Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

U nas mieszkanko posprzatane,nalot gosci mam nadzieje juz sie skonczył,Krzysiu bawi sie z pra-dziadkami a ja mam chwilke dla siebie no i pisze.Dziewczynu z dnia na dzien wudaje mi sie coraz bardziej realne ,ze uda nam sie dobic do tej 150strony.Oby tak dalej!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze Ule przypinać w leżaczku, bo już tak się kręci, że tyłkiem zjężdża na podłogę :). mam zdjęcie hehe, szkoda że nie mam kamery bo to komicznie wyglądało :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi internet kiepsko działa,pół godziny sie wszystko otwiera ja tez prosiłam o pioseki i meila podałam i ciągle poczte sprawdzam i nic nie ma 😭 Krzysiu znów zasnał takze jest chwilka dla przyjaciólek,a tak właściwie to gdzie wy wszystkie jestescie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ZAPROSZENIE\" Dziś póżnym wieczorkiem kiedy nasze pociechy bedą już sobie grzecznie spały w swoich łóżeczkach zapraszam wszystkie mamusie ,bez wyjątku na lampkę winka. Jest to winko z tradycjami rodzinnymi,gdyz producentem jest mój kochany teściulo Wiesiek. Mamy tu do wyboru ptrzy zmysłowe smaki: -malinowe :-) -czarna porzeczka ;-) -malinowo-porzeczkowe ;-p Dziewczyny czekam na was w winiarni Dominika 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się, na zaproszenie z małym piwkiem :). Malutka wykąpana śpi obok a ja pozwalam sobie na chwilę rozpusty :). Fasolki będą jutro :) musze jeszcze raz je przeżucić przez programik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu! Winko, mniam, mniam, ja spróbuję każdego!!!!!!! Jak mój mąż zobaczył to zaproszenie to się mocno uśmiał. Powiedział, że jesteśmy niemożliwe na tym forum, nawet winko wirtualnie i grupowo pijemy :):):):) Nalej Dominisia, najpierw poproszę porzeczkowe :) Carla :) buziaki, a jak się udała lasagnia? Może poczęstujesz koleżanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oczywiscie ze poczestuje mam biale i czerwone winko do niej wlasnie wyladowala w piekarniku :D ;) pol na pol zrobilam szpinak i miesko poszlismy na kompromis czekam na Was :czesc] to gest zapraszajacy :D ❤️ dla Was :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka26
Winko Lasagnia????hmhm.....ja tez chcem:) Moj mały przed chwila zasnoł ale tylko na 5 minut juz się obudził:(i znowu usnie ok 24:( Ide się wykąpać może jeszcze pozniej zajrze:)jutro 1 dzien w pracy po 10 miesiączkach:):):)ciekawe czy się odnajdę juz wiem ze będę tęsknic za moim skarbem malutkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIEKAWA STATYSTYKA!!! Jeżeli dałoby się zmniejszyć Ziemię do rozmiarów wioski, która zamieszkuje dokładnie stu mieszkańców, zachowując proporcje wszystkich ras, mieszkałoby tam mniej więcej: 57 Azjatów 21 Europejczyków 14 osób z zachodniej półkuli (południowej i północne 8 Afrykańczyków 52 kobiety 48 mężczyzn 70 nie-białych 30 białych 70 niechrześcijan 30 chrześcijan 89 heteroseksualistów 11 homoseksualistów 6 osób posiadałoby 59% bogactwa całego świata 6 byłoby ze Stanów Zjednoczonych . 80 osób żyłoby poniżej standardu. 70 osób nie umiałoby czytać 50 osób cierpiałoby z powodu niedożywienia 1 osoba byłaby bliska śmierci 1 osoba byłaby bliska narodzin 1 (tak, tylko jedna) miałaby wyższe wykształcenie 1 osoba posiadałaby komputer Kiedy spojrzy się na świat z takiej perspektywy, potrzeba akceptacji, zrozumienia i edukacji staje się bardzo wyraźna Godne uwagi jest również, co następuje... Jeżeli dzisiaj rano wstałeł/aś z łóżka raczej zdrowy niż chory masz większe szczęście niż milion ludzi, którzy nie przeżyją tego tygodnia. Jeżeli nigdy nie doświadczyłeł/aś niebezpieczeństw wojny, samotności, więzienia, tortur ani głodu, jesteś w lepszym położeniu, niż 500 milionów ludzi na świecie. Jeżeli możesz chodzić do kościoła bez strachu, nie obawiając się aresztowania, tortur lub śmierci, jesteś szczęśliwszy/a niż miliard ludzi na tym świecie. Jeżeli masz dach nad głową, ubranie na grzbiecie, jedzenie w lodówce i masz gdzie spać, jesteś bogatszy niż 75% ludzi. Jeżeli masz pieniądze w banku i trochę drobnych w portfelu, jesteś wśród 8% światowych bogaczy. Jeżeli twoi rodzice żyją i ciągle są małżeństwem... jesteś wyjątkową rzadkością Jeżeli możesz przeczytać ten tekst, jesteś szczęśliwszy niż dwa miliardy ludzi, które w ogóle nie umieją czytać. Oto wnioski: Pracuj, jakbyś nie potrzebował pieniędzy. Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił Idź na piwo ze swoją paczką zawsze kiedy masz ochotę, uprawiaj seks trzy razy dziennie :))), Tańcz, jakby nikt nie patrzył. Żyj, jakby to było niebo na Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, impreza się rozkręca!!! Carla, nakładaj na talerzyk, dla mnie z mięskiem. I winka, oj winka nalej też :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prosze ze szpinakiem, a ze winka nie lubie to zadowole sie woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Ale sobie dogadzacie no no ...................... Ja po 12 godzinach w robocie marze tylko o wyrku. W wigilie pracuje 12 h, w pierwszy dzien swiat mam nocke 12 h , potem wolne a potem nocki prawie do sylwestra, paranoja jakas. !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka :) nie bedzie źle :). Jak ja pomyśle, że miałabym wrócić do pracy i siedzieć przy maszynie od 6.00 do 16.00 to mnie skręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Imprezka sie rozkreca??? Moze troszke winka dobrze by mi zrobilo? Lapie mnie jakies przeziebienie :-( Zaliczylysmy dzis z Niunia spacerek, nareszcie!!! I kolejne szczepienie-brrrr!!!! Ale tym razem nie bylo tak zle, mala tylko troche plakala. Nina wazy 5600g. Najslodsze zyczenia dla Marlenki i Dustinka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
dziewczynki ja za was wszystkie wzniosę toast domowym koniaczkiem jako że mam tylko to w domku i moge sie napić bo piersia nie karmie-choć bardzo tego chcialam, dzis Michał przez cały dzień od 7.40 do 21 spał słowbie 2,5 godzinki zazdroszcze tym mamom które moga cokolwiek zrobić np ugotować obiad czy odkurzyć bez stresu że brzdąc bedzie płakał Mój Michaś to słodziak tak nazywa go moja siostra jego matka chrzestna,ja już wykapana zmykam spac,cieżki mialam dzień a i noc niepewna papapa jutro znowu będę pewnie na topiku pierwsza pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo mamulki:D widzę, że tu dziś imprezkę mamy:D ja się dziś raczę reddsem, którego się wczoraj nie doczekałam:) i coś mi już lekko szumi w głowie:D:D:D mam szampański humor sialallalal- lekarz pozwolił mi być jeszcze miesiac bez metypredu, sialallala:D:D:D tzn. za miesiąc mu wmówię, że znowu robimy miesiąc ostatniej szansy(bo ten, który minął od mojej ostatniej wizyty u niego już miał być takim:D ) już żyję chrzcinami:D ilość gości uległa niejakiemu zdziesiątkowaniu, bo w rodzinie męzowej zeszła jakaś wiekowa matrona i pech chciał, że pogrzeb jest w w-awce w sobotę... no cóż, myślę, że jakoś sobie poradzimy:) trzymajcie się kobietki cieplutko, miłego wieczoru i przepraszam, za wszelkie błędy, ale coś mi literki fruwają przed oczkami:D carla- plizzz o relację jak wyszło danko:) buziaki, dobranoc- pchły na noc:) karaluchy do poduchy, a szczypawki do zabawki:D sweet dreams:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sialallala, na pewno już mam nie-lekki dymek:D:D jutro Wam napiszę, co dziś zmalowałam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Wlasnie obejrzalam zdjecia, ktore dodalyscie na bobasach. Swietne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
julianka, fajnie,ze masz humorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo mam nadzieje ze Wam smakowalo ... :) pozdrawiam Wszystkie my idziemy ihihih do lozeczka ;) maly tez nie chcial spac ... dlugo bylismy na zakupach a maly zasna dopiero godzinke temu slodkich i slicznnie pokolorowanych :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa zapoomnialam napisac winko chetnie posmakuje mniam wlasnej roboty toz to czasem niebo w gebie...wino w gebie hihihi :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamulki:D dzidziuś nakarmiony, a ja wracam do spaania. zgłoszę się później:) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka26
Witajcie mamulki! ja juz na nogach:)pije kawkę :)niuniek jeszcze spi więc ja moge spokojnie się wykąpać i wyszykować do pracki buuuu co to będzie juz cały czas myslę o moim skarbie a gdzie 10 godz.bez niego:( buziaki miłego dnia🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
no to pierwsza nie jestem,my juz wstaliśmy-tzn michałek dał znac ze już nie chce spać teraz sobie rozmawia z misiem leząc u mnie na łózku,jsa jakąś kawkę sobie strzele bo oczka mi sie kleeją milego dniawitam w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×