Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeanine

Chcialabym powiekszyc piersi

Polecane posty

Gość jeanine

Wkrotce planuje operacje plastyczna powiekszenia piersi.Co sadzicie na ten temat.Prosilabym o rade ,gdzie mozna to zrobic naprawde profesjonalnie.Czy sa jakies skutki uboczne.Czy facet zorientuje sie ,ze to silikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejo
uwazam ze naturalne piersi sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanine
sorry-silikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryptom xxx
jestem facetem i wiem coś na ten temat. Oczywiście ze jest różnica i to duża!!! A najgorsze to jest to że po pewnym czasie piersi tracą znacznie na urodzie i wyglądają okropnie. Ale rób jak uważasz . Czy warto dla nas facetów aż tak się poświęcać. My i tak tego nie docenimy. Nawet jak będziesz miała mega biust to i tak wybierzemy kobietę deskę bo dla niej będzie warto żyć a nie dla dwóch napompowanych bóg wie jakim świnstwem cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ridley
ok odpowiem Ci wprost brzydze sie kazdym sztucznym dodatkiem do zywego ciala a juz zwlaszcza implantami podskornymi, kojarzy mi sie to z dmuchanymi lalkami z sex shopu, w zyciu niechcialbym miec kobiety z implantami i nie wybaczylbym gdyby to ukrywala. naleze do gosci ktorzy potrafia kochac za to kim jestes a nie za wielkie piersi. dla mnie to jest poprostu wyciaganie duszy z ciala... jesli moge cos doradzic to poszukaj faceta ktory nie bedzie patrzyl na twoje piersi a odwazy sie spojrzec gleboko w oczy. powiekszone piersi sa jak proteza reki albo sztuczne zęby. oczywiscie ty decydujesz i zrobisz co bedziesz chciec i nie mowie tego po to zeby cie wystraszyc albo wplywac na decyzje, mowie to bo takie jest moje zdanie na temat implantow. ciesz sie ze swojego ciala takiego jakim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego od razu uwazacie,ze ona chce to zrobić dla faceta.Owszem,tak jest najczęściej,ale nie zawsze.Przede wszystkim kobiety robią to dla siebie,bo czują sie gorsze,bo ich piersi są obwisle po wykarmieniu dzieci,bo są za male itd,itp.Kobiety chcą poprawic swój wyglad,a jeśli stać ja na operację to czemu mialaby tego nie robić,jeśli dzięki temu będzie sie czula lepiej i będzie szczęsliwsza.Ja czuję się dobrze w mojej skórze,biust moglby byc trochę większy,ale cieszę się,ze całoksztalt jest niezły.Być może po urodzeniu kolejnego dziecka zdecyduję się też na operację,jeśli nie będe na siebie mogla patrzeć i jeśli w ogóle będzie taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokko
ponoć blizny są widoczne; niedawno była afera z jakąś aktoreczką co to tez miała kompleksy z powodu cyców i sobie żelki wstawiła na jakiejś imprtezie z dziennikarzami kiecka jej spadła z jednego cyca (ale to nie była janet jackson :) ) i wszyscy się potem z niej natrząsali bo na zdjęciach opublikowanych w jakimś szmatławcu widać było blizny po operacji hehhehe a tak swoją drogą - jeżeli nie masz jakiegoś konkretnego powodu, tzn wyjątkowo paskudnych piersi z powodu choroby, jakiejś wady rozwojowej itp - to nie wchodź w to błoto po co ci silikon pod skórą?? normalny facet za silikonową lalę się nie weźmie a takie dmuchane lale to lubią gł. faceci co szukają właśnie lali do dmuchania, nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokko
ponoć blizny są widoczne; niedawno była afera z jakąś aktoreczką co to tez miała kompleksy z powodu cyców i sobie żelki wstawiła na jakiejś imprtezie z dziennikarzami kiecka jej spadła z jednego cyca (ale to nie była janet jackson :) ) i wszyscy się potem z niej natrząsali bo na zdjęciach opublikowanych w jakimś szmatławcu widać było blizny po operacji hehhehe a tak swoją drogą - jeżeli nie masz jakiegoś konkretnego powodu, tzn wyjątkowo paskudnych piersi z powodu choroby, jakiejś wady rozwojowej itp - to nie wchodź w to błoto po co ci silikon pod skórą?? normalny facet za silikonową lalę się nie weźmie a takie dmuchane lale to lubią gł. faceci co szukają właśnie lali do dmuchania, nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba pomylilas fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie prawda, ze piersi wygladaja gorzej z uplywem czasu. Znam kobiete 47 letnia, ktora powiekszyla je sobie jakies 10 lat temu i nadal wygladaja ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna laska25
powiekszanie piersi przykre najlepsze jest to ,ze trzeba je wymieniac co kilka lat a niech Ci cos zjebie-duzo sie o tym słyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×