Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Drogie mamy czy znacie moze jakies przepisy dla dzieci cierpiacych na skaze białkowa::::: znajoma ma malenkiego 16 miesiecy co cierpi a ona siwieje nad wymyslaniem nowosci do jedzonka dla niego..POMOCYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propnuje
wpisz temat pod innym tytułem bo ten tytuł jest taki nijaki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martyna.O ile chcesz moich porad(syn mój ze skazą przez 3 lata) to prosze.Zero białego pieczywa,mleka(polecam serki danio bo mały potrzebuje mleka)jaj,masła,serki wszelakie typuosrtowia-zabronione.!!!!!!Najlepiej kasza jęczmienna z dodatkami.Niewiem czy maluch śsie pierś czy sztuczne mleko,ale ciemne pieczywo.Polecam pieczywo Vasa kukurydziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze znasz jakies przepisy. Mały był na piersi przez 12 miesiecy.I nie moze chyba jog. typu danio -choc zapytam czy dawała mu to. Ty małemu dawałaś---i nie miał zadnej wysypki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze znasz jakies przepisy. Mały był na piersi przez 12 miesiecy.I nie moze chyba jog. typu danio -choc zapytam czy dawała mu to. Ty małemu dawałaś---i nie miał zadnej wysypki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też był na piersi 10 mies i po dostawieni nie chciał żadnego nabiału(szkodziło mu) lekarz polecał mleko kozie ale mu nie smakowało.A że musiał dostawaćskładniki zawierające nabiał to został tylko serek danio.Do tej pory uwielbia.Przepisów to szczerze nie pamiętam,ale na pewno trzeba odstawić czekolade i banany bo są one najbardziej uczulające.Orzechyi masło.Jeżeli dzieko je kaszki to może kupować takie które można robić z woda.Ja na szcęście trafiłam na dobrego specjaliste które dosyć szybko wyleczył mi dziecko i teraz nie dostaje tylko bananów.Czekolade wcina i nic mu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×