Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaladypank

prosze o ubranka dla mojej coreczki noworodka

Polecane posty

Gość malaladypank

Witam! jesli ktos posiada niepotrzebne ubranka,bylabym bardzo wdzieczna jeslik zgodzilby sie mi je oddac. ja mam 21 lat.studiuje zaocznie na uam w poznaniu.moj chlopak -robert aktualnie nie pracuje.Utrzymujemy sie z renty rodzinnej po moim zmarlym tacie. poki co mieszkamy u znajomych (na rodzine nie mozemy liczyc, odwrocili sie od nas, jak tylko dowiedzieli sie,ze jestem w ciazy :( i to bylo najgorsze) z gory dziekuje i bede cierpliwie czekac na odpowiedzi pozdrawiam Aga i Gwiazdunia w brzusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Mam parę - ale chyba naprawdę niewiele, muszę poszperać ;) - używanych ciuszków. Tylko wiesz, po nich faktycznie widać, że były noszone, no i nie są zbyt urodziwe. Mogą jednak spokojnie posłużyć Waszej Gwiazduni - tak w ogóle ślicznie ją nazywasz :). Pozdrawiam gorąco! Na pewno wszystko Wam się poukłada :) papa... :) aha, mail pod nickiem, jeśli będziesz zainteresowana, możesz pisać równiez tam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
napisalam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
napisalam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
podbijam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja co prawda mam syna, ale popytam znajome, ktore maja corki i podam w razie co Twoj adres. A to maja byc ubranka czy rowniez inne rzeczy typu kocyki, posciel, butelki itp.?? Pozdawiam, zycze Wam obu zdrowkai duzo duzo szczescia calej trojce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
oczywiscie,ze oprocz ubranek bardzo mi sa potrzebne tez takie rzeczy jak kocyki, posciel ... dziekuje za wszystko Agnieszka Gałka os.Wieniawa 64/2 64-100 Leszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smutne
niestety nie mam Ci co wyslac:( a zeby pomoc Ci finansowo to mnie nawet nie stac....mam nadzieje, ze znajdziesz pomoc dla siebie i Twojego dzidzusia, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
dziekuje za wsparcie kochane Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaaaaa
niestety nie mam jak Ci pomóc ale pozdrawiam gorągo i trzymam za Was kciuki z całej siły! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
Witam serdecznie! DziekujeWam za wszystko :) nawet nie wiecie jak bardzo jestem Wam wdzieczna. Gwiazdeczka ma sie dobrze :) i jest juz bardzo duuuza.Wczoraj na wizycie u lekarza okazalo sie,ze ma juz 2,5 kg :) a ja jestem w 33 tygodniu. pozdrawiamy Aga i Amelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jala
jala@o2.pl napisz mnie tez jest ciezko mam az 43 zlote rodzinnego i jestem sama z tymciem ale poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
Wtaj Jala! Nie mam sumienia pryzjmowac paczki od CIebie.Przecie koszty przeszlki nie sa najnizsze Juz duzo emam mi pomoglo i nadal pomaga Dziekuje za szczere checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popytalam tu i owdzie. Ubranka na niunie, ale juz tylko wieksze rozmiary od np.80, 86 owszem, mniejszych nie, bo juz rozdane. W sprawie innych rzeczy jeszcze napisze. A czy masz juz wozek?? No i oprocz tego inna alternatywe niz wyslanie paczek poczta? Mnie tylko to przychodzi do glowy. Aha, poki pamietam, jest cala masa rzeczy na Allegro, poszperaj tam, czasem naprawde warto, bo i niskie kwoty i okazje, a znajdziesz tam prawie wszystko. No to zyczymy zdrowka, duzo duzo i trzymajcie sie dzielnie. Na pewno wszystko sie Wam ulozy :) Ola i Wojtus rozrabiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
Dzieki Ola26! Jasne,ze przydadza sie takie wieksze ciuszki.Wiem doskonale jak dzieci szybko wyrastaja z malych ciuszkow a ponadto lekarz mi ostatnio powiedzial,ze moja Gwiazdunia bedzie miala conajmniej 4 kg.Duuuuuuuza z niej kobitka,wiec te ciuszki, szybko dogoni ;) Pozdrawiamy CIe goraco i raz jeszcze dziekujemy:) Aga i Gwiazdunia-Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubranek dla dzieci nie mam, jestem dopiero w 4 miesiącu ciąży. Ale przyszło mi do głowy coś innego: czy załatwiłaś już zasiłek dla osób samotnie wychowujących dziecko? To jest 170 zł, plus zasiłek rodzinny. Opieka społeczna może da jakiś doraźny zasiłek na zakup wyprawki. Życzę Ci powodzenia i jak najwięcej życzliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
tak,o zasilku pomyslalm.formalnosci zalatwia sie dopiero po porodzie.dzieki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga malaladypank! Przysluguje Ci zasilek z racji samotnego wychowywania - 170,00 plus rodzinny na 1.dziecko w wys.43,00. Czyli co miesiac wychodzi 210,00. To juz cos na poczatek. Oprocz tego Mops po urodzeniu malutkiej wyplaci jednorazowo 500,00 na tzw. wyprawke. A skoro to juz 34 tydz.ciazy, powinnas odwiedzic ta ekstra instytucje i zaczac zalatwiac niezbedne formalnosci. Wiem rowniez, ze w mopsie mozesz dostac 1.w miesiacu niezbedna pomoc np.w postaci kosmetykow dla malej ( z tego co pamietam, znajoma mowila o bambino ). Lepszy rydz niz nic. Ponadto mozesz rowniez ubiegac sie o wydanie Ci odpowiednich zaswiadczen z Mopsu, ze w zwiazku z Twoja trudna sytuacja materialna, mozesz byc zwolniona z tytulu roznych oplat, jak np. odbywa sie to w usc czy jeszcze innych instytucjach typu uczelnia, urzad pracy i co tam jeszcze. Moze Ci to byc np.potrzebne przy wymianie dowodu osobistego ( zwolnia Cie wtedy od oplaty 30,00 ). Powodzenia i duzo zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
dzieki Ola,znam jedna pania z mopru i ona pomoze mi wszystko zalatwic.bedzie troche latania,ale warto:) niestety z oplat tj.za studia nikt mnie nie zwolni:( takie zasady sa na mojej uczelni. pozdrawiamy Aga i Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
dzieki Ola,znam jedna pania z mopru i ona pomoze mi wszystko zalatwic.bedzie troche latania,ale warto:) niestety z oplat tj.za studia nikt mnie nie zwolni:( takie zasady sa na mojej uczelni. pozdrawiamy Aga i Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja niemam już ubranek ale mam dla ciebie taką porade jak to nie jest dla ciebie problem i się nie wsydzić prosić o pomoc to idź do ośrodka Pomocy Społecznej i przedstaw im swoją sytłację materjalną a powinni Wam pomuc albo do Caritasu oni także pomagają.Dbaj o siebie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam meila ci podac
zobacze co moge dla Was zrobic jeszczec sa stypendia socjalne na uczelni tylko ty musisz sie z rodzicami rozliczac dlatego lepiej ureguluj sobie z nim prawnie sytuacje. ja nie wysytapiłam o alimenty ale załuje bo oni mi nie pomagaja nawet mentalnie a musze sie ich prosic o papiery z dochodem i nie moge sie z mezem rozliczac bo on tez studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
dzieki Edzia i eosmajaop.pl ! wlasnie taki mam zamiar.wziac sie do nauki i zawalczyc o stypendium.nie wstydze sie prosic...dla mojej niuni niczego sie nie wstydze. jedna dziewczyna na innym forum zaatakowala mnie,ze powinnam rzucic studia skoro mi ciezko.zdaje sobie sprawe,ze to byloby wyjscie,ale w ostatecznosci.poki co musimy przycisnac pasa i probowac dawac sobie rade. mama nadzieje,ze wszystko kiedys bedzie dobrze.ja pojde do pracy a mala do przedszkola,skoncze studia i wszystko sie ulozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
malaladypank Ja też samotnie wychowuję dziecko, mam 22 lata, jej ojciec wyparł się, ale cóż mieszkam co prawda w domu rodzinnym, rodzice mi bardzo pomagają, nie narzekam... Podaj mi meila to sprobuję ci pomoc. Zostały mi jeszcze male ciuszki po Wiktorii, rożek, ma juz 4.5 mies, a dzieci naprawde szybko rosna. Wiem jak jest ci ciezko w szkole i w ogole tez to samo przechodzilam ale ci teraz powiem, ze sie oplacalo. Zobaczysz maleństwo odmieni Twoje życie Juz wiecej do szczescia mi nie jest potrzebne, mam Wiktorie, a ze ja wychowuje bez jej ojca to jeszcze nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
Dzieki dziewczyny za to,ze sie odezwalyscie na forum i zaslowa otuchy: Na szczescie nie trace wiary,ze wszystko sie ulozy.Najwieksze problemy mamy teraz z mieszkaniem.Wynajem u nas jest bardzo drogi,ale innego wyjscia nie widzimy,ale mam nadzieje,ze i ztym damy rade. Wiem tez,za moje malenstwo,ktore niebawem przyjdzie na swiat,bedzie najwiekszym moim szczesciem i wynagrodxzi mi wszystko:) moj e mail:agula333@o2.pl pozdrawiamy Aga i Amelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sobie odswieza
dobra jest!pewnie teraz liczy na to,ze zorganizujecie kweste na czynsz-hahahaNAIWNIACZKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×