Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lava

PREZERWATYWA - skuteczna czy nie?

Polecane posty

Gość Lava

Niezawodny czy raczej bywają "wpadki"? Czy stosujecie ją w połączeniu z innym środkiem czy same? Jakie są wasze doświadczenia z tym środkiem antykoncepcyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaa
Moje doświadczenie? Jeden mięsiąc i dwie pęknięte przezrwatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo pytanko????? jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja chyba troche przesadzasz ja oddawna stosuje prezerwatywe i jakos nie peka. choc nigdy nie ma pewnosci moze trzeba kupowac jakis specjalny rodzaj prezerwatyw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo pytanko????? jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja chyba troche przesadzasz ja oddawna stosuje prezerwatywe i jakos nie peka. choc nigdy nie ma pewnosci moze trzeba kupowac jakis specjalny rodzaj prezerwatyw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaa
Może mamy pecha z moim partnerem ale to prawda, dwie pęknięte w ciągu miesiąca. Zniechęciło mnie to totalnie do prezerwatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dwoch latach brania pigulek przerzucilam sie na prezerwatywe i nie zaluje fakt troche spotanicznosc zakloca ale za to w koncu mam ochote na seks:) a poza tym zakladanie jej tez bywa inspirujace:P od roku stosujemy z partnerem tylko prezerwatywy z srodkiem plemnikobojczym (durex extra safe) nic nigdy nie peklo i nie zsunelo sie partner nie konczy we mnie...poczatkowo omijalismy dni plodne (prowadze obserwacje) jednak ostatnio zaczelismy i je wykorzystwac i nic sie nie dzieje - jednak dodam ze partner jest bardzo przewrazliwony na ich punkcie tzn jak tylko cos mu nie pasuje to zaraz zaklada nowa np. gdy podczas zakladania zorientuje sie ze zakldada na lewa strone itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dwoch latach brania pigulek przerzucilam sie na prezerwatywe i nie zaluje fakt troche spotanicznosc zakloca ale za to w koncu mam ochote na seks:) a poza tym zakladanie jej tez bywa inspirujace:P od roku stosujemy z partnerem tylko prezerwatywy z srodkiem plemnikobojczym (durex extra safe) nic nigdy nie peklo i nie zsunelo sie partner nie konczy we mnie...poczatkowo omijalismy dni plodne (prowadze obserwacje) jednak ostatnio zaczelismy i je wykorzystwac i nic sie nie dzieje - jednak dodam ze partner jest bardzo przewrazliwony na ich punkcie tzn jak tylko cos mu nie pasuje to zaraz zaklada nowa np. gdy podczas zakladania zorientuje sie ze zakldada na lewa strone itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna zalozyc prezerwatywe na lewa strone pierwszy raz o tym slusze???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest ciemno i wcyiaga sie ja z opakowania to ciezko rozeznac czy zakladasz wlasciwa strona dopiero jak chcesz ja rozwinac na czlonku to wtedy juz wiesz ze ja sie zle zalozylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia
Stosujecie jeszcze jakiś środek antykoncepcyjny w połączeniu z prezerwatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale durexy extra safe to juz nie sa z plemnikobojczym srodkiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale durexy extra safe to juz nie sa z plemnikobojczym srodkiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale durexy extra safe to juz nie sa z plemnikobojczym srodkiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........................
a kto Ci to powiedzial ze nie?? zajrzyj na strone durexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy pojsc do apteki :) teraz durexy extra safe maja grubsze scianki, ale tych ze srodkiem plemnikobojczym kupic juz nie mozna, chyba ze jakies resztki gdzies jeszcze ze starych zapasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od prawie 2 lat stosujemy z mężem prezesy i jak na razie jest ok, a dodam tylko że nie jesteśmy bardzo ostrożni (np. jak ktoś wspomniał o zmianie gumki na nową po zorientowaniu się że jest na lewą stronę - my tego nie robimy). No ale faktem jest też, że nie nie mamy potrzeby zapobiegać za wszelką cenę - jak trafi się wpadka to też fajnie :) I tak planujemu dzidziusia wkrótce. Acha - zawsze używamy zwykłych Durex\'ów, bo mnie nie służą środki zwilżające ani plemnikobójcze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaa
Kurde, to dlaczego ja mialam takiego pecha ze ciągle pękały?? Jak wy przez 2 lata bez zadnych problemów ich używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka
Uzywam prezerwatym tylko wtedy gdy wiem ze mam dni plodne kiedy uwazam ze jest bezpiecznie wtedy bez zadnych dodatkowych srodkow ostroznosci.Albo jestem bezplodna albo mam szczescie-czytajac niektore wypowiedzi.W tej chwili nie boje sie wpadki chyba dlatego ze mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jjjjjjjjjjja; Słowo honoru - żadnych wpadek, pęknięć, czy \"zsunięć\". Z poprzednim partnerem też używaliśmy gumki, przez prawie 3 lata i 1 raz się \"zsunęła\", ale to nie były Durex;y, no i co tu dużo mówić - wyglądało na to, że facetowi trochę wymiękł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaa
Używałam pigułek i co można powiedzieć to to że jest to niesmowita wygoda. Teraz zerzygnowałam z nich i znów mamy zamiar wrócić do prezerwatyw. Boje się troche bo moje doświadczenia nie są przyjemne (wlasnie dlatego zdecydowalam sie na pigulki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaja
nam tez pekla gumka-akurat na moich dniach płodnych. I co z tego że był to durex extra safe? Musieliśmy lecieć po POstinor (60pln)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×