Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hej dziewczynki...🖐️:) Dawno mnie tu nie było ...:) Widze ze zeczywiscie topik cos podupada,wiec musimy mu pomoc zeby tak nie bylo:):P Witam wszystkich nowych🖐️ ....oraz tych starszych🖐️🌻 Selala-ale mi smaka robisz na te olivki...:P Uwielbiam.... Paoollka-trzymam kciuki za Twoj kurs.... Nawet Ci troche zazdroszcze... Tez bym se poskakala w rytm muzyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolipoli
witam wszystkim jestem z niemiec /essen/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z wieczora:) Selala mnie tez slinka cieknie na te oliwki... jakos nigdy nikt tak tego \"live\" nie opisal... oliwki zawsze byly w moim wyobrazeniu tylko ze sloika a oliwa poprostu oliwa... a tu tak swiezo i apetycznie.. a te reklamy vichy tez mnie wkurzaja... hej Ani79.. dzieki dziewczyny za slowa otuchy, do kursu jeszcze prawie 3 m-ce ale i tak pekam ze strachu ale mam czas zeby sie oswoic z mysla... pozdrowionki... milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z wieczora:) Selala mnie tez slinka cieknie na te oliwki... jakos nigdy nikt tak tego \"live\" nie opisal... oliwki zawsze byly w moim wyobrazeniu tylko ze sloika a oliwa poprostu oliwa... a tu tak swiezo i apetycznie.. a te reklamy vichy tez mnie wkurzaja... hej Ani79.. dzieki dziewczyny za slowa otuchy, do kursu jeszcze prawie 3 m-ce ale i tak pekam ze strachu ale mam czas zeby sie oswoic z mysla... pozdrowionki... milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z wieczora:) Selala mnie tez slinka cieknie na te oliwki... jakos nigdy nikt tak tego \"live\" nie opisal... oliwki zawsze byly w moim wyobrazeniu tylko ze sloika a oliwa poprostu oliwa... a tu tak swiezo i apetycznie.. a te reklamy vichy tez mnie wkurzaja... hej Ani79.. dzieki dziewczyny za slowa otuchy, do kursu jeszcze prawie 3 m-ce ale i tak pekam ze strachu ale mam czas zeby sie oswoic z mysla... pozdrowionki... milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z wieczora:) Selala mnie tez slinka cieknie na te oliwki... jakos nigdy nikt tak tego \"live\" nie opisal... oliwki zawsze byly w moim wyobrazeniu tylko ze sloika a oliwa poprostu oliwa... a tu tak swiezo i apetycznie.. a te reklamy vichy tez mnie wkurzaja... hej Ani79.. dzieki dziewczyny za slowa otuchy, do kursu jeszcze prawie 3 m-ce ale i tak pekam ze strachu ale mam czas zeby sie oswoic z mysla... pozdrowionki... milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie badziewie wyslalo moj post 2 razy... namordowalam sie chyba z 5 zeby w ogole go wyslac... tez tak macie? serwer przepchany wieczorem maja czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja🖐️ Paoollka-nie ma sie czego bac...:) Taki kurs to sama zabawa... Pomijajac to ze trzeba sie nauczyc calej budowy tkanek miesniowych...:P Jak lubisz tylko dobrze sie bawic to bedziesz sie tam czula jak ryba w wodzie...:) Selala-no wlasnie jak to jest z tymi olivkami????One juz naturalnie maja inne kolory czy dopiero przy tych zalewach sie zmieniaja??? Pytam bo ja najbardziej lubie te brazowe.... Sa mniam;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry...🌻 Milusinskiego dnia wszystkim zycze....:D🌻 Ja zasowam do pracy...:P Ojjjj....dlugi dzien bedzie....:( Ale jestem zadowolona bo dostalam podwyzke....hi hi hi...:D Trzymajcie sie cieplutko...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim:D cos malo nastukalyscie-ale to dobrze o nie musialam duzo czytac;) Margus pisz jak Ci tam w tej Belgii:) 102 odezwe sie na gg ani gratuluje podwyzki zawsze to cos:D Jak u Was z pogoda? u mnie o dziwo naprawde cieplo-jak na te pore roku a to ze czasem popada...coz cala Belgia:D Pozdrawiam wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam :) Ja siedze dizs w pracy :( ale kicha, chhce do dooomuuu! ani79 napewno masz racje, musze przetrwac perwsze godziny moze 2 dni i bedzie ok. Gratuluje podwyzki!! :D Hej Mika:) U mnie dzis sloneczko swieci ale rano bylo mrozno i brrr zimno. Milej i spokojnej niedzieli Wam zycze.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jakis czas zagladam na strone \" Polacy za granica - gdzie....?\" przyznam sie szczerze, ze nie znajduje ciekawych rozmow! dyskusje prowadzone przez kilka dominujacych stalych bywalczyn sa pardon! nudne i nie na temat! zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam nadzieje, ze niedziela uplywa slimaczo;-) W zwiazku z wiekszym \"wolnym\", wlasciwie nie wolnym, tylko mniejszym nawale nauki, profesor od craniofacial (rozczep wargi i podniebienia i roznistych innych syndromow) wyjechal na 2 tyg do Chin z operation SMile. Byc moze kiedys mi bedzie dane tez sie zglosic na cos takiego. Co roku wyjezdza on na taka misje, w tym roku to sa Chiny, w ubieglym byla Etiopia, 2 lata temu Peru. Podobno do Polski tez zjezdzaja operowac dzieci. Ale o czym to ja chcialam? aaa, w zwiazku z tym, ze profesor pojechal na misje, odpadlo mi troche nauki na nastepne 2 tyg, wiec dzis udalam sie na \"swiateczne\"zakupy.. ale chyba poczekam jeszcze, bo na razie nei ma powalajacych z nog wyprzedazy.. ide robic pajaki na jutrzejsza terapie.. czytam z dziecmi \"The very busy spider\", musze wykombinowac z czego by tu pajakowi zrobic nogi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonetta - moze w takim razie opowiesz nam cos ciekawego :) Z Twojej wypowiedzi wynika ze Twoje zycie jest o wiele ciekawsze i nietuzinkowe... czekamy :D A moze sie myle ... i jesli tak jest to masz racje.. zmykaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odpowiedzi do Kasiulen zycie Polakow za granica nie polega tylko na beznadziejnosci! bo tak odbieram wszystkie twoje -Kasiulena -wypowiedzi! jestesmy przeciez na otwartym forum i kazdy ma prawo powiedziec to co na dany temat mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Antonetta:) Oczywiscie ze masz prawo sie wolno wypowiedziec i bardzo jestesmy Ci tu wszyscy wdzieczni bo od dzis bedziemy juz same interesujace rzeczy pisac zeby taacy jak Ty byli zadwooleni... Dziekujemy Ci bardzo za ta cenna uwage i za wprowdzenie zycia w nasz senny i poszarzaly topik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hej Jay, kasiulena i Moura... Pamietajcie odpowiedziec inetersujaco na posty bo nam tu kolezanka zasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jay juz zakupy swiateczne-ooo szybko:D Co do nowej kolezanki;)po pierwsze widze ze napisalas tylko dwa posty i to u nas na topiku po drugie skoro topik wydaje Ci sie nudny,to po co zagladasz? Najlepiej kogos krytykowac samemu nic nie piszac:Oa widze ze poki co to napisalas te dwa posty u nas-wiec chyba zbyt duzo do powiedzenie nie masz Milego dnia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. ja tez nie mam nic do powiedzenia ale powiem wam.. bardzo sie ciesze ze jestescie.. :D dzieki wam moje zycie nie jest szare... gdy w tv mowia o Brukseli, Londynie, Paryzu czy Chicago San Diego to mysle ze tam wlasnie mam kogos znajomego.. lub calkiem blisko.. albo gdy kilka dni temu mowili o jakims wydarzeniu w Poludniowej Karolinie - od razu pomyslalem, ze tam mieszka Jay i Squirley.. albo martwilem sie o pozary w okolicach San Diego bo tam mieszka Esja.. pozdrawiam serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ogromnie ze moglam wprowadzic troche swiezego wiatru do tematu! Polacy........? Postaram sie znalezc troche czasu ( moze w tym tygodniu ) zeby sie wlaczyc w rozmowy! pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki i koledzy...:D🖐️ Widze ze tutaj co poniektorzy spodziewaja sie "opowiesci z krypty"???? heh he he....:D Jak sie komus nie podoba to nich tu po prostu nie zaglada a po drugie moze samemu zalozyc topik...:) Punto, kropka...:P Jay-ale mnie pocieszylas...:D Myslalam ze to tylko ja tak wczesnie zaczynam myslec o zakupach swiatecznych...:D:) No ale jak sie ma 10 osob do obsypanie prezentami to chyba nie ma mi sie co dziwic...:P Po drugie na swieta lece 24.XII wiec we wszystko musze sie zaopatrzyc tutaj...:P;) Tak w ogole to chcialabym Was zapytac czy macie jakies pomysly na prezenty dla dwoch chlopcow w wieku 14stu i 12stu lat... Ja nie mam bladego pojecia...:P:) Ciuchy i gry komputerowe odpadaja bo tego maja pod dostatkiem...:P Ale tak w ogole to uwielbiam swieta i juz sie nie moge doczekac kiedy sie wszyscy spotkamy przy wigilijnym stole...:D:) Dobra dosc tego dobrego wracam do rzeczywistosci...:) Margot-ciekawa jestem jak Ci sie tam uklada... Mam nadzieje ze wszystko w porzadku:) Jak tylko dotrzesz do jakiegos neta to napisz co u Ciebie slychac...:) Trzymaj sie cieplutko Mika🌻 Selala🌻 Paaoollka🌻 Kasiulena🌻 Julii🌻 Arnusia🌻 102🌻 Kokus🌻 ...i wszyscy ktorych pominelam🌻 Zycze Wam milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kokus
Ja dzieki temu forum , mniej wiecej wiem co u Ciebie a TY pewnie juz dawno o mnie zapomniales ..pozdrowka..M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus dzieki za cieple slowa:) Ani chlopcy w tym wieku maja wymgania hahah moze podpytaj rodzicow-to ci pomoga albo popostu daj im pieniadze niech sobie sami cos kupia? Wyglada na to ze nowa kolezanka;)troszku prowokacji zrobila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonetta- Tutaj mozesz napisac wszystko co Ci lezy na sercu... Ja jestem tutaj nie dlugo i jestem bardzo szczesliwa ze dziewczyny przyjely mnie tak otwarcie...:) Zacznij pisac a zobaczysz ze jest fajnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubie poniedzialku...😠 Trzeba sie szykowac do pracy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne -ani 79 - za mile zaproszenie! postaram sie wlaczyc do rozmow! chwilowo jestem ograniczona czasem... moje uczennice zadaja dzisiaj egzamin panstwowy... anatomia! straszna kobyla! punkt 14.00 - denerwuje sie strasznie!!! mam ogromne obawy! co do dwoch osob!!...?? mysle ze jak moj stress minie byc moze bede miala inny punkt widzenia, wiecej czasu zeby sie wczytac w wasze wypowiedzi! jezeli ktos poczul sie dotkniety... to pardon! prosze - sciskajcie kciuki !!!! zeby moje panny wypadly najlepiej... zycze milego poniedzialku - wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×