Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość IWKA26
Carla ten gryzak to taka pszczółka;) moje malenstwo właśnie sobie piszczy:)tak głośno że jak pisnie to az zmruzy oczka:)my dzis sami w domku tatulek w pracy:)wróci rano... Co do porządków to chyba czas zacząć..:)jutro myje okna bo mam takie brudne ze głowa boli nie moge na nie patrzec no ale to z tego powoddu ze ocieplali nam blok i dopiero skończyli wreszcie:) no i czeka nas jeszcze kupno choinki i ozdób;)bo to pierwszy rok razem i na naszym mieszkanku:):):) pozdrawiam buzka miłej nocki ja mam nadzieje że moj skarb dzis w miare szybko zasnie choc sie nie zapowiada bo on rozgadany:):) 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natalki
Sky - troche mnie to przeraza... nie wiem czy tak trzymac, bo nie wiem co robie innego niz inni,ze ona az tak przybiera... je tyle co inne dzieci... nie karmie piersia, wiec dawkuje mleko wedlug tabel na opakowaniu.... inne dzieci przybieraja na tych dawkach znacznie minej.... lekarz twierdzi ze nie ma u niemowlat czegos takiego jak nadwaga, ale moja mlodsza siostra pracuje w Instytucie Matki i Dziecka i tam widzialam sporo takich malych potworków w trzecim- czwartym miesiacu po 10kg.... nie jestem przekonana czy to jest rzeczywiscie zdrowe.... wierze lekarzowi ze to normalne, ale szczerze mowiac -troszke sie o malutka martwie... moze Wy cos wiecie wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAlloo Gosiu :D IWKA :D mamo NAtalki :D i wszystkie nieobecne :D mamo NAtalki... a moze taka natura Twojego bobaska ... ona tak przybiera tak jest jej dane kazdy bobas indywidualny prawda malutki wykapany spi a my ogladamy od wiekow polska telewizje :D :D :D: D: D: D Iwka ja okien nie myje ...nie oplaca sie hihihi przy takiej pogodzie.... to tez nasze pierwsze swioeta w naszym domku i staramy sie aby bylo jak najcudowniej jak juz wspomnialam kupilismy Dustinowi kalendarz adwentowy taki z drewna ..bedzie maial co wspomninac jak bedzie duzyyyyyyyyyyy a co do zabkow Gosiu ja chyba wolalabym aby bylo to juz ...bo teraz mniej bolesne prawda... ELU wracaj juz powinnas byc prawda sciskam slodkich i slicznie pokolorowanych snow na weekend zycze ❤️ a moze jeszcze do pozniej 🖐️ ;) Carlaa i spiacy synalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, w imieniu Mateuszka, dziękuję za gratulacje z okazji ząbka. Po drugie, serdeczne gratulacje dla Marlenki za pierwszy ząbek :) Po trzecie - dzieciaczki na zdjęciach są takie śliczne i takie słodkie, że do schrupania - ale mamy cudnie dziewczyny - takie silne, zdrowe dzidziusie :):):) i te buziaczki takie milusińskie!!!! Dalka - Mati bardzo lubi tę karuzelę, ale początkowo ona go bardzo pobudzała i wyłączaliśmy światełko. Reagował bardzo żywiołowo, ruchał rączkami i nóżkami i oczu od niej nie odrywał. Teraz już nieco przywykł i guga do niej, czasem odwraca wzrok. Ten projektor na sufit to taki bajer, my mamy wysokie mieszkanie, więc kształty nie są takie wyraźne i malutkie, ale duże. Poza tym w mieszkaniu musi być w zasadzie całkiem ciemno, żeby było je widać, ale wyglądają cudnie :) szkoda, że nam się podobają bardziej, niż Matiemu, bo on ich na razie nie dostrzega - patrzy bliżej, na misie i światełko kolorowe wewnątrz parasola. Mamo Natalki - moim zdaniem naprawdę nie ma się co martwić wagą, mój synek jest wyłącznie na cycusiu a też tyje 1100, 1080 na miesiąc. Nie jest okraglutki, bo rośnie też bardzo wzdłuż. U dzieci to indywidualna sprawa, mogą przybierać skokowo, moga regularnie co miesiąc tyle samo, jedne przybierają więcej, inne mniej.Najmniej to 120 gram tygodniowo (choć różne podręczniki podają różnie, niektóre 150 gram, średnia to 200-240 gram ale 500 tygodniowo też się zdarzają). Carlunia, śiwtnie, że wróciłaś nasz wesoły promyczku!!! Od razu radośniej na kafe!!!! Skye, pozdrowionka :) Masz rację z tymi ząbkami - im później ida tym są zdrowsze, więc nie ma się z czym spieszyć....tylko, że my nie mamy na to wpływu - rosną kiedy chcą, hihihihi. Co do pytania, jak było z ząbkiem to on sie zwyczjanie pojawił wczoraj i tyle :) Mati ślinił się okrutnie - ale to tak jak inne dzieci, wszystkie się ślinią. Nie był ani marudny, ani w ogóle żadnych objawów, oprócz niewielkiego zgrubienia na dziąsełkach, przez dwa dni a potem w tym miejscu już ząbek :):):) No i dzień przed pojawieniem się ząbka narzekał sobie przy dwóch karmieniach i niechętnie brał smoczka. To wszystko. Oby reszta ząbków też wychodziła tak bezstresowo. Ela! Jesteś już???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo MAmulki 😘 DZIENDOBEREK :D :D :D :D :D :D :D :D Nesiu 🌻 nasze malenstwo tez jest tylko na piersi i przybiera tygodniowo od 200 do 300 gram nie jest grubiutki al etez nie jest malenki :D jest co nosci zreszta widzicie go na bobasach ;) no wlasnie EWli ni ema ????? ELUS odezwij sie ale jak Ci tak dobrze u mamulki ... to sie nie dziwie ... :D :D :D :D :D :D :D :D mamulki jak mijaja przygotowania swiateczne ???? u nas prawie wszystko na ostani guzik jak mamy niedlugo jechac to ...musi byz :D :D :D :D :D :D niedlugo sie zobaczymy hhihihihi do pozniej mamulki bo malutki wola 🖐️ Carla i nie spiacy hihihi Dustinek ❤️ mamusi synek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Hejka mamulki !:) My juz po rannym karmieniu no i kupce rowniez:D Adi leży teraz gzecznie i gaworzy sobie a jak głośno hoho:) Jednak mnie czeka dzis mycie okien bo takie zachlapane po tym remoncie ze musze je umyc zaraz sie biore za robote:) Do świąt jeszcze się nie przygotowujemy ale chyba zaczniemy w tym tyg. bo jak wracam od 9.12 do pracy to napewno bedze o wiele mniej czasu:( buzka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć wszystkim. Fajnie,że u Was yak wesoło,żywo.... I ząbki są( gratulacje), i przygotowania do świąt , a my sobie niestety nadal chorujemy, nadal marudzimy, nadal mało spimy. Dziś jest fajnie, bo sobota,więc tata w domu. Wczoraj była u mnie dawno niewidziana koleżanka z pracy, 1,5 godziny minęlo jak 10 min. Mamo Natalki- super córcia, niezłą ma czuprynkę. Tak mi smutno,że choroba nie przeszła. Natalka spała dziś bardzo niespokojnie, katar jej przeszkadzał. Kaszel ma mniejszy, więc liczę,że jej to przejdzie. Od ponad tygodnia nie wychodzimy, trochę się duszę w tym domu.No nic, nie narzekam już. Może i u mnie wreszcie kiedyś będzie dobrze... A dane Natalk z 17 listopada, to 6500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natalki
No wlasnie- moja przytyla przez tydzien 500.... eehhh..a niech rosnie- rodzicom wolno to jej tez ;) Dziewczyny, bylysmy z wizyta u mojej siostry w centrum zdrowia dziecka i akurat napatoczyl sie ortopeda. W ramach ciekawostki- powiedzial, ze im pozniej dziecko zaczyna chodzic, tym lepiej. Kregoslup sie wzmacnia im dluzej dziecko raczkuje. I co wazne- powiedzial- zeby dopoki dziecko nei zacznie chodzic -pod zadnym pozorem nie zakladac dziecku bucikow z twarda podeszwa- tylko ew. z miekka. Twrde, sztywne buciki- dopiero jak dziecko chodzi. No i uspokoil mnie z tym przybieraniem na wadze- mowi, ze jego dziecko w przeciagu pierwszego miesiaca- podwoilo swoja wage z 3kg na 6. I ze jest to zupelnie normalne... Wam tez dzieki za slowa otuchy- jak zwykle panikuje. Ale jak to mi powiedzial pan doktor - dziecko ma katarek, a matka z tego powodu sraczke :) pozdrawiam goraco w ten chlodny dzien kaska z natalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie ciekawostek ortopedycznych hihihi Haloo mamo Natalki 🖐️ jesli nasze malenstwa bede miala doklanie w bioderkach same wiecie o czym pisze ze jesli tam wszyzstko bedzie w porzadku to...osteoporoza moze sie pojawic nawet 10 lat pozniej ... oraz naszym malenstwom nie powinno ulatwiac sie siadania...bo ich kregoslup nie jest jeszzce gotowy..podobnie z raczkowaniem ktora jak duzej o ktorym wspmialas tym lepiej i nie powinno kupowac chodzika podobno wyrabiaja sie zle nawyki chodzeniowe...tak z butami tez slyszlalam prawda...nie powinny byc wkladane buty bo to rozleniwia stopy ktore powinny sie ruszac bo to najlepsze na plaskostopie... :) nasz malutki jeszcze 6 tygodni szeroko pieluszkowany y jego miseczka...dla jego dobra choc to nie wygodne i maly siedzi normalni w tym siedzi to ...dla jego dobra... milego dzionka sciskam Was 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam tabelkę , sprawdzcie czy wszystko dobrze: DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................7660 Ania69x2Adrianek.......26.07................................... Iwka26Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......65 cm........6850 www.dustin.bobasy.pl RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......62cm.......6200 www.skye1981.bobasy.pl IsiaWeronika.............12.08..12.09....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 www.yarucha.bobasy.pl KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 www.ulcia.bobasy.pl AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......4935 www.niuninka.bobasy.pl PszczolaTobiasz........22.08...................................... Ela79Michalek...........25.08..25.09.......................5760 Fiona79Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........5575 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 www.jasminek.bobasy.pl Mama Natalki............06.10..30.11.......................6080 www.nataliajaworska.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pozwolilam sie pobawic .... Nesiu ..odwalilas kawal roboty z szukaniem tych danych :) 🌻 ek dla Ciebie Tabelka III z 3.12.2005 Dominisia❤️Krzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 Nesia❤️Mateuszek.........20.07..26.11....................7660 Ania69x2❤️Adrianek.......26.07................................... Iwka26❤️Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005❤️Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Puza❤️Marlenka............07.08.................................... Carlaa❤️Dustin Alex.......08.08..30.11......65 cm........6850 Rika❤️Lena................ .09.08..09.09......59cm........4800 Arkadia❤️Nadia ............11.08..11.09....................6410 Skye❤️Paulinka.............12.08..02.12.......62cm.......6200 Isia❤️Weronika.............12.08..12.09....................5820 TPMama❤️Natalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 Karolka❤️Partyk...........14.08.................................... Dalka❤️Urszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 Asiawroc❤️Ola.............15.08..................................... Ewca22❤️Majeczka.......18.08..................................... Niuninka❤️Nina ............20.08................59 cm.......4935 Pszczola❤️Tobiasz........22.08...................................... Ela79❤️Michalek...........25.08..25.09.......................5760 Fiona79❤️Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........5575 Julianka80❤️Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 Mama Natalki ❤️NAtalka...06.10..30.11......59cm..........6080 TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE ❤️ nasze maluchy w bobasach :) 🌻www.dustin.bobasy.pl🌻 🌻www.jasminek.bobasy.pl🌻 🌻www.michalko.bobasy.pl🌻 🌻www.nataliajaworska.bobasy.pl 🌻 🌻www.niuninka.bobasy.pl🌻 🌻www.ulcia.bobasy.pl🌻 🌻www.skye1981.bobasy.pl🌻 🌻www.yarucha.bobasy.pl🌻 pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bliziutko kwaitki .. teraz powinny sie otwierac ;) TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE ❤️ nasze maluchy w bobasach :) 🌻 www.dustin.bobasy.pl 🌻 🌻 www.jasminek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.michalko.bobasy.pl 🌻 🌻 www.nataliajaworska.bobasy.pl 🌻 🌻 www.niuninka.bobasy.pl 🌻 🌻 www.ulcia.bobasy.pl 🌻 🌻 www.skye1981.bobasy.pl 🌻 🌻 www.yarucha.bobasy.pl 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta:) witam weekedowo-grudniowo:) mam ostatnio kiepskie dni, praktycznie caly czas kloce sie z mezem :( juz w ogole normalnie nie rozmawiamy:(((( mam mega-dola:( chce mi sie ryczec, ten madrala wymyslil sobie, ze za pol roku wyjezdzie na misje pokojowa do libanu:( a ja zostane sama z malutka... twierdzi, ze taka ma prace i w zw. z tym musi wyjechac:( guzik prawda- nie musi tylko chce, a jego rodzina go jeszcze w tym wspiera!!!!!!!!! nie dociera do niego, ze moze wrocic w plastikowym worku, cholerny glupek:( ja nie potrafie tego zaakceptowac, on jest o to wsciekly- zamkniete kolo:( jeszcze dzis mniezirytowal przyszly ojciec chrzestny jasminki, brat mojego meza- tydzien przed chrzcinami dzwoni, ze mamy przelozyc chrzciny, bo mu jednak termin ni pasuje!!!!! co za tupet!! na zaocznych studiah ma tego dnia kolo, wiec my mamy zrobic chrzciny innym razem!!!!! teraz juz naprawde wszystko mnie wqrza- moze w innych okolicznosciach potrafilabym na to gwizdac, ale teraz.... przez to wszytko czuje, ze szykuje mi sie nawrot mojego chorobska, ale krzysztof ma to w nosie.... kiedy zapytalam go co sie stanie z jasmina, jak wyladuje w szpitalu, gdy go nie bedzie, to uslyszalam, ze na pewno nic mi nie bedzie:((((( teraz pojechal na silownie a ja siedze w domu i becze przeklete zycie:( dzis mam dosc calego swiata:((((((( przepraszam Was za marudzenie, ale nie potrafie o niczym innym myslec... trzymajcie sie dziewczynki cieplutko 🌻, buziaki dla bejbisiow 👄 zajrze tu jak mi sie polepszy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczne bobaski.Jakby mi ktoras napisala jak sie zaklada te bobasy to tez bym tam zdjecia powklejala. Natalka masz identyczna karuzelke jak Krzysiu ,miski te same i kolorki tez.Łóżeczko tez podobne. Idziemy zaraz na 12 urodziny mojej bratannicy,Krzysia kuzynki.Odezwiemy sie po imprezce. Dominika ❤️ Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAllo Dominisiu :D :D :D :D to ja Ci napisze :) wejdz tylko na www.bobasy.pl i do gory masz napisane dolacz...kliknij to a reszta to latwizna przyjemnosci na urodzinkach Julianka sluchaj ...czasem tak jest nie wszystko mozna zrozumiec ...prawda...czas jest najlepszy na niektore sprawy trzymaj sie kobietko i nie daj sie chorobie !!!!!!!! ❤️ slyszysz NIE DAJ SIE!!! hmmm maz na silowni powiadasz... to moze my na kawusie hmm zapraszam niedlugo bede bliziutko Poznania wiec wszyzstko moze sie .... ;) do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam... Pamięta mnie tu ktoś jeszcze? Mała po 5 tygodniach wyciągu ma teraz założony gips na 6 tygodni... Jestem bliska depresji... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natalki
Isia- jak sie czujecie??? Jak maleńka znosiła pobyt w szpitalu?? jak sie teraz czuje? jak znosi gips? Masz juz ja w domu??? Nie zalamuj sie... jeszcze TYLKO szesc tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natalki
wiem ze to brzmi glupio- ale szesc tygodni minie predko.... a potem malutka bedzie wierzgac jak szalona... nawet nie wyobrazam sobie co przeszliscie.... trzymamy za Was kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Isia trzymaj się ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Juz dzis umyłam wreszcie te okna myslałam ze mnie cos trafi tak pochlapali nam farbą ze nie chciało zejsc:(musiałam skrobac.... My juz po kąpieli:)Adrianek sie juz nawet zdarzył zdrzemnąć 15 minut:D a teraz moj mężulek szykuje mi kolacyjkę:p dzis zjeemy sobie rybe po grecku ale mam ochote mniam:) lecę bo juz mnie woła...;) buziaki🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu! Bardzo tęskniłyśmy tu za Tobą. Dobrze, że już jesteś!!!! Jak to przetrwałyście? Przyłączam się do pytań mamy natalki. Całuję Was obie, Ciebie i Weronisię Carla, prześlicznie jest teraz - tabelki miodzio :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Podaje stronke Tymka www.tymek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Zeby wejść wytnij i wklej adres do przeglądarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIONA 🖐️ :D :D :D :D :D :D TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE ❤️ nasze maluchy w bobasach :) 🌻 www.dustin.bobasy.pl 🌻 🌻 www.jasminek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.michalko.bobasy.pl 🌻 🌻 www.nataliajaworska.bobasy.pl 🌻 🌻 www.niuninka.bobasy.pl 🌻 🌻 www.ulcia.bobasy.pl 🌻 🌻 www.skye1981.bobasy.pl 🌻 🌻 www.tymek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.yarucha.bobasy.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny udalo sie ale nie zupelnie www.krzysiaczek.bobasy.pl cos mi sie tam poknocilo i na poczetku jest tylko jedno zdjecie ale jak wejdziecie w dodaj komentarz to ukerze sie reszta zdjec urodzinki sie udaly ide lulu oj nie wiem czy na pewno ale chyba znowu pierwsza jestem pozdrawiam 🌻 Dominika 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc krzysiu nie dal mi pospc dzisiaj :-( ,ostro sie juz bawimy i koncza nam sie pomysły na zabawy.dziewczyny co kupujecie swoim bejbikom pod choinke Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo spiochy gdzie jestescie wyskakiwac z wyrek,to co ze dzisiaj jest niedziela,dalej dalej wstawac i do kompa siedac i duzo pisac prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×