Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Ca avance... Mowa tu o mojej prezentacji. Nie myslalam, ze tak szybko mi to pojdzie... Jeszcze sporo przede mna, ale sporo tez juz za mna. :) Paaoollka - ja od samego poczatku trzymalam sie z daleka od Polakow... Pierwsze spotkanie, o ktorym zreszta juz pisalam, okazalo sie toksyczne ;) Tak wiec odpuscilam sobie szukanie na sile polskich znajomych... Zreszta tutaj, gdzie mieszkam nasz narod nie dotarl jeszcze masowo - dziewicze tereny, prawie ;):P Sa owszem osoby polskiego pochodzenia, ale wiekszosc z nich ani be, ani me ani kukuryku po naszemu... ;) Sprawe wiec mialam niejako ulatwiona. ;) A tubylcy sa malo kontaktowi... Pogadac z nimi mozna tylko na tematy neutralne. Prym wiedzie POGODA! A jakze... To temat numer 1, 2 i 3... Nawet sobie nie wyobrazasz, ile mozna rozmawiac o pogodzie! Temat - rzeka... Amazonka i Nil razem wziete, to male miki... A mnie szlag trafia jak slysze, kto jaka temperature mial w cieniu! Gleby nawet nie wiedza, ze nie istnieje cos takiego jak temperatura w sloncu czy temperatura w cieniu! Skoro juz tyle gadaja o pogodzie to chociaz podstaw mogliby sie nauczyc! :o Ech, rozgadalam sie... Tyle, zeby powiedziec, ze moj S. i towarzystwo kilku sympatycznych osob musi mi wystarczyc... :) Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezentacja juz prawie skonczona. Musze jeszcze przemyslec zakonczenie, bo troche nie bardzo mi sie podoba... No nic, ide jeszcze popracowac. Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka sloneczka, pamietacie mnie jeszcze? Szkoda gadac jaka jestem zaganiana! Mam wyzuty sumienia, ze do Was nie zagladam, albo jak zagladam, to tak na pol gwizdka, jak teraz... Sorki, moze kiedys uda mi sie poprawic. POzdrawiam was goraco, Wasza zestresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Naneczka - jak milo Cie znow widziec! :D 🌻 👄 Wpadaj chocby na pol gwizdka! :) I nie stresuj sie tak bardzo! :) Moja prewentacja jest gotowa. Rozpisalam sobie tez co chcialabym powiedziec... Teraz musze sie tylko tego wyuczyc... i doczytac niektore fragmenty mojej pracy (ale na to bede miala jutro czas w drodze do Marsylii). :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu nie wyszla mi prezentacja... Caly czas cos zle naciskam i zmienia mi sie klawiatura z azerty na qwerty... grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to gratulacje Margocie z okazji ukonczonej prewentacji.. hihi :D Co do polakow to rzeczywiscie ulatwiona sprawa skoro ich prawie tam nie ma u Ciebie ;) tutaj u mnie za ta sa- masowo- sczegolnie od ostatnich 2-3 lat a i wczesniej bylo sporo. W kazdym razie my trzymamy sie z daleka i tyle, narzekamy ze sa i tez ze ich jednak nie ma... i jak tu dogodzic czlowiekowi? :D ale nagmatwalam... hej naneczka 🖐️ wszystkim co sa i ich tu nie ma dzis zycze milego wieczoru i dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Paaoollka - dzieki za gratulacje ;) A czlowiekowi to ciezko dogodzic... tak zle i tak niedobrze... :D Tez zycze wszystkim milego wieczoru i slodkich snow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka🖐️my sie jeszcze nie znamy:) Margot i Paaoolka zgadzam sie z wami:) jak bylam kiedys w niemczech przyszla jedna polka i wiedziala ze ja z pl jestm-zamiast powiedziec czesc powiedziala po niemiecku:O ach tacy polacy strasznie chca udawac kogos innego-niby lepszego a malo sie slyszy w tv o tzw posrednikach w pracy za granica?? potem rodakom taki zywot gotuja:( Strachu sie najadlam:Odom sasiadow sie palil:(dobrze ze duzego wiatru nie bylo bo dom stoi blisko mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mika 1122 - z rodakami to jest troche jak z rodzina - najlepiej wychodzi sie na zdjeciu ;) Dobrze, ze Twoj dom sie nie zapalil. Co sie stalo? Skad ten pozar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiad jest zlota raczka jezeki chodzi o remonty w domu itd ale sam mieszkal w starym domu.... ktos przejezdal i zobaczyl dym i poszedl zadzwonic do rodzicow mojego-mieszkamy w blizniaku w miedzyczasie wrocil sasiad i okazalo sie ze cos od okapu poszlo:Oale dokladnie niewiem co -jeszcze tak perfekt jezyka nie znam:( ostatnio duzo sie tu na mojej icy dzieje pod koniec wakacji pod moimi oknai byl wypadek samochodowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Moj wielki dzien juz jutro :o Jakos w ogole nie czuje sie przygotwana :o Ale na razie zero stresu ;) Keep smiling :P :) mika 1122 - najwazniejsze, ze nic sie nie stalo! 🌻 Mnie zawsze przerazaja wszelkie instalacje w starych domach... Tyle sie slyszy o wypadkach z gazem, elektrycznoscia... :o No nic, ide pod prysznic. Pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Margot trzymam kciuki za Cibie-dzis juz zrob sobie wolne:)zrelaksuj sie pojdzie wszystko dobrze:) milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Margot napewno jestes swietnie przygotowna :) od tygodni czytasz, piszesz a potem piszesz i czytasz :D zrelaksuj sie troche i trzymamy kciuki jutro! Mika1122 tez bym sie pozaru przestraszyla. Kiedys pod moim blokiem kopcil sie samochod w nocy. Obudzilam sie i zadzwonilam po straz a potem sasiedzi gratulowali mi bohaterskiego zachowania :D zapomnieli ze moj samochod stal obok i sie zestresowalam ze tez sie spali :D odchudzanko trzymam dzielnie nadal ale zaczynam tesknic za weglowodanami- oby do niedzieli... i zjem jabluszko albo cos tám innego mnnniam mnniam Milego dnia, u mnie swieci dzis sloneczko :) Wow !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaoolka to uratowals swoj samochod:)i zapobieglas eksplozji:)super!!!Ja cos z dieta na bakier:Pale Tobie zycze wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wpadam na pol gwizdka... Dziewczynki, a moze wpiszcie w stopki gdzie mieszkacie, bo ja juz sie powoli gubie... Stresowac sie musze ;-) bo mam tyle roboty w pracy, ze hej! A nie mam ciagle netu w domu, bo chlop sie nie moze na nic zdecydowac... raz ten provider raz inny... Ehhhh to moje slonce... no comments Zbiura ciezko mi pisac, bo i tak sie ledwo wyrabiam z normalna robota! Poza tym, w Monachium mamy znowu Oktoberfest (jeju, to juz chyba moj 5 Oktoberfest na tym forum... czy to mozliwe? jesli nie, to 4-ty , ale i tak sporo! W poniedzialek bylam zaproszona przez kolegow z Washingtonu do jednego z ladniejszych namiocikow na pyszne jedzenie. Bylam jedyna kobieta przy stole pelnym przeprzystojnych facetow! Inne babki rzucaly w nasza strone powabne spojrzenia, sprzedawczynie roznych dziwactw niezmiernie czesto zagladaly w nasz kacik... ale wszystko na daremnie! Wszyscy cie Chlopcy, z wyjatkiem mojego nie sa absolutnie zainteresowani kobietami! Ale ja i tak zbieralam zazdrosne spojrzenia he he he! Fajnie bylo! jutro wybieram sie znowu... Margocia -jeju, jak fajnie czytac, ze to juz finisz twoich wieloletnich zmagan! Gratuluje i Trzymam kciuki! mika1122 - witaj, fakt, nie znamy sie jeszcze, ale to nadrobimy! :-) Paaoollka -hejka! a na jakiej dietce jestes? SBD? Pozdrawiam wszystkich, pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wlasnie przygotowywuje do drogi :o Jutro godzina zero o 8:30. Prosze trzymac za mnie kciuki! Z gory dziekuje ❤️ Zdam relacje jutro wieczorem. Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wlasnie przygotowywuje do drogi :o Jutro godzina zero o 8:30. Prosze trzymac za mnie kciuki! Z gory dziekuje ❤️ Zdam relacje jutro wieczorem. Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wlasnie przygotowywuje do drogi :o Jutro godzina zero o 8:30. Prosze trzymac za mnie kciuki! Z gory dziekuje ❤️ Zdam relacje jutro wieczorem. Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Ale mam zaległości...... Wczoraj byliśmy na ogromnym Bazarze,który odbywa się tutaj raz w roku, kupcy zjeżdżają się z całej Grecji i można kupić wszystko.... mydło i powidło:-) ,Szwendaliśmy się trzy godz. Na stoisku staroci kupiliśmy wazonik-flakonik do salonu na miniaturowe różyczki:-) Oprócz tego Zgrzeszyłam....biję się w pierś a powinnam... Kupiliśmy chałwę ale taką inną: tj z gotowanej mąki kukurydzianej z masłem,migdałami ,orzechami i dużą iliścią cukru,to ma taką galaretowatą konsystencję,sztywną,trzeba kroić nożem,jest to zapieczone w ogromnych okrągłych formach,na wierzchu robi się karmel...chrupiący,zjadłam z łakomstwa, bo to jest pyszne😭 Marguś-pamiętam!!! trzymam kciuki i ufam,że pójdzie ci jak z płatka. Szczęsliwej podróży Marguś i wracaj szybko do nas🌼 Cześć Naneczka.. Cześć Mikuś... Cześć Paaolko... I witam wszystkich którzy nas czytają a nie piszą🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszszsz chalwa....witam wszystkich,nagle zrobilo zimno i przygotowuje sie do hibernacji;) Naneczka - zyjesz!! przypominam Ci ze mieszkam w \"zabojadstwie\"trzeba tabelke znowu stworzyc Selala- kocham rynki i bazary Mika , Paaoollka , Kasiulena 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka pewnie ze nadrobimy:D Margot trzymam kciuki mocno❤️powodzenia Selala ja tez lubie chalwe:) Arnusia🖐️:) sprawdzcie kim bylyscie w porzednim wcieleniu http://www.onearth.com/whouwhere.html mi wyszlo ze urodzilam sie w 1150r w Tajlandii bylam kobieta -nauczycielka hahah mialam zdolnosci aktorskie i talent do dramatyzmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryspina> moja doszywana wloska \"mama\" zawsze tak do mnei mowi przed jakim kolwiek testem;-) Margolcia> trzymam kciuki mocniscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Mam nadzieje ze margot ma sie dobrze... juz niedlugo i bedzie po wszystkim :) Selala ale Ci fajnie, bardzo ciekawie brzmi taki bazar, z checia ssama bym tam pogonila nie wspominajac o tej chalwie... mnniam :D naneczka jestem na SB. konczy sie drugi jej tydzien... ufff hej arnusia a jak Tobie idzie? Milego dnia wszystkim, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar od dzis zadawać sie tylko z Przemkiem, bo wszyscy inni jesteście nienormalni :) ale bardzo Was kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×