Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyWedding

jutro z dietą cambridge!...pamiętnik katuszy kobiecych....

Polecane posty

Gość LadyWedding

ola! Wydałam dziś kupę kasy aby od jutra móc się zajadać zapewne przepysznymi zupkami diety cambridge - i wogóle nie wierzę ze ktoś moze od nich mieć odruchy wymiotne...hihihi.chciałoby się powiedzieć"nadzieja matką głupich". Cóż.... mam 170 cm wzrostu i ważę ...ups tylko 94 kg. :) I tak własciwie to by mi to latało gdyby nie moja wrodzona wada kolan, i to że w kwietniu mam ślub a czasrnej sulkni raczej nie załoze ze względu na zdrowie psychiczne babci. Ponieważ nie chciałabym popełnić jakich baboli ( czytaj: babskich błędów na które faceci i tak są za głupi) i - co za tym idzie-zaprzepaścić moich 330 PLN PROSZE O RADY WSKAZÓWKI ITP. trzymajcie kciuki a ja obiecuje , że bądę zdawać relacje z moich katuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też PRÓBOWAŁAM
Powodzenia! Myślę, że DC jest dobre na początek odchudzania bo widać szybko efekty i daje sił do dalszego odchudzanka. Trzymaj się tylko, żeby nie przerwać diety i nie zaprzepaścić efektów , mi było łatwiej podzielić 3 torebki i jeść 6 razy dziennie i oczywiście pij dużo - wtedy nie jest tak trudno z głodem a zupki nie są takie złe, najmbniej smakowała mi pomidorowa, ale jak wrzuciłam do niej troszkę natki pietruszki to było OK ja niestety troszkę zaprzepaściłam efekty bo po diecie dopadł mnie stres i niestety wtedy rzucam się na słodycze, ale ogólnie zrzuciłam koło 8 kg na 3 tyg ścisłej i 2 mieszanej do dziś niestety zostało mi tylko 4,5 na minusie ale i tak się cieszę Trzymam kciuki i wierzę, że do ślubu ci się uda i babcia będzie szczęśliwa Pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też PRÓBOWAŁAM
zapomniałąm się przyznać, że na tej mieszanej to trochę oszukiwałam - i pewnie gdybym była sumienna to byłoby dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też PRÓBOWAŁAM
zapomniałąm się przyznać, że na tej mieszanej to trochę oszukiwałam - i pewnie gdybym była sumienna to byłoby dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
hmmm...dziś mija juz trzeci dzień z DC i muszę przyznać ze nie jest źle. Nie chodzę głodna ale brak mi normalnych smaków jakiś - np.kiełbasy bym zjadła :) co do utraty wagi to obiecałam sobie , że zwazę się dopiero po tygodniu ale już dziś mogę stwierdzić ze mnie spodnie nie cisną.... Dzięki za wsparcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też PRÓBOWAŁAM
LadyWedding trzymam kciuki i czekam na wyniki jak staniesz na wagę A jak cię nachodzi smak kiełbasy to pomyśl co lepsze - trochę kiełbasy czy szczuplutka figura na wesele Trzymam kciuki i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj;) Będę z uwagą śledzić Twoje postępy, gdyś sama dziś zaczęłam DC:) ja planuję 2 tygodnie ścisłej i tydzień mieszanej;) Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj;) Będę z uwagą śledzić Twoje postępy, gdyś sama dziś zaczęłam DC:) ja planuję 2 tygodnie ścisłej i tydzień mieszanej;) Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabanosik
Dziewczyny!! mam do was pytanie! Mieszkam w Niemczech i nie wiem gdzie kupic diete Cambridge...Nie wiecie czy mozna to zamowic jakos wysylkowo,tak bardzo chcialabym schudnac i to wlasnie na tej diecie!!! Do zalozycielki Topiku!!! Bede trzymala kciuki,ja mam rowno 10kg mniej,ale czuje sie zle,ale tez jestem duzo nizsza od Ciebie... Slyszalam,ze Jolanta Pienkowska juz dawno stosowala ta diete wazyla 52 (hahaha-co to jest???) a schudla dzieki cambridge do 46 i utrzymuje wage.... Jak ktos moze dac mi jakies namiary gdzie moge kupic zupki cambridge,bardzo bede wdzieczna!!! Dziewczyny,juz niedlugo wiosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabanosik
Dziewczyny!! mam do was pytanie! Mieszkam w Niemczech i nie wiem gdzie kupic diete Cambridge...Nie wiecie czy mozna to zamowic jakos wysylkowo,tak bardzo chcialabym schudnac i to wlasnie na tej diecie!!! Do zalozycielki Topiku!!! Bede trzymala kciuki,ja mam rowno 10kg mniej,ale czuje sie zle,ale tez jestem duzo nizsza od Ciebie... Slyszalam,ze Jolanta Pienkowska juz dawno stosowala ta diete wazyla 52 (hahaha-co to jest???) a schudla dzieki cambridge do 46 i utrzymuje wage.... Jak ktos moze dac mi jakies namiary gdzie moge kupic zupki cambridge,bardzo bede wdzieczna!!! Dziewczyny,juz niedlugo wiosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌻 Cieszę się, że LadyWedding reaktywowała temat Diety Cambridge :) Trzymam kciuki za stosujące dietkę LadyWedding i Nefrette. Będę często tu zaglądała śledząc uważnie postępy. Kabanosik nie wiem czy wysyłka do Niemiec będzie ci się opłacała... za samą przesyłkę na 2 tyg diety ścislej + 2 tyg mieszanej ( 3 kartoniki DC) zapłacisz około 100 zł :( + do tego sama dietka ?? Trzymajcie się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziś po dniu1szym:) Nie byłam głodna:) Ciekawe co jutro:) MEGi widziałam twoje wypowiedzi na innym formu, dlaczego już go nie kontynuujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
Dziwczyny kochane dzięki za wsparcie.Buziaki serdeczne! Idzie mi nieźle -pozatym , że do utęsknionej kiełbasy doszły śledzie, i bułeczka z masłem, i Milka Lila Stars Maxi, i wogóle....... A co do wagi od poniedziałku spadły mi 2 kg - wiedziałam , że nie wytrzymam i się zważę. A wogóle dziewczyny.....z tą moją dietą to taka dziwna sprawa wyszła, znalazłam ogłoszenie na allegro, lokalizacja moje miasto więc zadzwoniłam , pojechałam, pudełeczko_pieniążki w drzwiach i dziękuję. Dziwi mnie teraz jak czytam o jakiś konsultantach itp...Oczywiście nie jestem pierwszą naiwną i badania chyba wszystkie możliwe wcześniej zrobiłam łącznie z hormonami tarczycy itd i jestem zdrowiutka jak rybka...Ale taki konsultant to właściwie by mi sie przydał.A! i zapłaciłam po 110 zł za tydzień (3 posiłki dziennie)- bo sama odebrałam i poza allegro. Apropos posiłków - koktajle są okropne!!! Zupki jarznowa i kurczak z grzybami - pierwsza klasa! Troche gorzej z grzybową....Innych nie posiadam bo tak mi wymieszał mój pan ekstrasprzedawca.No cóż...Na drugi raz będę wiedziała. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
Nefrette nie daj sie ! I uwazaj bo złe nastawienie psychiczne ( wyrzuty w stylu - po co ja to robie, ja nie chce itp) mogą cie doprowadzić do tych sławnych odruchów wymiotnych...Ja sie ledwo obroniłam ale jest ok.Trzymam kciuki! dawaj znać co tam...Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lady Wedding:) Nie masz co żałować, bo pomidorowa jest wręcz okropna, nie da się jej wąchać, a co dopiero przełknąć, resztę toleruję:):) A najlepiej batony:):) Przede mną 2gi dzień, mam nadzieję, ze wyjdę bez szanku:) Trzymam kciuczki za Ciebie i siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
i ja trzymam kciuki za Ciebie!!!! hmmm....chyba weszłam w etap wąchania...wączam każde jedzenie jakie mi w ręce wpadnie, bułeczki i wogóle.Boże! To jest chore! Nie dajmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
i ja trzymam kciuki za Ciebie!!!! hmmm....chyba weszłam w etap wąchania...wącham każde jedzenie jakie mi w ręce wpadnie, bułeczki i wogóle.Boże! To jest chore! Nie dajmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
i ja trzymam kciuki za Ciebie!!!! hmmm....chyba weszłam w etap wąchania...wącham każde jedzenie jakie mi w ręce wpadnie, bułeczki i wogóle.Boże! To jest chore! co do batonów....nie kupiłam.Bałam sie że zjem wszystkie jednego dnia. Nie dajmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green
Hej Dziewczyny! Trzymam za Was kciuki! Ja stosowalam kies=dys Cambridge i mocno schudlam (ok 10 kg przez miesiac). Teraz co prawda nie moge sie juz cieszyc swoja niska waga, bo wrocily mi kg, ale to z mojej wlasnej winy. Ja planuje Diete Cambridge w lutym, jak kaski troche przybedzie. :) A poki co bede sledzic Wasze zapiski. Mam do Was poza tym pytanko. Jak sie dzieli te batony? Bo one sa chyba bardzie kaloryczne niz zupki czy koktajle? 1 batona dzieli sie na 2 posilki, czy 1 baton=1 posilek? A jakie smaki batonow najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! 🌻 Nefrette też żałuję, że tamten topik umarł śmiercią naturalną :( ale co zrobić sama do siebie pisać przecież nie mogłam. Green 1 batonik zastępuje 1 posiłek z torebki. W ciągu dnia możesz zastąpić w ten sposób zupkę lub koktajl tylko 1 x . Nie musisz się martwić tym, że batonik ma trochę więcej kcal niż torebki bo nawet gdy skusisz się na najbardziej kaloryczne batoniki (czekoladowy i morelowo-waniliowy 216 i 217 kcal) to maksymalnie zwiększysz ich spożycie o 80 kcal. Przy tak niskokalorycznej diecie nie wplynie to na tempo odchudzania, a być może dostarczysz sobie przyjemności pałaszując batonika ;) Jak się obawiasz kcal to skuś się na mniej kaloryczne batoniki zbożowe - fajnie można je pochrupać... ich kaloryczność to 179-188 kcal. LadyWedding zostaw te bułeczki i nie wąchaj !... hi, hi :D Trzymam kciuki dzielne odchudzaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossa
Lady, trzymaj się ! Ja też przechodziłam przez Cambridge i wiem, co to apetyt na "zakazane". W trakcie diety bywało, że miałam OGROMNĄ ochotę na słodkie, poza tym wyostrzył mi się węch :0 zwykłe jabłko pachniało mi wyjątkowo intensywnie ;) Ale wytrwałość się opłaca! Zyczę ci, żebyś na swoim weselu wygladała pięknie, po weselu też :) Najważniejsze to trzymać się diety, pić dużo wody, a po zakończeniu jeść z umiarem Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossa
Aha- najbardziej smakowała mi zupa jarzynowa oraz koktajl waniliowy- trochę przypominał mleko sojowe. Natomiast na wspomnienie pomidorówki do dziś mam dreszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka:) Dziś 2gi dzień po diecie:) Spoczko , nawet nie czuję głodu, nie wiem jak długo wytrzymam ale może jakoś :) Trzymam kciuki za Ciebie i siebie i mam nadzieję ż enie wymrzemy tak szybko na tym forum jak inne tematy o DC. Meg dopinguj nam i odwiedziaj nas często:) Czy Ty jesteś może konsultantką??:):) Nefrette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Nefrette.... jestem, jestem ale mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza. Chętnie czasami coś podpowiem jeśli jakieś wątpliwości pojawią się w waszych głodnych główkach. Sama też stosowałam tą dietę dlatego wiem, że jest dobra i skuteczna :) do tego stopnia, że po jakimś czasie postanowiłam zająć się jej rozprowadzaniem. Rossa ma rację, że wytrwałość w stosowaniu tej diety się opłaca ;) Pomyślcie tylko jak za 2 tyg staniecie na wagę, a tam..... :D Ja kibicuje Wam cały czas i miło mi jak widzę kiedy kolejne osoby zaglądają na ten topik :) Trzymajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) JA biegnę do szkółki, niestety:( wiem, wierzę, że się opłaca, i nie przeszkadza i Twoje bycie konsultantka wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że coś podpowiesz nam:) Tylko moja mamaniemoże zrozumiec idei tej diety, twierdzi ze potem przybędzie mi 2 razy tyle:( i daletego muszę się ukrywać:( Meg czy coś się stanie jeśli od czasu do czasu zjemrybę z warzywa, zeby pokazać jej że jem??? POzdrówka:) Nefre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
Dziewczyny pomocy!!!!! Boli mnie gardło!!!! Co mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
no cóż...co będzie to będzie... Zakupiłam sobie Strepsils (oczywiście bez cukru), upsarin, maści i kropelki do uszek na wszelki wypadek. Gorączki nie mam moze będę żyć! a na sniadanko zupka kurczaczkowo-grzybowa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chantell
czesc dziewczyny na DC....trzymajcie się...tez stosowałam tą dietę...schudłam w 3 tyg 8 kg naprawde było widząc...no cóż teraz się znowu odchudzam bo mi sie przybrało...najważniejsze zeby po diecie bardzo uwazać bo dostrcza ona malutko kalorii...więc juz teraz nastawcie sie na powrót do normalnego jedzonka...trzymam za was kciuki no i za siebie tez...bo stosuje dietę do 500 kalorii czyli prawie tyle co DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lady Wedding:) Myśle że możesz stosować diete póki nie dostaniesz antybiotyku:) JA niedoczekałam się na odpowiedź Meg ale mam nadzieję , ze się doczekam. NIestety zjadłam dziś posiłek diety mieszanej czyli kalorii wyszło trochę więcej bo jeszcze był batin zamiast jednego posiłku i 2 kawy z mleczkiem 0,5% ( mleczka było sporo - raczej nawet to było mleczko z kawą) - ale dziś miałam bardzo ciężki dzień - dopiero wróciłam od ok 6 godzinyrano do domu. Meg - czy to zaszkodzi diecie??? Czy mogę robi tak że np co 2gi lub 3ci dzień będę jadła posiłek mieszany?? W te dni kiedy jestem w szkole to nie będę jeść nic tylko samą DC. Myślisz MEg że schudnę coś jak tam ok 3-4 tygonie będę stosować? A czy np można ćwiczyć na takiej diecie? Bo wiem, że na samej ścisłej nie można:( . I np czy mogę zjeść jako 3ci posiłek jogurt jogobella light czasem ( nie zawsze, ale czasem? ) I proszę napisz mi co mogę jeszcze zjeśc na takiej diecie spoza listy ten do DCmiezanej, czy np mogę zjeść ogórek konserwowy? (dziś zjdłam do rybki małego ogóreczka i marchewke gotowaną z pietruszką). Meg z góry dziękuję Ci za odpowiedź, jeśli tylko dasz radę to zaglądaj tu :):) Trzymaj się Lady Wedding:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kłamstwo
z tą dietą.. moja ciocia ją stosowała - schudła 20 kg. i przytyła 30 w ciągu 5 m-cy - nie popełniając błędów żywieniowych... teraz jest załamana polecam dietę herbalife- schudłam 15kg. i już jestem rok po diecie =nie przytyłam ani kg. no ale i tak się pilnuję z wagą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×