Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość gość
Dziś za często nie widuje się takowych na ulicach, a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio o tym rozmawialiśmy z partnerem - ta subkultura ma tendencję wracać co jakiś czas (w każdym pokoleniu), przez kilka lat jest pełno gotów, potem część z tego wyrasta i zostają starzy wyjadacze do momentu, aż nowe pokolenie nie podrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za gotkę się nie uważam, ale chętnie nabyłabym choć jedną sukienkę w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w którym stylu? Bo jest ich kilka(naście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotki są super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem gotki są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba taki gotycko - punkowy styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinszczecinszczecin
ja chciałbym pozna gotkę noszącą skórzane spodnie ;) ale sam nie jestem z klimatów wiec pewnie nie znajde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jednak lubimy facetów o podobnym stylu do naszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w górę! Niech żyje m(h)rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neettra

Minęło 8 lat, odkąd udzieliłam się w tym wątku... i nadal istnieje. Łezka w oku normalnie.  Pomijając, jak widzę, nadgryzienie przez trolle niekoniecznie górskie, kulturalne dyskusje też się przewinęły. Oby tak dalej! Z kulturalnymi dyskusjami, rzecz jasna.

Jedno rzeknę: popieram post z kwietnia 2017, 1:30:19. Gotyk w znaczeniu modowym co pewien czas powraca. Dodam od siebie, że jeśli nie jako trend ogólny, to jako element stylu jednostki. Może być w pełni praktykowany, może stanowić inspirację - co kto woli. Dla mnie pozostanie inspiracją. Jedną z wielu bliskich memu sercu. Ten post o połączeniu mody gotyckiej i motywów celtyckich jest więc nieaktualny - zrezygnowałam z nadmiernej ekstrawagancji. Sporo się zmieniło, sporo ubrań wyleciało z szafy, sporo też przerobiłam samodzielnie. Gdy patrzę na siebie w tamtym przedziale wiekowym... oj, mimo wszystko wychodziła mała czarownica!   Obecnie stawiam na prostotę i zarazem elegancję. Zdrowy umiar - konkretny motyw (uwielbiam księżyc - na ubraniach, biżuterii etc.), stonowana kolorystyka (nie tylko czerń), ustalony klimat stroju, byle nie przesadzony. Oprócz tego inspiruję się stylem militarnym, po trosze i industrialnym. Głównie pod kątem okryć wierzchnich; ubóstwiam, po prostu ubóstwiam możliwie jak najdłuższe płaszcze. Stałam się także wielbicielką koturnów. Trapery zostały na skałki i w góry. Ukochane sandały, adidachy, słowem wszelkiej maści podobne im buciki - na proste spacery. Balerinki oraz wspomniane koturny zaś - na wielkie wyjścia. Rzecz jasna, unikam wulgarności. Pozdrawiam wszystkie dawne uczestniczki dyskusji w topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Gotyckie dziewczyny są już leciwe. Okres Gotyki datowany jest do XVI wieku, więc no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×