Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość crow

implanon

Polecane posty

Gość crow

Czy może ktoś wie ile kosztuje implant hormonalny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W PL Implanon jest i przez najblizszy czas bedzie niedostepny. Za granica koszt to ok. 800-1000zl (wraz z zalozeniem). Mozesz tez zapytac o Implanon bezposrednio producenta czyli firme Organon (www.organon.pl). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crow
Wielkie dzięki za szybka odpowiedź. Spodziewałam sie takiego kosztu. Podobno w 2005 bedzie mozna u nas to kupić, tylko nie wiem czy akurat bedzie to Implanon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dodam jeszcze jedno ;) Zanim zdecydujesz sie na zalozenie Implanonu bierz przez jakies 3 m-ce minipigulke Cerazette. Impolanon zawiewra etnogestrel, ktory powstaje w organizmie z dezogestrelu zawartego w Cerazette. Tak wiec bedzie to 3 miesieczny test jak reagujesz na jednoskladnikowa antykoncepcje :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luke
Implanon jest dostepny w czechach i na slowacji, wykaz lekarzy w internecie (www.tycinka.cz) koszt wraz z zalożeniem to ok. 150 Euro (na slowacji- w czechach jeszcze nie pytalem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowaangielka
a ja jestem w Anglii i tutaj Implanon jest za darmo! Właśnie zamierzam sobie założyć :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victa
a jak ja sobie go kupie za granica to czy w polsce mi go wszczepia w ramach ubezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odalisque
do chwilowaangielka: jak to za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misisti
A mogę prosić o wiecej info na ten temat czy to podobne do zastrzyku depo-provera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam implanon przez 3 lata i tak jak sie na poczatku bardzo cieszylam : \"wreszcie metoda antykoncepcji dla mnie!\" (moj organizm nie toleruje zadnej pigulki, ze spirala zaszlam w ciaze, mam juz troje dzieci) tak dzis sie ciesze *juppi!*, ze sie go w koncu pozbylam. przez pierwsze dwa lata, mialam krwawienia nonstop, w trzecim roku krwawienia ustaly calkowicie. przez ten okres przytylam 20 kg! moje libido spadlo strasznie i ochota na sex praktycznie do zera. na zagranicznych stronach jest mnostwo relacji dziewczyn, ktore przez krwawienia przy implanonie musialy poddac sie lyzeczkowaniu. dzieki bogu mnie (z moim extremalnym szczesciem :\\ ) to ominelo. nie polecam tego wynalazku ... jesli sie zdecydujecie na implanon, omowcie to dokladnie z ginekologiem. p.s. implanon powinien zostac zalozony w dniu cyklu, gdy sluz jest najmniej wydzielany. tego moj lekarz wtedy tez nie wiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beniabenia
Wcale nie jest tak zle , u mnie calkiem dobrze go znosze juz od 2 lat, nie przytylam itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dillewa
SAMA NOSZE PONAD 1,5 ROKU I POLECAM WSZYSTKIM BARDZO!!!!!!!! TO JEST DOPIERO KOMFORT POD KAZDYM WZGLEDEM!!!!!!!! ZALOZYC GO MOZNA W WARSZAWIE, W PRYWATNYM GABINECIE,KOSZT W POLSCE TO 100 EURO!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona084
implanon kosztowal mnie 400 zl we Francji wraz z alozeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furetwp.pl
implanon mam juz 5 rok i nienarzekam.Zabieg robilam w Austrii,koszt to okolo 350euro razem z zabiegiem,badaniem ginekologicznym i krwi na komörki rakotwörcze.Na badania chodze tylko do tego wlasnie lekarza bo w Polsce niebardzo nasi lekarze orientujä sie co to jest pozatym sprzet jakim dysponujä pozostawia wiele do zyczenia!Polecam go wszystkim kobietkom,pozbylam sie boläcych miesiäczek,schudlam ladnych pare kilo i tak sie utrzymuje przez ostatnie 3 lata.Kazda kobieta inaczej odczöwa jego dzialanie o wszystkich skutkach i reakcjach trzeba porozmawiac z lekarzem!Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaP
ja mieszkam w wielkiej brytani i tu antykoncepcja jest ZA DARMO! jutro wlasnie ide zalozyc sobie IMPLANT - IMPLANON do kliniki. Wiem napewno ze dziala przez 3 lata , mozna go zalozyc juz kilkanascie dni po porodzie, nie ma wplywu na to czy jestes kobieta karmiaca. Jesli bedzie cos nie tak to go mi wyjma tez za darnoche :) jesli chcecie cos wiecej na temat implantu www.fpa.org.uk pozdrawiam PS. PAMIETAJCIE ZE KAZDA KOBIETA REAGUJE NA ANTYKONCEPCJE INACZEJ. Gdyby IMPLANON byl niebezpieczny to by go wogole nie wprowadzono .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja.b
witam, ja mam implant IMPLANON parę miesięcy, Założyłam go w Irlandii Północnej, koszt - za darmo jak i wszystkie inne metody i środki antykoncepcyjne. Jak dla mnie jest rewelacyjny, libido wzrosło ogromnie :) (po tabletkach było okropnie niskie), żadnych skutków ubocznych nie zauważam, zamiast miesiączki skąpe krwawienie i tyle! Jest to metoda w sam raz dla mnie. Każdy organizm jednak reaguje inaczej, ja w każdym razie POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marincze
witam zalozylam implant wczoraj to juz moj drugi(15 sekund pracy lekarza), bezbolesne, wygodne i free (mieszkam w UK) polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luimia
Witam ja implant mam zalozony i mam za darmo w Liverpoolu robią implanty antykopcepcyjne za darmo i nawet dawaja tabletki i plastry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia eire
Witam :) Ja mam implano prawie rok i jest to koszmar.9/11 mam wizytę na wyjęcie tego świństwa. Nie dośc,że powoduję u mnie zmianę nastroju,pobudza,spać nie mogę w nocy,krzyczę,a mam dwoje dzieci to okresu nie mam 3 lata już.To nie jest normalne.Mieszkam W Cork,Irlandia i tu mój Gp mówi,że to ok,a w Pl-u znaleźli mi menopauzę..:):) Szok poprostu dwa kraje i tyle innych diagnoz.Zdecydowałam sie sama na wyjęcie i będę obserwowała swoje ciało i bezwzględy czy Twoje ciało reaguje inaczej to ma skutki uboczne jak każdy środek antykoncepcyjny i takie skutki nie są widoczne od razu czasem minie 5,7,10 lat.U mnie 3 lata. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak83
Ostatnia wypowiedź jest tak okropnie napisana, że nie do końca wiem o co Ci chodzi. Jak można znaleźć menopauzę? Matko!!! Piszcie kobiety ze składem, bo wychodzą cuda jakieś. Mi wszczepiono implant anty w marcu, czyli mam go pół roku. Od kiedy skończyłam karmić zaczęły się krwawienia. Schudłam dość sporo bo karmiłam ale zaznaczę, że apatyt mam spory- wiem, że ta antykoncepcja się do tego przyczynia. Kwestia silnej woli jest tu ważna. Libido słabe, wypadają mi dość mocno włosy. Takie są skutki uboczne. Nadmienię jednak, że implant jest super komfortowym rodzajem antykoncepcji, szczególnie dla zapominalskich :) Również jestem w Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×