Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość ela79
puza goracy buziak dla Marlenki troche sie zestresowalam że teść twój czyta1muszę teraz dobierac tematy pozdrawiam puzuniu cie serdecznie mały spi pozniej karmienie kąpiel i nocka bez męża oby szczęsliwie przepsana pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesteśmy po spacerku, pogoda byla znośna, Ulcia kulcia pospała sobie, a ja ze starszym pochasaliśmy po dworku. teraz jedzonko i troche zabawy przed kąpankiem. pozdrawiamy 🌼 Kaśka i Ulcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu bez obaw mój teściu to równy gość:):):) no i nie zawsze ma czas żeby czytać o babskich problemach;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My juz wyspani dzisiaj i wlasnie planujemy sobie z Krzysiem co bedziemy dzisiaj robic.Moj tesciu jakby mial intrnet i sie na nim znal zapewne tez by czytal co tu wypisujemy.Fajnego masz tescia. pozdrawiamy Dominika ❤️ Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
hej hej my srednioo wyspani z rana nadajemy Malec sapł od 21 a pobudki to 3 5 i o 7-mej niee zmaierzał już oika zmr4użyć,leży obok mnie i ćwiczy swoje obroty z plecków na bok-ale tylko na jeden boczek-lewy.Kiedy ja sie wyspie,moja mama twiedzi ze na emeryturze-moze w południe malec się przespi to ja razem z nim.My masmy w planach o 11-nastej wyciać na spacerek a teraz ide zrobić sobie sniadanko pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo..... DLA WSZYSTKICH 4 miesieczniakow 3 miesieczniakow i prawie ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dziaj Lena konczy 3 miesiaczki ❤️ od nas Nesiu co do kombinezonu ... jeden mam na 74 i wydaje mi sie ogromniasty drugi na 80 i jest tesz strasznie duzu ale z powodu szerokiego pieluchowania optymalne wyjscie...co do sroczki hihihi a moze znasz inna wersje to poprosze :) :) :D :D :D :D :D :D Pozdrowienia dla TESCIA Puzus ;) hihihihihihi 😘 i trzymam kciuki za wyjazd... bo ja tak czy tak wyjade :) ISIA odezwij sie do nas ..... kobieto !!!!!! Ela :D ale widze ze sobie switnie dalas rade :) buziaki dla malego Dalka ;) mam pytanie jak z obcinaiem paznoki ???? sobie radzicie jest jakas specjalna technika czy rach ciach ???? teraz ja ide sie najesc bo maly spi ...tata w pracy ...caly dom dla nas...:D zapraszam na kawke i pierdolki hihihi ... moja propozycja do do spotkania przeszla echem ....wiec ponawiam .... choc to fizycznie moze byc niemozliwe ...prosze o propozycje !!!!!! moze moze...ja w kazdym badz razie jestem otwarta na propozycje :) scisikam milego poranku ...do pozniej 🖐️ Carla i budzacy sie Dusti ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witajcie Sierpniowe Mamusie i Dzidziusie! Serdeczne życzonka dla maleństw które rozpoczęły 4 miesiąc życie na tym niełatwym świecie. Moja Natalka już tez wkrótce, bo 12 skończy 3 miesiące. Muszę wam się do czegoś przyznąć- już miałam dać sobie spokój z zaglądaniem do Was. Dlaczego? Bo u Was wszystko takie sielankowe, szczęśliwe, a jeśli kłopoty, to dające się rozwiązać, przejściowe, a u mnie wciąż ten sam kierat, ten sam stres. Trudno mi czytać, że np.nioe można się doczekać przebudzenie dziecka, podczas gdy ja nieustannie walczę o sen małej i swój. Trudno mi czytać, że większość dzieciątek przesypia już całe nocki, a u mnie ciągle koszmarne. Najzwyczajniej w świecie i tak zupełniepo ludzku Wam zazdroszczę. Ale zreflektowałam się i pomyślalam,że nie wolno mi się od Was odiąć, tylko dlatego,że moje macierzyństwo jest dużo cięższe. Nesiu, poczytałam trochę ,, Język niemowląt,,. moje dziecko to żywczyk z cechami wrażliwca. Szkoda,że wcześniej nie znałam tej książki. Uniknęłabym wielu błędów, np. zbyt częstego przystawiania do piersi, aby zagłuszyć płacz Małej, nauczenia spania z nami w łóżku, no jeszcze można by długo wymieniać. Teraz już pewnie za późno i przyjdzie mi się dlugo tak męczyć, oj długo. Właśnie płacze coraz głośniej, choć została nakarmiona, przewinięta i spokojnie odłożona do łóżeczka. Baweiła się w nim jakis czas i liczyłam,że przyśnie, a ja tu spokojnie popiszę, ale nic z tego. Oj, przydałaby mi się ta zaklinaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
witam sierpnioweczki,cos cicho na naszym forum pewnie każda z was zajęta jest maluszkiem. My własnie wstalismy-mielismy spokojna noc, tyle że mój mąż choruje i troszkę mnie to niepokoi-jest przeziębiony.mo maluszke nie był w nocy najgorszy choc obudził się o 24 i o 3 ciej ale po karmieniu ładnie zasypiał.Teraz lezy na materacu i gryzie grzechotke-mówiąc agu ,wrr,gte.Idę zrobic sniadanko no i bedę kontrolowała co sie uwas dzieje. My wieczorkiem wyjżdzamy na 2 tygodnie-jak wrócimy michał będzie mial skończone 3 miesiące,planuję troszke mamaę i tatę obciążyć opieką tak by się wyspac ale zobaczymy. Milego dnia życze cmok cmok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo HAlloo malo nas malo nas .... 🖐️ Kobietki gdzie sie podzialyscie.... ❤️ Fiona i Puza usprawiedliwione Isia rowniez a co z cala matczyna reszta ?????????? Ela ty nigdzie nie jedz prosze .....maz niech zdrowieje Tez przyszla mamo .... ❤️ co ja Ci tu bede pisac.... Nasz malutki chory ... przeziebiony mam nadzieje tylko jedziemy do lekarza o 16 stej ... pika kaszle i w nocy prawdopodobnie mial goraczke...tego niestety nie jestem pewna.....troszke marudny... ale jak malutki chory to sie nie dziwie... prosze odpowiadac na moje pytania bo sobie pomysle ze sie wystraszylyscie spotkania albo ...co gorsze tescia Puzy ;) do pozniej ja cos ostatnio padam do lozka okolo 22 ...chyba ze cos mnie obudzi to spac nie moge...dzisiejsza noc jednak nie nalezal do przespachych bo caly czas wyciagalam mu babolki z noska martwialm sie ze ...sama nie wiem co moze sie stac...wolalam byc na posterunku ... budzialm Patryka zeby podal mi krople i przeczytal o nich ...jak malemu je dalam to troszke i polepszylo i oboje zasnelismy ... no coz ...nadal szeroko pieluszkowany ..z ta miska... uciekam do pozniej 🖐️ Dustinek ❤️ Carla🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ula też zasmarkana, co chwilka mi przysypia.Ech ta pogoda. Jutro mamy jechać do rodzinki. Nie wiem jak to będzie.Z dzisiejszego szczepienia nici. Przepisaliśmy się na 17-ego, może jej się poprawi, najważniejsze coby się nie pogorszyło. Carla ❤️ 🌼 dla Dustinka coby mu przeszło przeziębionko 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za tydzień wasza koleżanka wybiera się do kina na egzorcyzmy emily rose. dzieciaczki zostają z tatusiem, a ja mam czas dla siebie. ech pójde jak nic mi planów nie pokrzyżuje pozdrowionka dziewczynki i nie poddawajcie się:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Hejka!Witam wszystkie mamy i dzidzie! Życzę powrotu do zdrowia chorym dzidzio, niech katarki idą precz! Elu, nie ma jak u mamy- miłaego pobytu, wracaj wesoła i wypoczęta. Carlaa, a może tak spotkać sie w sierpniu przyszłaego roku, przecież to sierpień, poza listopadem, był tak przełomowy. Będzie ciepło, dzieci odchowane... Ja staram się wcielać ,,Łatwy Plan,, Tracy - mam na swoim koncie pierwszy sukces - mała odbyła w ciągu dnia 3 drzemki i to we własnym łóżeczku!! To dla nas nie lada wyczyn! W nocy też trochę spała w łóżeczku, ale tu napotykam na jej wyraźny opór- przywykła do spania z nami.Dzis też dość długo czuwała spokojnie. Życie bywa piękne!Obym tylko znów nie zapeszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie mamuski!:) 🌻🌻🌻🌻dla wszystkich przeziębionych maluszkow... Wiecie co wczoraj zjadłam mizerie no i moj synek dał taki koncert ze w zycu nie słyszałam takiego płaczu:(:(bolał go brzuszek ale miałam wyrzuty ze zjadłam ta mizerie.Noc w miare była juz ok.najgorzszy był wieczór:( T.P.M nawet niech ci przez mysl nie przechodzi zeby do nas nie zaglądać:) Carla ja obcinam mojmu maluszkowi paznokcie jak go karmie:)on skpiony na jedzonku a ja rach ciach i obciete:D Adrianek własnie usnoł :):):)urlop wypoczynkowy mam do 8.12 a pozniej powrot do pracy juz widze jak tesknie za moim skarbem pewnie z powrotem będę leciała jak na skrzydłach:):) dziewczyny stosujecie jakąś antykocepcję?:D:D:D POZDRAIAM BUZKA🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D Tak na szybkiego piszę;) Carla paznokcie rach ciach w każdym momencie:) Zdrówka życzę szkrabom:) i słoneczka na buzi🌼 mamom;) Ja się boję o Moją dzidkę, zeby choróbska nie załapała:o Marlenka dziś pokazała jaką ma tonację w głosie:p o było co słuchać;) coś Jej tam nie pasiło;) tylko co....hmmm Ja tam wszystko na pogodę zwalam. Dół taki można załapać, ze głowa mała😭 Teraz Marlena ssie te swoje paluchy jakby conajmniej pączusia wcinała:p żeby tak z ochotą jabłuszko jadła:p ok lecę, a tak was nie doczytałam do końca...hihi sorki, ale spieszę się:p do dzieciaczków:) no i do mężą....a antykoncepcja...ba..oczywiście;) trzymajta się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ma katar gigant i to oczywiście moja wina. tak uważa mój, bo przecież mi mówił żebym z nią poszła do lekarza, a ja nie poszłam. tylko że on to mówił jak ona nie miała kataru. nóż się w kieszeni otwiera, tymbardziej, że jutro sama z małą zostane bo oni jadą pomóc na działce ojcu. no i tymsamym sama musze iść z nią do lekarza, bo mnie nie zawiozą. w du.... z tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Elus wracaj szybko usciskai dla Rodzicow ...pewnie chcetnie malego zobacza... ❤️ Dalka 🌻 ki dla Ulci niech jeje szybko mija zebys mogla isc na ten filmik my dzisiaj z malym byslmy u lekarza...plucka czysciutkie wszystko jak najlepiej tylko ten wstretny katar... a feeeeeeeeeeeeeee TPM...bardzo ciekawa propozycja no no no ... masz racje trzeba pomyslec ...ale ja bede na swieta wiec moze ktos ma ochote hmmm ???? ciesz sie ze masz ciekawa lekture GRATULUJE IWCIA mam nadzieje ze maly juz lepiej ❤️ i ciekawe z tym obcinaniem musze to zobaczyc .... NESIU a TY gdzie sie podziewasz hmmm halooooo NESIA !!!!!!!! 🖐️ wolamy Cie brakuje tu Cioebie.....!!!! Puzus ❤️ co do pogody masz racje usciskaj swoja kruszynke 😘 co do antykoncepcji alez owszem alez tak ... bo to listopad hihihihi ;)nie tabletki ... jakos nie moge sie przekonac po tym co uslyszalam wiem ze kazdy indywidualny ale ja jakos nie moge.... buuuuuuuuuuu to ja uciekam slodkich i slicznie pokolorowanych pora karmienie nadchodzi ... duzymi krokami tak mi go zal ze z tego noska tak leci ale tylko gruszka mleko i kkrople do noska nic wiecej ...nie kazala..... Mama Carla i zasmarkany hihihi synalek Dustinek ❤️ 🖐️ 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla! Jestem, jestem!!! Ja się z Tobą baaaaardzo chętnie spotkam!!! Naprawdę przyjeżdżasz? Od kiedy do kiedy będziecie i w którym miejscu Polski??? Już się mocno nakręciłam, że Mati pozna swojego internetowego, forumkowego braciszka Dustinka!!! W końcu znają się obaj, że tak powiem....prenatalnie!!!Pozdrawiam i czekam na szczegóły - bo że w grudniu popołudniu to juz wiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAllo Mamulki w ten nieciekawo pogodowy poranek... Ela pojechala ... :( ale zawsze u mamy lepiej prawda :) siskam wszystkie i wszystkich porannie moj maly synalek wlasnie robi sobie przygotowania do snu leci jego ulubiona muzyczka aja ide sie zaraz najesc co u Was ????? hmmm ... mamulki takie zajete jestescie Dominisiu :) TPM :D IWKA 🌻 Dalka 🌻 Puzus ❤️ Fionus ;) Nesiu.. :) .. hihihih bo wiesz... moj malzonek bedzie 18 grudnia w Warszawie i tak sie zastanawialam czy jechac z nim hihihi ... ale teraz zrobimy wszystko aby pojechac :) a gdyby nam sie nie udalao to wymyslimy inna opcje :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D i te od czasu do czasu co sie oddzywaja serdecznie pozdrawiam dziaj Sw MArcina ...dzieci z lampionami i Sw Marcin na koniu pata taj pata taj hihihi idziemy zobaczyc bo to rogalowe swiato hihihiprawda wszystkie poznanskie pyry ....tak sie objadaja i objadaja no i swito niepodleglosci ... dla mnie po trojnie hihihih uroczysty dzien wiec jak macie wolne mamulki to zostawic na chwilke mezulka i skrobnac cosik... o pogodzie chocby moj maly zwziecie trzyma raczke w buzi ... a ja nie mowie bo gardlo zaniemoglo ... ale za to paluszki sprawne :P sciskam do pozniej 🖐️ rogalowi wyzwoleni Carlaa i Dustinek ❤️ w grudniu po poludniu .... haslo oddzew hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc to my mamy zaszczyt rozpoczac 110stronke naszego topiku,wiec ❤️ ❤️ ❤️ dla wszystkich mamus i dzieciaczkow!!!!! Dominika 🌻 Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajci mamuski:) my juz na nogaach:) zycze waszym maluszkom zeby im szybko katarki przeszły.... Co do spotkania tez jestem za...:D Jutro mamy chrzciny mam nadzieje ze jakos to bedzie:)boze trzeba na całej mszy z tym dzieciątkiem stac no coz mam nadzieje ze adrianek bedzie grzeczniutki:):):) teraz moj skarbek oglada sobie bajke ale skupiony jest hihi:) Carla u mnie udaje sie tak obcinac paznokietki:)adrianek zaczoł podnosic tak wysoko nóżki ze hoho:) pozdrawiam buzka ide troszke posprzątac:) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała za smarkana, nocka była troche cięższa.teraz się szykujemy do mamy.stwierdziłam że sama tu nie będe siedzieć.kupie malutkiej krople i czekamy do poniedziałku. dziewczynki pozdrawiam was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla kiedy ty przyjezdzasz,ja tez bym sie chetnie z toba spotkala i z Dastinkiem,daj znac. Dziewczyny a moze wszystkie bysmy sie spotkaly kiedys w jakims miejscu oczywiscie z naszymi dzieciaczkami,ale bylo bu superowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do obcinania paznokci,to od nuzek mozna Krzusiowi obciac w kazdej chwili,od raczek niestety tylko kiedy twardo spi. Zajrze jeszcze pozniej jak sie juz wszystkie pobudza 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu ....no 110 ... GRATULUJE 🌻 ki dla Was Iwka trzymamy kciuki za Adrianka ....Aniolek bedzie grzeczny ... a jak z Waszymi paciorkami ja ostatnio znalazlam takli topik jakmodla sie Wasze dzieci ...i od tego czasu mowie z malym taka z malym hihihihi no dobra mowie tak DO Ciebie Boze raczki podnosze o zdrowie Mamy i Taty prosze i prosze takze niech mnie od zlego na kazdym kroku Aniolki strzega......slodka prawda ❤️ i taka latwa do zapamietania moze babelkowi tez sie za jakis czas sopodoba :D :D :D :D :D :D :D Dalka ucaluj zasmarkana Ulcie no pewnie a co bedziesz sama w domu siedziala ile mozna prawda... !!!! 🖐️ do poniej Carla i Dustinek mamusi synek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, chciałabym bardzo zobaczyc Was wszystkie!!!!!! I Wasze aniołki!!!! Byłoby cudnie tak się razem gdzieś spotkać, ale czy sie uda??? Ale Carla, jak będziecie w Wawce to już napewno się zobaczymy. Bałam się, że podasz datę bliżej świąt, a my 23 wyjeżdżamy, ale 18 jest suuuuuper. Przyjeżdżaj koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo no ..... 🌻 Nesiu ... maoj malzonek musi tam byc 18 stego :D :D :D :D i jak nic sie nie zmieni to super bedzie prawda choc na chwilke :D :D :D live : D: D: D :D Dominisiu ja do Bydgoszczy mam zabi skok wiec wszystko moze sie zdarzy ...al la la lal al al lalalalallalala hmmmm a co dalej Puzus ...i Ela to po drodz jakos tak hihihihi ale nie wiem jak nad morze choc tam tez mamy znajomych morze zima ciekawie nigdy nie wiedzialam ...hihihih :) scisikam wszystkie i wszystkich ... biegne do mojego szczescis bo mnie zaczepia sroczka kaszke mu sie podoba i barum barum tryk a o akuku nie wspomnie banana ma takiego na buziulce ze hej 🖐️ mamulki do poniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×