Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

bagatelka: w czwartekwybielam systemem Britesmile. Toten, tory reklamuja w magazynach, Dziala bosko. Ja zlopie kaew hektolitrami wiec mi zabki troszke sie odbarwiaja, a ten Britesmile jest odlotowo skuteczny. Oprocz tego uzywalam jeszcze Opalescence, tez jest to system polecany przez dentystow, ale roi sie to w domu a nie w gabinecie. Co do Whitestrips to tez uzywalam, ale w naszym wieku nie sa one juz tak skueczne. Moja dentystka powiedziala, ze to najlepiej dziala na nastolatkow, z miekkimi mlodymi zabkami. Jak sie jest blizej trzydziestki to warto zainwestowac w profesjonalne wybielanie. Obejrzyj sobie tu: www.britesmile.com ja to juz robie drugi raz i bardzo polecam. Teraz maja zimowa promocje. Bvlgari tez zolte jest moje ulubione. Wieki temu slyszalam, ze Sharon Stone tego uzywala i zawsze chcialam kupic i zobaczyc co to takiego jest. I zakochalam sie w tym zapachu. Uzywam naprzemiennie z Clinique Happy Heart. Which reminds me... musze sobie znow zamowic buteleczke bo mi sie konczyly... perfumy kupuje tu: www.scentiments.com aha, ja sie skusilam na podklad mineralny Bare Essentials czy jakos tam... i bardzo bylam rozczarowana. Twarz mi po nim wygladala jak maska pokryta proszkiem... Pewnie nie umiem tego odpowiednio nakladac... ale od czasu zakupu udelko z podkladem i super drogi pedzel siedza w kacie szuflady w lazience i tyle... jak mnie ktos nauczy jak to uzywac to moze sie przelamie... hehe... o zakupach i takich tam moglaym bez konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelko, Jay, ....mnie sie marzy slub na plazy, wlasnie przy zachodzie slonca. Uwielbiam morze, ocean do ktorego mam przeszlo tysiac km. Chce romantycznie i zupelnie inaczej od mojego pierwszego, nieszczesnego slubu... Co do mineralneego makeupu to polecam Jane Iredale. Polecane jest dla osob wlasnie z wrazliwa cera jako ze nie ma zadnych reakcji alergicznych. Wazne jest aby dobrac odpowiedni kolor. Ja preferuje w kamieniu a nie sypkie. Naklada sie go na skore uprzednio pokryta kremem nawilzajacym. Poczekac az skora wchlonie krem i wtedy plaskim pedzlem nakladac miejsce w miejsce delikatnie, byle nie wcierac bo to mineral i bedzie sie swiecic jak bedziecie polishowac skore. Wazne aby nie nakladac w to samo miejsce pare razy bo ten mineral bedzie sie nawarstwial. Ma bardzo dobre pokrycie, trzyma sie caly dzien, wyglada naturalnie tylko trzeba wiedziec jak nalozyc. Potem delikatnie machnac pedzlem z pudrem np. Mac blot powder aby set the makeup. U mnie w pracy kazdy go uwielbia a najbardziej faceci. Squirley, BE jeszcze nie uzywalam to sie nie moge wypowiedziec, ale pedzelek sie przyda a fakt ze sa one drogie. Ja np. wole pedzelki Jane bo sa miekie , kupilam jednego z Mac\'a i jest zbyt twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, jutro czeka mnie powrot do rzeczywistości,powrót do Monachium. Zabieram sie za szukanie nowej pracy i jakiegoś kąta do spania:/ No i powrot na studia.. a tak mi w doku dobrze Bagatelko,poznalam świetnego faceta na zabawie sylwestrowej:) ale to i tak nie ma sensu,ja tu on tam. Nie uznaję związku na odległość:/ Wezmę poświęce się nauce i przestane myśleć o głupotach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i kokus! Udalo mi sie dorwac do internetu. :D I widze, ze topik ozyl zaraz po moim wyjezdzie... Co za ironia losu ;) Od trzech dni siedze nad projektem - robie budzet w excelu i pomalu cyferki zaczynaja mi sie dwoic i troic. A obracam sporymi sumami ;) Widze, ze pojawil sie temat wtapiania sie (albo i nie) w tubylcze srodowisko... Uwazam, ze osobiscie udaje mi sie pogodzic jedno z drugim. Naczylam sie calkiem niezle funkcjonowac we francuskim spoleczenstwie jednoczesnie pozostajac soba (tam przynajmniej mi sie wydaje). Mysle, ze zbyt wielu emigrantow na sile (albo nieswiadomie) wykonuje ruch w jedna i w druga strone starajac sie sobie i innym udowodnic, ze jest sie wlasnie tym za kogo chce sie uchodzic. Uwazam, ze mozna miec wiele roznych tozsamosci, mozna byc jednoczenie Polakiem i dobrze sie czuc, w kraju, w ktorym sie mieszka... Jedno przeciez nie przeszkadza drugiemu... :) Kuk - Courmayeur jest dosyc daleko ode mnie, mieszkam w poludniowej czesci Alp Francuskich. Dokladnie sa to Alpy Wysokiej Prowansji (mam od siebie ok. 130 km do Marsylii i 160 km do Nicei). :) k-11 - po pierwsze gratulacje! :D 🌻 👄 Slub na plazy - moze na Hawajach??? A propos kawy, ja wlasnie zakupilam dla S. na swieta ekspres cisnieniowy Krupsa - robie wszystkie kawowe cuda! Ale ja i najbardziej lubie goraca czekolade :D :) Jay - i jak bylo w Polsce??? Swiatecznie?? Rodzinnie??? Nic, musze zmykac. Sciskam wszystkich mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - Ty z kawy najbardziej lubisz czekolade tak ja ja ze slodyczy sledzie :D :D Squirley - ja ez bym mogla o zakupach godzinami ... a zolte Bvlgari kojazy mi sie z najszczescliwszym dniem w moim zyciu, kiedy to mi ktos powiedzial ajlowiu :) Niedawno zmienili opakowanie, wiec w Sams Clubie za 30 dolcow kupilam caly zestaw - 50ml wode, balsam i zel pod prysznic. A czy podobaja Ci sie te 2 nowe odmiany Pour Femme Voile Yasmine i Rose Essentiele? Mi raczej tak, ale oryginal nie do pobicia ... k-11 - dzieki za wyjasnienia odnoscnie podkladu mineralnego. Ja tez na plaze oceaniczna ma bardzo daleko, ale kiedys sie chyba wybiore ;) Galaxia - fajnie, ze sie dobrze bawilas na Sylwestra ;) Sama wiesz najlepiej, jak dalej postapic ... wesolej nauki :) Tego ostatniego nie bagatelizuj, bo skonczysz jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim >>bagatelka - jakos dochodze pomalu do siebie, o ile w pracy wszystko ok sie toczy to inne sprawy mnie doluja. Szczytem wszystkiego jest bol zeba przez jakies 10h dopoki nie odwiedzilam dentysty. Koszmar. No nic, musze jakos sie zebrac i pokonac moje dentystyczne demony i to szybko. A u nas wieje tak ze zraz nas zdmuchnie, porywy wiatru do 90km/h i na dodatek jeszcze leje jak z cebra. Jednym slowem jest super. Od tego wiatru chyba boli mnie drugi dzien glowa...grrr I tak to pesymistycznie koncze obecny wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggaa - grrr, czyli wszystko Ci sie niemile zebralo na raz, lacznie ze zlowieszcza pogoda ... przeczekaj to dzielnie, zla passa minie, nie zaluj sobie malych, doczesnych przyjemnosci :) A z demonami dentystycznymi, to wiem cos o tym ... co prawda mam wyjatkowo zdrowe zeby, ale kazda wizyta u dentysty to dla mnie strach niczym porod lub operacja, co czesto sprowadza sie do kilkuletnich przerw miedzy rutynowymi wizytami i wtedy nie jest wesolo ... 🌻 no to jestem - 🖐️ fajna stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, zaraz wyjazd do wrocka i potem cala noc w autokarze do Monachium,juz sie ciesze:/ Bagatelko,dlaczego mowisz zebym nie skonczyla tak jak ty,co takiego zrobilas?? Napisz mi Pozdrawiam serdecznie i milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Squirley, pytalam o etgo klienta, bo moja siostra pracuje w takim amerykanskim molochu ubezpieczeniowym w Kanadzie i ciekawa bylam, czy to nie to samo. Dziewczyny - jestem pod wrazeniem Waszej wiedzy kosmetycznej! :) Ja jestem w tej dziedzinie kompletnym ignorantem. Nie mam cierpliwosci i zamilowania do robienia makijazu - maluje tylko rzesy i usta - no, czasem uzywam podkladu -ale to juz od wielkiego dzwonu ;) Mam za to lekkiego hopla na punkcie kosmetykow do pielegnacji wlosow - wydaje na nie sporo, bo wlosy mam takie sobie, ale warto :) Wrocilam wlasnie z przedszkola, gdzie usilowalam zapisac mojego synka na przyszly rok i przyznaje - jestem troszke przygnebiona. Jako para zdrowych, nierozwiedzionych i pracujacych malzonkow majacych normalne dziecko nie mamy wlasciwie szans na zaden publiczny zlobek. Zartem dano do mi do zrozumienia, ze gdyby przynajmniej jedno z nas mialo problemy z alkoholem ub narkotykami - nasza sytuacja bylaby o niebo lepsza. Hahaha... Czy to nie paranoja? Podsumowujac - zwazywszy, ze moja praca to 10 godzin dziennie rodze drugie dziecko w lipcu i musze do niej wrocic po dwoch miesiacach po porodzie, wydatki jakie zapowiadaja nam sie na przyszly rok to okolo 2000 Euro na sama opieke nad dziecmi (niania dla malego w ciagu dnia, niania dla malego i wiekszego po poludniu - do mojego powrotu z pracy) plus prywatne przedszkole. W tej sytuacji jeszcze ciut ciut i moja praca traci jakikolwiek sens ekonomiczny :( Ech! - a jak wy radzicie sobie z tymi sprawami za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galaxia - :D nic az takiego nie zrobilam :D Po prostu napisalam Ci, zebys nie bagatelizowala nauki (bo wspominalas, ze zaczynasz sudia, czy ez nowy semestr...), bo skonczysz tak jak ja, bagatelka :D Ja w sumie nigdy sie specjalnie nie przykladalam do nauki, studia jakos tam skonczylam, bo chyba za wielu psorow sie nie poznalo na moim lenistwie, a potem zaczelam nowy kiedunek, ktory przerwalam ze wzgl. na przeprowadzke, coby nie byc w rozlace z moim lubym ... i do dzis nie skonczylam tej drugiej magisterki. Ale pisze to nie dlatego, ze porownuje Twoja sytuacje do mojej, tylko tak jakos mnie naszlo ;) Kuk - ojejq :( To faktycznie zalamka z tym przedszkolem ... bardzo Ci wspolczuje ... Mialam zawsze Wlochy za bardziej socjalistyczny kraj, ale widac kapitalistyczny postep zawituje juz wszedzie :( Bede trzymac kciuki, zeby jeszcze cos sie dalo zrobic i zeby jakies pomysle rozwiazanie po prostu przyszlo. Czasami, jak juz nie widac rozwiazania dla problemu, moze stac sie cos zupelnie niespodizewanego, co zmieni bieg rzeczy. Tego Ci zycze i badz dobrej mysli, coby dzidzius maly sie nie stresowal i nie smucil mamy smutkiem ;) Co do makijazy, to ja tez jestem raczej minimalistka (koniecznosc do podkreslenie brwi, bo mam w zaniku ;), rzes, puder i blyszczyk, aczkolwiek czesto robie wiecej, bo nigdzie mi sie nie spieszy). A kosmetyki do wlosow - zgadzam sie z Toba w zupelnosci, przy marnych wlosach (sama takie mam), znalezienie skutecznych kosmetykow graniczy z cude, ale jak juz sie je znajdzie, to wlosy wygladaja jak u normalnego czlowieka :D Ja w wieku prawie 34 lat dopiero naszlam na swoje - marki Khiel\'s. Pierwszy raz mam dosc dlugie wlosy, ktore wygladaja naprawde zdrowo, a przy uzyciu spraju spulchniajacego to juz w ogole fantazja :D Nic, czas konczyc. Dochodza mnie z kuchni przecudne czosnkowe zapachy ... nie jest to wydarzenie czeste, ale dzis moj nadworny kucharz przyrzadza wieczerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Bagatelko!! Koniecznie sie podziel inmformacjami na temat kiehls!! Czytam o tym wszedzie, wszystkie celebrities tego uzywaja ale tego nie mozna dostac w zwyklych drogeriach. Gdzie to kupujesz? Ja rozjasniam wlosy od lat I nie mam zamiaru przestac w zwiazku z czym sa troche przesuszone I frizzowate. Co bys polecila? Co to za spray spulchniajacy? Ahhhh... Dzis mialam to wybielanie szczeny. Cala glowa mnie teraz boli... Ale jutro juz bedzie ok. Za to zabeczki sie swieca jak perelki. Wszystkim polecam Britesmile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka :) DZieki za slowo pociechy w sprawie przedszkola. Wczoraj troche mnie to zdolowalo - dzis jest juz lepiej i zaczynam byc optymistka. Bede probowac w kilku zlobkach na raz i dopiero jesli tam nic nie wykombinuje (potwierdzenie w kwietniu) zaczne z prywatnymi. Zreszta, moze to jakis znak z niba, ze trzeba rzucic prace i poszukac spokojniejszego zajecia ;) Hm... Khiel\'s brzmi bardzo obiecujaco! Chetnie bym, sprobowala. Nie wiesz, czy to mozna dostac w Europie? Squirley - a wiesz, ze to ciekawe, ale mam wrazenie, ze zabiegi wybielania zebow nie sa tu tak popularne jak w Stanach? Sama nigdy tego nie robilam, bo nie czulam takiej potrzeby, ale jakby sie dobrze zastanowic... moim zebom daleko do snieznej bialosci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula 28 dortmund
hej ludziska! z Dortmundu klikam. Jesteśmy tu dopiero 4 miesiące i strasznie tu wyobcowani z mężem się czujemy. Chętnie poznalibyśmy fajnych Polaków mieszkających gdzieś w pobliżu. Obecnie czekamy na trzeciego członka rodziny ma być dziewczynka - termin na marzec. Może się ktoś znajdzie. buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia86
heja a ja mieszkam w Exeter w UK i sie czuje masakrycznie samotnaaaa :( nie mam nawet z kim wyjsc na piwo, zero kolezanek, czasem mysle, ze tu juz nie wytrzymam :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusia86 - ojej, jakie smutaski ... 🖐️ a co tam porabiasz w tej strasznej samotnosci? Kolezanki, wyjscie na piwo ... ja juz o takich luksusach dawno zapomnialam ... niestety, tak sie nieraz konczy chec poznania nowych stron ;) , wypada czlowiek z obiegu towarzyskiego i pozostaje samotnosc ... Ale tym Cie chyba nie pocieszylam ;) Poczekaj troche, moze z biegiem czasu zawrzesz jakies mile znajomosci. Co w ogole tam porabiasz? agula 28 dortmund - 🖐️ mam nadzieje, ze poznacie jakis Polakow z okolicy ... Z tego, co sie czyta, we wszystkich stronach Niemiec jest ich sporo :) no to jestem - 🖐️ wczoraj jakos naszly mnie wspomnienia o Paryzu ... Szkoda, ze bylam tak tylko pare dni ... A co Ty tam porabiasz? :) Kuk - 🖐️ ooo, ciesze sie, ze juz sie lepiej czujesz :) Tak z reguly jest, ze wystarczy sie na dzies dolujacej sytuacji przespac, a jutro juz jest zupelnie inaczej, mysli ida w kierunku nowych rozwiazan i jest w ogole optymistyczniej. A masz i racje z ta praca ... Moze wlasnie fajnie by bylo sie urodzinnic, skoro bedziesz miala na glowie az dwie pociechy wkrotce ... Zreszta to wszystko chyba (niestety) sprowadza sie bardziej do kwestii finansowych, niz tego, co czlowiek najbardziej by chcial dla dobra swojego i najblizszych :( Powodzenia w kazdym razie :) Niestety nie wiem, czy Khiel\'s jest dostepny w Europie. Z jednej strony mysle sobie, czemu nie, z drugiej zas - jest to taka swoista, odosobniona firma, ktora ma wlasne sklepiki ... Sprobuj poszukac, czy internetowo mozna ich jakos wyhaczyc, albo w bardzo ekskluzywnych domach towarowych. Pisze bardzo eksluzywnych nie dlatego, ze jest to jaas strasznie droga firma, ale w Stanikach wlasnie tylko 2 czy 3 najdrozsze domy towarowe ich sprzedaja ... :) Squirley - 🖐️ a czy te metody wybielajace nie scieraja jakgdyby wlasnej powierzchini ochronnej zebow? Nie wiem jak to lepiej wyrazic :D Khiel\'s ma swje wlasne butiki w wiekszych miastach, takie niby apteki. Oprocz tego Saks i Neiman Marcus (+ moze pare innych snobowni) ma ichnie stoiska. No i oczywiscie na Khiels.com znajdziesz wszystko. Ten spray spulchniajacy stosuje sie przed suszeniem wlosow, potem suszysz z glowa na dol i masz na glowie gaszcz :D Nie jst lepki, co najwazniejsze. Nazywa sie Super Thick Volumizer. Szampon i odzywka, ktorych uzywam to: Aminoacid Shampoo i Conditioner Formula 133. Maja serie oliwkowa do podniszczonych, farbowanych wlosow, ktora pewnie bylaby dobra dla Ciebie. Jestem zdecydowania ZA ich kosmetykami do wlosow, natomiast te do twarzy ... hmmm, nie jestem pewna ... Wstalam dzis tak wczesnie i co? Od razu do kafeterii :D A moj nadworny kucharz myje naczynia po wczorajszej wyzerce (tzn. wlacza zmywarke ;) ) Hmmm, coz za pracowity dzien, chyba zabiore sie dzis za sortaz ciuchow i bielizny, bo narobilo mi sie sporo zaleglosci w tej kwestii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kani569844
czesc wszystkim,ja klikam z Mahwah w New Jersey,troche samotna jestem to sobie poczytam o was,pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Widze, ze nie ja jedna dolaczam do Was z opoznieniem! Sporo nas zglodnialych kontaktu z rodakami :) Ciekawie byloby zaznaczyc na mapie Swiata miejsca z ktorych klikamy ;) Witam wiec serdecznie nowe twarze (sama juz jestem strasznie stara - zagladam tu od trzech dni ;)) Igusia86 - ja o takich rozrywkach jak wyjscie na piwko takze juz dawno zapomnialam - dzieci i te sprawy, ale wlasnie wczoraj \"rozmawialam\" na ten temat mailowo z moimi przyjaciolkami w Polsce. Wszystkie tesknimy za wspolnymi wieczorami, kolacyjkami, spiewami przy piwie i gitarze... no i za soba po prostu! Znajomosci zawarte tutaj dziele na dwie kategorie - te polskie - nieco sentymentalne i te wloskie - czesto zwiazane z praca, co nie znaczy, ze niemile. Ostatnio doszla jeszcze kategoria nr. 3 - znajomosci zawierane z rodzicami dzieci w wieku naszego Franka. ;) Cos czuje przez skore, ze ta kategoria umocni sie z czasem w sposob zupelnie naturalny. Ale tak to chyba w zyciu jest. Poza tym - robie co moge, by pielegnowac moje stare przyjaznie z kraju i musze powiedziec, ze z nielicznymi wyjatkami - moi przyjaciele pozostaja moimi przyjaciolmi aktywnymi internetowo, telefonicznie a nawet listownie. Nie dalej niz dwa dni temu dostalam od jednego z nich - Pana po siedemdziesiatce, piekny dlugasny list \"noworoczny\". List traktuje o wszystkim - zyciu jego rodziny, ostatnich wyczynach jego dzieci (jest ich cala gromadka;)), ostatnich wydarzeniach politycznych i jego i zony pogladach na ten temat. Jest napisany po angielsku, bo jest to rodzaj listu- podsumowania, jaki pisze on co roku do grupy swoich przyjaciol rozproszonych po Swiecie. Przeczytalam go trzy razy smiejac sie przy tym do lez (takze tych wzruszenia). Duzo dalabym za to, by w wieku mojego przyjaciela zachowac taki optymizm, energie, przytomnosc umyslu i werwe! :):):) Agula 28 dortmund - ja mam dwuletniego synka i jestem w czwartym miesiacu ciazy - nie mam na razie pojecia co to bedzie, ale mam nadzieje, ze bedzie wesole i zdrowe ;) Bagatelka - a jak sie udala wczorajsza kolacja?? Czosnkowe zapachy to cos co, z uwagi na gusta mojego malzonka, bardzo zadko gosci w naszym domu, a ja je uwielbiam!!!! No, ale nie powinnam narzekac - moj maz gotuje fantastycznie, a co najwazniejsze - czesto i chetnie:):):) Ma tez te charakterystyczna dla Wlochow ceche, ze w momencie gdy ja bezradnie zamykam pusta lodowke stwierdzajac, ze w nie ma nic do jedzenia, on otwiera ja po chwili, robi jakies czary mary i przygotowuje z tego \"nic\" fantastyczna kolacje! Jeszcze tylko dwa slowa w nawiazaniu do waszej dyskusji o kawie. Ja jestem kawiarzem nienalogowym. Lubie kawe, ale musi byc naprawde dobra i nie jestem od niej uzalezniona. Mieszkajac w Turynie - miescie Lavazzy mam oczywiscie ulatwione zadanie, ale ostatnio poczynilam odkrycie, ktorym musze sie z Wami podzielic. Odkrycie nazywa sie \"Nespresso\" i przewyzsza pod wzgledem smaku wszystkie inne znane mi kawy dostepne w wersji ekspresowej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk - o kalacji - bardzo chetnie - juz pisze :D Moze jeszcze o tym nie wiesz, ale ja bym mogla o jedzeniu nawijac bez przerwy, swego czasu nasz topik bardziej niz teraz obracal sie wsrod tematow kulinarnych :). Tak wiec moj wczorajszy kucharz przyrzadzil danie natury w sumie wloskiej - makaron z sosem pomidorowym, a w sosie oprocz puszki pomidorow byly takie cuda-niewidy jak: tunczyk, achois, kapary, pasta z czarnych oliwek, czosnek, sporo oliwy. Brzmi to nieciekawie, ale efekt smakowy jest super, za sprawa metody i kolejnosci dodawania skladnikow, bo jakby to wszystko razem po prostu wrzucic do garnka i gotowac, wyszla by pewnie jakas fuj mamalyga. U mnie z reguly gotuje ja, poniewaz po pierwsze bardzo lubie, po drugie durzo mniej pracuje, wiec mam czas, a po trzecie jestem bardzo praktyczna w wykorzystywaniu skladnikow pozostalych po jakis innych potrawach itp. natomist nie moge tego samego powiedziec o moim slodkim kucharzu z przypaku, ktory ma checi, ale repertuar dosc ubogi i pod wzgledem praktycznym jest nie bardzo, musi miec przepis i pod ten przepis kupuje skladniki ... Takze wczorajsza kolacja udala sie super, tak pod wzgledem smakowym, jak i klimatycznym, zreszta juz tak nam weszlo w nawyk, ze codziennie jemy razem kolacje, a potem gadamy godzinami (zamiast zabrac sie za cos pozytecznego);) kani569844 - witaj 🖐️ Dla mnie tez ten topik jest lekiem na samotnosc ... :) Co tam slychac u Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misie, u mnie dobrze,, zyje.. bosz, gdzie ja pracuje, wind-breakers, nose-pickers i booger-eaters.. ech, przyjemnosci pracowania w przedszkolu. w kazdym razie, jest bardzo fajnie, kazdy dzien obfituje w mocne wrazenia.. Jay 🌻 mialabym prosbe, mozesz mi podeslac reszte z tej ksiazki z roznymi grami i activities na kazdy mieciac? bede mega wdzieczna.. ba... w lutym lece do Pl, wiec jesli masz jakies specjalne zyczenia co do polskiego papu, to daj znac.. powaznie mowie... bo jesli nie, to kupie i wysle wedlug wlasnego uznania :P :)) sciskam was bardzo mocno (przepraszam, \"zarobiona\" jestem.. rzdko mam czas zagladnac..)// agula, gratulacje:) ktory miesiac? poapap, m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU> nie ma sprawy, odezwe sie pozniej emailowo Sobota dzis i powinnam spac jeszcze!! ale nei wstalam o 5 rano.. tyle dobrego, ze w koncu udalo mi sie zastac moje przyjaciolke na gg. Psiasiola siedzi w Australii, roznica czasowa jest przygnebiajaca. Milej soboty wszystkim, za chwilke jade kupic scrubs, bo zaczynam praktyki w szpitalu we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej .... >>bagatelka...no juz lepiej, dzieki. W piatek kolejna wizyta u dentysty, tym razem usuniecie gornej 8mki. ehhhh.... a poza tym to lekki dolek nadal sie utrzymuje, no ale moze jakos bedzie lepiej. pozdrawiam wszstkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuk, nie przejmuj sie , ja musialam zrezygnowac z pracy, zeby opiekowac sie dziecmi...bo wcale mi sie nie oplacalo pracowac...to sa niestety uroki zycia poza granicami kraju....nie masz pojecia ile cie czeka jeszcze tego rodzaju niespodzinek... grunt to sie nie przejmowac i isc do przodu...moje dzieci tez nie chcialy mowic i pisac po polsku. Jezdzilam z nimi na wakacje do polski i skutek jest taki, ze jedna juz tam rok studiowala na stypendium i wybiera sie na stale a druga tylko patrzy kiedy bedzie mogla sobie cos tam zalatwic chociaz na praktyke....(studiuje medycyne). wiesz , w zyciu to tak jak w kalejdoskopie.... ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusiaaa86
heh dzieki za odzew, ja jestem au pair i w sumie trafilam na swietna rodzinke, ktora mnie nie wykorzystuje i w ogole powinno byc fajnie, ale...:( niestety jakos nie potrafie sie odnalezc w nowej rzeczywistosci, juz przed Swietami bylo mi ciezko. Nie chcialo mi sie wracac z domu do UK, spotkalam sie ze starymi znajomymi, rodzina... Nie wiem, czy nie nawieje, kazdy weekend to dla mnie tutaj koszmar samotnosci. Z poznaniem faceta jest o wiele latwiej,ale ja takowego nie szukam:/a Polek w mniej wiecej moim wieku malenko... jesli sa to zapracowane :/ nie zagrzeje tu chyba dlugo miejsca, moja jedyna rozrywka jest nternet :/ MASAKRAAAA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slicznoty, wieki mnie nie bylo ale na biezaco sledze.... aga- wspolczuje dentysty:-0 ja tez mialam przyjemnosc ale leczenie kanalowe, zeba nadal czuje brrrrr dzis sobie sciagnelam tipsy i tak zaluje ze mi odbilo je kiedykolwiek nakladac, paznokcie wygladaja i czuja sie koszmarnie...buuu mialam 3 mies, fajne byly ale... no wlasnie....ale.... nie polecam dziewczyny zastanowcie sie wczesniej przed... nie wiem czy sie pochwalilam ale mamy nowego czlonka;-) (ale to brzmi zbereznie;-);-);-) tigerka 7 mies kociaczek, towarzysz dla Koty, rydy w pregi i pusiaty taki, lobuz...no mamy go juz od czasu jak Gapy koty pojechaly do siebie do domu, jakos tak sie pusto zrobilo w domu no i pojawil sie on:-) oplotkuje jescze Natke- jest DUZA;-) czekamy na Zuzie juz tylko tydzien!!! a ja jade do Texasu na tydzien wakacji we wtorek;-) znalazlam polska restauracje w poblizu i sklepik wiec mam nadzieje duze na zakupki;-) ok ide ogladac jakies filmowe zaleglosci;-) pozdrawiam bywalcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula- gratulacje, jak sie czujesz podczas ciazy?? kuk- a nie masz mozliwosci sciagnac ktorej babci na pomoc?? do dzieci oczywiscie, moze kogos ze znajomych z Polski, moze troche taniej wyjdzie, ja jestem przeciwniczka dlugiego siedzenia mamy w domu, igusia, pozdrawiam a jak sie podlamiesz za bardzo to przychodz do nas zawsze sie na glaska zalapiesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×