Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Jak któraś odebrała piosenki to powiadomcie mnie czy działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka, skrzynka zapchana... Carlaa ja nic nie mam od ciebie, łobuziaro jedna! Dziś wieczorem ciężko było- mała płakała przez 1,5 godziny i nie wiem o co jej chodziło. Do reszty wpisów się przyłączam i idę lulu bo jestem wykończona. Nesia-taką mam rozczochraną makówkę że mi się tam różne myśli roją... Całusek dla Krzysia... Pozdrowionka dla Sylwii- niech moc będzie z Tobą! I z TPM też... Dobranoc, pchły na noc... Pamiętam że któraś z was napisała coś śmiesznego ale nie pamiętam która i co to było. Pamiętam że się śmiałam. Gutnajt. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu,krzysiu nie bierze tego nutramigenu co piaslas,to musial byc jakis inny bobasek.A z posiłków to podaje muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu juz wszystko co zalecaja od 5 go miesiaca.Jeszcze nie daje mu potartego jablka i ziemniaczkow.W najblizszych dniach mam zamiar je wprowadzic do menu mojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DALKA JA DOSTALAMMMMMMMMMM do re mi fa sol la ... hahahhaha normalnie fasolki :D do kolekcji kolejne .... mam od 1 do 16 to znaczy ze wszystkie ??? ISIA nie wiem czy dlatego ze skrzynka zapchna hihihihi jak bedzi epusta to daj znac :D :D :D :D do poznie 🖐️ [poszla do meza] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo natalki jak nie doszly do 16 to wysle jutro :). Fionka do ciebie tez jutro wysle :) słodkich snuffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulki slodkich i slicznie pokolorowanych 😘 Fasolki zawsze byly the beeeest Mamo Natalki nic dziwnego ze nie dostalas nic Ci nie wyslalam .... [tak tak] musialam dlugo szukac twoj zakamuflowany adres [ufffff znalazla] :P ale juz to naprawiam abys nieczula sie poszkodowana i wyalienowana ... na poczcie zaraz bedzie cosik czekalo [wysyla wiadomosci] bucha do jutra bo jeszcze 24 nie ma :D :D :D :D :D [poszla sobie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
cześć kopchane podpisuje listę z rana jak zwykle pierwsza!obecna. dzień zapowiada się ciekawy bo chce nauczyć Michałka obrotu na drugi boczek bowiem przekreca się tylko na jeden-a u was jak było z tym przekręcaniem ,od razu na oba boczki dzieciątka sie przekręcały? zaraz skacze po kawke zapraszam was wszystkie cmok cmok razem wypijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
wynikiem czego moze być polubienie przez malca jednej strony,może to jakaś asymetria? a może bedzie leworeczny sama nie wiem czy6 spotkalyscie sie u swoich pociech z takimi tendencjami -ulubienia jednej strony ciała? czekam az ktoś mi odpowie a wy jeszcze pewnie smacznie spicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela poprostu ma narazie silniejszą tą stronhę ciała. Jak będziesz układać go często na drugim boczku to mięśnie też się wyrobią i zacznie kombinować z drugim :). ćo do leworęczności, to musisz się później przyjżeć w którą rękę częściej bierze zabawki. A tak wogóle to witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleczko, dziękuję za fasolki, ja już je mam dobre kilka lat, mój mężyś mi ściągnął bo chciało mi się posłuchac kiedyś tam, ale dziękuję, że o mnie pamiętałaś. Carluniu ja bez przerwy dostaję super emaile od Ciebie i przesyłam je dalej po rodzinie, Dziękujemy :) Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie meldujemy,wlasnie odtanczylismy nasz poranny taniec kaczuchowo-fasolkowy,dzidulek wymeczony chyba zaraz pojdzie w kimono hi hi dalka fasola doszla carla od ciebie tez wszystko dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam mamulki!:) Widzę ze tu klimat przedświąteczny trwa:)pierniczki upieczone mniam ale mi smaka narobiłyście:) Ja mam dzis dzien wolnyi jestem z moją niunka:)zaraz brykamy na spacerek bo dzis pogoda naawet fajna Zeby nie zapeszyc to odpukam w niemalowane:)moj malutki nadal grzeczny:)jednak wrodził się w mamusie hihi ostatnio upodobał sobie słowo grrrrrrrrrr......no i przy tym jest cały opluty:D właśnie leży obok mnie usmiechnięty i gaworzący:)wiecie on ostatnio zaczoł mi jeść co 4 godz.czy to normalne?do tej pory jadł co 2-3godz. no i nocki juz prawie całe przesypia oczywiscie w swoim łóżeczku:) WIitaj Syla🖐️ Carla ja oczywiscie ze dotaję twoje wiadomości zawsze się usmieje🌻 Dalka fasolki rowniez otrzymałam super🌻 Ela 🌻 Skye🌻 Dominisia🌻 Nesia🌻 T.P.M🌻 Julinko🌻 Narazie uciekam dopijam kawke i na spacerek:D BUZIAKI 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedświąteczne porządki cd. piszcie dziewczyny,moj komp caly czas włączony czeka na wiadomości od was jeszcze tylko pare dni i sie pozegnamy 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
Dominisiu nie płacz-moze za jaiś czas znowu do nas powrocisz,my chcemy smignąć na spacerek dalka dzieki za odpowiedż w kwestii upodobania jednej ze stron teraz bedziemy ćwiczyć drugą cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... cos mi sie za szybko wyslaalo chcielismy sie przywitac.... my juz dawno na nozkach ... prasujemy :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D dostałam takiego maila i Wam go kopiuje:) same ocenicie;) miłego dzionka LEPIEJ BYĆ PRZEZORNYM NIŻ ŻAŁOWA \"Jakiś czas temu brałam udział w seminarium popularyzującym wiedzę o raku piersi. W czasie dyskusji zapytałam, dlaczego najczęstszym miejscem występowania raka piersi jest pacha. Na moje pytanie nie można było wtedy udzielić odpowiedzi. Właśnie dostałam ten e-mail i uważam za bardzo interesujący fakt, że znalazła się odpowiedź na moje pytanie. Proszę was wszystkie o zastanowienie się nas codziennym stosowaniem produktu, który ostatecznie może doprowadzić do śmiertelnej choroby. Ja od dzisiaj przestanę go używać. Przesłał go do mnie koleżanka, a kiedy pokazałam go przyjaciółce, która przechodzi właśnie chemioterapię, powiedziała mi, że dowiedzia się tym ostatnio w grupie wsparcia. Szkoda, że nie wiedziałam tego la temu. Dostałam właśnie tę informacje z seminarium NT. zdrowia i chciałabym się nią podzielić z innymi. Główną przyczyną raka piersi jest używanie antyperspirantów. Dlaczego? Koncentracja toksyn prowadzi do zmian w komórkach, czyli do RAKA. Tak, chodzi tu o ANTYPERSPIRANTY. Większość tego rodzaju produktów jest kombinacją antyperspirantu i dezodorantu, sprawdź więc w domu, czego używasz. Dezodorant jest w porządku, antyperspirant nie. Oto dlaczego: W ludzkim ciele jest kilka obszarów do usuwania z organizmu toksyn - pod kolanami, za uszami, w pachwinach, pod pachami. Toksyny wydalane są przez pocenie się (perspiration). Antyperspirant, jak wyraźnie wskazuje jego nazwa, zapobiega poceniu, a tym samym powstrzymuje ciało od pozbywani się toksyn z miejsc pod pachami. Te toksyny tak po prostu nie znikają. Zamiast je wypocić, organizm deponuje je w węzłach limfatycznyc pod pachami Prawie wszystkie guzy raka piersi występują w górnej, zewnętrznej ćwierci obszaru piersi. Właśnie tam zlokalizowane są naczynia limfatyczne. Poza tym mężczyźni są mniej narażeni (chociaż nie całkowicie wykluczeni) zachorowanie na raka piersi z powodu stosowania antyperspirantów, ponieważ duża część antyperspirantu zatrzymywana jest przez włosy i nie jest nakładana bezpośrednio na skórę. Kobiety stosujące antyperspirant zaraz po goleniu zwiększają jeszcze bardziej ryzyko, ponieważ golenie pozostawia prawie niezauważalne zarysowania na skórze, przez, które środki chemiczne mogą wniknąć do organizmu pod pachą. PROSZĘ, przekażcie to dalej każdemu, na kim wam zależy. Rak piersi staj się przerażająco powszechny. Wiedza o tym może ocalić życie Jeśli jeste co do tych odkryć sceptyczna/y, zachęcam do zrobienia poszukiw badań na własną rękę. Może dojdziesz do tych samych wniosków\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus...kawusia przyszniusia .... minam mniam :D :D :D :D :D Dominisiu ... ale jeszcze jestes wiec cieszym sie tymi chwilami nie patrzac na nadchodzace rozstanie...bo przeciez opisalas ...ze bedziesz zagladac prawda :D :D :D :D :D :D :D a kazda z nas pewnie chcialaby zatrzymac ten czas przedswiateczno swiateczny :D :D :D :D :D :D bo ja bardzo ❤️ Iwka ...superow o ze dzien wolny :D :D :D :D :D :D :D :D :D Gosiu ciesze sie 🌻 Dalka wczoraj to kawal dobrej roboty ❤️ Hallo Puzus... 🌻 Elus a co do tego obracania nasz maltutki nie wykonuje samodzielnie obrotow tylko jak sie bawimy kulam go... bbbbbbbardzo mu sie to podoba [ bezzebna radocha w pelni] ale ja sie nie martwei poniewaz pani pediatra jak juz pewni pislaa mowila ze chlopcy sa bardzo leniwi a Dustin widocznie nalezy do tej grupy gdzie mu z tym wygodnie ...mowi aby niczego nie przspieszac... a tak jak Dalka mowila zgadzam sie z naia ...a co do prawo i lewo recznosci chyba nie ma to wiekszego znaczenia perawda bo na sile nic nie zmienisz i natury nie warto poprawiac w tym przypadku ... a tutaj [usmiecham sie do Dalki] i dla Wszystkich milego dnia tak jak pisala PUZA 🌻 a ja sobie nuce .... bo sie nie nudze ... kolorowe kredki [spiew w euforii ] [ hihihihi] do ide bo bzdury juz plote [plecie kosze] 🖐️ Carla i Dustin dzisiaj bez przydomku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mam dziś zrobić na obiad??????? buuuuuuuuuuuuuuu Siedzę i myślę i nic nie wymysliłam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puzuś brrrrr, aż mam dreszcze po przeczytaniu o antyperspirantach :( a sama ich bez przerwy używam :( Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę obecności i zmykam. Nikt do mnie nic nie mówi. Głowa mnie boli, byliśmy w szpitalu na RTG kontrolne. Cyrk. NIenawidzę szpitali. Skye- pomidorowa i naleśniki proponuję. Mam smaka... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia po jedzonku. Z dnia na dzień idzie jej lepiej z jabuszkiem :). Teraz siedzi u mnie na kolanach i zaczepia Dawida :) swoim eeeeee. Musiałam założyć na nadgarstek opaskę uciskową, bo nadwyrężyłam nadgarstek od noszenia małej. Dziś powiedziałam mojemu, że siedzi po południu z dziećmi, a ja ide poszukać butów. stwierdził, że w piątek wyjdzie z pracy o 12.00 i pójdziemy po buty hihi. Tak zrobi wszystko byleby nie zostać z nimi sam na sam. To nas chociaż odbierze od ortopedy :). W sobote dostane pierwszy prezent gwiazdkowy :). Babcia wyjeżdża do niemiec do brata i nie bedzie jej choleta wie ile hihi. Może wróci pod koniec stycznia :). hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
michalek tez po jedzonku l4eży obok mnie na materacyku i guga sobie no i oczywiście wszystkie zabawkii położyłam na ta stronę na którą sie nie chce przekręcac hihi-mam nadzieeje ze cos osiagnę tymi ćwiczeniami z nim. Dziś chce zrobic maakaron pulpetami jak mi sie uda. aha od miesiaca układam malego na dizeń i na noc do wozka spać bo bez kołysania nie zaśnie a jak go chcę wlozyc do łózeczka to sie budzi. Dajcioe nmi radę na to by skutecznie w lózeczku zasypiał puza-te antyperspiranty...to staszne co nam dalas do przeczytania ale moja mama już od dwana mi o takich konsekwencjach mowiła,dziewczęta chemia zabija ale jak tu bez niej żyć pozdrawiam cieplo aha bylismy na spacerku,jutro wyjdziemy na godzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek mamulki:D i my się zgłaszamy:) od rana robiłyśmy furorę u znajomej, która zakochała się w Jaśminie do nieprzytomności:D elu- a propos przekręcania się- jasmin w ogóle nie chce leżeć na brzuszku (drze się niemożebnie), więc o żadnym przekręcaniu nie ma mowy:( wypiłam dziś 2 wiadra kawy, więc chodzę nakręcona jak mały samochodzik:D:D:D łapy mi się trzęsą i nic nie mogę z tym zrobić:) wczoraj była jakaś babka, oglądać nasze mieszkanie- nie podobało jej się nic (łącznie z widokiem z okna w dużym pokoju, na który to mam jak wiadomo największy wpływ;) ) ludzie są szaleni:D ja też w tym tygodniu pojadę oglądać jedno mieszkanko- całkiem spore, bo 68m kw., więc spokojnie byśmy się w nim zmieścili:D mąż zmienił decyzję dotyczącą wyjazdu do libii- nie jedzie tam!!! jedzie do syrii, co zasugerował mu mój kochany teść brak słów... trzymajcie się kochane cieplutko, ja jeszcze dziś idę na uniwerek. Buźka:D ps. sylwio- gdzie przepadłaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka!!! Dzięki za pioseneczki, są suuuuuper, dzięki dzięki dzięki Julianka - maile doszły, bardzo śmieszne :) szczególnie podobało mi sie zdjęcie tego szczeniaczka uchwyconego w biegu...hihihihi Puza! Też dostałam tego maila i przeczytałam z przerażeniem....ale później mi przeszło....i znowu użyłam swojego ulubionego antyperpirantu....no ale może następny kupię dezodorant? Zobaczymy....Ale dzisiaj wszystko jest niezdrowe. My dzisiaj po trzecim szczepieniu. Mati waży 8020 gram. Drugi ząb wczoraj ujrzał światło dzienne, juz się bieli ponad dziąsełkiem. Mamy pozwolenie od pani doktor na jabłuszko, więc będziemy próbować jutro - dzisiaj to już za dużo wrażeń. Pozdrawiam serdecznie i składam spóźnione ale nie miej serdeczne życzenia 4 miesięczniakom Paulince, Weronisi i Natalce a także naszemu pierwszemu 5 misięczniakowi - Krzysiowi. Cmoki dla dzidziusiów, rośnijcie zdrowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam ponownie! My juz po spacerku a bylismy 3,5 godz. bo przy okazji na zakupkach:)szał przedświąteczny i wszędzie pełno ludzi:( Co do przekręcania:)to moj mały z brzuszka na plecki sam się przekręci ale z plecków na brzuszek jeszcze nie choc się siłuje i niesamowicie wygina;) Właśnie piję kawunie więc zapraszam:) Julianko trzymaj się zawsze tak jest ze ktoś podsunie jakis pomysł ....Do Syrii brrr....nie dziwie się ze nie chcesz aby mąż jechał bo sama chyba bym tez nie pozwoliła... Ja dzis zrrobiłam pomidorówkę mniam uwielbiam ją:p buziaki ide pobawic sie z moim małym bo juz pluje:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×