Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Słuchajcie, Mika wróciła to ja idę! Myju...myju... uszy.. szuju... uczyłyście się j.rosyjkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodka z Redbullem! Lubie! I to bardzo! Ale we Francji Red Bull jest niestety zakazany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala- nie mialam tego szczescia ;) by sie rozyjskiego uczyc... za moich czasow wprowadzono angielski, francuski i niemiecki do szkoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu zakazany?? Kasiulena to jestes mlodsza ode mnie:) ja bylam ostatnim rocznikiem co sie jeszcze na rosyjski zalapal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) selala - ja bylam pierwszym rocznikiem, ktory nie uczyl sie rosyjskiego! Wtedy bylam szczesliwa... a dzisiaj zaluje! Ale co tam, po tylu drinkach to \"Kalinke\" moge zaspiewac ;):D :) kasiulena - no zakazany! Buuu... Podobno zawiera jakies hormony i to dlatego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red Bull hormony? pierwsze slysze :D Dziwne te francuziki ;) :D No ale oderwalysmy sie od glownego tematu... drogie panie ... prosze skoncentrowac sie na imprezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwne. W Europie podobno Red Bull jest zakazany tylko we Francji i w Danii. Ale mozna kupic podrobe Red Bulla w Carrefourze :D Smakuje dokladnie tak samo :D :) mika 1122 - to rzuc nam chinszczyzna! :D To co teraz moze postepujemy? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże- ale tu gorąco!! nie mogę wysłać moich myśli...bo coś blokuje. Pewnie wszyscy naraz ślą i dlatego.. Ja lubię gin z tonicem,ale najlepszy piłam we włoszech z sorbetem cytrynowym,powtórzyłam to sobie,ale... nie ma to jak barman namiesza..prawda. Mówię do koleżanki z Polski- jak spotkamy się to napijemy się ginu ona na to... jak ostatnio piłam gin to całą noc miałam choinki w głowie:-) Dobra idę się myć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza na calego :D I kto by pomyslal, ze na forum mozna sie tak dobrze bawic? :D No to gdzie ten policjant? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochane imra super ale ja musze uciekac bo rano nie wstane:Pa jutro pierwszy dzien do szkoly na nauke jezyka-cobym po chinsku nie mowila;) dobraoc i milej zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×