Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość Exilia 28
co tak Cie przyciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Val_Kilmer
margot,ale ten topik to dla matek co ma na nim robic 30-letni facet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Val_Kilmer
Exilia,jak to co?.........praca a Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exilia 28
no ja tu mam rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie czytalam tego topiku ;) Tutaj ze stalych bywalcow jest tylko jedna dziewczyna z Niemiec, z Bawarii (naneczka). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Val_Kilmer
ogolnie NRW to ciekawe miejsce,wszedzie blisko a ja lubie podrozowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exilia 28
w czasie wolnym od pracy masz okazje pozwiedzac okolice a dlugo juz tu jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Val_Kilmer
tak jak pisalem przyjezdzam tu okresowo,tak od roku... i na szczescie weekendy mam wolne (w koncu,hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exilia 28
to fajnie jak bywasz w miedzyczasie w Polsce ja ostatnio jezdze rzadziej ale w grudniu sie w koncu wybieram na swieta bozego narodzenia pierwszy raz od 6 lat mam nadzieje ze dojade na te polska mazurska wigilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot...ja tez lubie jak nurkuja gdzies w glebinach.... i o II wojnie tez lubie....a z tym baniem sie, to ciekawa historia....chyba dlatego wymyslili narkotyki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam pytanko odnosnie konkubinatu,czy ktoras to legalizowala. Czy zaswiadczenie o meldunku wpsolnym ,2 letnim ma byc ze spoldzielni czy z urzedu miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,ale namotane:-(( zajrzę póżniej, Marusiu i Kryspinko-widzę ,że Wy tu dyżurne:-)) Nie mam dzisiaj najlepszego nastroju, jakaś przybita jestem... Uwielbiam Horrory ale te SF nie.Sama dzisiaj jestem jak horror:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kryspina - narkotyki wymyslono chyba po to, zeby dostrczaly jeszcze wiekszych wrazen ;) :) bling - swego czasu legalizowalam nasz \"zwiazek partnerski\" (we Francji PACS). Z tego co pamietam, ze swojej strony musialam dostarczyc akt urodzenia, zaswiadczenie o byc w stanie wolnym ;) (to najlepiej zalatwic w Polsce, bo przez ambasade jest drogo a o wystawienie dokumentu trzeba wystapic osobiscie) i cos co nazywa sie \"certificate de coutume\" (francuski wymysl ;) ). Zadnego doswiadczenia o meldunku nie musialam dostarczac. :) selala - rozchmurz sie! :) :) :) :) :) :) :) :) Jutro jest nowy dzien i wszystko bedzie ok :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Nauka poszla dzis gladko... jesli tego typu mialabym zadania na egzaminie to bylabym zadowolona :) ale jak znam zycie i swoje szczescie stanie sie jedna z dwoch rzeczy: Albo dostane tego typu zadania i spanikuje i nie odpowiem na nie najlepiej albo dostane zadania ktore okaza sie maga trudne :D Za tydzien okaze sie :) Tymczasem poprosze o kciuki :) Margot ja bede trzymala za Ciebie kciuki a Ty za mnie - please :) albo raczej powinnam powiedziec s\'il vous plait :D Selala- Nie smutkaj sie :D Jutro znow zaswieci slonce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) U nas dzisiaj znowu jest pieknie i slonecznie. Po poludniu wybieram sie w koncu do fryziera. Grzywka od dawna wchodzi mi w oczy i juz nie moge dluzej czekac... Wczoraj mialam prawie nozyczki w rece... ;) Jak widzicie czs juz najwyzszy ;) Rano tez sie zwazylam: jestem juz 4kg na minusie! :D Jeszcze 3-4 kg i bede w pelni szczesliwa z mojej wagi! :) :) Kasiulena - pas de problème (kciuki bede trzymac!) :D Wszystko bedzie dobrze! :) Ja zawsze jak dostane zadania na egzaminie, to musze trzy razy odetchnac gleboko... Uspokoic nerwy i dopiero wtedy przystepuje do dzialania. Wierz mi to pomaga! W kazdym badz razie trzymam mocno kciuki za Ciebie 🌻 Przypomniej mi jeszcze w jaki dzien masz ten egzamin i jak dlugo bedzie on trwal. :) :) selala - jak Twoj dzisiejszy nastroj? :) Lepiej juz? :) Mam nadzieje 🌻 Nic, ide sobie przygotowac omlet na sniadanie z pomidorami i kozim serem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nastukaliscie stronek:) Margot ja tez lubie gotowac:)no i moje gratulacje:d-4 kg w dol Selala jak dzis nastroj?mam nadzieje ze juz chmury uciekly i usmiech na Twojej buzi:DJesli chodzi o fryzjera-hm rewelacja to nie jest:Ojednak w pl robia najlepiej:Dtu nawet na folie wlosow nie daja-teraz wiem czemu zolte sa:P Kryspina ja w zyciu nie wywolywalam duchow ani u wrozki nie bylam:) ale lubie czytac opowiastki o duchach a potem sie boje spac w nocy hahahaha Kasiulena trzymam kciuki !!!!! Bedzie dobrze :)podeslij troche tego slonka bo ja juz w golfie chodze bo zimno:O Bling slicznie wygladasz :) Odpoczywajacy pozdrawiam🌻 Pozdrawiam rowniez wszystkich z Niemiec:) iWszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek. Morgot dzieki za odpowiedz,no u nas takie zaswiadczenei potrzebne chyba ze w zwiazku jest dziecko lub si ejego spodziewamy. Niestety sie nei spodziewamy,lekarz odradzil mi spiralke wiec wracam do tabletek. Dzieki dziewczyny za opinie,no i ja wam zycze spadku wagi jak ktora potrzebuje. U mnie slonce ejst ale chyba dosyc zimno,wczoraj to pol dnia deszcz padal. Wieczorem silownia i solarium,trzeba si ewygrzac bo zatoki zawalone i nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mika 1122 alias zlotowlosa ;) - ja za pol godziny tez wybieram sie do fryziera, ale tylko na strzyzenie. Od poltora roku jestem wierna swojemu naturalnemu kolorowi... po tym jak zaafundowalam sobie w Irlandii czerwone pasemka! Wygladalo to super, ale niestety kolor zchodzil bardzo szybko... zbyt szybko. A jak nie nakladalam koloru, to wlosy robily sie pomaranczowe :P :) Bling - no to niewiele Ci pomoglam. Mam jednak nadzieje, ze szybko skompletujesz wszystkie wymagane dokumenty. :) Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🌼 Dziękuję Wam Wszystkim za troskę🌼 Marguś-już nieco lepiej,ale to pewnie\"nadpobudliwość\" przedmiesiączkowa:-) Kasiulenko-już za ciebie trzymam kciuki :-)) A słońce faktycznie świeci,że ho,ho! 33 st w cieniu. Marguś-zazdroszcze i tobie i wszystkim schudniętym:-)Mobilizujecie mnie coraz bardziej... Mika-duchów nie wywoływałam,ale kilka razy miałam z nimi styczność,więc nawet sprawdzać nie musiałam,ale wróżki to w moim rejonie miałam zaliczone wszystkie,cyganki i te normalne. Wiele rzeczy sprawdziło mi się,nawet to,że jestem tutaj. Chodziłam wtedy,gdy byłam zagubiona i było mi zle🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello witam w porze lunch-owej :D Wcinam wlasnie casserole z grzybkami :P mniam a po powrocie z pracy czeka mni wyscisk na silowni :) Margot, Mika, Selala dzieki za kciuki :D Od razu robi sie razniej :) Egzaminy mam w nastepny wtorek (czyli dokladnie za tydzien :o 25.09) i kolejny w piatek 28.09. Obydwa beda trwac ok 3 godzin - od godz 10 do 13 mojego czasu - takze nie wiem czy wytrzymacie trzymac kciuki tak dlugo ;) Poza tym, ty Margot byc moze bedziesz miala w tym czasie obrone... :D Tak czy inaczej bede z Toba myslami :D A propos pasemek tez sobie kiedys takowe safundowalam i tak mi rozjasnily wlosu ze jak mi zszedl z nich kolor to mialam pasemka koloru blond! ( a jestem brunetka :D) - takze teraz juz nie farbuje... ciesze sie ze jeszcze siwych nie mam ( tzn mam 1 siwy wlos, ale to jeszcze nie powod by wlosy farbowac :D) OK Pozdrawiam wszytskich i zmykam do moich obowiazkow :) Ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, jestem dzis tak zmordowana ze nie ma nawet sily patrzec. Te wszystkie treningi, praca, plywanie i dieta mnie wymordowaly i mam przesilenie. mielego dnia, owocnych wizyt u frzyzjera, owocnej nauki i odchudzania:) 😍 Ide sie gdzies walnac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam od fryziera. Jestem bardzo zadowolona! Strzyze mnie zawsze taki mlody chlopak... i musze powiedziec, ze ma on talent. Swietnie doradza i swietnie tnie. Zdecydowanie jest najlepszym fryzierem do jakiego chodzilam. :) :) selala - ciesze sie, ze juz sie lepiej czujesz :) :) Kasiulena - ja mam obrone o 8:30. Wchodze pierwsza :P Ale przynajmniej bede miala szybciej z glowy - musze sie jakos pocieszac ;) I bede mogla spokojnie za Ciebie trzymac kciuki :D :) Paaoollka - slodkich snow 😴 :) Arnusia - kupilam tez przyprawy, ktore mi polecilas. :) Wychodzac od fryziera zahaczylam tez o sklep ryby. Kupilam malze, krewetki i musze sw. Jakuba (przegrzebki - ta one sie chyba nazywaja po polsku). Jutro znowu bede pichcic ;) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podalam ten przepis na innym topiku. Moze kogos zainteresuje :D Przystawka z melona i szynki parmenskiej Schodzonego melona obieram, kroje na pol i oczyszczam z pestek. Nastepnie kroje czastki grubosci 1 cm. Plastry szynki i kawalki melona ukladam na przemian na polmisku. Calosc polewam sosem przygotowanym z oliwy, soku z cytryny lub 1 lyzki octu balsamicznego. Podaje to z podgrzanym pieczywem (nalepiej bagietka) oraz maslem z ziolami. Voilà :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flacha
czesc Wam kochani!! kurcze nie mialam czasu zagladac przez ostatnie dni . mika-> mojego lubego poznalam na wakacjach we wloszech, potem zylismy w zwiazku na odleglosc przez caly roczek, gadalismy przez skypa codziennie i spotykalismy sie raz na pare m-cy, ale to bylo strasznie meczace tak na odleglosc no i ktos musial sie zdecydowac na wyjazd, bylam tym kims ja, chociaz on mnie nie zmuszal, rownie dobrze moglby sie przeprowadzic do polski, ale wyszlo ze ja trafilam do wloch :) za domem tesknie strasznie ale tu jestem bardzo dobrze traktowana, nie natrafilam na jakies przykrosci jak na razie (mam nadzieje ze nie natrafie) wiec wszystko ok. najwazniejsze ze jestem z moim ukochanym i urzadzamy mieszkanko. pozdrawiam , buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ Witam wieczorkiem🌼 Paaolko!!! Ty też na diecie? O Boże,to ja mam doła,ale mam doping. Co ja zrobię... muszę zacząć,ale ja tak nie lubię diety i pilnować tych produktów żeby nie namieszać,już wolę nie jeść kolacji, ale mój wraca póżno z pracy i je póżno i zawsze mnie namawia do żarcia,wrrrrr. A ja nie mam silnej woli, a mam za to sadełko,ha,ha,ha coś za coś,ale się nie lubię,bo jestem już po kolacji. Margusiu-super,że już masz nową fryzurkę,to zawsze poprawia mi samopoczucie:-)) No to 25-trzymam kciuki za ciebie i Kasiulene.OK❤️ A co to są te \"przegrzebki\"? Flacha-witam cię,ale proszę cię zmień nick,napewno jesteś fajną dziewczyną-prosze,mam złe skojarzenia🌼 życzę DUUŻŻOO SZCZĘSCIA w nowym życiu,żostań z nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) flacha - nie ma to jak bycie z ukochanym! :) :) selala - tylko prosze mi tu zadnych dolkow nie lapac! Jesli nie lubisz diet, to moze staraj sie jesc po prostu mniej... nie cala porcje, ale polowe! :) A przegrzebki to sa wlasnie malze sw. Jakuba: http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53667,3369340.html Sa przepyszne. Polecam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot---sorry, ale wlosi nie zjedliby melona z szynka polanego octem i olwa i w dodatku z buleczka...nie, nie ..to przepis dla polakow lub francuzow..... poza tym, to wszystko sie zgadza. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kryspina - we Francji bez buleczki za to ani rusz. :) Nie ma posilku bez bagietki ;) A przepis jest z francuskiej gazety... W kazdym bardz razie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane ! przegladam ostatnie wpisy - a tu nic tylko o zarciu!! na sniadanie zjadlam chlebek , bo mam dosyc serkow z warzywami a smazenie jajecznicy o 7h rano przechodzi troche moje pojecie:D Kasiulena, kciuki bede tez trzymac za ciebie i Margot!! zaaferowana ostatnio jestem , siostra przygotowuje sie do separacji z mezem, na ktorego to spadlo jak grom, chociaz wszyscy dookola widzieli ze sa wyjatkowo niedobranym malzenstwem Wiec wspieram siastre w tej decyzji bo bardzo sie boje ze jej maz ja przekona do \" sprobowania jeszcze raz\" a to nie ma sensu Rodzice znowu przyjezdzaja, bo wracaja z Hiszpanii , widze ich 3 raz w ciagu 6 tyg wiec troszke hm, czesto chociaz bardzo sa kochani , no ale wiecie jak to jest Byle do nastepnego tygodnia;) pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×