Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bede mamusią

ale jestem szczęsliwa-jestem w ciązy

Polecane posty

Gość a ja
A ja w ogóle nie mam instynktu macierzyńskiego. Mam 27 lat cudownego faceta, który towarzyszy mi juz prawie dwa lata....On chciałaby mieć w przyszłości dzidziucha a ja NIE CHCĘ MIEĆ DZIECKA ! Dlatego nie rozumiem Twojej radości, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka23
Gratuluję wszystkim przyszłym Mamuśkom!!!!! Sama mam Olę która ma juz 9 m-c jak byłam w ciąży nie mogłam sobie wyobrazić jak to będzie wszystko wyglądać a teraz nie wyobrażam sobie życia bez niej. Jest dla mnie najwazniejsza i wnosi tyle radości do naszego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mamusia
milczałam bo kompa w domciu nie mam tylko w pracy :( więc byłam u lekarza ale mi serducho waliło kiedy miałam robione usg .Mam 4 tyg. maleństwo!!!!! boże jak isę ciesze!!!!!1 następnego dnia zrobiłam potrzebne badania jakie lekarz mi wypisał np morfologie,poziom cukru,grupe krwi,mocz,RH i jutro lece z tymi wynikami biegne do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i jak się czujesz przyszła mamo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja też już z mężem staramy się 7 miesięcy od ślubu i nic. Bardzo bym już chciała zostac mamą. Gratuluję oczekującym dzidziusiów Zaczynam pić ziółka z mężem na problemy z płodnością i zaczynamy jeść dobre witaminki z mężem, więc może niedługo i my się doczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzz
ja nie mam nawet partnera i jeszcze mam czas na dzidzię, ale jak to przeczytałam to się popłakałam ze wzruszenia! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilko ja z moim
mezem staralismy sie o dzidzie rowne 12 miesiecy i kiedy byłam juz przekonana,ze nic z tego okazało sie ....ze jestem w ciazy!!!W maju wielki finał;-) Na pewno Wam sie uda-trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deducha
szczerze współczuję ci biedna kobieto. Kolejna niezadbana baba biegająca z wózkiem nam się szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deducho droga
to,ze twoja matka wygladała po urodzeniu ciebie jak czarownica,to jeszcze nie znaczy,ze kazda bedzie tak wygladała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Wy z tymi
niezadbanymi mamami - na moim osiedlu jest kilka mam i wszystkie są bardzo zadbane, z uśmiechem na twarzy, szczęśliwe. Ja odkąd mam dziecko dużo bardziej o siebie dbam niż wcześniej - bardziej mi zależy, bo taką mam ładną córę, że nie mogę jej robić obciachu :) Co do męża - nigdy nie narzeka, że ma "luźno", nie ma ochoty mnie zostawiać,a córę kocha nie mnniej niż ja - jest naszym wspólnym szczęściem :) Przyszłe Mamusie - gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę że i nam sie uda:-), dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×