Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyWedding

jutro z dietą cambridge!...pamiętnik katuszy kobiecych....

Polecane posty

Gość mniej puszysta
stosowałam tą dietę 2 lata temu. Schudłam przez trzy tygodnie 8,5 kilo.Wagę utrzymałam do tej pory. Chciałabym spróbować jeszcze raz, ale boję się zasłabnięć. Czy ktoś ma podobne doświadczenia?Poza tym mam problemy z nalotem na języku /od składników w z upkach/, które ciężko jest usunąć nawet szczoteczką do zębów. Przyznaję, nie jestem łasuchem. Słodkie zupki zupełnie mnie nie rajcują. Dla mnie mają smak antybiotyku dla niemowlaków /w syropie/. Lubię natomiast zupki pikantne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Nefrette - nie ma takiego programu odchudzania na diecie cambridge o jaki pytasz. Jest albo dieta ścisła albo dieta modyfikowana. Dieta modyfikowana polega na tym, że do posiłków przygotowywanych z torebek dołączasz posiłek domowy. Jeśli masz do 173 cm wzrostu to wygląda to tak: 3 torebki + posiłek własny (~ 400 kcal). Czasami spotkasz się z dietą modyfikowaną - 2 torebki + posiłek - tak bylo kiedyś i tak jest teraz dla 1 tyg po diecie ścisłej , więc się nie zdziw. W skład posiłków własnych powinno wchodzić mięso z bardzo małą ilością tłuszczu (indyk, kurczak, podroby, ryby, owoce morza). Mięso zawierające tłuszcz (wołowina, wieprzowina, baranina, kaczka) można jadać dwa razy w tygodniu. Oto lista produktów żywnościowych zawierających mało węglowodanów i mało tłuszczu: wszystkie jarzyny (z wyjątkiem ziemniaków, pomidorów i strączkowych) kapusta biała, czerwona, liściasta, jarmuż, szpinak, selery, sałata, cebula, pasternak, marchew, papryka, pory, rzepa, kalafior, brokuły, ogórki, cukinia, zielenina (natka, koperek), świeże zioła (bazylia, kolendra, estragon). Z menu należy wykluczyć tłuste mleko, śmietanę i cukier oraz unikać: - posiłków węglowodanowych: chleb, ziemniaki, ryż, ciasta, makaron - posiłków, do produkcji których stosuje się mąkę i cukier - owoców: banany, gruszki, winogrona, śliwki, pomarańcze - jarzyn: ziemniaki, pomidory, strączkowe - produktów nabiałowych: jogurt - te \"normalne\", sery i sosy. Dieta mieszana także prowadzi do ubytku kalorii. Jest to jednak proces wolniejszy niż podczas diety ścisłej. Stosowanie diety ścisłej dopuszcza używanie mleka max. 0,5% oraz jogurtu naturalnego bez cukru. Możesz więc zmieszać z nim koktajl, a dodatkowo jak lubisz dodać łyżkę otrąb (dostarczą błonnika i poprawią pracę jelit) :) Jeśli chodzi o ćwiczenia to jeśli ktoś ćwiczy regularnie np. chodzi na aerobik czy siłownie to może nadal to robić stosując nawet dietę ścisła bo organizm jest już przyzwyczajony do wysiłku. Jeśli jednak przed dietą nie byłaś skora do ćwiczeń nie polecam akurat teraz dodatkowego wysiłku :) Lady Wedding - dbaj o swoje zdrówko przy tak niestabilnej pogodzie łatwo o przeziębienie szczególnie gdy organizm jest osłabiony dietą. Osad na języku faktycznie się pojawia i przeszkadza ale nie jest on spowodowany składnikami jakie znajdują się w torebkach DC ale brakiem możliwości usuwania martwych komórek. \"Zużyte\" komórki naturalnie są złuszczane podczas jedzenia pokarmów, które są twardsze i ocierają o jezyk. W DC nie ma co ocierać więc nalot pozostaje:( Polecam szczoteczkę :D bo nie znam innego sposobu. Acha i jeśli macie problem ze świeżością oddechu to w aptece można kupić kapsułki z wyciągiem z pietruszki - dobre próbowałam, z kosztują niewiele. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Megi, wiem że jest tylko albo dieta mieszana, albo tylko ścisła. Ale po konsultacji z róznymi konsultantami dowiedziałam się, że można jeść np co 3ci czy c 2gi dzień dietę mieszaną, a w te dni kiedy nie mieszaną to 3 torebki dziennie. Dowiedziałam się rówież, że jak od czasu do czasu zjem jabłko czy taki jogurt owocowy jeden procent tłuszczu tosę nic nie stanie- ważny jest umiar:) Widać, każdy ma inne zdanie. Ja mam 150 cm wzrostu i jem wtedy 2 torebki (ew 1gobatona) i posiłek zawirający rybę z warzywami (tak jak to pisałam.) Wzoraj wyszło tego ok 610 kcl więc chyba nie tak dużo:( Kiedyormalnie nie mogłam 1200 utrzymać. Co do ćwiczeń to nie chodziłam na żaden aerobić, czasem sobie ćwiczyłąm 40 minut na stepperku ale miałam przerwę 2 miesieczną i zamierzałam powoli znowu wrowadzać ćwiczenia i stepperek (ok 10 minuek narazie). Co o ty myślisz. Napisz w ogóle co mi radzisz:) POzdrawiam i Serdecznie dziękuję za odpowiedż:) Nefrette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska
do .....to klamstwo....ja stosowalam kilka razy DC i nie mialam jakichs specjalnych efektow jojo pilnuje co jem i stosowalam ta diete kilka razy ,nie mozna uogolniac ze jak Twoja ciocia przytyla z nawiazka to kazdy bedzie mial tak samo.kazdy organizm jest inny .Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
Witam dziewczęta! Ja nadal walcze z chorobą i narazie nie jest źle. Wczorajszy wieczór spędziłam z przyjaciółmi na uroczym koncercie muzyki irlandzkiej i tym samym pobiłam rekord picia herbaty przez jednego gościa - wypijając 6 półlitrowych kubków herbatki i jeden kawki( a nie 6-7 piw jak zwykle)Mało tego - potem towarzystwo moje kazało się zawieżć na kebaba....Świnki paskudki jakie , no! Ale jestem z siebie bardzo dumna. W nagrodę dzisiaj na wadze już 3 kg mniej. :))))) Jestem strasznie zadowolona bo czuję się znakomicie. Ubrania już powoli na mnie wiszą, mam ładniejsza cerę, nie mam żadnych problemów ze sprawami wucetowymi, a co najważniejsze NIE JESTEM GŁODNA!!!! Naprawdę super.Mam tylko nadzieję , że się obronię przed antybiotykami. Trzymam kciuki za wszystkie odchudzaczki. Buziaczków sto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
dietka super...chociaż są lepsze i gorsze godziny. Na szczeście antybiotyków nie muszę brać więc będę się dietować dalej. po tygodniu spadło mi 4 kg! hip hip....... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa Kasia
Dziewczyny napiszcie mi ile kosztuje ta dieta tak na miesiac , i ile mozna schudnac na niej :) wiem ze w necie jest duzo "bubli" i dlatego pytam was o porade :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
do ciekawej Kasi: Ja za dietę zapłaciłam 110 za tydzień ( 3 posiłki dziennie) chyba że masz więcej niż 173 cm wzrostu - wtedy musisz pochłaniać 4 posiłki Schudnąć można ....różnie :) zależy ile sie waży. Średnio podają 8 kg w 3 tygodnie. Najdłużej mozesz stosować 3 tygodnie. Cięzko jest bo nie można nawet ogryzka oblizać ale warto! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa Kasia
LadyWedding - dziekuje za odpowiedz , ja wlasnie znalazlam linke tej idety ... http://www.eodchudzanie.fr.pl/dc/zamo.html jednak tutaj podali bardzo niskie ceny i nie wiem czy mam w to wierzyc czy nie :( moglabys mi podac linke tej strony co zamawialas ta diete?:) bede bardzo wdzieczna a ja malutka jestem bo wzrostu mam tylko 165 :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa Kasiu -> ten link co podalas, to jest bardzo dobra konsultantka. Zamawialam u niej 2 lata temu swoja Cambridge. A ceny sa normalne. To i tak wychodzi min. 115 zl za tygodniowa kuracje. A konsultantka jest super, bo doradzi, zawsze mozna byc z nia w kontakcie i sie na tej diecie dobrze zna. Ja w trakcie diety dzownilam do niej pare razy, jak mialam jakies watpliwosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa Kasia
green - dziekuje za odpowiedz :) Czekam teraz na wyplate i skusze sie na ta diete i mam nadzieje ze zaniedlugo bede sie mogla pochwalic rezultatami :) Pozdrawiam was i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim:) Co się dzieje z Megi i Lady Wedding? Do mniej puszystej - ile ważyłeś przed DC i jaki masz wzrost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
jestem jestem cały czas! U mnie wszystko ok.Radzę sobię jakoś.Spadek wagi 4,5kg.Ale już maże o tym co zjem na pierwszy obiad! Będzie to moje autorskie spaghetti (makaron ryżowy, sosik warzywny i koncentrat pomidorowy) .Trzymajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
jestem jestem cały czas! U mnie wszystko ok.Radzę sobię jakoś.Spadek wagi 4,5kg.Ale już maże o tym co zjem na pierwszy obiad! Będzie to moje autorskie spaghetti (makaron ryżowy, sosik warzywny i koncentrat pomidorowy) .Trzymajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
Dziewczyny gdzie sie podziałyście???? ...a ja tu sie sama biedna męczę..... ALE SCHUDŁAM JUŻ 6 KG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HIP HIP.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy, tylo jamusiaąłm przerwać z powodu infekcji, od wczoraj jestem znouw na scisłej,a le jem troszke wiecej by wprowadzić organizm do tego:) typowa ścisła od niedzieli:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta c.
czytam,czytam i jestem zachęcona od jutra i ja ją stosuję -lady dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
Dziewczęta ! Jestem wniebowzięta!!! bilans na dzień 14 diety wynosi.....uwagaaaaa.......... - 7 kg!!!!!!! Czuje sie nadal świetnie. Problemów z włosami - brak, problemów z wc - brak. Ale za to kochane - jaką ja mam cerę ładną teraz! Naproawdę warto było się pomęczyć te pierwsze dni, bo potem to już z górki. Trzymam kciuki za wszystkie laski tracące kilogramy!!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
....no i został mi jeszcze tydzień! :) tylko tydzień.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
a! i jeszcze jedno! zauważyłam u siebie dziwny conajmniej objaw, mianowicie: Ulubionym aktualnie moim zajęciem jest karmienie mojego Skarba no i rodzinki! Wyobrażacie sobie??? Naleśniczki z serkiem rodzynkami, orzechami, bitą śmietanką i czekoladą, grzanki i zapiekanki i obiadki różnych maści.Oczywiście serek do naleśniczków słodziła mi siostra bo ja ...nie mogłam przecież spróbować. Mój ukochany stwierdził , że w ten sposób sobie odbijam to , że sama nie jem.....dziwne.Macie podobnie odchylone pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Czemu nie piszecie? LadyWedding - jak Ci idzie? Jestes trzeci tydzien na cambridge czy juz nie? Nefrette - a co u Ciebie? Jak ogolne rezultaty? Ja zaczynam 18 lub 25 lutego - juz nie moge sie doczekac kiedy schudne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
wiem wiem...długo mnie nie było więc tak - diete stosowałam 19 dni i skończyłam bo sie źle czułam. Schudłam 8 kg - a od wczoraj przybył mi 1 kg - no chyba woda to jest. Jem sobie teraz jakieś tam brokułki , kalafiorki , kapustki i inne takie tam no i zobaczymy! Za dwa tygodnie zaczynam od nowa 3 tygodnie . A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyWedding! I tak dlugo wytrzymalas! Gratuluje! A co z tym zlym samopoczuciem? Co Ci bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyWedding! I tak dlugo wytrzymalas! Gratuluje! A co z tym zlym samopoczuciem? Co Ci bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
co mi było?...jakieś takie ogólne osłabienie organizmu.Nie miałam siły na nic, miałam zawroty głowy i po trzech takich dniach doszłam do wniosku , że już wystarczy. A;le co najgorsze przybyło mi 2 kg - a ja nawet tyle nie zjadłam przez te dwa dni. A czy ktoś mi moze powiedzieć co ja tak właściwie mam jeść teraz??? No wiadomo że zero ziemniaczków, makaronów i innych mącznych, słodyczy, pieczywa.Czy są jeszcze jakieś ograniczenia? Green jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, teraz przez tydzień, zero węglowodanów. Inaczej będzie jojo!!! Tylko białe miesko, rybka i warzywa(nie strączkowe i nie pomidory). I 2 torebki Dc do tego. Na następny tydzień 1 torebka Dc i możesz zacząć wrpowadzać węglowodany. No po pół kromeczki chlebka, na drugi dzień dołożyć jeszcze pół itd. Inaczej będzie jojo, pilnuj się:) Te kilogramy to wypełnienie jelit, i związana woda, zawsze tak jest po DC, przybywa w piwrwszych dniach od 2 do 3 kg. Dlaego nalezy schudnąć o te2 kg mniej:) POzdrawiam Nefrette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie jeszcze nie na diecie, bo za 2 tygodnie wyjezdzam i musialabym przerywac. Wiec zaczne Cambridge ok. 15 lutego. Ale juz sie przygotowuje. :) Wlasnie wyslalam maila do konsultantki, ktora ma duzy wybor batonow, bo chcialam sobie tez zamowic, ale nie wiem, jakie smaki najlepsze. Mam nadzieje, ze jeszcze ktos tu bedzie jak ja bede stosowac Cambridge... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
cholera a dziś jadłam wątróbkę..........no nic! zbankrutuje przez tą dietę! buuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, podroby są wskazane, także nie martw sie ważne aby posilek nie mial więcej niz 400 kcl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×