Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuskus27

JAKI LAKTATOR?

Polecane posty

Gość gośćiowa
Ja też użytkuję lovi Prolactis i mogę śmiało polecić zarówno do regularnego odciągania jak i okazjonalnego. Tu się właśnie sprawdza opcja 2w1 czyli elektryczny plus ręczny. Ogółem jest szybki wygodny i w miarę cichy. Mi dziecka nie budzi bynajmniej ;) Nie jest też wielki gabarytowo. Mam Aventa i Lovi jest zgrabniejszy. No i ta kosmetyczka jest fajniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_k
Ja polecam Lovi Prolactis- to chyba pierwszy produkt, na temat którego nie mogę powiedzieć złego słowa. Laktator elektryczny z możliwością przełączenia na ściąganie ręczne, łatwy w obsłudze, z czytelnym, dużym wyświetlaczem, a co najważniejsze- jest to naprawdę skuteczny produkt, który daje trochę wolnego czasu mamie i pozwala tacie spędzić piękne chwile ze swoim dzieckiem podczas nocnego karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja polecam ze szczerego serca LOvi prolactis tak jak kolezanka przede mna ;) mega szybko sie sciaga mleko jest dwufazowy na poczatku fajnie masuje piers potem sciagasz szybciutko pokarm i masz mozliwosc uregulowania sobie sily ssania ;) jest wygodny fajnie zapakowany bo posiada torebke na pasek i przedewszystkim mozna go uzywac na baterie jak sie jest gdzies w plenerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam elektryczny laktator Ameda na dwie piersi. To jest dopiero komfort i oszczednosc czasu jak rownoczesnie sciaga sie pokarm z dwoch piersi. Laktator ma mozliwosc ustawienia sily i szybkosci ssania. Mialam tez do czynienia z recznym laktatorem lovi i to bylo najbardziej beznadziejne urzadzenie. W ogole nie dalo sie tym sciagac pokarmu. Potem uzywalam recznego Aventa i bylo o wiele lepiej, ale dopiero przy amedzie czuje ze zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam lovi prolactis. Laktator szybki, cichy i wydajny. Najpierw stymuluje piersi, później dopiero odciąga, dzięki czemu mleko lepiej leci. Zasilany sieciowo i bateryjnie ale ma też możliwość przełączenia się na odciąganie ręczne. Ma fajny wyświetlacz, który pokazuje czas ściągania oraz ma alarm, który można ustawić na kolejne ściąganie :) Ja byłam z tego laktatora bardzo zadowolona. Uratował moją laktację więc go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna122
Ja miałam kłopoty z karmieniem piersią, niby banał, ale jednak trzeba mieć wiedzę w tym temacie. Może zrezygnuj z laktatora i naucz się karmić dziecko piersią? Polecam ten poradnik w pdfie: http://lovi.pl/lib/upload/files/pdf/lovi-sch emat-karmienia-piersia.pdf pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olad
Lovi Prolactis! Prosty, swietnie pracuje i bezbolesnie, fajna torba, zasilany bateriami i sieciowo, regulacja ssania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiak85
I ja jestem posiadaczką Lovi prolactis i bardzo go sobie chwalę! szybciuteńko odciągam z nim pokarm, moje piersi przy nie cierpią,bo laktator ma funkcję regulacji siły ssania i sama ją sobie dostosowuję..Jest estetycznie wykonany i przystosowany do działania w każdych warunkach - zasilany sieciowo,bateryjnie,a jak zajdzie taka potrzeba, to również siłą mięśni ;-) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadaczka spamu gratuluje :) jest tu moderator? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carrramba
Dziewczyny, uda się zreanimować ten temat? właśnie jestem na etapie kompletowania wyprawki i szukam laktatora. Ze względu na cenę myślę raczej o ręcznym. Chciałabym żeby był łatwy w obsłudze, szybko ssał i nie masakrował piersi. Polecicie coś? Tak do 150 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
mi połozna doradziła w szkole rodzenia, aby wstrzymac sie z zakupem laktatora do momentu w którym bedzie wiadomo czy masz mleko-bo jednak 1 % kobiet nie ma mleka wiem ze to malo, ale np dla mnie taki wydatek na cos co moze sie nie przydac to duza suma-sama bede ogarniac temat po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to na twoim miejscu wstrzymalabym sie z tym zakupem. Nie wiesz czy mimo najszczerszych checi bedziesz karmic, roznie z tym bywa. Kupic laktator zawsze mozesz od reki. Jesli jednak sie zdecydujesz to ja bym ci polecila kupic elektryczny, nawet uzywany. Akcesoria mozna wysterylizowac albo dokupic nowe. Mam philips avent elektryczny z mozliwoscia przerobienia na reczny. Raz z ciekawosci probowalam sciagac recznie i strasznie duzo trzeba sie namachac. Ja z mojego jestem zadowolona. tu przykladowo ktos ma taki na sprzedaz: http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,2931733,laktator-elektryczny-philips-avent.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty w obsłudze i tani jest laktator Komfort Sanity. Wystarczy przyłożyć do piersi, ścisnąć pompkę i powoli rozluźniać uścisk, a pokarm będzie się zbierał w pojemniku. Przed użyciem wystarczy wszystko obgotować – krótko, ale w dużej ilości wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola9889
A co myślicie na temat laktatora Lakta Mila? Producent obiecuje, że jest delikatny i wygodny. Ma wszystkie potrzebne testy i jest zwycięzcą plebiscytów. Dodatkowo w zestawie są fajne akcesoria. Widziałam go w aptece i na stronie http://www.simed.pl/ gdzie chyba miał lepszą cenę. Nie wiem, czy się decydować. Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaaa92211
To wszystko zależy od Twoich preferencji, ale wydaje mi się, że najbardziej odpowiednim laktatorem może być laktator ręczny. Na stronie https://www.simed.pl/ masz bardzo fajną propozycję laktatora ręcznego Lakta Mila. Jest bezpieczny dla każdej mamy i maluszka oraz ma w zestawie butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×