Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość IWKA26
Witam! Moje malenstwo tez nie spi:)czka sobie:):) Carla co do drzemek po kąpieli to nie zawsze się tak zdarza no ale często:)dzis tez tak było że po kąpieli usnoł ale spał 1,5 godz.:)no i teraz obudzony nakarmiony czkawka złapała i mowi do mamci aguuuuu.....:):):) Nesiu szybko twojemu Matiemu wychodzą te ząbki juz gratuluje drugiego🌻 Uciekamy spać😴 Miłej nocki 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leję szampana!!!! Isiu! Carliniu! Iwka! Dominisiu!!!! Dla Was kochane! Zdrowie Mamuś :) Swoją drogą nigdy nie myślałam, że jeden kieliszek szampana może tak zabujać w głowie....No cóż, odwykło się od picia i teraz jak małe bobo po kieliszku w łepetynce się kręci...hihihihii ale jakie to ekonomiczne!!!!! Isia - nowa fryzurka :) i to jeszcze twarzowa :) kolejny powód na kieliszek szampana - leję dziewczyny!!! Pijemy :):):) Iwka, ja też jestem zaskoczona tym tempem ząbkowym!!!!! Ale czytałam, że z ząbkami im później wychodzą tym zdrowsze, mocniejsze, z kolei im wczesniej, tym łatwiej dzieci znoszą ząbkowanie...Nie wiadomo, co lepsze, ale dobrze, że nie my musimy o tym decydować :) Oj Kochane, wypiłabym jeszcze....Mam ciągątki po tej alkoholowej wstrzemięźliwości, ale jeden kileliszek musi wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Cięzki dziś był dzień, wypijcie moje zdrowie też :) PApapa Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka! Właśnie odebrałam zdjęcia Ulci!!!! REWELACJA :) Ale ona śliczna, te wielkie oczka, mniam :) A zorientowaliście się z mężem na jakim forum klika??? No ten paluszek na klawiszach, hihihihihi a co do stronek i naszego zamierzenia, by dobić do 150 to jesteśmy na bardzo dobrej drodze :) Wystarczy, że stworzymy stronkę dziennie i przed Wigilią będzie już po ptakach....:) Ale Ty Carla dobrze liczysz, albo może wróżka, czy czarodziejka, albo jasnowidzka z Ciebie??? Cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu .... wrozka albo wrozbita .... ktory wlasnie zasnal....ten szampant to teraz z przyjemnoscia lykne hihihi Gosiu dobranoc.... :D a Ulcia fajowo wyglada przy tej kawiatorce fakt :D :D :D :D zarywa juz chlopakow ...Nesiu ona nie na forum ona na bobasach ...szuka przeglada hihih co Dalka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staje sie monotematyczna - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moj kregoslup......... chlip chlip ciezki dzien...padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo mamulki juz wszystkie spicie.... zobaczcie swoje poczty ...moze cos ciekawego dla Was ode mnie :) a mi sie nie kce spac buuuuuuuuuuuuuuuuuuu tata spi synek spi a mama buszuje w necie hihiihihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo mamuśki:) carla- to zdjęcie... jest niesamowite... też tym z Was, których maile miałam, powysyłałam coś:D dobranoc- słodkich snów:D dzięki za gratulacje i życzenia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
dzień doberek wszyustkim mamusiom My już na nogach ale po wczorajszej oimprezie maz coś slabiutko sie czuje a ja musze go zostawić z maleństwem vbo idę na te studia mam nadzieje ze do 12 wrócę bo slabo widzę wspołpracę michałka z tatą. wczoraj jeszcze po kąp[ieli z malcem ćwiczyliśmy lrezenie na brzuszku hihi ,spal od 21 do 5 ino i teraz do 7.30 a mimo to ja czuje sie niewyspana ,a poszlam spać o 24 cóż za los mlodej mamy snuuuuuuuuuuu1! ale moze jak bedzie mial 20 lat to ise wyspie hihi julianko! gratuluję chrzstu malutkiej niuni a Nesi drugiego zabka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Carla to zdjecie z ta raczka niesamowite ,az nie moge w to uwierzyc. No widze laseczki zscie sobie balowały z tym szampanem wczoraj beze mnie.Ciekawe tylko czy któraś wpadła na pomysł zeby mi troszke zostawić???????????? Pogoda dzis u nas koszmarna,plucha,pada jekki ziarnisty deszcz.Chyba Krzysiu dzisiaj nie pojdzie z mama do kosciółka bo nam cały wózek zamoknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo.... Dominisiu ... alez ... przeziez Nesiea tylko lampeczke ja tez wiec...zobacz ile w buteleczce ;) Elu powodzenia w szkole ... i milego powrotu do domku ... lepeij niech mezulek sie wyspi :D :D :D :D :D :D :D :D My tak jaks godzinke temu dopiero wstalismy :D :D :D :D :D pozno spac sie kladlismy :D :D :D :D :D :D :D DZIENDOBRY KAFEEEEEEEE 😘 poranne :D i niedzielne 🌻 ki dla WAs 🖐️ do pozniej Carlaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Dzień Dobry kobietki! my tez dopiero godz.temu wstalismy:) Nesiu między naszymi maluszkami jest 10 dni różnicy a twój ma już ząbki a mój nie:p ale wiem ze przewaznie wychodza pierwsze od 6 miesiąca choć bywaja też wcześniej jak w twoim przypadku:)Adrianka tez dziąsełka swędzą bo wszystko co się napatoczy wkłada do buziulki:) Carla Julia fajowe maile:D to dla was🌻🌻🌻 Dzis nie będzie spacerku bo taka paskudna pogoda:( idę poszwędać się po kuchni:)trzeba cos na obiadek wymysleć moze kurczaczek:) Miłej niedzieli buziaki🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak właśnie Carla, Ulcia na bobasach szuka sobie chopa :D. Tylu kumpli do wyboru :) hihi trzeba coś wybrać na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka ...Dustin zaprasza ja na swoja stronke hihihihi ;) my juz po porannej toalecie maly zasnal ...a ja siedzie w kuchni hihih mamy dziisja goscia na obiadku ... do pozzniej :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE ❤️ nasze maluchy w bobasach :) 🌻 www.dustin.bobasy.pl 🌻 🌻 www.jasminek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.krzysiaczek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.michalko.bobasy.pl 🌻 🌻 www.nataliajaworska.bobasy.pl 🌻 🌻 www.niuninka.bobasy.pl 🌻 🌻 www.ulcia.bobasy.pl 🌻 🌻 www.skye1981.bobasy.pl 🌻 🌻 www.tymek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.yarucha.bobasy.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Good morning. Podpisuję listę obecności i serwuję poranną herbatkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa przeciez grudzien to taki magiczny mieiac ...prawda nic w zamian nie oczekuje :D :D :D :D :D milo jest sprawic komus niepodzianke... a jak sie usmiechnie to najwspanialszy prezent :D :D :D :D moj babelek sie obudzil ... hihihi a ja znalazlam co dla Waszych starszych milusinskich http://www.pietrina.pl/pietrina.php do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D Alokoholiczki nocne:p uważajcie;)bo to nałóg:p Nesiu widzisz Ty się chwalisz ząbkami, a moje dziecię ma już dawno 2 dolne jedynki. Po jednej zaraz druga poszła, także zęby są już bardzo widoczne:) No i bez problemu przewraca się już z pleców na brzuch. Ja się rozleniwiłam... jak już w tygodniu praca godni to takiego rytmu nabieram, że nie wiem czasami, że to już noc, a w weekend po sprzątaniu leniuchuję na całego;) Wczoraj jakoś Marlena zasnęła szybko, mimo, że nic na to nie wskazywało, więc był czas na relaks, ale kompa już nie miałam siły włączać.. To idę dalej leniuchować z dziećmi obok;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
puk puk eróciłam z zajęć i jestem ze swoimi mezczyznami no i z wami wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puza! Gratuluję Marlence drugiego ząbka :) pierwszego też gratulowałam, ale chyba nie dostrzegłaś :( A mój Mati ma jeden który się wyżął a drugi dopiero bieleje pod dziąsełkiem, także jeszcze nie ujrzał światła dziennego, hihihihi, za to radość wzbudza powszechną, szczególnie, że Mati robi z niego użytek i kąsa jak szalony, rzuca się na palce i w ogóle wszystko pcha do tego swojego pięknego, mokrego pyszczka :) Iwka :) ząbki wyjdą w swoim czasie, jak się namyślą :):):) Ja sprawdzałam w swojej książeczce zdrowia - mój pierwszy ząbek był, gdy skończyłam 7 miesięcy a męża, gdy miał 8. A niektóre dzieci do roczku nie mają ząbków :):):) Wszystko to norma, organizmy dzidziusiów najlepiej wiedzą, co i kiedy :) Jak tylko uda mi się założyc bobasy (bo na razie nie akceptuje mi zdjęć po 700 kb, mimo, że piszą, że mogą byc do 2 mg) to zapraszam na stronkę.Muszę chyba zmniejszyć te fotki....oj ja sierota techniczna jestem..... Pozdrawiam Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... dzis niedziela a ja pierwszy raz dzis usiadlam :( jestem sama kolejny dzien i tak w najlepszym wypadku do jutra rana :( buuuuu na dworze pada, ze spaceru nici, mala marudna juz drugi dzien- nie pozwala mi nawet do lazienki isc.. dobrze ze ma te pory spania, to moge usiasc i cos zjesc.... smutno jest samemu- niby i tak to ja sie nia zajmuje, ale brakuje mi takiego komfortu psychicznego, ze przez chwile Patryk na nia popatrzy jak pojde sie umyc, czy bodaj na chwile sprzedac ja komus na rece... wrzucilam kilka nowych zdjątek na bobasy... Nesia ja zamiescilam zdjecia po 1,5mb. To moze nie byc kwestia wielkosci tylko formatu zdjecia... sa zapisane w *.jpg, czy *.bmp? pozdrawiam Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D jakiegoś leniwca mam dzisiaj... :P po wczorajszym, naprawdę nic mi się nieeeee chceeeeee:) elu! dziękujemy za gratulacje 🌻-ek dla Ciebie:) wysłałam męża po zakupy, trzeba jakiś obiad skołować- dziś nie ja gotuję, tylko mistrz patelni, więc mogę wybrzydzać:D a zażyczyłam sobie żeberka w glazurze miodowej... w tej restauracji, gdzie mieliśmy przyjęcie po ślubie, specjalizują się w daniach z grilla i właśnie btakie żeberka jadłam, kiedy tam ostatnio byliśmy:D więc... czaruj mężu, czaruj:P puzuniu! gratulujmy marlnce kolejnego ząbka:D a Ty, mamusiu, poleniuchuj choć w weekend:D czy któraś z Was karmi już malucha czymś więcej niż mleczkiem?? my jesteśmy od 2 tygodni na kleiku, a od paru dni, także na soczkach, nie wiem, czy już dawać małemu żarłokowi jakieś zupki, czy dania?? proszę poradźcie mi, bo nie wiem... tylko tak się składa, że jaśmina wypije 180ml i ryczy bo jest znowu głodna:D:D:D buziaki, miłego popołudnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE ❤️ nasze maluchy w bobasach :) 🌻 www.dustin.bobasy.pl 🌻 🌻 www.jasminek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.krzysiaczek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.matinesi.bobasy.pl 🌻 🌻 www.michalko.bobasy.pl 🌻 🌻 www.nataliajaworska.bobasy.pl 🌻 🌻 www.niuninka.bobasy.pl 🌻 🌻 www.ulcia.bobasy.pl 🌻 🌻 www.skye1981.bobasy.pl 🌻 🌻 www.tymek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.yarucha.bobasy.pl 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam coś napisać matiemu, ale nie mogę:( nesiu- masz świetnego synka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D Nesiu rzeczywiście gartulowałaś mi, więc ja też to czynię GRATULUJĘ!!! zapełnienia dziąseł Twojemu szkrabowi;) oby usrosły mu zdrowe i pięknie białe, żeby błyszczały w oddali;) Julianka ja daję już dawno Marlenie wiele innych pokarmów do jedzenia: obiady z warzyw, soki owocowe, jogurty, budynie, kisiele, chrupki,kaszki, kleiki,musy owocowe, no chyba nic nie pominęłam. Ja dziś trochę w nienajlepszym nastroju:( dlaczego tak jest, ze człowiek nie może się zawsze cieszyć i nie myśleć o zmartwieniach... Pogoda dziś senno-pogrążając-dołująco-flakowata😭 dzieciaczki świetne na zdjęciach, można oglądać i oglądać:):):) Ruszać się dziewczyny do pisania i pocieszać mnie tu, i to zaraz!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
zapraszam do obejrzenia zdjęć z chrzcin Michałka www.michalko.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×