Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaladypank

prosze o ubranka dla mojej coreczki noworodka

Polecane posty

Gość malaladypank
przepraszam jesli tak to odbierasz:( przykro mi.pewnie nie bylas nigdy w cieziej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
to,ze opisalam swoje problemy mieszkaniowe,nie znaczy wcale,ze licze na jakkolwiek pomoc w tej sferze.Poprostu jestem wdziczna za to,ze wiele dziewczym mnie wspiera rowniez duchowo i probuje mi pomagac:) pozdrawiamy Aga i Amelka w brzusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już Mama
:) pozdrowionka dla Twojej córci i Ciebie:) jesteś dzielna, a skarb, który rośnie pod Twoim sercem to PRAWDZIWY CUD zobaczysz:) jest wart wszystkiego, każdych wyrzeczeń kiedyś wszystko się ułoży, wierzę w to i z całego serca Wam tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
dzieki juz Mama za slowa otuchy :) ja tez gleboko w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam serdecznie-jestem w stanie przeslac ciuszki,rozne,ladniejsze i te brzydsze,troszke zniszczone lub mniej.to roznie bywa z tymi ciuszkami,bo czesto je trzeba prac wiec traca kolor itd...ja rowniez mam coreczke,nawet dwie.ze starszej to ciuszkow juz nie mam,ale cos dla maluszka sie znajdzie!:)tylko,ze paczke bede mogla wyslac dopiero w nastepnym miesiacu,bo w tym to raczej krucho mam finansowo.poza tym nie mieszkam w polsce wiec paczka troche kosztuje i musze ja koniecznie ubezpieczyc,bo bardzo kradna na poczcie.ale nie martw sie paczke wysle jak tylko bede mogla.:)trzymaj sie mocno,nie przerywaj studii!!!jakos sobie musisz poradzic!!!moja corka urodzila sie rok temu w maju wiec ciuszki wciaz nie sa takie stare,mam kilka nowych zupelnie nie noszonych,butelki z gerbera nigdy nie uzywane.podaje ci moj adres,napisz mi e-maila ze swoim adresem,boje sie,ze nie znajde pozniej tej strony,bo jestem tu pierwszy raz.glowa do gory!poglaskaj brzuszek ode mnie.duzo buziaczkow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymajcie
sie Obie cieplutko!!!Musisz wierzyc,ze wszystko sie ułozy,zycze CI-Wam:-) tego z całego serducha...Przesłac,niestety nic nie moge-sama kompletuje juz wyprawke na maj;-) ale trzymam za Was kciuki!!!pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy ktos coś
Ci wysłał już???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
dzieki dziewczyny.napisalam na maila:) pomogly mi juz 2 e mamy z forum:) pozdrawiamy Aga i Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
dzieki za zainteresowanie odpisalam na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
czy dotarl moj e mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypak
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam powodzenia, chociaż nie mogę pomoc, trzymajcie sie cieplutko. :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
dzieki xeli:) wsparcie slowne bardzo nam sie przydaje:) pozdrawaimy Aga 37tc i Amelka w brzusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo szczęścia
hej, mam nadzieje, ze ulozy ci sie z rodzicami. nie wiem jakie u was w rodzinie panuja stosunki, ale zauwazylam ze nawet wsrod moich rowiesniczek, zawsze gdy jest ciaza nie planowana, to sa one troszke obgadywane czy nawet wytykane palcami, ale jak juz dziecko jest na swiecie, to wszyscy sie zachwycaja malenstwem i zapominaja ze moze mama jest za mloda. a przeciez nie jest:) ale w dzisiejszych czasach ludzie stawiaja co innego na pierwszym miejscu. wierze, ze jak rodzice zobacza malenstwo to sie w nim zakochaja i beda cie wspierac. tego ci zycze!!! ps. czy faktycznie dostalas juz jakies paczuszki z ubrankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i od kogo
? z forum Ci ktos wysłał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
z tego forum nie dostalam zadnej paczuszki jeszcze,ale z innego forum tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...se...
zycze tobie jak najlepiej zebys miala zdrowe dzieciatko, tez jestem w ciazy i kompletuje pomalu ubranka ale moj maz pracuje i pomagaja nam rodzice. teraz jest wszystko takie drogie ... najwazniejsze zebys miala zdrowa i silna dzidzie Trzymam za was kciuki . Az mi sie łezka zakrecila jak dzielna jestes. pozdrawiam mocnoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcy
Czego najbardziej potzrebujesz dla swojego malenstwa? mozesz podac konkretne rzeczy. trzymam za was kciuki bardzo mocno, musi sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podawaj tu adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tzn, ze moj chlopak nie pracuje? masakra, macie dziecko, a on co.. siedzi w domu? przeciez mozna zarobic na ciuszki dla dziecka, nawet te z lumpeksu.. wystarczy chciec... niech idzie gdzies odsniezac, niech idzie na zmywak.. zarobi kilka stowek dla dziecka... nie wierze w to, ze nie moze zarobic na taka podstawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosli ludzie powinni sobie radzic, a nie zebrac , wstyd ze rodzice nie maja inwencji by sami zarobic , pomagajac takim ludziom, dajac im za darmo , tylko poglebia sie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to, temat z 2005 heh ciekawe czy dziecko ma sie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że już utrzymuje rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×