Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

dziekuje za info w sprawie znakow, ze tez mnie wczesniej nie tknelo. Ale nicka nie zmienie, bo by strasznie niepowaznie brzmial (mowie, jakby z esiem na koncu brzmial powazniie, hhihihhi). Margot, a jak Francuzi wstukiwują swoje akcenty do \"e\" czy \"a\", czy tez z prawym altem? Chcialem na swieta poslac zyczenia po francusku i musialem to uproscic do samych golych literek. Wiecie co, dzis juz 10 marzec a dookola ciagle snieg.. juz mnie to meczy.. temp. kolo zera, ale dalej jakies platki biale lataja jakby zgubione,nie wiedza czy spasc, czy jeszcze pofruwac... Tati, faktycznie dawno, jak przygotowania do wyjazdu? czy udalo Ci sie znalezc apartament w LA? Jeszcze mi sie przypomnialo jedno. W Polsce jedze chetnie do duzych miast, nie boje sie wjechac do W-wy, Krakowa, Lodzi czy Lublina. Natomiast jak bylem w Stanach to nawet siedzenie obok kierowcy bylo dla mnie szokiem - ni cholery nie moglem sie zorientowac jak moja siostra czy brat, czy boss trafia tam gdzie chce, po prostu czarna magia. A najbardziej boss - czasem jechalismy na budowe po raz pierwszy, a on mowi ze zna miejsce tylko z tego co zleceniodawca mu opowiadal przez telefon. Ja wiem , ze New Jersey nie jest wielkie, ale kurcze, tak gesto zabudowane. A jeszcze jak mowil \"dla treningu\" czesto zmienial trase, wiec nigdy do konca nie bylem pewien z ktorej strony do domu wroce... Milego dnia, gnam do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gaduly Nie wiem, jak to bedzie z tym egzaminem, bo... No wlasnie. Do tej pory myslalam, ze to czesc pisemna sprawi mi najwiecej klopotu. Ale od kilku dni staramy sie rozmawiac wylacznie po francusku no i okazuje sie, ze ja wygaduje calkiem ciekawe rzeczy. \"szampon do koni\" - jedno z typowych przejezyczen adeptow jez. francuskiego - to byly poczatki. Teraz jest znacznie ciekawiej. Ostatnio oglosilam ze \"boli mnie ogon\" zamiast szyja. I ze \"uwielbiam toskanskich opatow\" zamiast opactwa. Nie wykluczone, ze egzaminatorzy beda mnie dlugo pamietac. Zycze wszystkim Bardzo Milej Srody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze i pisze i nic nie wchodzi - juz zapomnialem co chciale powiedziec - starosc i tyle. Za czasow golebi (znaczy sie moich) bylo lepiej i tyle - co ty gadasz stary pierdz...? Powstala jakas rupieciarnia - czy Wy wszystkie tam jestescie - bo tam wejsc nie mozna - tylko dla mlodych - czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zla... rozpisalam sie i wszystko mi zniknelo :( Teraz nie mam czasu, zebyjeszcze raz o tym popisac - biegne na zajecia (dzis zaczynam kurs malarstwa :D) Jestem cala \"hepi\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim :) Kokus Narazie tylko psychicznie sie przygotowuje do wyjazdu. Poszukałam w necie i znalazłam duzo apartamentów do wynajęcia. Teraz juz wiem, ze w Stanach są Real Estate Agents, i oni załatwiaja wszystko. Super jest to zorganizowane, bo w większosci tych mieszkań do wynajęcia na necie sa nawet zdjęcia pokoji i wirtual tour. Ja tak miałam zawsze, jak przyjezdzałam do nowego kraju. Na początku zawsze jest szok. Nie wiesz co gdzie jest. Wszystko obce. Ale powolutku przyzwyczajas sie :) A jak tam Ci sie zyje? Masz duzo przyjaciół?? Przyjaznisz sie z polakami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszenka vel Gruszencja
ola ludziska .. nie dostalam nowego pracy, wiec jestem podminowana niezle.. ale moze za jakies 2 tyg dostane cos... mniejsza.... Margot.. zazroszcze tego kursu malarstwa.. marze o takim!... teraz, skoro jeszcze nie mam tej racy, niemoge sie zapisac na ten francuski... msuze zbierac kase, tym bardziej, ze za pare miesiecy cche sie przeprowadzac jak Tati... al nie od lA tylko do san francisko... ..moze sie uda... wczoraj z koleznaka poslzysmy do baru 'friday's' i co ? dostalysmy 2 soki, oraz milkshake'a za darmo:)).... fajny barman.. nie chcial mi skasowac.... no nic.. do klikniecia laski.. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam wlasnie z zajec (no juz jakas chwile temu! :)) Bylo naprawde SUPER!!!!! Tylko nie wiem czy zostane :( Qrcze, musze zakupic cale mnostwo przyborow a to kosztuje nie mala fortune (ninimum z minimum to koszt okolo 100 euro) plus wpisowe i te sprawy :o 😭 😭 😭 Musze to dobrze przemyslec :( kokus, we Francji obowiazuje klawiatura AZERTY, ktora jest specjalnie dostosowana do akcentow francuskich. My natomiast mamy w domu klawiature QWERTY przytachana z Polski (dluga historia! :D miala byc na zas a zostala z nami :D) i zeby miec akcenty francuskie musimy naciskac ALT plus 4 cyfry - np. ALT + 0224 daje: à) :D Ja po francusku na komputerze nie pisze prawie wcale (w razie co mam sciage z brzegu ekranu), S. opanowal juz sposob z ALTem na pamiec i tak tez nie mozemy sie przymiezyc do tego, zeby w koncu znienic ta klawiature znowu na AZERTY :D Gadzina, nie martw sie! :) Nie tylko Tobie zdarzaja sie takie przejezyczenia! :) Bedzie dobrze - zobaczysz! :) PS To gdzie masz ten ogon? ;):D Diruone, Rupieciarnia dopiero sie rozkreca - bylam tam kilka razy w przelocie. Z naszego grona emigracyjnego widzialam tam tylko pania Elfowa :) Tati 🖐️ Gruszenka, glowa do gory! Nie zalamuj sie - na pewno znajdziesz sobie wkrotce nowe zajecie! :) Szkoda, ze nie udalo Ci sie zapisac na kurs francuskiego, ale moze za jakis czas :) Jak widzisz, z moim kursem malarstwa tez nie wiadomo, co bedzie :o A ja tu jeszcze sie chcialam zapisywac na gimnastyke, gancarstwo itd. A jak tam beda mi kazali jakies sprzety kupic? 😭 :D Chyba puszcze tego biednego S. z torbami ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARgot! 🌼 wlasnie wsiadam w samochod i jade 25 mil do koledzu sie zapisac na francuski.. muze oszczedzac, ale na czyms innym.. nie na edukacji.. pieprze to:).. zapisuje sie:) .....jak wroce, to powiem, jak poszlo! caluski! for all! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gruszenka, bravo! Tak trzymaj. Jak juz na czyms oszczedzac, to nie na edukacji. POWODZENIA. Z ta dodatkowa praca tez. A co ty w ogole robisz? :) Margot, kurcze, szkoda by bylo, gdybys zrezygnowala z tego kursu. Pewnie ze nie mozna miec wszystkiego, ale jeden mozna a nawet trzeba ;)! Nie wiem na ile tam u ciebie mozesz potraktowac zamiennie garncarstwo i malarstwo, ale gdybys mogla, to cos mi sie zdaje ze garncarstwo mniej cie wyniesie, jezeli chodzi o materialy. Ja np. nie musze kupowac nic, ani gliny, ani nawet narzedzi, wszystko jest. Moze tam u ciebie jest podobnie. A kto organizuje te kursy? Co do francuskich znakow, to macie iscie diabelski system... Ja juz do tego stopnia przyzwyczailam sie do francuskiej klawiatury, ze jak jestem w Polsce, to wstukuje notorycznie \"q\" zamiast \"a\" ect. :) Kokus, jezeli potrzebujesz wstawiac francuskie akcentowane samogloski tylko sporadycznie i w malych ilosciach, to proponuje poszukac ich wsrod znakow specjalnych w narzedzich bodajze, tak bedzie najprosciej. papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I NIE POSZLO...:(.... cala droga na marne... pojechalam i .....sie.. przejechalam.. okazalo sie, ze lista wstepu na kursy \'otwarta\' bedzie gdzies mniej wiecej w drugim tygodniu kwietnia, czyli wtedy trzeba sie zapisywac.... teraz nie moge.. wi ec nawet jak sie juz w kwietniu zapisze, to zaczne kurs najwczesniej okolo 21 maja... BLEEEEE Gadzina 😘 widzisz.. nie poszlo na razie... :(.. pracuje jako au - pair . .wiekszosc czasu sa w szkole, sa dosc duze, wiec zajmuje sie nimi tylko jakies 4 godziny dziennie... a ta nowa praca, o ktorej wspomnialam, to barmanka. juz pracowalam jako kelnerka i ... mam dosc tego doswiadczenia, jakkolwiek jestem szczesliwa, ze je zdobylam... zobaczymy jak mi barmanowanie pojdzie:).. a propos: kiedy masz ten egzamin??? Margot. 😘 .. ja wiem, ze te kursy duzo kosztuja.. np. w zeszlym roku bralam, za wlasne pieniadze zaplacony - kurs \'TOEFL preparation\' - poziom niestety, nie byl taki, jakiego oczekiwalam, ale ciesze sie, ze wzielam ten kurs... zaplacilam za niego 250 dolarow. zas poprzedni ESL (english as a second language) kosztowal 300 dolarow + 80 dolcow za 3 kiazki... kurs trwal 3 miesiace 2 razy w tygodniu spotkania wieczorami po 2 godziny.. wiec za ten francuski bede musiala pewnie placic podobnie, jak za ESL.. no i jeszcze te ksiazki :(.. ale coz.. nikt nie mowil, ze bedzie latwo.. edukacja kosztuje.. skoro nie stac mnei, aby isc na \'normalne\' studia, musze sie zadowolic kursikami.. a i jak sie okazuje nawet na nie jest sie ciezko dostac (czasmi brak miejsc, mozna przegapic okres rejestracji..itd..).. takze... nieciekawie....nie mowiac juz o dojezdzie 20mil w jedna strone 2 razy w tyogndiu, czyli benzyna i do tego wykupic trzeba miejsce parkingowe:(..... zaraz sie do reszty zdoluje.... oki. .no nie bede wam tu wiecej narzekac:) Tati 🌼 - mam zamiar w pazdzierniku sie przeniesc do san francisko. kiedy ty wyjezdzasz do LA? haneczka 🌼 naneczka 🌼 jay 🌼 elfik 🌼 diruone & kokus 🌼 bagatelka 🌼 cogenha ciao all! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa
hej wszystkim:))nie posile sie na to zeby przeczytac caly topik odwiedzam was z waznym dla mnie pytankiem:) mianowicie-chce odnalezc rodzinke w colorado,breckenridge:)jes tu moze ktos stamtad?? lub ktos,kto powie mi jak sie zabrac za takie szukanie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babenhausen
Ja mieszkam w Niemczech, ok. 40 km od Frankfurtu aM, dokladniej Babenhausen. A moze jest ktos jeszcze z okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim:) Margot moze nie bedzie tak zle,zapisz sie na zajecia,moze uda Ci sie znalesc jakas dodatkowa prace zeby zaplacic za te przybory:)Chyba nie puscisz S z torbami:) Kurde ja to dopiero puscilabym Kirka z torbami szkola o jakiej marze(kosmetyczna) kosztuje od $5000 do $9000 za dwa lata.Dlatego musze zdobyc prace zeby pojsc do tej szkoly,pozatym znajduje sie ona 5 minut od mojego domu:)No ale to na razie tylko marzenia:).Ostatnio nie mam energii do szukania pracy po tym co sie ostanio wydarzylo no ale musze sie ostro za to wziasc:) pozdrowionka:) Gruszenka:) I dla wszystkich buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ide spac (jutro pobudka punkt 5:45 :o), ale jeszcze musialam wpasc tutaj na chwile obwiescic nowie, ze na kurs jednak pojde :D S. byl chyba jeszcze bardziej szczesliwy niz ja, ze mi sie tam spodobalo :D Nasz budzet w kazdym badz razie wytrzyma i moj kurs malowania i gancarstwa i prawdopodobie (planuje tez sie zapisac) gimnastyki (ale jak wiecie na razie jeszcze dojrzewam ;):D) Qrcze, dawno nie bylam taka happy! :D Gadzina, kurs jest organizowany przez centrum hobbystyczne :) ktore nota bene znajduje sie 2 minuty od mojego nowego domciu :) Bomba :) A z klawiatura - swego czasu bylam juz przyzwyczajona do AZERTY (nawet szybko mi poszlo to przestawienie sie)... a teraz, no coz, trzeba by w koncu zmienic ta klawiature, ale miesiace mijaja i my nadal trzymamy sie naszego diabelskiego systemu ;) Gruszenka, szkoda, ale nie poddawaj sie! :) Ja tez musialam poczekac z zapisaniem sie na moje kursy pare miesiecy... do maja w koncu nie jest az tak daleko - glowa do gory! :) 👄 wisniowa 🖐️ Badenhausen 🖐️ Dark Elf 👄 na wszystko przyjdzie swoj czas! Bie zamartwiaj sie - prace na pewno znajdziesz (nie zalamuj sie tym pierwszym podejsciem i proboj ❤️) i bedziecie w stanie zaplacic za szkole Twoich marzen! :) No nic, zbilza sie polnoc. Dobranoc wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik> nie ma Twoich mailii w mojej skrzynce!!!! poslij jeszcze raz ejza@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik> Twoja szkola to taniocha jesli chodzi o amerykanskie warunki.. sprawdzalas wszystkie w okolicy? i czy ceny dotycza tych z danego stanu? bierz pozyczke z banku i juz na studia.. przynajmniej do ludzi wyjdziesz a w ogole to ja chyba naprawde sie przejade do Springfield i powaznie z Toba porozmawiam hihihih daj mi znac jak poslesz te swoje cuda, to odpisze szybciej czy doszlo czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Danka ze Scotia NY ( upstate), w USa ponad 25 lat, lata 1999-2002 spedzone w Polsce ( praca), mam pytanko, jaki uzywac polskie ogonki? moze ktos pomoze, bede wdzieczna dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kochani! :-) Ja znow tylko przelotem :-O Zaganiana jestem ostatnio troche, a na net to juz w ogole nie mam czasu... 😭 cagonha - to zadna tajemnica ;-) Mam obywatelstwo juz prawie 10 lat, pisalam zreszta chyba juz wczesniej pare slow na ten temat, ze mianowicie, dojrzewam powoli do wziecia ponownie rowniez polskiego ;-) Co do wyborow, to u nas tutaj byly wlasnie tez pare dni temu, dostalam zaproszenie, jak co roku, ale jak co roku, nie bylam :-) Ja z tych \"niepolitycznych\" jestem, wiec ani nie glosuje, ani sie za bardzo sprawami wyborow i ogolnie rzadow nie interesuje... takze nie powiem Ci, jak wyglada sprawa glosowania na rodakow :-O nie mam na ten temat zielonego pojecia :-( Co do tastatury, to zeby bylo smieszniej, austriackie to ani QWERTY ani AZERTY a QWERTZ ... :-) albo cos myle, ale jesli mowicie tu o tym jaki jest ciag poszczegolnych liter w jednym rzedzie, od lewego, gornego rogu poczynajac, to taki wlasnie tu przed soba widze :-D A ten igrek jest na samym dole, jako pierwszy z lewej. Mam tu tez typowo niemieckie literki jak \" ü \", \" ö \" i \" ä \" a reszta z esami i floresami to nie wiem, bo nie bawie sie w szukanie... choc czasem na prawde szkoda, ze nie mam i polskiej tastatury... zwlaszcza do pisania tekstow na polskim forum, maili do znajomych itd. :-O Margot - no to niedlugo badziemy miec kolejna artystke malarstwa z Francji, pochodzenia polskiego?? :-D Jak milo... ;-) Zycze Ci duzo radosci i wielu przyjemnych chwil, obojetne czy przy lepieniu dzbankow, malowaniu czy tez wygibasach na sali... Najlepiej wybierz to, co najbardziej Cie pociaga, co najbardziej chcialabys robic... na nastepny kurs zawsze zdazysz jeszcze pojsc. Szkoda by bylo inwestowac tyle forsy w cos, co moze Ci jednak nie bardzo przypasc do gustu, albo co mialabys opuszczac z racji np.braku czasu... w koncu uczysz sie tez jeszcze jezyka i masz zamiar isc na dalsze kursy w tym kierunku, czy zle zrozumialam? W kazdym razie powodzenia! 🌻 Musze juz konczyc, bo oczy mi sie kleja niemilosiernie, jutro postaram sie dopisac wiecej. Gadzinka, Gruszenka, kokus, Diruone, Jay, Dark, bagatelka, naneczka i inni 😘 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay- wysle zaraz bo Kirk juz prawie w domu.Ta szkola to w springfield innych nie sprawdzalam,wyslalam do nich maila zeby mi przeslali wiecej informacjii.Ale i tak najpierw musze znalesc prace,wstydzilabym sie Kirkowi powiedziec dopoki nie znajde pracy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay moze Ty sie orientujesz co oznacza slowo esthiology bo nie moge nigdzie znalesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik> nie wiem co to jest, sprawdzalam w slowniku, ale nie ma.. jestes pewna, ze tak sie pisze? nic od Ciebei w mojej skrzynce mailowej nie ma, zostawiam Ci na gg wiadomosc z inna skrzynka mailowa, moze tam? Maz jest od wspierania a nie od wstydzenia;-)) glowe Ci posusze prywatnie, obiecuje;-) Margolcia> ja tu sie pisze juz na jakis obraz;-) i jestem pierwsza w kolejce, pamietaj;-) Hanusia> nie pracuj za mocno, nie wolno pozdrowienia dla wszystkich, uciekam spac, dzis szybciutko, jutro spanie do 8;-)) juz nie musze sie zrywac o 6, koniec z konferencjami na jakis czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszenka vel Gruszencja
Margot rosnie nam na kolejna Tamare Lempicka - krolowa art deco ( bo i Polka, i juz we Francji i zapedy a i pewnie talenty malarskie) . ja lubie malowa, glownie jednak bazgrac .. marnie mi to wychodzi... (ps. moj ulubieniec to impresjonista Renoir - oryginalna nie jestem) ... POWODZENIA! bylam dzisiaj na gym'ie.. wycisnelam z siebie troche potu i postanowilam, ze bede chodzic co wieczor.. jak sie da.. a propos - czy ktos wie, jak sie pisze resume? (wiem, ze to dziecinne pytanie, ale...) pozdroffka! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, alescie sie wczoraj rozpisaly/i, ledwo przeczytalem to wszystko. Prawie.. Tati - ja siedze sobie w starym kraju, i tylko tesknie do jakiegos wyjazdu. Moze w wakacje uda mi sie bryknac do Prowansji na kilka dni ale to jest takie pol na pol. A do stanikow? sam nie wiem, dopoki mam prace w Polsce to musze jej pilnowac, ale w razie czego mam jeszcze wize przez kilka lat.. Na razie czekam az wybiora nowego prezydenta i moze Kerry ruszy im gospodarke do przodu. Mojemu rodzenstwu w Stanach tez sie pogorszylo i czekaja na wybory, wprawdzie siostra nie ma obywatelstwa, mimo ze jest tam 12 lat legalnie, ale juz jesienia pognala meza do wyborow lokalnych zeby na demokratow glosowal. Jeszcze co do mojej siostry, to w razie wyjazdow turystycznych woli sie poslugiwac polskim paszportem, zwlaszcza od 11 wrzesnia. Mowi, ze jak np w Wietnamie w hotelu dowiedzieli sie ze jest Polka a maz Wegier od razu zrobilo sie cieplej niz w momencie, gdy pokazali bilety z USA... Pozdrawiam, papapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Gruszenka, nie doluj sie. Na pewne rzeczy nie mamy wplywu i juz. Nie ma sie co szarpac. Tylko czemu nie poinformowali cie przez telefon, ze teraz nie mozna sie zapisac. A praca barmanki to chyba nie dodatkowo, tylko zamiast au-pair, prawda? Ja tez kiedys podczas studiow pracowalam jako barmanka, we Wloszech, ale tylko wakacyjnie. Jako kelnerka tez. Byly miejsca, gdzie pracowalo sie fatalnie, szczegolnie na poludniu Wloch, ale byly i takie gdzie wracalam z przjemnoscia przez kilka sezonow, latem i zima (wiadomo, w Dolomitach w sezonie narciarskim nie trudno o prace). Ale czy ta ztwoja miana pracy nie wiaze sie z ogromnymi zmianami w ogole? Przypuszczam, ze jako au-pair masz zapewniony dach nad glowa, a jezeli zmienisz prace, to bedzies sie musiala usamodzielnic, czy tak? trzymaj sie. A egzamin mam 19 marca. Juz 19 marca! :) DaRk Elf, trzymam kciuki za to, zebys jak najszybciej od nowa zaczela szukac. Motywacji nie powinno ci brakowac! No i mam nadzieje, ze przekroczysz prog tej szkoly w pierwszym mozliwym terminie ;). :) Margot, to cudnie, ze nie musisz wybierac pomiedzy kursami, Szczesciaro! ;) Zycze rychlego dojrzenia do gimnastyki i fajnej trenerki - czasami wszystko zalezy od sposobu prowadzenia zajec. I czekam na wrazenia, kiedy juz sie zapiszesz. Z garncarstwa tez, oczywiscie! Wymienimy doswiadczenia? :) Haneczka :) :) Jay :) :) Bagatelka :) Co nie pozwala ci zagladac tutaj do nas czesciej? :) Sportowa naneczka :) Jak plecy? Czy jest lepiej? Pozdrawiam wszystkich cieplutko Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim :) Któregos wolnego dnia pocztytam całe to forum :) Oglądałam wczoraj na komputerze film Cabin Fever. Całą noc mi sie sniło :D Straszny film. Oglądaliscie ostatnio jakies fajne filmy? Gruszenka Ja prawdopodobnie w sierpniu juz sie przeprowadze, a jesli nie w sierpniu, to pare miesięcy pozniej. Bedziemy mieszkac blisko :) Dark Elf Napisz co więcej o tej szkole kosmetycznej. Ja w stanach chce pójsc do szkoly Charakteryzacji ( Special Effects Make Up). Juz jestem charakteryzatorem, ale chce bardzo sie nauczyc wiecej efektow specjalnych i więcej nowych rzeczy. Czesc Kokus :) Ja tez nie lubie Republikanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:) Jay- wyslalam Ci wczoraj w nocy bo oczywiscie gralismy i nie moglam kirka odciagnac od kompa.Daj znac czy doszly:) Tati - ja na filmie The Ring krzyknelam w kinie.Widzialam ta reklame Cabin Fever musze sie na to wybrac z fajnych ostatnio ogladalam Stevena Kinga Rose Red,troche rozciagniety ale fajny:) Ta szkola o ktorej pisze ma trzy kursy mozna je ukonczyc w rok na full time i w 2 lata na part time maja trzy kursy:kosmetykologia,esthiology i nails,wiecej informacjii mozesz sobie poczytac na ich stronce http://www.uscart.com/ Odpisali mi maila ze juz mi wyslali wiecej informacjii:)Wow szkola chrakteryzacjii fajan sprawa tez pewnie najblizsza taka szkola blisko mnie to w Chicago niestety.Ale poszperam jeszce w sieci moze znajde cos ciekawego. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×