Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Witajcie :D Dochodze do siebie po obronie ;) :classic_cool: Jak pisalam juz wczesniej, wszystko wypadlo wysmienicie! Troche balam sie mojej komisji... ale okazalo sie, ze zupelnie niepotrzebnie. Atmosfera byla bardzo przyjazdna. Bez nerwow przy wystapieniu... Pytania z gatunku prostych. A na koniec ciekawa wymiana opinii... :classic_cool: Niestety nie wszystkim sie powiodlo... Ja za to dostalam dwie bardzo dobre oceny! I jestem z siebie dumna :D A Wam moi drodzy jeszcze raz dziekuje z calego ❤️ :) naneczka - ach ten Octoberfest! Naprawde marzy mi sie, zeby sie kiedys na niego wybrac :D :) mika 1122 - ja zylam w poprzednim wcieleniu w Quebecu... Chyba ten francuski byl mi pisany ;) I zajmowalam sie sprawami srodowiska... Chyba cos w tym jest... :P W obecnym wcieleniu jestem inzynierem ochrony srodowiska ;):D :) selala - ja tez lubie chalwe! A w ten weekend nagrzeszylam dietowo, ze szkoda gadac! Ale coz! Stwierdzam, ze nalezalo mi sie :D :) Kasiulena - przykro mi, ze rozchorowalas sie akurat na egzamin :( Zwlaszcza, ze tyle sie przygotowywalas... Niestety, czasami dopadaja nas takie przeciwnosci losu... Bede trzymac kciuki za Twoje nastepne podejscie ❤️ I glowa do gory! :) :) bagatelka - alez milo Cie widziec! Napiszesz cos wiecej? Mam nadzieje, ze wkrotce zaczeniesz bywac tu czesciej! :) To co?? Bedziemy pic??? Stawiam szampana!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Margot.. chetnie wypije szampana za twoj sukces... przyjmij moje szczere gratulacje.. i zyczenia nastepnych sukcesow.. Mika - a tobie zycze sloneczka.. u mnie juz sie skonczylo, jutro ma padac... Kasiulena - i jak poszlo?.. mam nadzieje ze dobrze.. a twoje zdrowko wrocilo? pozdrawiam.. selala - mialas fajna wycieczke.. ja bylem na Jarmarku Staroci.. jakie cudenka byly.. oczywiscie kupilem kilka starych ksiazek i stary hebel albo inaczej strug do drewna.. a ile rzeczy nie kupilem i bardzo zaluje... bagatelka - co sie dzieje u Ciebie? :D psiapsiółka - witaj na topiku.. mieszkasz w pieknym miejscu.. Jay - zazdroszczę tych kulinarnych przeżyć.. :D ok.. brykam bo juz pozno.. jeszcze tylko ten szampanik.. Pozdrawiam wszystkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio bardzo nagrzeszylam anty-dietowo! Ale bez wyrzutow sumienia :P Raz sie zyje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne party :) A propo diet - mialam isc na silownie ale postanowilam zamiast silownie zafundowac sobie kubek goracej czekolady :D Tez skutkuje :) Czegos fajnego bym sprobowala :) Co masz w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus - pierwszy egzamin poszedl jako tako... prawdy dowiem sie za 3 miesiace jak oglosza wyniki, na drugim egzaminie nie bylam... chyba ze pytasz o rozmowe z szefami- jelsi o nia chodzi to zostala przelozona na czwartek ( wiec kciuki prosze nadal trzymac ;) ) Zdrowko troszke lepiej po 3 juz dniu przyjmownaia antybiotykow, ale cos mnie w kosciach lamie... ale jak na razie nie mysle o tym bo imprezuje u Margot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy w ofercie salatke z kurczaka, z pomidorow, z kapusty pekinskiej... warstwowa... ziemniaczana, z serem plesniowym... C o kto lubi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×