Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zebra007

w obronie Diane 35!!

Polecane posty

biorę Dianę prawie 3 lata,bez przerwy (poza tygodniową między opakowaniami) i jest wszystko w porządku. Poza tym,że cellulit się zaczął robić. Ale tak to nie rozumiem waszego oburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe21
hej wszystkim..teraz biore 4 opakowanie diany..sam ginekolog mi zaproponował mi te pigułki gdyz mam problemy z cerą..teraz jest o wiele lepiej..sa rezultaty..trądzik był dla mnie zmorą..dobrze sie czuje..nie mam mdlosci ani bolów głowy..ale to zalezy od organizmu..wiec polecam diane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czytam tak sobie te Wasze wypowiedzi i nie wiem sama co o tym myśleć. Ja brałam diane przez ok 4 lata i było ok!! piersi, cera super. Żadnych mdłośći bólów głowy.... Za to jak zrobiłam sobie teraz niedawno - 2 m-ce temu - przerwe szok!!! tyłam i tyłam, tam ozdóbka tu ozdóbka na buzi FEEEE!!! a teraz po tych dwóch m-cach znowy jest dobrze. Wydaje mi się, że to zależy od organizmu, a pzrecież każdy jest inny i każdy reaguje na chemie i hormony inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arica
hmmm ja moge niewiele powiedziec oprocz tego że się wystraszyłam po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedz.... biore Diane od niedawna i nie odczuwam żadnych zman .... a biore je jako tabletki antykoncepcyjne ..... bo tak mi je przepisal ginekolog ... czy mam je zminic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co masz zmieniac jak dobrze sie na Diane czujesz. One maja tyle samo etylinoestradiolu co Cilest (a jakos nikt nie wola o pomste do nieba, ze cilest jest badziewny),a niestety nikt jeszcze nie wymyslil progesteronu ktory dzialalby bardziej antyandrogennie niz ten z Diane (cypran octanu, albo cos takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octan cyproteronu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arica
dzieki .... naprawde wysłuchalm juz tyle opinia na temat szkodliwości Diany że poprostu sama niewiem ..... ale sotane przy nich a po jakiś 2 - 3 miesiącach zmienie na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole 23
ja brałam Diane 2 lata, wkońcu zobię przerwę ze względu na zdrowie - wiadomo jajniki też muszą pracować. Na początku piersi były jak "balony" , bolało jak...ale fajne byl, potem przeszedl bół i bylo ok. ale humor....ludzie chodziłam jak osa 24 godz.!!!!! o zgrozo! Diane jest tania coprawda, działanie miała super - na cerę o antykoncepcji też niczego nie mogę zarzucić ale te humory!!! a poza tym im dłużej brałam tym bardziej nie miałam ochoty na seksik!!! także nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona
Jestem przerażona... Ostatnio przedłużała mi sie miesiączka, a moja lekarka była na zwolnieniu. W końcu wyladowałam na pogotowiu. Tutaj dostałam Diane. Lekarka stwierdziła, że jestem źle prowadzona przez swoja lekarkę! Mam brać tabletki przez 3 tygodnie i...zmienić lekzrza! Boli mnie ostatnio wątroba... Czy to od Diane? Wcześniej miałam kłopoty z wątrobą (nadmiar tłuszczu.. niestety). Czy mam przerwać branie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jestem chora na PCO, obecnie jestem na lekach Cyclo-Progynova, ktore nie maja dzialania antykoncepcyjnego. Czuje sie po nich dobrze, ale mimo prob nie moge przy nich schudnac. Czy ktoras z Was stosuje Diane 35 przy PCO? Jesli tak to czy zauwazylyscie jakas poprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie blue
DIANE IS THE BEST :D Mam PCOS i powiem ci co pozytywnego zauwazylam stosujac je: -schudlam -tradzik zszedl -nadmair wlosow terz -wlosy sie nie przetluszczaly I w sumie to tyle, ale mi wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki Bonnie Blue :) Pocieszylas mnie. Ja w zasadzie nie mam typowych objawow PCO typu: nadmierne owlosienie, tradzik, czy otylosc. Ale odkad jestem na hormonach, przytylam 10 kg i mimo usilnych prob nie moge schudnac :( Chyba poprosze mojego ginekologa o Diane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie_blue
Jedna chudnie, druga tyje, a trzecia nie zmienia wagi. Jak po kazdych tabletach :D Ja akurat schudlam, z czego bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla10
POMOCY!!! Po 2 opakowaniu Diane 35 nie zrobiłam 7 dniowej przerwy i oczewiście nie mam okresu. Dopiero dzisiaj to sobie uświadomiłam. Skontaktowałam ze swoim lekarzem i ona mi powiedziała nie przerywać teraz i brać to 3 opakowanie do końca, a potem normalnie zrobić 7 dniową przerwę i wszystko będzie ok (tyle że nie będzie juz w tym miesiącu okresu, a potem ma być znów wszystko w porządku). Jednak na innym forum mi doradzili już przerwać na 7 dni a potem zacząć brać następne opakowanie 21 tabl. CO MAM ROBIC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussi
Biore Diane 2 paczke jednak coraz czesciej mysle o zmianie. Wczesniej bralam Micro21 - 6 opakowan a kiedy poszlam do lekarza i powiedzialam mu ze chcialabym zmienic tabletki (w sumie nie najlepiej sie czulam) bez zadnych badan lekarz przepisal mi Diane. Moj chlopak namawia mnie na wizyte u prywatnego i zrobienie badan, bo nie ma co chodzic do normalnego. Mam pytanie jakie wg was sa najlepsze tabletki anty - tylko te z gornej polki, niezaleznie od ceny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie_blue
czemu chcesz zmienic?? Najlepsze sa te tabletki po ktorych najlepiej sie czujesz. Ja bardzo dobrze czuje sie na diane-35 (10 zł), a okropnie czulam sie na Harmonecie (40 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typhoon
hey, ja mam pytanie do wiórka kokosowgo- dlaczego diane nie mozna brac dluzej niz 6-12m-cy? pytam powaznie!!! ja teraz ja biore, niby jest ok, choc zdecydowalam sie na nia tylko ze wzgledu na to ze miala pomoc w otrzymaniu idealnej cery. no taka idealna to ona nie jest.. teraz zastanawiam sie nad zmiana na Stediril 30,ale troche sie boje, ze jak odstawie diane to syfki zaatakuja ze zdwojona sila? czy ktoras z was odstawila diane i bylo ok? i co sadzicie o stedirilu? (oprocz tego ze cena jest ok :) ) bardzo prosze odpowiedzcie. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha
boskie piguły pod warunkiem ze nie bierze sie ich 6 lat tak jak ja(wiem ze to strasznie brzmi) i robi sie badania.koniecznie wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, to trochę bez sensu co robicie. Jedne kobiety chwalą Diane inne obrzucają błotem...Przecież to wszystko zależy od organizmu kobiety. Dla jednych jest doskonałym lekiem dla innych niemal trutką, tak samo jest z każdymi innymi tabletkami hormonalnymi, antykoncepcyjnymi...Więc po co się wzajemnie przekonywać, że są dobre albo złe?Komu służą niech zażywa , komu nie, niech odstawi! I już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazkokcie zaczely bolec
mnie po dianie pazkokcie zaczely bolec, włosy na głowie wypadac i oczywiście mega problemy z trawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×