dostalo sie kilku narzucajacym sprzedajacym.. normalnei jestem grzeczne dziecko, ale jeden byl taki paskudny, a moze jeszcze ten pani obejrzy a moze ten, kity wciskal, w koncu nie wytrzymalam i mowie mu, ze nie potrzebuje go bo samochodu tu i tak nei kupie a pan dalej jak peknieta plyta, szybko pomaszerowalam do autka, a pan za mna nie dawal za wygrana..;-)) wciskal mi swoja karte biznesowa, na co juz para z nosa i uszu i mowie mu, ze nawet jakby byl ostatnim sprzedawca na swiecie, to nie kupie od niego samochodu bo jest zbyt nachalny..i zamknelam drzwi samochodu.. ech.. jutro to samo mnie czeka brrr brr samochod musze miec do konca nastepnego tygodnia, bedzie ciezko;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak sie macie.. Margot, dobrze powiedzialas Kazikowi, internet jest taki obszerny, a jemu akurat tu chce sie randkowac.. Mi bardzo wlasnie podoba sie taka forma topiku, jestem tylko zaskoczony jak szybko przybywa stron... Margot, mam prosbe do Ciebie, s\'il est possible, podaj adres mojej rodzinnej stronki internetowej osobom z tego forum, ktore maja z Toba kontakt bezposredni, jesli oczywiscie tego chca... Strasznie Ci zazdroszcze tego artystycznego zaciecia i mozliwosci.. U mnie cos tam tkwi w podswiadomosci, ale rece nie chca wykonac tego co wymysli glowa... i konczy sie na podziwianiu tego, co stworzyli inni... Dusia, ja sie przyzwyczajam do pisania bez ogonkow, nie jest to trudne... Gadzina, fajnie masz z ta sunia, tylko czy sasiedzi nie maja nic przeciwko temu? Moja mniejsza sunia robi sie jakby tezsza i coraz wieksza z niej pieszczocha, chyba sie to skonczy malymi pieskami... Dzis pozwolilem jej spac w domu, bo zimno... Jay, ubawilem sie, gdy czytalem Twoje przygody z tym sprzedawca, to by sie nadawalo do jakiegos filmu.. Pozdrawiam wszystkich, papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Misie Kolorowe, witajcie w sobotni, deszczowy ranek. :) Margot, wlasnie djeciowy rewaz. Zdjecia zostaly zrobione niedawno, w grudniu, ale nie sa aktualne, bo zaraz po swietach scielam wlosy na krociutko - na chlopaka. No ale w koncu to tez ja. Wtedy w grudniu, moja mama, ktora dysponuje aparatem cyfrowym, zrobila mi ze 30 takich \"portretow\" i niektore zostawila mi w moim laptopie i tylko dzieki temu moglam ci je wyslac. Natomiast ja mam tylko zwykly aparat i jeszcze nigdy nie probowalam skanowac zdjec. Moze kiedys, jak to rozgryze, wysle ci tez wersje Gadzina-chlopczyca. :) Jay, tutaj tez czesto nadgorliwi sprzedawcy wywoluja u mnie najczarniejsze instynkty. Najgorsze jest to, ze oni sa jednoczesnie do bolu grzeczni i trudno na nich wtedy warczec. Ale ten twoj to juz pobij wszelkie rekordy, biegnac za toba do samochodu. Mnie najbardziej wkurza jak sprzedawca jest nieuczciwy i wmawia mi cudne wlasciwosci czy funkcje towaru, ktorych ten nie posiada, grrrrr. POWODZENIA w nowych zmaganiach. :) Kokus, Noix de coco wlasnie spedzila druga noc na naszej wycieraczce. Nie mam pojecia, jak tak naprawde traktuja ja jej wlasciciele. Nie znam tych ludzi (maja zbyt wysoki mur dookola domu). Wiem tylko ze nie wyprowadzaja jej na spacery (co ciekawe maja jeszcze jedego psa, ktorego wyprowadzaja). Nie rozumiem dlaczego Noix woli siedziec u nas o glodzie i chlodzie, ale tlumacze to sobie jej umilowaniem wolnosci, i za to ja lubie ;) Pisalam, ze normalnie nie daje jej nic konkretnego do jedzenia, bo wiem, ze po prostu nie mam prawa... nie moge jej przyzwyczajac... wczoraj to byl wyjatek... My bardzo duzo spacerujemy, kiedy jest Noix, spacerujemy z nia, to wszystko. To taka dziwna sytuacja, ktora pewnie nigdy nie bedzie wyjasniona Milej soboty! Ja spedze ja na nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margocia --> teraz juz wiem - od wczoraj 😭 nie moglam uwierzyc!! to kolejna tragedia, w tak krotkim okresie czasu... i akurat Gio ❤️ a jeszcze dwa dni wczesniej rozmawialam z nia o tacie na gg... :-( Gadzinka --> jak znam troche psia mentalnosc, to wydaje mi sie, ze nie za dobrze sie u niej w domu dzieje... mam na mysli traktowanie jej przez wlascicieli. Jesli woli spedzic zimna noc pod Twoim domem na wycieraczce niz \"na swoim podworku\" i spacerowac z Wami... a nie widzisz jej nigdy wyprowadzanej przez wlascicieli, to cos mi sie zdjae, ze ta sunia tam bardzo zle ma... :-( I bardzo mi jej zal :-O W ogole nie wyobrazam sobie, jak mozna traktowac jednego psa gorzej a innego lepiej?? Albo odczuwa sie milosc do psow albo nie - po prostu. Mam tylko nadzieje, ze nie robia jej krzywdy... w inny sposob, skoro ciagle ucieka... Bo moze byc tak, ze jest tylko zadna wrazen i poznawania swiata \"zza plotu\", ale mozy tez byc tak, ze chcialaby od nich uciec... np. wlasnie do Was, bo jak inaczej mozna tlumaczyc to jej nocne \"warowanie\" na slomiance? hmm, tak sobie tylko glowkuje... A to dlatego, ze strasznie, ale to strasznie kocham zwierzeta a juz najbardziej wlasnie psy. I przymierzam sie powoli do wlasnego czworonoga... o ile wszystko pojdzie po mojej mysli, to za pare/parenascie tygodni powinnam go juz miec :-D Na razie tyle, bo mam jeszcze cos do zrobienia... trzymajcie sie! pozdrawiam All 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ❤️ Ja siem pytam, kiedy w koncu przyjdzie wiosna ?!?!?!?!? Gadzina - ale pocieszna sytuacja z tym psiakiem :) A pracy nadal szukam, lecz bez odzewu ... Moze z wiosna cos sie ruszy, bo juz mnie ten stan rzeczy dobija ... Margot - 👄 Kazik - super, ze uwielbiasz kobiety :) mam nadzieje, ze nie zbraknie Ci ich towarzystwa ;) Jay - oj, ci upierdliwi sprzedawcy tutaj, cholery mozna dostac :P Trzymajcie sie zdrowo i pogodnie :) Buziaki dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey no.. wiosenna pogoda sie skonczyla.. znowu zimno .. eh... a ja w dodatku jeszcze teraz pracuje... szkoda gadac.. ale juz szukam innej pracy.. .ale na tym wlasnie polu niezadobrzze mi wychodzi---- bagatelka - ❤️ Margot - ❤️ zazdroszcze Ci tego kursu lepienia z gliny.. i wcale sie nie podsmioewam w zwiazku z ta de Lempicka - po postu ... a nuz widelec.. skad wiesz?> moze jeszcze sie okaze, ze bedziesz lepsza od niej? wszysto jest mozliwe:))) Jay ❤️ Elfik ❤️ kokus 🌼 xpolishgirl5x 🌼 -- zmiana planow --> przeprowadzka do san francisco za pare miesiecy.. mam nadzieje.. ale do chocago tez pojade.. .odwiedzic kolezanke.. .wiec daj mi swojego majla, moze sie spotkamy! Gadzina ❤️ - i jak tam Ci idzie nauka? ja juz przy tym francuskim wymiekam...:(.. a w dodatku oczywiscie stoje na pukncie START jezeli chodzi o wymowe.. ... eh... haneczka ❤️ naneczka ❤️ no i dla Gio ❤️ + 🌼 - chociaz jej nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) Haneczka, chyba pojde w Twoje slady... - szykuje sie kolejna przeprowadzka! :( :( :( Doszllismy do takiego wniosku po tym jak sie okazalo, ze likwiduja nasz parking i pod oknem postawia nam kolejny blok! :( :( :( Tak wiec zamiast lasu bedziemy ogladac przez okno - naszych nowych sasiadow - srednia przyjemnosc :( :( :( Tak wiec od jutra zaczynamy szukac nowego lokum... - decyzja zapadla... Nic, bede teraz zmylkac, bo humor mi sie popsul :( Trzymajcie sie kochani i zycze Wam wszystkim milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx
może ktoś z Was mi pomoże.mam wujka w New York i zgubiłam jego adres email i nuer telefonu.zanim dojdzie pocztą miną wieki.czy nie wiecie jak go znaleźć w sieci.błagam o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wlasciciele \"zlapali\" Noix de coco. Tylko ze ona znowu uciekla i wlasnie w tej chwili drapie mi w dzwi od strony ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gruszenka, nie zniechecaj sie, jestem pewna ze na kursie nadrobisz wymowe. A mnie nauka idzie raz lepiej, raz gorzej. Jestem tak zarazona wloskim, ze ciagle tworze wloskie konstrukcje. No i nadrabiam nagle wszystkie zaleglosci na raz (po roku nic-nie-robienia). Glowa mi od tego spuchla juz ;). :) Margot, masz adresy stron internetowych DELF i DALF? Jak nie masz to ci dam: znajdziesz tam przykladowe zadania egzaminacyjne. A co do kolejnej decyzji o przeprowadzce, to wyobrazam sobie, jak musicie sie podle czuc. Dostac taka nowine na kilka dni o wprowadzeniu sie do nowego mieszkania.... hm.... czy ktos cos przed wami ukryl, czy te plany budowy faktycznie zostaly ogloszone dopiero teraz? W kazdym razie trzymaj sie! 🌻 🌻🌻 Zycze znalezienia jeszcze lepszego mieszkanka. Moze tak mialo byc... pozdrowienia dla WSZYSTKICH pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nie moge sie dzisiaj skoncentrowac.... :) Bagatelka, zycze POWODZENIA, trzymam kciuki i... badz dobrej mysli, to pomaga! Masz tu ode mnie wiosenny bukiet: 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne pozdrowionka dla wszystkich :) :) :) Wpadam tylko na chwile, bo wlasnie zaraz wybieramy sie do teatru, tylko nie jestem pewna na jaka sztuke, ale w tutejszym bardzo ukulturowionym miasteczku to w sumie niewazne na jaka, wazne, ze w ogole jest (teatr przy uniwersytecie prowadzony przez studentow). Raz bylam juz tam na spektaklu i bylam bardzo milo zaskoczona (Kafka, Metamorfoza). Gadzina - dzieki za wiosenny bukiecik ❤️ Masz racje, bycie dobrej mysli pomaga, musze sie wziac za siebie i ogolnie zorganizowac, to i mysli przestana krazyc w okolicach zniechecenia :) Margot - :( :( :( nowa przeprowadzka !!! Coz to znowu za podlosc losu ??? 👄 Gruszenka - podaj lape :D Nie ma to, jak szukanie pracy w dzisiejszych czasach... 🌻 qazwsx - tu masz link jak mozesz znalezc numer telefonu wujka: http://people.yahoo.com/ Pa-pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelko, czekam na wrazenia ze sztuki-niespodzianki! Ja juz nawet nie pamietam kiedy ostatni raz bylam w teatrze. Choc jak troche wysile szare komorki, to cos mi swita, ze to bylo podczas naszej przedostatniej podrozy do Wloch, jakis rok temu! Moj Boze, jak to dawno. We Wloszech zawsze chetnie chodzilismy do teatru, bo do niedawna tylko tam oboje mielismy rowne szanse na rozumienie sztuki ;). 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wpadlam na chwile. Mam marny humor - z wiadomego powodu. Jakas chwilke temu rozmawialismy - w sumie nawet bylibysmy gotowi tutaj zostac, ale bez miejsca parkingowego w centrum malego miasteczka aczkolwiek bardzo \"ruchliwego\"... to nie bardzo... Druga sprawa - sasiedzi vis-a-vis nas (a specjalnie szukalismy mieszkania z widokiem a nie z sasiadami za miedza)... Ponadto, mieszkanie to niewatpliwie wymaga remontu (poprzedni lokator, nota bene znajomy S. z pracy troche nas wrobil... dluzsza historia)... Doszlismy do wniosku, ze zaczniemy na spokojnie szukac nowego lokum - bez pospiechu, zeby znalezc naprawde cos bez przykych niespodzianek (w tym wypadku jestesmy przekonani, ze wlasciciel zatail przed nami fakt budowy nowego budynku tuz pod naszymi oknami... musial o tym wiedziec, zwlaszcza, ze posiada agencje nieruchomosci)... Ech :o Do tego mam problem z noga (w piatek ide do lekarza), na jurto mialam przygotowac \"expose\" na moje zajecia i nawet nie mam jeszcze tematu... Jak sie wali, to na calej linii :( Gadzina 👄 bylabym Ci bardzo wdzieczna za adresy tych stron :) bagatelka, mam nadzieje, ze sztuka bedzie Ci sie podobac! :) Ja bardzo tesknie za teatrem - najbliszy jest 50 km stad... co prawda jest festiwal teatralny w mojej miasteczku przez cale lato (odbywa sie w cytadeli na wolnym powietrzu - klimat wiec musi byc nieziemski!) Postaram sie wybrac przynajmniej na jedna sztuke w tym roku :D Buziaczki dla wszystkich 👄 Lece do wanny sie wymoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×