Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Carlaa, ja chcę pierniczka, ja! Mnie wybierz! Dosiadam się do stoliczka, proszę mi tu filiżankę napełnić... O czym gadamy? Dalka, moc całusków dla twojego Maleństwa! Skye- kopę lat!!! Mamo Natalki- zamartwianie się nic nie da, a dzidziuś to wyczuje i też będzie się niepokoić. Daj na luz... I jeżeli mała w tej chwili jest zdrowa, to raczej ta wyprawa jej nie zaszkodziła... Odezwę się za chwilę... Zobaczę kto pije z nami herbatkę... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije ja a pierniczki sa widoczne na bobasach... tak zebys widzila co jesz hihihiih [wyciaga reke po nastepnego] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo mamusie:D dalka- dla Ulci 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 carla-także proszę o pierniczka;), kawkę zorganizowałam we własnym zakresie:) pada:/ do później:D buziax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla ty kusicielko :D piękne pierniczki, aż się chce zjeść :D. Ja sobie sama upiekę hihi, tylko niewiem kiedy :). Teraz to chyba z młodym zrobimy ciasteczka bo teściowa zawita dziś w odwiedziny :). Aaaa Ula opanowała już przewrót przez prawe ramie :D. Sukcessss. No i rośnie z niej fanka Eminema. Jak wczoraj muzyka leciała to jakoś pojękiwała, a tylko zobaczyła teledysk Eminema to spokój, obejżała cały teledysk i znowu lament hihi. No i dziś jak nigdy wstała o 9.30. Wyspaliśmy się :). oj chyba już zmęczona uciekam ją ululać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Dalka .... ale sie usmialam fanka Eminema.... jestes niemozliwa...pojekiwala a Twoj synek ma przesliczne oczy i ich oprawe :D [podaje pierniki] [cichcem siega po nastepnego] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te jego oczy. bedzie rwał laski na rzęsy ;). ale Ula takich nie będzie miała, bo on już po porodzie miał długie i gęste, teraz mu tylko urosły :). oj będzie mu zazdrościć hihi :). musze iść sprawdzić czy mam wszystko do ciasteczek :). Carla smaka mi narobiłaś na słodkości tym zdjęciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia a żebyś wiedziała, że tak hihi. Właśnie mi się piecze pierwszy rzut ciasteczek zwierzątek. Ta łobuziara narobiła smaku hihi, że z Ulką i Dawidem zrobiliśmy ciastka półkruche. Dziś Ula dostała przesyłkę z bobowity. Dostała próbkę kaszki ryżowej, próbkę mleka :) i książeczkę o żywieniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D Przyłączę się z wielką ochotą do towarzystwa słodyczarnych łakoci;) i herbatkowych popijaw;) U mnie szykuje się dziś popijawa,urodzinki M. nie będę sobie żałowała:p Tylko muszę jakieś żarełko przygotować:o Mamo Natalki to prawda prawda prawda co Irenka pisze, dzieci wszystko wyczują, aż dziwne, ze najdrobniejsze nasze zdenerwowanie czują:o A Dalka moje dzieciaki też uwielbiają muze. Maciej często zapodaje sobie vive lub mtv i słucha z namiętnością;) aż się dziwę, Ja w jego wieku to \'ogórek zielony ma garniturek\" słuchałam:o Wczoraj poszłam z nim na zakupy świąteczne i szedł akurat człowiek bez nogi o kulach. Maciej wlampiony w Niegoo jak w obraz, a ja żarówka. Człowiek obok nas, a Maciej\" dlaczego pan nie ma jednej nogi, a ja mam dwie\" :o a rany jak mi głupio było, ale cóż musiałam mu wytłumaczyć. Czasami rzuci takim tekstem w nieodpowiednim miejscu, ze głowa mała:o Marlena też przewraca sie tylko na lewa stronę z pleców na brzuch. chyba Ela o tym pisała,że jej szkrab też tak. ok. lecę, bo ja z pracki dzis do 13, więc idę szykować obiad, bo z weekend co zrobiłam już wchłonięty;) 🖐️ no i 🌼dla brzdaców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
ja dzis pózniej niż zwykle podpisuje listę obexcności-pada deszczyk pada na babę na dziada-a ja chcę na godzinkę wyjść na miasto i zostawic potomka ojcu! dzis mały niemożliwy,płacze i płacze moze to ta pogoda,aha kupujemy mu dzis tą pate edukacyjna-a co niech ma podziwiam te laski ktore cokolwiek moga przy dziecku zrobić ja nie mam czasu na nic! teraz udalo mi sie szybko umyć podłogi i wywietrzyć mieszkanko! dla Uli-caluski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
Puxza dzieki za info na temat przewracania Marlenki! czyli nasze szkraby podobnie-wręcz tak samo sie zachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Kupiłam ten polecany przez Was specyfik do włosów - Wax, będę próbować i zdawać realcję z rezultatów. Ja dzisiaj robię mężowi kotlety kasztelańskie - choć nazwa szumna, to są zwykłe kotlety schabowe, smażone saute, bez panierki w ziołach ostrych a na wierzchu gruby plaster sera się rozpuszcza po pokrywką, kiedy kotlety juz się usmażą. Dziecinnie proste i niezwykle uwielbiane przez mojego ślubnego danie. Do tego kasza perłowa i sałatka szopska. Mniam....uciekam pichcić. Mąż wróci zmoknięty niczym przysłowiowa kura, bo pada a on z maluszkiem na spacerku. Obiadek napewno mu będzie smakował. Ach te pierniczki, Carla, Dalka :) :) :) Najserdeczniejsze życzonka dla Ulci Dalka, a twój starszy synek, Dawidek....ojej, jaki on śliczny a rzęsy to wyglądają, jakby sztuszne były, takie gęste i pięknę. Oj będzie z niego amant. Na razie jest taki ładny, że mógłby robić za dziewczynkę :) (tylko mu nie powtarzaj, bo chłopcy w jego wieku bardzo się oburzają na takie komplementy, hihihihi) Mój Mati dzisiaj kichał i ma taką zapowiedź katarku chyba, a wczoraj miał szczepienie, więc się martwię........ale może będzie dobrze, dam mu dzisiaj wit.C. Buziaczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo Dalka...ja tez takie kruche chce mniammniam...na bobasach cos dla Ulci :D :D :D :D :D od Dustina oczywiscie :D :D :D :D :D :D Nesiu ja tez niedlugo go bede miala ... bo garsciami az jestem zrospaczoan [nie wyrywa wlosow z glowy] Puzus czasem i tak sie stanie ze trzeba naszym milusinskim tlumaczyc.... Milej zabawy dla Michalak Elus ❤️ do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Hej! Muszę jakoś obejrzeć zdjęcia Dalki, bo oglądam te Wasze bobasy, tak jak zrestą wszystko robię , na raty... Widziałam ostatnio Matiego i Dustinka - są boscy! I nie wiem,czy Nesia nie kłamie,że urodziła w sierpniu, bo ten Mateuszek już stoi! Nie myślcie sobie Dziewusie,że wy mi ładne komentarze dla Natalki, a ja Wam nic, po prostu coś tam mam z kompem, ale nadrobię. Niedawno byłam z Natalką w odwiedzinach u 6-miesięcznego chłopczyka. Tochę się obawiałam, czy mała nie będzie marudzić, ale była super. stosowała wobec niego agresywny podryw - zanim koleś zdążył się zorientować,że leży z nim w kojcu, już mial wyrwanego z buzi smoka, zabraną zabawkę,a jego rączka wylądowala w buzi Natalki. Potem mała piszczała do niego, rechotała i szarpała za mankiet , a on w tym czasie spokojnie oglądał własną skarpetę... Oj, taka żywa ta moja, rezolutna, może dlatego nie potrzebuje tyle spać. Bardzo podobał jej się kojec i mata kolegi. Po raz pierwszy popłaałam się nie ze smutku, lecz ze smiechu. znajomi nagrali wyczyny naszych szkrabów, to było słodkie, jak oni razem bosko wyglądali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Aha, Nesiu, nie wiedziałam,że ja też robiłam swego czasu kotlety kasztelańskie, teraz zaszpanuję tą nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po obiadku :) TPM - ale ta Twoja Natalka podrywaczka - super opisałaś ich zabawę - aż ją sobie wyobraziłam, no jakbym tam była z Wami :) Zapomniałam napisać, że kasztelańskie mają jeszcze pieczarki pod serem żołtym. Hihihi, widzisz TPM, człowiek nawet nie wie, jak wykwintnie gotuje - bo to niby schabowe a jednak kasztelańskie...lepiej brzmi :) A propos Matiego i jego wyczynów - urodził się 20 lipca :), lekarz widział jego popisy i zabronił nam go do nich prowokować - czyli stawiać go na nóżki, ale zgodził się, że nic nie można poradzić, skoro on to robi samodzielnie. Widocznie już do tego gotowy. Mamy go zachęcać do raczkowania, ale on się szybko nudzi na brzuszku. Raczej pełza i kręci się wokól własnej osi. Podobno dobrze jest, gdy dziecko raczkuje i robi to długo, bo przygotowuje wszystkie mieśnie. Ale ja w dzieciństwie nie raczkowałam i zaczęłam chodzić, kiedy miałam 8 miesięcy. Staramy się z mężem jak najczęściej kłaść go na brzuszku, ale nasz mały raczek do swojej natury podchodzi raczkiem i wypiera się raczkowania, niczym żaba błota :) hihihi Za to stanie na nóżkach - oj to ćwiczy przy każdej okazji, wystarczy, że siedząc na kolanach może się podciągnąć za sweter i już....zresztą wystarczy cokolwiek, czego można się przytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
nowe zdjęcia Michalka na macie www.michalko.bobasy.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
Czesc KOCHANE!!!!!!!!!!!! Jak mi wstyd,ze Was opuscilam.Dzis wpadlam tylko na chwilke by pochwalic sie swoim Malenstwem,ale obiecuje,ze lada dzien opisze co u nas slychac. www.nasze-malenstwo.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
cos chyba nie tak,musicie chyba skopiowac i wkleic w przegladarke,wtedy dziala.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
obejrzałam-cudowny bobas,wpiwsz do tabeli wagę wzrost Adrianka i zostń z nami na kafe! dobrze że wrócilaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka chyba naprawde rośnie na fankę Eminema, no dziś dwa razy były jego piosenki i słuchała za każdym razem. Dobrze że w domu mam kilka jego płyt hihi to będę jej puszczać :D. Dla Dustinka od niej wielke Yoooo. Super zdjęcie hihi. My już po wizycie jednej babci :). Teściowa z wizytacją była hihi. Jak to jest? Mama przyjeżdża z wizytą, a teściowa z wizytacją :D. Całe szczęście, że moja teściowa jest spoko i już nie raz piłyśmy pół nocy razem i obgadywałyśmy rodziznkę hihi i mojego M :). Ulcia jak zwykle wynoszona, Dawid się wywściekał z dziadkiem, szwagierka skorzystała z wizyty, bo dostała klawiaturębezprzewodową i myszkę do kompletu :). Jutro do ortopedy :(, byleby deszcz nie padał. No i sobota wogóle wypełniona :). Urodziny Dawida kuzynki, później w kościele konferencja przed chrztem, a na koniec do mojego taty na torta, bo w poniedziałek kończy 50 lat :D. No to dla wszystkich wielkie Yooo od hip-hopowej Ulki i szorujemy zmienić pieluche i w piżamkę :). 🌼 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
a u nas na topiku cichutko jak makiem zasiał,to ja przerywam tą ciszę i ciepło witam z rana,mój maluszek to skowronek a nawet kopgucik-mniej wiecej zawsze budzi sie o 7-mej rano i spać tak do 10 nie zamierza a ja padam ze zmęczenia bo wczoraj sie martwiłam roznymi rzeczami i spać nie moglam do 1-szej w nocy. Wczoraj postanowiłam po zasnięciu przelożyć na noc Michałka do lózeczka-spal w nim bardzo niespokojnie tak wiec po karmieniu nocnym wrócil do wózka,w ktorym łAatwiej mi go ukolysac ale same wiecie że w wozku spać bezterrminowo nie może,to tyle z mej strony idę zrobić sobie sniadanko i bawic sie z Michałkiem całuski,cukierki,ciasteczka dla dzisiejszych maluszków kończących 4 miesiaczki www.michalko.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam mamuski! Kurcze Adrianek mi się rozchorował:(:(:(dziś wziełam urlop na żadanie i pędzę z nim do lekarza boję się bo teściowa miała ostatnio zapalenie oskrzeli coby go nie zaraziła:( Aniu witaj🖐️ Carla Dalka wy to kusicie tymi pierniczkami:p Wszystkiego najlepszego dla 4 miesięczniaków🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Moje malenstwo usneło ja ide cosik porobić a na 13 do lekarza pojedziemy:(więc pewnie dzis uzupełnimy tabelke no i szczepienie miało być w poniedziałek zapewne będzie przesunięte... buziaki👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Łomatko, jakie dziś jest zabójcze ciśnienie! Idę po jakieś drągi coby sobie powieki podeprzeć... Na liście obecności stawiam dziś trzy krzyżyki, podpisać się nie dam rady. A Weronika jak zwykle pełna życia... Siedzi na kolanach i pełna szczęścia wali w klawiaturę... I beka hihihihihi.... Dajcie jakieś ciastko! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
oto maluchy www.dustin.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl ania69x2 sprobuje jeszcze raz http://www.nasze-malenstwo.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) No i spadł śnieg :). Zima w pełni, tylko na jak długo? Powoli musimy się szykować do ortopedy :). Przypomniał mi się co fryzjerka mówiła na wypadające włosy, bo ja mam problem z tym że mam już skronie tak przerzedzone, że strach patrzeć. Tak więc fryzjerka mi powiedziała żebym ( troche brutalne ;) ) wcierałą swój mocz w skronie na godzine przed myciem włosów, bo takie zalecenia dają ludziom którzy przez raka stracili włosy no i to działa. Jakoś nie jestem do tego przekonana, ale w sumie to przecież mój mocz. Hmmm. Ech na sanki czas :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallooo Dominisiu a Ty gdzie jestes ... ???? Ania ... haloo 🖐️ Dalka snieg ...sanki ... sniegowe balwanki :D :D :D ja tez chce ...na sanki ... Elus 🌻 IWKA ...❤️ trzymaj sie i dobre fluidki dla Adrianka :D ISIA ...dragquin nie wiem co lepsze zakalka czy wykalaczka hihihih :D ja mam jogurcik kawusie i pierniczki opodal [ukradkiem siega po jednego] do tego mam taka mleczna sznytke :D :D :D co podac ???? pozdrawiam Was ...w ten swiateczny czas do pozniej 🖐️ Carla i Dustinek mamusi spiacy synek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×